Innvista Belek (Ex. Vera Verde) Ocena: 5/5
od 1 449 zł za osobę
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
od 1 449 zł za osobę
od 1 509 zł za osobę
od 1 222 zł za osobę
od 1 595 zł za osobę
Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach
Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży
Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.
Nie oceniony (Na podstawie 10 opinii)
Zablokowane opinie: 2
Petra K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Byliśmy w hotelu z 15-miesięcznym dzieckiem i hotel wraz z usługami i wyposażeniem odpowiadał moim wyobrażeniom i wymaganiom. Szukaliśmy hotelu głównie z zapleczem dla dzieci i ten hotel spełnił wszystko. Kilka placów zabaw dla dzieci, zjeżdżalnie, brodzik. Na plażę jeździliśmy co prawda autobusem (około 5 minut jazdy), ale kursował tam i z powrotem co dwadzieścia minut. Na plaży były również dostępne bary i restauracje.
Byliśmy w hotelu z 15-miesięcznym dzieckiem i hotel wraz z usługami i wyposażeniem odpowiadał moim wyobrażeniom i wymaganiom. Szukaliśmy hotelu głównie z zapleczem dla dzieci i ten hotel spełnił wszystko. Kilka placów zabaw dla dzieci, zjeżdżalnie, brodzik. Na plażę jeździliśmy co prawda autobusem (około 5 minut jazdy), ale kursował tam i z powrotem co dwadzieścia minut. Na plaży były również dostępne bary i restauracje.
Niesamowita ilość jedzenia. Wszystkiego było pod dostatkiem, a także mieli potrawy, które nie były tak przyprawione i można je było podać dziecku. Krzesełka do karmienia były oczywistością.
ZakwaterowanieDostaliśmy zamiast pokoju dwuosobowego z łóżeczkiem apartament z dwoma pokojami dwuosobowymi. Tutaj mogłabym tylko wspomnieć, że pokoje były dość małe, ale spędza się w nich stosunkowo mało czasu, więc dało się to "przeżyć". Pokoje były sprzątane codziennie i uzupełniane o wodę pitną.
UsługiSkorzystaliśmy z usług masażu i były one również na świetnym poziomie
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (3) (0)
Jiřina C.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Dobrze, z wyjątkiem linii lotniczej, mamy wrażenie, że tak jak oni oszczędzają na pasażerach, nikt inny tego nie robi.
Dobrze, z wyjątkiem linii lotniczej, mamy wrażenie, że tak jak oni oszczędzają na pasażerach, nikt inny tego nie robi.
Plaża ładna. Personel pomocny
WyżywienieJedzenie świetne, obsługa również.
ZakwaterowanieŁadne zakwaterowanie, widok z okna na mniejsze wysypisko śmieci. Pokój 2202
UsługiHotel ładny, ale klienci mówiący po rosyjsku mają wszędzie pierwszeństwo.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Filtruj opinie
Jiřina C.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Dobrze, z wyjątkiem linii lotniczej, mamy wrażenie, że tak jak oni oszczędzają na pasażerach, nikt inny tego nie robi.
Dobrze, z wyjątkiem linii lotniczej, mamy wrażenie, że tak jak oni oszczędzają na pasażerach, nikt inny tego nie robi.
Plaża ładna. Personel pomocny
WyżywienieJedzenie świetne, obsługa również.
ZakwaterowanieŁadne zakwaterowanie, widok z okna na mniejsze wysypisko śmieci. Pokój 2202
UsługiHotel ładny, ale klienci mówiący po rosyjsku mają wszędzie pierwszeństwo.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Lucie H.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Maj 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Hotel ładny, czysty, ale personel był gorszy. Na recepcji prawie nic nie mówią, nie rozwiązują problemów. Nie mieliśmy wystarczających informacji przy wyjeździe. Plaża brudna, zaniedbana, bar super, tutaj było lepsze zachowanie niż w hotelu.
Hotel ładny, czysty, ale personel był gorszy. Na recepcji prawie nic nie mówią, nie rozwiązują problemów. Nie mieliśmy wystarczających informacji przy wyjeździe. Plaża brudna, zaniedbana, bar super, tutaj było lepsze zachowanie niż w hotelu.
Na plaży brud... bar i obsługa w nim super.
WyżywienieJedzenie przeciętne, gdzie indziej doświadczyliśmy więcej fantazji. Grillowanie nie jest ich mocną stroną, ale mają dobre przyprawy. Jedzenie również dla wegetarian. Smakowało nam. Koktajle przy barze sprawiały im duże problemy.
ZakwaterowaniePokoje ładne, łazienka super, czysta. Sprzątanie codziennie, ale szybkie :)
UsługiKlimatyzacja nie działała, nikt na to nawet nie spojrzał. Poddaliśmy się. Nie korzystaliśmy z innych usług.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Petra K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Byliśmy w hotelu z 15-miesięcznym dzieckiem i hotel wraz z usługami i wyposażeniem odpowiadał moim wyobrażeniom i wymaganiom. Szukaliśmy hotelu głównie z zapleczem dla dzieci i ten hotel spełnił wszystko. Kilka placów zabaw dla dzieci, zjeżdżalnie, brodzik. Na plażę jeździliśmy co prawda autobusem (około 5 minut jazdy), ale kursował tam i z powrotem co dwadzieścia minut. Na plaży były również dostępne bary i restauracje.
Byliśmy w hotelu z 15-miesięcznym dzieckiem i hotel wraz z usługami i wyposażeniem odpowiadał moim wyobrażeniom i wymaganiom. Szukaliśmy hotelu głównie z zapleczem dla dzieci i ten hotel spełnił wszystko. Kilka placów zabaw dla dzieci, zjeżdżalnie, brodzik. Na plażę jeździliśmy co prawda autobusem (około 5 minut jazdy), ale kursował tam i z powrotem co dwadzieścia minut. Na plaży były również dostępne bary i restauracje.
Niesamowita ilość jedzenia. Wszystkiego było pod dostatkiem, a także mieli potrawy, które nie były tak przyprawione i można je było podać dziecku. Krzesełka do karmienia były oczywistością.
ZakwaterowanieDostaliśmy zamiast pokoju dwuosobowego z łóżeczkiem apartament z dwoma pokojami dwuosobowymi. Tutaj mogłabym tylko wspomnieć, że pokoje były dość małe, ale spędza się w nich stosunkowo mało czasu, więc dało się to "przeżyć". Pokoje były sprzątane codziennie i uzupełniane o wodę pitną.
UsługiSkorzystaliśmy z usług masażu i były one również na świetnym poziomie
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (3) (0)
Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!
Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.
Ładowanie położenia hotelu i opisu...