Belek: hotele z opiniami, znaleziono 92 hotele

Informacje dotyczące weryfikacji opinii
Sortuj według

Luna Vista Belek (ex.Clover Magic Seagate) Ocena: 5/5 Turcja, Belek, Bogazkent

Ocena 2,9 / 5

Luna Vista Belek (ex.Clover Magic Seagate) opinie

Dobry (oceniony przez 121 osób)

Zablokowane opinie: 25

Wyżywienie 3,3 / 5

Zakwaterowanie 2,7 / 5

Okolica 3,2 / 5

Usługi 2,8 / 5

Cena 2,7 / 5

Anonym

Ocena 4,5 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2025

Byliśmy bardzo zadowoleni z wakacji, jedyną skargą była przedstawicielka niemieckiego biura podróży (organizatora wycieczek), która prawie w ogóle nie znała języka angielskiego, komunikowała się tylko po niemiecku

Byliśmy bardzo zadowoleni z wakacji, jedyną skargą była przedstawicielka niemieckiego biura podróży (organizatora wycieczek), która prawie w ogóle nie znała języka angielskiego, komunikowała się tylko po niemiecku

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Jan J.

Ocena 3,7 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2025

Świetny hotel, gorsze wejście do morza

Świetny hotel, gorsze wejście do morza

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 2,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Plaża

Plaża przy hotelu, bez nadmorskiej promenady. Wejście do morza po żwirze i od razu głęboko. Nie polecam szczególnie dzieciom.

Wyżywienie

Jedzenie było doskonałe, ale brakowało nam ryb i owoców morza

Zakwaterowanie

Pokój znajdował się z tyłu sąsiedniego hotelu

Usługi

Żadnych problemów, pomocna obsługa

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

od 2 430 za os.

Palmet Sport Belek Ocena: 4/5 Turcja, Belek, Belek

Ocena 2,7 / 5

Palmet Sport Belek opinie

Dobry (oceniony przez 1 osobę)

Wyżywienie 2,5 / 5

Zakwaterowanie 2,5 / 5

Okolica 2,5 / 5

Usługi 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Anonym

Ocena 2,7 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2025

Wyżywienie 2,0 / 5

Zakwaterowanie 2,0 / 5

Okolica 2,0 / 5

Usługi 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Amon Hotels Belek (ex. Maya World Belek) Ocena: 4/5 Turcja, Belek, Kadriye

Ocena 2,5 / 5

Amon Hotels Belek  (ex. Maya World Belek) opinie

Dobry (oceniony przez 20 osób)

Zablokowane opinie: 1

Wyżywienie 2,8 / 5

Zakwaterowanie 2,4 / 5

Okolica 2,8 / 5

Usługi 2,4 / 5

Cena 2,2 / 5

Filip V.

Ocena 1,4 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2025

Plusy - pokój był przestronny, czysty, a sprzątaczka przychodziła regularnie. Transfer na plażę był szybki i niezawodny. Minusy - najgorsze jedzenie, jakiego doświadczyłem podczas 8 wyjazdów do Turcji (prawdopodobnie z powodu dużej liczby Rosjan w hotelu, którzy jedzą kilkakrotnie więcej, niż są w stanie zjeść). W opisie wycieczki brakowało informacji o rodzaju hotelu (hotel imprezowy). Program animacyjny polegał na tym, że pracownicy tańczyli na scenie. Nic więcej. Kącik sushi był zdewastowany i nieczynny. Podsumowanie: Rzeczywistość absolutnie nie odpowiada rzeczywistości. Nazwa „ultra all inclusive” jest absurdalna.

Plusy - pokój był przestronny, czysty, a sprzątaczka przychodziła regularnie. Transfer na plażę był szybki i niezawodny. Minusy - najgorsze jedzenie, jakiego doświadczyłem podczas 8 wyjazdów do Turcji (prawdopodobnie z powodu dużej liczby Rosjan w hotelu, którzy jedzą kilkakrotnie więcej, niż są w stanie zjeść). W opisie wycieczki brakowało informacji o rodzaju hotelu (hotel imprezowy). Program animacyjny polegał na tym, że pracownicy tańczyli na scenie. Nic więcej. Kącik sushi był zdewastowany i nieczynny. Podsumowanie: Rzeczywistość absolutnie nie odpowiada rzeczywistości. Nazwa „ultra all inclusive” jest absurdalna.

Wyżywienie 1,0 / 5

Zakwaterowanie 2,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Usługi 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Plaża

Fajnie. Darmowe leżaki, tylko dużo ludzi i mało miejsca.

Wyżywienie

Najgorsze, co kiedykolwiek przeżyłem w Turcji. Problemy jelitowe, zerowy wybór, długie kolejki.

Zakwaterowanie

Pokoje ok

Usługi

Kilku pracowników było miłych, ale większość nie potrafiła się porozumieć i nie zależało jej na tym, aby goście czuli się komfortowo.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Anonym

Ocena 1,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2025

więc nie chciałam wystawiać recenzji i pomyślałam, że prawdopodobnie nie będzie tak źle, ok, co mi się podobało, to basen, obsługa była wielkim rozczarowaniem, nie przyszli nawet posprzątać naszego pokoju, za każdym razem musiałam tu suszyć ręczniki, łazienka była brudna, zostawili nam wodę, którą już wypili inni ludzie, recepcja jest okropna, kiedy poszliśmy zapytać o lot powrotny, rzucili nam talerze, których nie byliśmy zarejestrowani, kiwali głowami, że nie wiedzą, wyglądali, jakbyś była dla nich powietrzem i nie mówię o jedzeniu, było bardzo mało jedzenia i nie wiem, jak to nazwać jedzeniem, coś w rodzaju wegetariańskiego, ale co gorsza, nie warto za małe pieniądze lub dużo, a zwłaszcza jeśli ktoś tu przyjeżdża, tylko single, dziewczyny nie mają wstydu, kiedy jesteś tu jako para, uśmiechają się do twoich facetów i nie obchodzi ich, czy jesteś obok swojego faceta. Prawdopodobnie dlatego, że dają opaski tylko komuś, żeby sprawdzić, czy jest singlem, czy nie, byliśmy z przyjacielem i nie dali nam żadnych, no cóż, szaleństwo. Nie odwiedziłbym tego miejsca ponownie, pokoje na zdjęciu są ładne, rzeczywistość jest inna.

więc nie chciałam wystawiać recenzji i pomyślałam, że prawdopodobnie nie będzie tak źle, ok, co mi się podobało, to basen, obsługa była wielkim rozczarowaniem, nie przyszli nawet posprzątać naszego pokoju, za każdym razem musiałam tu suszyć ręczniki, łazienka była brudna, zostawili nam wodę, którą już wypili inni ludzie, recepcja jest okropna, kiedy poszliśmy zapytać o lot powrotny, rzucili nam talerze, których nie byliśmy zarejestrowani, kiwali głowami, że nie wiedzą, wyglądali, jakbyś była dla nich powietrzem i nie mówię o jedzeniu, było bardzo mało jedzenia i nie wiem, jak to nazwać jedzeniem, coś w rodzaju wegetariańskiego, ale co gorsza, nie warto za małe pieniądze lub dużo, a zwłaszcza jeśli ktoś tu przyjeżdża, tylko single, dziewczyny nie mają wstydu, kiedy jesteś tu jako para, uśmiechają się do twoich facetów i nie obchodzi ich, czy jesteś obok swojego faceta. Prawdopodobnie dlatego, że dają opaski tylko komuś, żeby sprawdzić, czy jest singlem, czy nie, byliśmy z przyjacielem i nie dali nam żadnych, no cóż, szaleństwo. Nie odwiedziłbym tego miejsca ponownie, pokoje na zdjęciu są ładne, rzeczywistość jest inna.

Wyżywienie 1,0 / 5

Zakwaterowanie 1,0 / 5

Okolica 1,0 / 5

Usługi 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Plaża

O niczym

Wyżywienie

Jedzenie okropne, mało dań, brak wyboru

Zakwaterowanie

brudne nie sprzątali wcale czystość 0

Usługi

Okropne, że nie posprzątali, nie warto, biorąc pod uwagę, co to jest

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

od 2 001 za os.

Akalia Suite Ocena: 3/5 Turcja, Belek

Ocena 2,3 / 5

Akalia Suite opinie

Poniżej średniej (oceniony przez 2 osób)

Wyżywienie 2,8 / 5

Zakwaterowanie 2,0 / 5

Okolica 2,3 / 5

Usługi 2,0 / 5

Cena 2,3 / 5

Anonym

Ocena 4,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2024

Zadowolony, jednak sam hotel ma jeszcze kilka rzeczy do dopracowania. Pracownicy są absolutnie fantastyczni.

Zadowolony, jednak sam hotel ma jeszcze kilka rzeczy do dopracowania. Pracownicy są absolutnie fantastyczni.

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 3,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Pavel S.

Ocena 1,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2024

Najbardziej zaciszny, zaniedbany drewniany bungalow, w którym nie działała klimatyzacja i gdy na zewnątrz było 40°C, w środku po przybyciu do „hotelu” o 21:10 było około 40°C! ! ! W recepcji, gdzie mówili tylko po turecku, powiedzieli mi za pomocą Tłumacza Google, że nie mają innego wolnego pokoju i że jutro będzie serwis klimatyzacji. Sam klimat sprawiał wrażenie, że spacerowanie było prawie niemożliwe... Obiady były do 21:00, więc pech. Dzięki pomocy przedstawiciela przez telefon, SZCZĘŚLIWIE, po północy przewieziono nas do innego hotelu, gdzie wszystko działało tak, jak powinno.

Najbardziej zaciszny, zaniedbany drewniany bungalow, w którym nie działała klimatyzacja i gdy na zewnątrz było 40°C, w środku po przybyciu do „hotelu” o 21:10 było około 40°C! ! ! W recepcji, gdzie mówili tylko po turecku, powiedzieli mi za pomocą Tłumacza Google, że nie mają innego wolnego pokoju i że jutro będzie serwis klimatyzacji. Sam klimat sprawiał wrażenie, że spacerowanie było prawie niemożliwe... Obiady były do 21:00, więc pech. Dzięki pomocy przedstawiciela przez telefon, SZCZĘŚLIWIE, po północy przewieziono nas do innego hotelu, gdzie wszystko działało tak, jak powinno.

Wyżywienie 1,0 / 5

Zakwaterowanie 1,0 / 5

Okolica 1,0 / 5

Usługi 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Wyżywienie

Nie mogę ocenić, ale biorąc pod uwagę, że przyjechaliśmy tuż po 21:00 i jeszcze nic nie otrzymaliśmy....

Zakwaterowanie

Zdecydowanie NIE POLECAM zakwaterowania typu "apartament" w tym hotelu! ! !

Usługi

Recepcjonista - raczej arogancka postawa.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

M Holiday Hotels Belek (ex. Vera Mare Resort) Ocena: 5/5 Turcja, Belek, Belek

M Holiday Hotels Belek (ex. Vera Mare Resort) opinie

Nie oceniony (oceniony przez 148 osób)

Zablokowane opinie: 43

Eva R.

Ocena 4,7 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Dziękujemy za piękne wakacje, były dokładnie takie, jak sobie wyobrażaliśmy.

Dziękujemy za piękne wakacje, były dokładnie takie, jak sobie wyobrażaliśmy.

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Plaża piaszczysta, ale wejście do morza kamieniste, ale także piaszczyste. Morze czyste, we wrześniu całkowicie ogrzane, nigdzie nie widziałam tak pięknego morza jak tutaj.

Jeszcze raz dziękujemy za piękne wakacje, byliśmy zadowoleni.

Wyżywienie

Jedzenie, napoje, kawa - różnorodne od rana od 7:00 do końca kolacji do 23:00, przez cały dzień dostępne było jedzenie, więc był to ultra all inclusive, tylko w nocy nie działało. Bar był otwarty do 1 w nocy. Tak więc kto przyleciał nocą samolotem, miał do dyspozycji tylko napoje przechowywane w lodówce w pokoju. Ale można było też załatwić jedzenie na recepcji.

Zakwaterowanie

Trochę starszy hotel, ale wszędzie czysto i przede wszystkim bardzo przestronny, na dole w piwnicy hotelu mnóstwo butików i różnorodnych usług hotelowych dla klientów. Tamtędy szło się do restauracji, a potem na zewnątrz do basenu i na plażę. Wszystko było bardzo blisko, także przekąski w barach, więc cokolwiek potrzebowaliśmy, mieliśmy pod ręką.

Usługi

Nowi właściciele hotelu - więc usługi znacznie się poprawiły w porównaniu do poprzednich miesięcy. Personel pracował od rana do nocy. Jadalnia zawsze pięknie przygotowana na śniadania, obiady i kolacje. W każdą środę organizowano również wieczór turecki, który połączono z bazarem w hotelu.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Alžbeta P.

Ocena 2,8 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Hotel 5*? Nie za daleko, ani 4* wokół wanny pleśń

Hotel 5*? Nie za daleko, ani 4* wokół wanny pleśń

Wyżywienie 2,0 / 5

Zakwaterowanie 2,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 2,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Plaża

Zadowalający

Wyżywienie

Dużo grillowanego, mniej więcej przypalone, codziennie to samo

Zakwaterowanie

Podczas 11 dni sprzątanie 3 razy, wymiana ręczników ani razu, zabrali ręczniki i nic w zamian nie dali, lodówka pusta,

Usługi

Dzieci miały super sukienkę, animatorzy bardzo się nimi opiekowali przez cały dzień, bardzo nam się to podobało

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

River Garden Residence Ocena: 5/5 Turcja, Belek, Kadriye

River Garden Residence opinie

Nie oceniony (oceniony przez 3 osób)

Petra F.

Ocena 4,1 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Październik 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Za tę cenę świetnie, nie mam nic do zarzucenia. Tylko może okolica, nic tam nie ma.

Za tę cenę świetnie, nie mam nic do zarzucenia. Tylko może okolica, nic tam nie ma.

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Plaża

Na plażę naprawdę tylko autobusem, inaczej się nie da.

Wyżywienie

Mnóstwo bardzo dobrego jedzenia! Śniadania i obiady odbywały się spokojnie, kolacje były trochę „tłoczno”, ale dało się to obejść. Najpierw zająć stolik, poczekać aż kolejki się rozluźnią, a potem iść po jedzenie.

Zakwaterowanie

Przyjemna sypialnia. Mieliśmy też salon, tam wolałabym kanapę zamiast około sześciu foteli.

Usługi

Wieczorne rozrywki niezbyt ciekawe, chyba że masz dzieci (mini disco odbywało się każdego wieczoru). Poza tym pozostałe usługi w porządku.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

René B.

Ocena 4,3 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Październik 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Super relaks!

Super relaks!

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

SENTIDO Zeynep Resort Ocena: 5/5 Turcja, Belek, Belek

SENTIDO Zeynep Resort opinie

Nie oceniony (oceniony przez 42 osób)

Zablokowane opinie: 12

Zoltán Ottó Lukasik

Ocena 4,6 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

świetnie.

świetnie.

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

świetny

Wyżywienie

Idealny

Zakwaterowanie

Chociaż nie otrzymaliśmy zarezerwowanego typu pokoju, był on odpowiedni.

Usługi

idealny

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Anonym

Ocena 4,4 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Dostępne przez 24 godziny, z miłą obsługą

Dostępne przez 24 godziny, z miłą obsługą

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Plaża

Szybko i łatwo dostępna plaża, kilka set metrów od hotelu, bardzo czysta i zadbana, z placem zabaw i barem na plaży

Wyżywienie

Całodobowe pełne wyżywienie, ogromny wybór, pyszne jedzenie

Zakwaterowanie

Czyste, kulturalne zakwaterowanie z dużymi pokojami

Usługi

Niewiele personelu, uwaga

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Larissa River Resort (ex. Fun & Sun) Ocena: 5/5 Turcja, Belek, Belek

Larissa River Resort (ex. Fun & Sun) opinie

Nie oceniony (oceniony przez 2 osób)

aleksandra grande-bogdan

Ocena 1,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2021 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Hotel wcale nie był remontowany i faktyczna jego nazwa dalej obowiązująca to Fun & Sun. Nie ma porównania do roku 2015 kiedy po raz pierwszy miałam przyjemność spędzać w tym hotelu urlop. Hotel to maksymalnie 3 gwiazdki. Brud i jeszcze raz brud. Hotel tylko i wyłącznie dla Rosjan

Hotel wcale nie był remontowany i faktyczna jego nazwa dalej obowiązująca to Fun & Sun. Nie ma porównania do roku 2015 kiedy po raz pierwszy miałam przyjemność spędzać w tym hotelu urlop. Hotel to maksymalnie 3 gwiazdki. Brud i jeszcze raz brud. Hotel tylko i wyłącznie dla Rosjan

Wyżywienie 1,0 / 5

Zakwaterowanie 1,0 / 5

Okolica 1,0 / 5

Usługi 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Plaża

mała , brudna, zniszczone i brudne leżaki.

Wyżywienie

monotonne, dostosowane dla rosyjskich turystów

Zakwaterowanie

Pokoje stare, brudne i mnóstwo awarii - klimatyzacja , lejąca się woda spod wanny.

Usługi

na bardzo niskim poziomie

Monika Angulska-Kostrzewa

Ocena 1,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2021 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wyżywienie 1,0 / 5

Zakwaterowanie 1,0 / 5

Okolica 1,0 / 5

Usługi 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Fun & Sun Soho Family (ex. Soho Beach) Ocena: 5/5 Turcja, Belek, Belek

Fun & Sun Soho Family (ex. Soho Beach) opinie

Nie oceniony (oceniony przez 36 osób)

Zablokowane opinie: 2

Martina Göttel

Ocena 1,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

W hotelu, reklamowanym dla rodzin z dziećmi, od rana do późnej nocy było tak głośno, że nie można było wypocząć choćby na chwilę. Organizują wesela w okolicy, więc personel powie ci, że to nie ich wina. W hotelu było pełno rosyjskich turystów, nikt z personelu nie mówił po angielsku ani niemiecku, moglibyśmy pojechać prosto na Krym.

W hotelu, reklamowanym dla rodzin z dziećmi, od rana do późnej nocy było tak głośno, że nie można było wypocząć choćby na chwilę. Organizują wesela w okolicy, więc personel powie ci, że to nie ich wina. W hotelu było pełno rosyjskich turystów, nikt z personelu nie mówił po angielsku ani niemiecku, moglibyśmy pojechać prosto na Krym.

Wyżywienie 3,0 / 5

Zakwaterowanie 1,0 / 5

Okolica 1,0 / 5

Usługi 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Plaża

Palenie było wszędzie, nawet przy basenie dla dzieci, więc wszędzie były niedopałki papierosów i śmieci.

Wyżywienie

Odpowiadało to tureckim zwyczajom.

Zakwaterowanie

Pokoje puste, nieumeblowane, niewygodne.

Usługi

Zła komunikacja

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Roman K.

Ocena 3,3 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Myślę, że za te pieniądze miałbym lepsze usługi gdzie indziej, zwłaszcza nie wybrałbym się na żadną z oferowanych wycieczek. Zwłaszcza na wycieczkę na bazar.

Myślę, że za te pieniądze miałbym lepsze usługi gdzie indziej, zwłaszcza nie wybrałbym się na żadną z oferowanych wycieczek. Zwłaszcza na wycieczkę na bazar.

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 2,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 2,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Plaża

Duża piaszczysta plaża z wolnym wejściem do morza, idealna dla małych dzieci. Mały bałagan i ryk małych rosyjskich dzieci.

Wyżywienie

Jedzenie jest doskonałe, ale posiłki są wciąż powtarzalne.

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie odpowiada 3 gwiazdkom, hotel wymagałby przebudowy.

Usługi

Mniej więcej co dziesiąty personel mówi po angielsku lub niemiecku, 90% z nich mówi po rosyjsku,

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

SENTIDO Zeynep Golf & Spa Ocena: 5/5 Turcja, Belek, Belek

SENTIDO Zeynep Golf & Spa opinie

Nie oceniony (oceniony przez 10 osób)

Dagmar M.

Ocena 4,5 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Hotel i usługi doskonałe, chciałabym podkreślić jakość i różnorodność jedzenia. Byliśmy rozczarowani, ponieważ wybieraliśmy hotel, który nie miał być preferowany przez rodziny z dziećmi. Okazało się inaczej. W hotelu przeważali rosyjscy goście - rodziny z dziećmi. Ich nawyki żywieniowe były szalone, nie przestrzegali dress code'u na kolację, po prostu zachowywali się jak prostacy.

Hotel i usługi doskonałe, chciałabym podkreślić jakość i różnorodność jedzenia. Byliśmy rozczarowani, ponieważ wybieraliśmy hotel, który nie miał być preferowany przez rodziny z dziećmi. Okazało się inaczej. W hotelu przeważali rosyjscy goście - rodziny z dziećmi. Ich nawyki żywieniowe były szalone, nie przestrzegali dress code'u na kolację, po prostu zachowywali się jak prostacy.

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Plaża

Plaża była w zasięgu około 10 minut pieszo, czysta, piaszczysto-kamienista. Parasolki były w wystarczającej ilości

Wyżywienie

Wyżywienie było organizowane w formie bufetu, jedzenie było fantastyczne, różnorodne, stoły były uzupełniane, dużo owoców i warzyw. Kto chciał, mógł się żywić wegetariańsko

Zakwaterowanie

Nie mam uwag, nawet utrata piżamy (prawdopodobnie przez pomyłkę zabrana przez sprzątaczkę) została szybko rozwiązana.

Usługi

Zaleciłabym hotelowi, aby utrzymywał pewien poziom odpowiadający gwiazdkowej ocenie. Jak już wspomniano powyżej, zachowanie rosyjskich gości byłoby nieakceptowalne w innym kraju, a tolerując takie zachowanie, goście nie zostaną wychowani...

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Kateřina H.

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Hotel na wysokim poziomie!

Hotel na wysokim poziomie!

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Vera Verde Ocena: 5/5 Turcja, Belek, Kadriye

Vera Verde opinie

Nie oceniony (oceniony przez 10 osób)

Zablokowane opinie: 2

Jiřina C.

Ocena 3,9 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Dobrze, z wyjątkiem linii lotniczej, mamy wrażenie, że tak jak oni oszczędzają na pasażerach, nikt inny tego nie robi.

Dobrze, z wyjątkiem linii lotniczej, mamy wrażenie, że tak jak oni oszczędzają na pasażerach, nikt inny tego nie robi.

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Usługi 3,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Plaża

Plaża ładna. Personel pomocny

Wyżywienie

Jedzenie świetne, obsługa również.

Zakwaterowanie

Ładne zakwaterowanie, widok z okna na mniejsze wysypisko śmieci. Pokój 2202

Usługi

Hotel ładny, ale klienci mówiący po rosyjsku mają wszędzie pierwszeństwo.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Lucie H.

Ocena 3,2 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Maj 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Hotel ładny, czysty, ale personel był gorszy. Na recepcji prawie nic nie mówią, nie rozwiązują problemów. Nie mieliśmy wystarczających informacji przy wyjeździe. Plaża brudna, zaniedbana, bar super, tutaj było lepsze zachowanie niż w hotelu.

Hotel ładny, czysty, ale personel był gorszy. Na recepcji prawie nic nie mówią, nie rozwiązują problemów. Nie mieliśmy wystarczających informacji przy wyjeździe. Plaża brudna, zaniedbana, bar super, tutaj było lepsze zachowanie niż w hotelu.

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 1,0 / 5

Usługi 2,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Plaża

Na plaży brud... bar i obsługa w nim super.

Wyżywienie

Jedzenie przeciętne, gdzie indziej doświadczyliśmy więcej fantazji. Grillowanie nie jest ich mocną stroną, ale mają dobre przyprawy. Jedzenie również dla wegetarian. Smakowało nam. Koktajle przy barze sprawiały im duże problemy.

Zakwaterowanie

Pokoje ładne, łazienka super, czysta. Sprzątanie codziennie, ale szybkie :)

Usługi

Klimatyzacja nie działała, nikt na to nawet nie spojrzał. Poddaliśmy się. Nie korzystaliśmy z innych usług.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Jacaranda Club & Resort Ocena: 5/5 Turcja, Belek, Belek

Jacaranda Club & Resort opinie

Nie oceniony (oceniony przez 2 osób)

Zablokowane opinie: 1

László Lajos Poka

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Maj 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

To był cudowny tydzień! Podziękowania również dla miłych przewodników z Grenn Travel! Mam tylko niewielkie zastrzeżenie dotyczące konieczności wstawania o 2 w nocy na powrót, warto to przemyśleć i zorganizować inaczej, wielu osobom się to nie podobało!!!

To był cudowny tydzień! Podziękowania również dla miłych przewodników z Grenn Travel! Mam tylko niewielkie zastrzeżenie dotyczące konieczności wstawania o 2 w nocy na powrót, warto to przemyśleć i zorganizować inaczej, wielu osobom się to nie podobało!!!

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

uporządkowany bez zarzutu....

Wyżywienie

Fantastycznie!

Zakwaterowanie

Fantastycznie!

Usługi

Wszystko było w porządku!

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Pavel J.

Ocena 4,6 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Crystal Waterworld Park Resort & Spa Ocena: 4/5 Turcja, Belek, Bogazkent

Crystal Waterworld Park Resort & Spa opinie

Nie oceniony (oceniony przez 1 osobę)

MONIKA MAYER

Ocena 2,8 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Szczegółowe poniżej

Szczegółowe poniżej

Wyżywienie 2,0 / 5

Zakwaterowanie 2,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 2,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Plaża

Niewiele jest okazji do opalania się ze względu na konstrukcję leżaków.

Wyżywienie

Jakość i ilość jedzenia jest adekwatna, ze względu na dużą ilość gości catering serwowany był na dwie zmiany, o które nie pytano nas o której godzinie chcemy jechać. Na stolikach roiło się od much, nakrycie stołu było często niekompletne, ale obsługa starała się wszystko szybko wymienić, biorąc pod uwagę, że często brakowało miejsca i trzeba było czekać na wolny stolik. Pomimo usługi Ultra All Inclusive tylko dwa bary oferowały napoje bezalkoholowe. Woda butelkowana została podana na żądanie, chcieli podać mniej niż żądana ilość. (2 pół litra wody zamiast 3.. Było nas 5)

Zakwaterowanie

Pokój znajduje się po drugiej stronie ulicy, większość zdjęć nie obejmuje tego skrzydła, słońce wpada przez okno przy wejściu, w ogóle nie można go zaciemnić, w środku były dwa malutkie kosze na śmieci pokój, który nie nadaje się dla 4-5 osobowej rodziny, zwłaszcza jeśli nie jest rozplanowany. Drzwi do łazienki były ciasne i głośne, dostawka była poniżej krytyki, leżało na niej małe dziecko, ale było bardzo ciężko. Zasadniczo pokój jest ładny iw dobrym stanie, z dwoma telewizorami z płaskim ekranem i dwiema lodówkami. Niezliczone gniazda. Gości jest o wiele więcej niż hotel może wygodnie pomieścić, rezerwacja leżaka była niewygodna, musieliśmy zejść na dół, aby zarezerwować go o świcie, a nawet wtedy nie jest pewne, czy był dostępny, zanim wyszliśmy po śniadaniu.

Usługi

Zjeżdżalnia: Byliśmy zadowoleni z ratowników, pomagali przy zjeżdżalniach, starali się utrzymać porządek przy dochodzeniu do pączków używanych do zjeżdżalni... My też mieliśmy wypadek na jednej ze zjeżdżalni i widzieliśmy, że inni są ranni. Sprzątanie: Personel sprzątający nie ma miotły i odkurzacza, więc podłoga była bardzo brudna w ciągu 2 dni, będąc hotelem na plaży, nie można było nadepnąć na nią bosymi stopami, było to nieprzyjemne. Papier toaletowy nie został wymieniony we wszystkich przypadkach.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Sarp Hotels Belek Ocena: 4/5 Turcja, Belek, Belek

Sarp Hotels Belek opinie

Nie oceniony (oceniony przez 5 osób)

Ladislav M.

Ocena 4,8 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Maj 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Byliśmy w Turcji już wiele razy, ale w Beleku po raz pierwszy. Bardzo nam się podobało, hotel Sarp jest przepiękny, do dyspozycji są 2 baseny zewnętrzne oraz kolejny basen z zjeżdżalniami i ślizgawkami. Cały teren był czysty, zadbana zieleń. Na wakacjach byliśmy w maju, pogoda była w sam raz, średnia temperatura 26 st. W tym terminie hotel nie był w pełni zajęty, co było zaletą zarówno w jadalni, jak i przy basenie. Darmowe Wi-Fi również w pokojach. Ten hotel polecam wszystkim.

Byliśmy w Turcji już wiele razy, ale w Beleku po raz pierwszy. Bardzo nam się podobało, hotel Sarp jest przepiękny, do dyspozycji są 2 baseny zewnętrzne oraz kolejny basen z zjeżdżalniami i ślizgawkami. Cały teren był czysty, zadbana zieleń. Na wakacjach byliśmy w maju, pogoda była w sam raz, średnia temperatura 26 st. W tym terminie hotel nie był w pełni zajęty, co było zaletą zarówno w jadalni, jak i przy basenie. Darmowe Wi-Fi również w pokojach. Ten hotel polecam wszystkim.

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Plaża jest od hotelu oddalona o około 1,5 km, pieszo zajmuje to około pół godziny (łatwo do przejścia). Byliśmy tam tylko raz, woda w tym okresie jest bardzo zimna, więc woleliśmy korzystać z basenu bezpośrednio przy hotelu. Leżaki i parasole są bezpłatne, bar na plaży. Codziennie kursuje tam autobus z hotelu, chyba co godzinę.

Wyżywienie

Jedzenie było smaczne, mięso było dostępne codziennie, bardzo duży wybór deserów i były też bardzo smaczne. Sałatki różnego rodzaju, nie zdążyliśmy wszystkiego spróbować. Kiełbasy nie do końca nam smakowały, ale w ofercie były też korbaciki, co nas miło zaskoczyło. Bar przy basenie był otwarty od 10:00 do 24:00. W ofercie piwo Tuborg. Przy basenie zwykle używano szklanek. Podczas obiadu i kolacji podawano alkohol, jeśli sobie życzyłeś (np. piwo, wino).

Zakwaterowanie

Pokój był całkowicie TOP, hotel ma 6 pięter, my mieliśmy pokój na 5 piętrze. Do dyspozycji są 2 windy. W pokoju jest minibar, telefon, suszarka do włosów, artykuły higieniczne, ręczniki, kapcie, ręczniki na basen gratis, codziennie dostawaliśmy wodę w butelkach, sprzątaczki codziennie na łóżku „wyczarowywały” różne dekoracje z ręczników, sprzątanie codziennie.

Usługi

W hotelu znajduje się salon fryzjerski, centrum fitness oraz wellness. W hotelu przebywali goście z Rosji i Niemiec, animatorzy codziennie przygotowywali różne aktywności - aqua aerobik, joga, rzutki, tańce przy basenie, konkursy, piłka wodna. Każdego wieczoru animacje dla dzieci, a potem także dla dorosłych - dyskoteki, wybory miss hotelu, mistrz hotelu. Animatorzy byli bardzo mili, komentowali aktywności w trzech językach (angielski, niemiecki, rosyjski). Personel bardzo uprzejmy, pomocny. Bezpośrednio z recepcji zamówią taksówkę, która zawiezie Cię tam, gdzie chcesz. My tak jeździliśmy do centrum Beleku (około 8 km), ta sama taksówka zawiezie Cię potem z powrotem i płacisz dopiero po przyjeździe do hotelu (20€). Niedaleko hotelu (łatwym krokiem około pół godziny drogi) znajduje się duży park rozrywki - The Land of Legends Theme Park oraz przy nim duże centrum handlowe z wieloma sklepami wszystkich światowych marek, z wieloma kawiarniami i restauracjami. Piękne otoczenie, chodziliśmy tam prawie każdego wieczoru (dodatkowo wieczorem wszystko jest pięknie oświetlone). Duża fontanna, muzyka na żywo, możliwość przejażdżki łódką bezpośrednio na terenie parku. W okolicy hotelu jest wiele pól golfowych. W sobotę w centrum Beleku odbywa się duży targ, gdzie można kupić wszystko, od ubrań, przypraw po pamiątki.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Martin Benko

Ocena 3,7 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Mieszkaliśmy w tym hotelu po raz drugi. Odpowiada cenie

Mieszkaliśmy w tym hotelu po raz drugi. Odpowiada cenie

Wyżywienie 3,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Plaża

Nie byliśmy tam ze względu na kąpiele, ale plaża była jeszcze przed sezonem

Wyżywienie

Podczas ostatniego pobytu jedzenie było bardziej urozmaicone

Zakwaterowanie

Standard, według ceny

Usługi

Usługi na przyzwoitym poziomie, polecamy

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Club Lagonya Garden Ocena: 4/5 Turcja, Belek, Belek

Club Lagonya Garden opinie

Nie oceniony (oceniony przez 2 osób)

Ludmila Prášková

Ocena 2,8 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2012 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Hotel był ładny, z mniejszą liczbą miejsc noclegowych, co nam odpowiadało. Idealny dla dzieci, blisko basenu i zjeżdżalni, którą niestety uruchamiali tylko po południu przez 2,5 godziny. Do morza było daleko, więcej niż podane 0,9 km. Spacer nie był ładny ani przyjemny.

Hotel był ładny, z mniejszą liczbą miejsc noclegowych, co nam odpowiadało. Idealny dla dzieci, blisko basenu i zjeżdżalni, którą niestety uruchamiali tylko po południu przez 2,5 godziny. Do morza było daleko, więcej niż podane 0,9 km. Spacer nie był ładny ani przyjemny.

Wyżywienie 1,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Usługi 3,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Plaża

Było dalej niż obiecane 900 m. Autobus kursował tylko 3 razy dziennie w jedną stronę i 2 razy dziennie w obie strony. Droga piesza na plażę była nieprzyjazna.

Wyżywienie

To było najsłabsze miejsce wycieczki. Jedzenie nie było urozmaicone, z mięsa tylko mielone, 2 razy wątróbka, 2 razy kawałki kurczaka. Jedzenie było rzadko uzupełniane, podwieczorek po południu dla 1/3 zakwaterowanych osób. Owoce tylko 2 razy jabłka. Brakowało arbuza. Nasze dzieci jadły tylko suche makarony i arbuza.

Zakwaterowanie

Pokoje były przestronne, klimatyzacja działała. Mały telewizor z regionalnymi i niemieckimi stacjami.
Z łazienki kapała nam woda z sufitu i czasami trochę śmierdziało. Udało mi się złamać plastikowy wąż prysznicowy. Sprzątano codziennie

Usługi

Z personelu czuć było, że nie szanują klientów, złe uzupełnianie czystych szklanek, czyste kubki często były poplamione szminką. Ładnym kobietom nalewali chętnie, a mężczyzn oszukiwali.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Zoltán Vogronics

Ocena 3,7 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2012 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wszystko było doskonałe

Wszystko było doskonałe

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 2,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Plaża

Plaża była ładna, ale można było do niej dotrzeć tylko własnym autobusem.

Wyżywienie

Jedzenie było smaczne, talerze czyste

Zakwaterowanie

Pokój był czysty

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Wszystkie opinie o hotelach

Inne miejscowości w regionie