Treffen am Ossiacher See: hotele z opiniami, znaleziono 3 hotele

Informacje dotyczące weryfikacji opinii
Sortuj według

Educare (Treffen am Ossiacher See) Ocena: 4/5 Austria, Karyntia, Treffen am Ossiacher See

Educare (Treffen am Ossiacher See) opinie

Nie oceniony (oceniony przez 2 osób)

Dita Z.

Ocena 4,6 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2020 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Hotel ładny, czysty, nowoczesny. Bardzo miła obsługa, luksusowe jedzenie. Hotel znajduje się przy ruchliwej drodze i nie ma własnego ogrodu. Jezioro jest oddalone o około 20 minut pieszo. Hotel jest bardziej odpowiedni dla osób, które chcą organizować wycieczki po okolicy (pieszo, samochodem, rowerem). Odpowiedni również dla osób na wózkach inwalidzkich i właścicieli psów.

Hotel ładny, czysty, nowoczesny. Bardzo miła obsługa, luksusowe jedzenie. Hotel znajduje się przy ruchliwej drodze i nie ma własnego ogrodu. Jezioro jest oddalone o około 20 minut pieszo. Hotel jest bardziej odpowiedni dla osób, które chcą organizować wycieczki po okolicy (pieszo, samochodem, rowerem). Odpowiedni również dla osób na wózkach inwalidzkich i właścicieli psów.

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Hotel jest oddalony od plaży przy jeziorze o około 20 minut pieszo lub 10 minut rowerem. Nie zapomnij odebrać na recepcji hotelu karteczki, z którą masz bezpłatny wstęp na plażę. Dzieci doceniły duże molo, na którym mogły się bawić cały dzień. Woda i plaża były czyste. Leżenie na trawie, dostępne były również elementy do zabawy dla dzieci (chyba był tam karuzela, huśtawki, zacieniony piaskownica).

Wyżywienie

Jedzenie było najlepsze w tym hotelu. Po prostu luksus. Mieliśmy zapewnione półpełne wyżywienie. Śniadanie było w formie bufetu. Szeroki wybór pieczywa, wędlin, serów, warzyw, jajecznica, owsianka, płatki śniadaniowe, szynka parmeńska, łosoś, dżemy i ekologiczne jogurty z pobliskiej farmy. Do picia kilka rodzajów soków, prosecco i oczywiście wyśmienita kawa według życzenia lub gorąca czekolada dla dzieci. Kolacja składała się z 4 dań. Zupa, bufet sałatkowy, danie główne i deser. Danie główne wybieraliśmy na kolejny dzień zawsze spośród trzech propozycji: 1. mięso, 2. ryba, 3. danie wegetariańskie. Zupa i deser były takie same dla wszystkich. Dzieci mogły wybrać między deserem a lodami. Jedzenie było pięknie podane i przede wszystkim wyśmienite. Przez cały pobyt mieliśmy zarezerwowany własny stolik, co bardzo mnie ucieszyło. A do tego wszystkiego niesamowicie miła i pomocna obsługa.

Zakwaterowanie

Mieliśmy pokój rodzinny (przestronny pokój z łóżkiem małżeńskim + mniejszy pokoik z rozkładaną sofą). W obu pomieszczeniach był telewizor. W lodówce bezpłatna butelka wody. Wystarczająco dużo miejsca do przechowywania. Łazienka z prysznicem. Duży taras ze stolikiem, krzesłami i fotelem. W całym pokoju było czysto, nowocześnie, sprawiało przyjemne wrażenie. Klimatyzacja w pokoju miała być sterowana osobno, ale jakoś nam nie chłodziła. Nie zajmowałam się tym, ponieważ akurat nie było upału, więc nam to nie przeszkadzało. Jedyną rzeczą, którą mogłabym zarzucić, jest to, że mieliśmy okna na ruchliwą ulicę, więc przy otwartych oknach było słychać dużo samochodów.

Usługi

Recepcjonistki bardzo miłe i pomocne. Sprzątanie odbywało się codziennie. W hotelu dostępna była sala gier z 2 stołami bilardowymi, piłkarzykami i wieloma grami towarzyskimi. Do dyspozycji mieliśmy zamykany rowerownię (zimą przechowalnię nart). Innych usług nie korzystaliśmy. Cały hotel jest bez barier, włącznie z łazienkami w pokojach, więc odpowiedni dla osób na wózkach inwalidzkich lub z ograniczoną mobilnością. Ponadto hotel jest odpowiedni także dla właścicieli psów. Psy nie muszą zostawać w domu, są tutaj mile widziane także w restauracji. Na recepcji można kupić kartę Karyntii, co gorąco polecam. Za 50 EUR/osobę/tydzień masz darmowe kolejki linowe, statek wycieczkowy, park małp, centrum linowe, pokaz sokolniczy, muzeum górnicze, jaskinię z naciekami, muzea, kąpieliska i wiele więcej. Zdecydowanie się opłaca.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Karolina Č.

Ocena 4,7 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Przekroczyło nasze oczekiwania, przestronne pokoje, świetna obsługa, mili i pomocni pracownicy, wyśmienite jedzenie.

Przekroczyło nasze oczekiwania, przestronne pokoje, świetna obsługa, mili i pomocni pracownicy, wyśmienite jedzenie.

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 4,0 / 5

od 821 za os.

Sonnenhotel Zaubek Ocena: 4/5 Austria, Karyntia, Treffen am Ossiacher See

Sonnenhotel Zaubek opinie

Nie oceniony (oceniony przez 5 osób)

Zablokowane opinie: 1

Iveta G.

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Ogólnie zadowoleni. Niesamowity widok z hotelu i doskonała kuchnia. Mogę polecić.

Ogólnie zadowoleni. Niesamowity widok z hotelu i doskonała kuchnia. Mogę polecić.

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Anonym

Ocena 2,6 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wyżywienie 2,0 / 5

Zakwaterowanie 2,0 / 5

Usługi 3,0 / 5

Sport 1,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Almresort Gerlitzen Kanzelhöhe Ocena: 3/5 Austria, Karyntia, Treffen am Ossiacher See

Almresort Gerlitzen Kanzelhöhe opinie

Nie oceniony (oceniony przez 16 osób)

Zablokowane opinie: 3

Vladimíra R.

Ocena 4,2 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Hotel znajduje się w ładnym miejscu. Droga serpentynami jest więc dla samochodu trochę trudniejsza, ale warto. Na dole przy jeziorze było gorąco, tutaj było przyjemnie. Byliśmy zadowoleni z zakwaterowania i wyżywienia.

Hotel znajduje się w ładnym miejscu. Droga serpentynami jest więc dla samochodu trochę trudniejsza, ale warto. Na dole przy jeziorze było gorąco, tutaj było przyjemnie. Byliśmy zadowoleni z zakwaterowania i wyżywienia.

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Sport 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Wyżywienie

Pozytywnie oceniam kolacje w formie bufetu - dzieci nie miały problemu, aby coś wybrać, lub ewentualnie spróbować czegoś nieznanego.

Zakwaterowanie

Pokój z aneksem kuchennym perfekcyjny. Jedyny minus - pierwszego dnia człowiek miał wrażenie, że absolutnie się tam nie orientuje. Trafić na właściwą windę, korytarz.

Usługi

Na recepcji i w restauracji bardzo miły personel. Chętnie doradzają.

Sport

Byliśmy na letnim pobycie.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Jana Z.

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Usługa odpowiada cenie.

Usługa odpowiada cenie.

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Sport 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Wyżywienie

Doskonała, duży wybór.

Zakwaterowanie

Dobre, bezpośrednio na stoku.

Usługi

Dobre.

Sport

Wspaniale.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

od 1 609 za os.