Hotel Feriendorf Maltschacher See

Ocena: 3/5

Austria, Karyntia, Ingelsdorf

Klienci nie ocenili jeszcze tego hotelu Hotel nie został oceniony

Wyświetl wszystkie recenzje

Więcej o hotelu

od 395 za os.

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży

Wybierz termin

Opis hotelu

Lage:
- ruhig
- außerhalb des Ortes
- Privatstrand
- Entfernung zum Strand: weniger als 50 m
- Entfernung zum See: weniger als 50 m
- Entfernung zum Stadtzentrum: weniger als 20 km
- Direkt im Ortszentrum
- Supermarkt in unmittelbarer Nähe
- Unmittelbar am Flughafen
- Entfernung zum Bahnhof: weniger als 10 km
- Direkt am Bahnhof
- Höhenlage (ü.M.): 501-1000 m


Ausstattung:
- 3-Sterne
- Zimmeranzahl: 201-300
- Bettenanzahl: >500
- Rezeption
- 24 Stunden-Rezeption
- Aufzug
- Internet
- WLAN
- Hotelsafe
- Geldwechsel
- Kiosk im Hotel
- Minimarkt
- Supermarkt
- Pool
- Außenpool
- Hallenbad
- Liegewiese
- Gartenanlage
- Terrasse
- Klimaanlage
- Wäscheservice
- Roomservice
- Parkplatz
- Parkplatz (inklusive)


Zimmerausstattung:
- Bad
- WC
- Heizung
- Fernseher


Verpflegung:
- Restaurant
- Café
- Bar


Kinder:
- Kinderpool
- Kinderspielplatz
- Kinderclub/Miniclub
- Kinderclub/Miniclub (Alter ab 4 Jahre)
- Kinderclub/Miniclub (Alter bis 12 Jahre)
- Kinderbetreuung
- Babysitterservice


Sport:
- Beachvolleyball
- Beachvolleyball (inklusive)
- Minigolf
- Minigolf (inklusive)
- Tischtennis
- Tischtennis (inklusive)
- Billard
- Tennis
- Tennisplatz
- Tennisplatz (gegen Gebühr)
- Radsport
- Fahrradverleih
- Fahrradverleih (inklusive)
- Fahrradverleih (gegen Gebühr)
- Reiten
- Angeln
- Angeln (gegen Gebühr)
- Kegelbahn (inklusive)


Unterhaltung:
- Animation
- Tagesanimation
- Erwachsenenanimation
- Kinderanimation


Wellness:
- Sauna
- Sauna (inklusive)


Tipps & Hinweise:
- Kurtaxe
- Haustiere erlaubt


Zahlungsmöglichkeiten:
- MasterCard
- Visa
- American Express
- Diners
- Bankkarte Maestro

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Opis hotelu

Informacje o hotelu

  • Odległość od centrum miasta Centrum miasta 20 km
  • Basen wewnętrzny Basen wewnętrzny tak
  • TV TV tak
  • Minibar, Bar Minibar tak
  • Lódowka Lódowka tak
  • Kącik dziecięcy, Plac zabaw, Basen dla dzieci Kącik dziecięcy tak
  • Tenis, Siatkówka Tenis tak
  • Surfing Surfing tak
  • Centrum nurkowania Centrum nurkowania tak
  • Hotel przy ulicy Hotel przy ulicy tak
  • Spokojna okolica Spokojna okolica tak
  • Programy animacyjne Programy animacyjne tak
  • Zwierzęta dozwolone Zwierzęta dozwolone tak
  • Hotelowa restauracja Hotelowa restauracja tak
  • Wypożyczalnia rowerów Wypożyczalnia rowerów tak
  • Wifi Wifi tak
  • Aneks kuchnny Aneks kuchnny tak

Opinie o hotelu

Poniżej średniej (Na podstawie 15 opinii)

Zablokowane opinie: 1

Ocena 2,8 / 5

Wyżywienie 2,7 / 5

Zakwaterowanie 2,8 / 5

Okolica 3,0 / 5

Usługi 2,5 / 5

Cena 2,8 / 5

Sprawdź, jak weryfikujemy opinie

25. najwyższa ocena z 133 hoteli w Karyntia

Radek Nedvěd

Ocena 4,2 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Spokojny hotel idealny dla rodzin z dziećmi. Może drobna uwaga, że gdzieś jest podane, że ośrodek ma ****, a ma ***. Na pierwszy rzut oka pokoje są trochę z czasów ROH, ale dobrze wyposażone (brakuje tylko WI-FI - nam jednak nie:-)) i przede wszystkim czyste. Jedzenie całkowicie w porządku, a personelowi nie można nic zarzucić. Jezioro Maltschacher to raczej staw Maltschacher, ale czyste i dla dzieci idealne. Tak więc my cieszyliśmy się wakacjami. Dziękujemy.

Spokojny hotel idealny dla rodzin z dziećmi. Może drobna uwaga, że gdzieś jest podane, że ośrodek ma ****, a ma ***. Na pierwszy rzut oka pokoje są trochę z czasów ROH, ale dobrze wyposażone (brakuje tylko WI-FI - nam jednak nie:-)) i przede wszystkim czyste. Jedzenie całkowicie w porządku, a personelowi nie można nic zarzucić. Jezioro Maltschacher to raczej staw Maltschacher, ale czyste i dla dzieci idealne. Tak więc my cieszyliśmy się wakacjami. Dziękujemy.

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Plaża

Plaża jest czysta i zadbana, podobnie jak cały ośrodek. Są tam dwa duże pomosty do leżakowania, około 100 metrów od siebie. Plac zabaw dla dzieci oraz specjalna plaża dla tych, którzy zabierają ze sobą czworonożnych przyjaciół na wakacje. W jeziorze oczywiście kąpiesz się razem z psami, które pływają wokół ciebie, więc to jak podzielenie basenu na część, gdzie można sikać i gdzie nie :-), ale jest to miłe. :-)

Wyżywienie

Obfite śniadania, dietetyczny obiad i smaczne kolacje, czasem także z regionalną specjalnością. Dzieci doceniły lody przez cały dzień oraz świetną karuzelę przed restauracją. Personel jest całkowicie w porządku. (Międzynarodowy - Austriacy, Słowacy i jeden Włoch) :-)

Zakwaterowanie

Wystarczające, zwłaszcza jeśli chcesz spędzić wakacje aktywnie. Na miesiąc miodowy wybrałbym jednak inny hotel. :-)

Usługi

Jak już pisałem, na pierwszy rzut oka ROH, ale szybko się z nim zaprzyjaźnisz i poczujesz się tu jak w domu. Może warto byłoby wspomnieć, że mają też przechowalnię rowerów na własne rowery. Sprawdzałem to przed wyjazdem, ponieważ tej informacji nigdzie nie znajdziesz, nawet na ich stronie internetowej. Poza tym jest tu minigolf, wypożyczalnia wszystkiego, co potrzebne do sportów wodnych, kącik dla dzieci, plac zabaw dla dzieci, sala gier z automatami - to uwielbiały dzieci (nie hazardowe :-)), świetny i ciągle pusty kryty basen, PRZECHOWALNIA ROWERÓW ;-), hotelowa plaża, wiele restauracji, sklep, wypożyczalnia rowerów i rowerów elektrycznych, boisko do siatkówki plażowej i to chyba wszystko.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Hana R.

Ocena 4,1 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Zakwaterowanie było dość przestronne, duży korytarz, łazienka i balkon. Starsze wyposażenie, ale wszystko czyste i wystarczające. Jedynym minusem była aneks kuchenny, chyba są przyzwyczajeni, że wszyscy jedzą w restauracji. Brakowało czajnika elektrycznego, ale elektryczna kuchenka była sprawna, a garnek na wodę był dostępny. Tylko nie było w co zaparzyć kawy, brakowało kubków. Dla trzech osób zakwaterowanych był tylko jeden łyżka, jeden nóż i dwie widelce, więc musieliśmy jeść na zmianę. Kosz na śmieci był pełny po naszym przyjeździe, więc trudno powiedzieć, czy sprzątanie odbywa się regularnie, czy to był tylko przypadek. Niemniej jednak nie zepsuło nam to wakacji i pięknie je spędziliśmy, ponieważ tylko tam nocowaliśmy. To bardzo spokojne miejsce.

Zakwaterowanie było dość przestronne, duży korytarz, łazienka i balkon. Starsze wyposażenie, ale wszystko czyste i wystarczające. Jedynym minusem była aneks kuchenny, chyba są przyzwyczajeni, że wszyscy jedzą w restauracji. Brakowało czajnika elektrycznego, ale elektryczna kuchenka była sprawna, a garnek na wodę był dostępny. Tylko nie było w co zaparzyć kawy, brakowało kubków. Dla trzech osób zakwaterowanych był tylko jeden łyżka, jeden nóż i dwie widelce, więc musieliśmy jeść na zmianę. Kosz na śmieci był pełny po naszym przyjeździe, więc trudno powiedzieć, czy sprzątanie odbywa się regularnie, czy to był tylko przypadek. Niemniej jednak nie zepsuło nam to wakacji i pięknie je spędziliśmy, ponieważ tylko tam nocowaliśmy. To bardzo spokojne miejsce.

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Filtruj opinie

Anonym

Ocena 2,7 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Maj 2026

Dla osób bez specjalnych potrzeb hotel może być dobrym wyborem, zwłaszcza jeśli chcesz się zrelaksować i potrzebujesz po prostu świeżego powietrza i stałego dostępu do pożywienia. Pokoje są bardzo retro, ale wystarczają na nocny sen. Obiekt znajduje się w samym sercu miejsc mało atrakcyjnych turystycznie, ale jest to dobre miejsce do jazdy na rowerze, przynajmniej tak twierdzili mieszkający tam emeryci.

Dla osób bez specjalnych potrzeb hotel może być dobrym wyborem, zwłaszcza jeśli chcesz się zrelaksować i potrzebujesz po prostu świeżego powietrza i stałego dostępu do pożywienia. Pokoje są bardzo retro, ale wystarczają na nocny sen. Obiekt znajduje się w samym sercu miejsc mało atrakcyjnych turystycznie, ale jest to dobre miejsce do jazdy na rowerze, przynajmniej tak twierdzili mieszkający tam emeryci.

Wyżywienie 3,0 / 5

Zakwaterowanie 2,0 / 5

Okolica 2,0 / 5

Usługi 2,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Wyżywienie

Dobre jedzenie, duży wybór.

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie w stylu retro. Dostaliśmy nieporządny, brudny pokój, wszędzie pełno kurzu. Łóżka były zapadnięte i miękkie.

Usługi

Basen był już zamknięty po godzinie 18.00.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Beata S.

Ocena 2,8 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Maj 2025

Okolice bardzo ładne. Można wypocząć. Szczególnie fajne dla rodzin z dziećmi. Niestety goście nie są informowani, iż obiekt wynajmowany jest również na wycieczki szkolne 9po kilkaset osób). Wówczas inni goście nie są w kręgu zainteresowania zarządzających obiektem.

Okolice bardzo ładne. Można wypocząć. Szczególnie fajne dla rodzin z dziećmi. Niestety goście nie są informowani, iż obiekt wynajmowany jest również na wycieczki szkolne 9po kilkaset osób). Wówczas inni goście nie są w kręgu zainteresowania zarządzających obiektem.

Wyżywienie 2,0 / 5

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Usługi 3,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Plaża

Miejsce do plażowania jest ok.

Wyżywienie

Jedzenie bardzo monotonne, codziennie ten sam zestaw, brak podstawowych składników: musztarda, ketchup, cytryna do herbaty.
Podobno zmiana właściciela wpłynęła na pogorszenie oferty w zakresie wyżywienia. W latach poprzednich było dużo lepiej.

Zakwaterowanie

Hotel wymaga już odświeżenia. Szczególnie części wspólne jak restauracja, łazienki w budynku głównym, kręgielnia gdzie jest duża wilgoć, sauny w ogóle nie działają, służą za składzik różnych rzeczy.

Usługi

Kelnerzy bardzo mili i profesjonalni. Niestety nie są w stanie poprawić pewnych standartów, za które odpowiadają zarządzający obiektem

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Benedykt W.

Ocena 2,8 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Maj 2025

To był kolejny wyjazd do tego obiektu. Bardzo lubię Karyntię.

To był kolejny wyjazd do tego obiektu. Bardzo lubię Karyntię.

Wyżywienie 2,0 / 5

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Usługi 2,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Wyżywienie

Niestety jakość posiłków obniżyła się bardzo w porównaniu do poprzednich pobytów. Od momentu przyjazdu grup młodzieżowych
jedzenie było bardzo słabe. Ponadto na krótki czas, z powodu młodzieży, nie było możliwości konsumpcji napojów alkoholowych,
mimo że wyżywienie było w formie all inclusive. Bardzo miła obsługa kelnerska.

Zakwaterowanie

Apartament duży i wygodny.

Usługi

w ofercie występowała możliwość korzystania z sauny - jak się okazało sauna była nieczynna.

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Anonym

Ocena 3,8 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Urlop był super, jedzenie było powyżej standardu, zakwaterowanie było średnie, bez luksusu, ale też bez brudu, ani urażony, ani entuzjastyczny, żałowaliśmy, że Wi-Fi nie było dostępne, może tu kiedyś wrócimy ????

Urlop był super, jedzenie było powyżej standardu, zakwaterowanie było średnie, bez luksusu, ale też bez brudu, ani urażony, ani entuzjastyczny, żałowaliśmy, że Wi-Fi nie było dostępne, może tu kiedyś wrócimy ????

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 2,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 2,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Radek Nedvěd

Ocena 4,2 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Spokojny hotel idealny dla rodzin z dziećmi. Może drobna uwaga, że gdzieś jest podane, że ośrodek ma ****, a ma ***. Na pierwszy rzut oka pokoje są trochę z czasów ROH, ale dobrze wyposażone (brakuje tylko WI-FI - nam jednak nie:-)) i przede wszystkim czyste. Jedzenie całkowicie w porządku, a personelowi nie można nic zarzucić. Jezioro Maltschacher to raczej staw Maltschacher, ale czyste i dla dzieci idealne. Tak więc my cieszyliśmy się wakacjami. Dziękujemy.

Spokojny hotel idealny dla rodzin z dziećmi. Może drobna uwaga, że gdzieś jest podane, że ośrodek ma ****, a ma ***. Na pierwszy rzut oka pokoje są trochę z czasów ROH, ale dobrze wyposażone (brakuje tylko WI-FI - nam jednak nie:-)) i przede wszystkim czyste. Jedzenie całkowicie w porządku, a personelowi nie można nic zarzucić. Jezioro Maltschacher to raczej staw Maltschacher, ale czyste i dla dzieci idealne. Tak więc my cieszyliśmy się wakacjami. Dziękujemy.

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Plaża

Plaża jest czysta i zadbana, podobnie jak cały ośrodek. Są tam dwa duże pomosty do leżakowania, około 100 metrów od siebie. Plac zabaw dla dzieci oraz specjalna plaża dla tych, którzy zabierają ze sobą czworonożnych przyjaciół na wakacje. W jeziorze oczywiście kąpiesz się razem z psami, które pływają wokół ciebie, więc to jak podzielenie basenu na część, gdzie można sikać i gdzie nie :-), ale jest to miłe. :-)

Wyżywienie

Obfite śniadania, dietetyczny obiad i smaczne kolacje, czasem także z regionalną specjalnością. Dzieci doceniły lody przez cały dzień oraz świetną karuzelę przed restauracją. Personel jest całkowicie w porządku. (Międzynarodowy - Austriacy, Słowacy i jeden Włoch) :-)

Zakwaterowanie

Wystarczające, zwłaszcza jeśli chcesz spędzić wakacje aktywnie. Na miesiąc miodowy wybrałbym jednak inny hotel. :-)

Usługi

Jak już pisałem, na pierwszy rzut oka ROH, ale szybko się z nim zaprzyjaźnisz i poczujesz się tu jak w domu. Może warto byłoby wspomnieć, że mają też przechowalnię rowerów na własne rowery. Sprawdzałem to przed wyjazdem, ponieważ tej informacji nigdzie nie znajdziesz, nawet na ich stronie internetowej. Poza tym jest tu minigolf, wypożyczalnia wszystkiego, co potrzebne do sportów wodnych, kącik dla dzieci, plac zabaw dla dzieci, sala gier z automatami - to uwielbiały dzieci (nie hazardowe :-)), świetny i ciągle pusty kryty basen, PRZECHOWALNIA ROWERÓW ;-), hotelowa plaża, wiele restauracji, sklep, wypożyczalnia rowerów i rowerów elektrycznych, boisko do siatkówki plażowej i to chyba wszystko.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.

+48 71 771 76 83

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Więcej hoteli, które mogą Cię zainteresować