Innvista Belek (Ex. Vera Verde) Ocena: 5/5
od 1 406 zł za osobę
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
od 1 406 zł za osobę
od 1 491 zł za osobę
od 1 234 zł za osobę
od 1 573 zł za osobę
Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach
Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży
Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.
Nie oceniony (Na podstawie 3 opinii)
René B.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Październik 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Super relaks!
Super relaks!
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Petra F.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Październik 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Za tę cenę świetnie, nie mam nic do zarzucenia. Tylko może okolica, nic tam nie ma.
Za tę cenę świetnie, nie mam nic do zarzucenia. Tylko może okolica, nic tam nie ma.
Na plażę naprawdę tylko autobusem, inaczej się nie da.
WyżywienieMnóstwo bardzo dobrego jedzenia! Śniadania i obiady odbywały się spokojnie, kolacje były trochę „tłoczno”, ale dało się to obejść. Najpierw zająć stolik, poczekać aż kolejki się rozluźnią, a potem iść po jedzenie.
ZakwaterowaniePrzyjemna sypialnia. Mieliśmy też salon, tam wolałabym kanapę zamiast około sześciu foteli.
UsługiWieczorne rozrywki niezbyt ciekawe, chyba że masz dzieci (mini disco odbywało się każdego wieczoru). Poza tym pozostałe usługi w porządku.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Filtruj opinie
Petra F.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Październik 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Za tę cenę świetnie, nie mam nic do zarzucenia. Tylko może okolica, nic tam nie ma.
Za tę cenę świetnie, nie mam nic do zarzucenia. Tylko może okolica, nic tam nie ma.
Na plażę naprawdę tylko autobusem, inaczej się nie da.
WyżywienieMnóstwo bardzo dobrego jedzenia! Śniadania i obiady odbywały się spokojnie, kolacje były trochę „tłoczno”, ale dało się to obejść. Najpierw zająć stolik, poczekać aż kolejki się rozluźnią, a potem iść po jedzenie.
ZakwaterowaniePrzyjemna sypialnia. Mieliśmy też salon, tam wolałabym kanapę zamiast około sześciu foteli.
UsługiWieczorne rozrywki niezbyt ciekawe, chyba że masz dzieci (mini disco odbywało się każdego wieczoru). Poza tym pozostałe usługi w porządku.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
René B.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Październik 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Super relaks!
Super relaks!
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Edina Budai
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Niestety, było 5*, a miejscami tylko 3*.
Poza tym wakacje były dobre.
Niestety, było 5*, a miejscami tylko 3*.
Poza tym wakacje były dobre.
Bardzo czysta woda, morze 2,5 km, co kwadrans kursuje bezpłatny autobus
WyżywienieJedzenie 5*
ZakwaterowaniePokój 3*
Otoczenie 3*
Wyżywienie 5*
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!
Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.
Ładowanie położenia hotelu i opisu...