Radek Nedvěd
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Spokojny hotel idealny dla rodzin z dziećmi. Może drobna uwaga, że gdzieś jest podane, że ośrodek ma ****, a ma ***. Na pierwszy rzut oka pokoje są trochę z czasów ROH, ale dobrze wyposażone (brakuje tylko WI-FI - nam jednak nie:-)) i przede wszystkim czyste. Jedzenie całkowicie w porządku, a personelowi nie można nic zarzucić. Jezioro Maltschacher to raczej staw Maltschacher, ale czyste i dla dzieci idealne. Tak więc my cieszyliśmy się wakacjami. Dziękujemy.
Spokojny hotel idealny dla rodzin z dziećmi. Może drobna uwaga, że gdzieś jest podane, że ośrodek ma ****, a ma ***. Na pierwszy rzut oka pokoje są trochę z czasów ROH, ale dobrze wyposażone (brakuje tylko WI-FI - nam jednak nie:-)) i przede wszystkim czyste. Jedzenie całkowicie w porządku, a personelowi nie można nic zarzucić. Jezioro Maltschacher to raczej staw Maltschacher, ale czyste i dla dzieci idealne. Tak więc my cieszyliśmy się wakacjami. Dziękujemy.
Plaża jest czysta i zadbana, podobnie jak cały ośrodek. Są tam dwa duże pomosty do leżakowania, około 100 metrów od siebie. Plac zabaw dla dzieci oraz specjalna plaża dla tych, którzy zabierają ze sobą czworonożnych przyjaciół na wakacje. W jeziorze oczywiście kąpiesz się razem z psami, które pływają wokół ciebie, więc to jak podzielenie basenu na część, gdzie można sikać i gdzie nie :-), ale jest to miłe. :-)
WyżywienieObfite śniadania, dietetyczny obiad i smaczne kolacje, czasem także z regionalną specjalnością. Dzieci doceniły lody przez cały dzień oraz świetną karuzelę przed restauracją. Personel jest całkowicie w porządku. (Międzynarodowy - Austriacy, Słowacy i jeden Włoch) :-)
ZakwaterowanieWystarczające, zwłaszcza jeśli chcesz spędzić wakacje aktywnie. Na miesiąc miodowy wybrałbym jednak inny hotel. :-)
UsługiJak już pisałem, na pierwszy rzut oka ROH, ale szybko się z nim zaprzyjaźnisz i poczujesz się tu jak w domu. Może warto byłoby wspomnieć, że mają też przechowalnię rowerów na własne rowery. Sprawdzałem to przed wyjazdem, ponieważ tej informacji nigdzie nie znajdziesz, nawet na ich stronie internetowej. Poza tym jest tu minigolf, wypożyczalnia wszystkiego, co potrzebne do sportów wodnych, kącik dla dzieci, plac zabaw dla dzieci, sala gier z automatami - to uwielbiały dzieci (nie hazardowe :-)), świetny i ciągle pusty kryty basen, PRZECHOWALNIA ROWERÓW ;-), hotelowa plaża, wiele restauracji, sklep, wypożyczalnia rowerów i rowerów elektrycznych, boisko do siatkówki plażowej i to chyba wszystko.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)







