Aktualne do Turcji

Hotel SENTIDO Zeynep Golf & Spa

Ocena: 5/5

Turcja, Belek, Belek

Klienci nie ocenili jeszcze tego hotelu Hotel nie został oceniony

Wyświetl wszystkie recenzje

Więcej o hotelu

Nie ma żadnych ofert dla tego hotelu

Wybierz inny hotel

Pokaż podobne hotele w tej lokalizacji

Prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży

Wybierz termin

Opis hotelu

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Opis hotelu

Informacje o hotelu

  • Odległość od plaży Plaża 250 m
  • Odległość od centrum miasta Centrum miasta 4.5 km
  • Klimatyzacja Klimatyzacja tak
  • Basen zewnętrzny Basen zewnętrzny tak
  • Basen wewnętrzny Basen wewnętrzny tak
  • Bezpłatne leżaki i parasole przy basenie, Bezpłatne leżaki i parasole na plaży Bezpłatne leżaki i parasole przy basenie tak
  • TV TV tak
  • Minibar, Bar Minibar tak
  • Kącik dziecięcy, Plac zabaw, Basen dla dzieci Kącik dziecięcy tak
  • Tenis, Siatkówka Tenis tak
  • Golf Golf tak
  • Surfing Surfing tak
  • Fitness Fitness tak
  • Programy animacyjne Programy animacyjne tak
  • Hotelowa restauracja Hotelowa restauracja tak
  • Wifi Wifi tak

Opinie o hotelu

Nie oceniony (Na podstawie 10 opinii)

Sprawdź, jak weryfikujemy opinie

Kateřina H.

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Hotel na wysokim poziomie!

Hotel na wysokim poziomie!

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Petra Ivanovská

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

doskonałe

doskonałe

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

doskonałe

Wyżywienie

doskonałe

Zakwaterowanie

doskonałe

Usługi

doskonałe

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Filtruj opinie

Dagmar M.

Ocena 4,5 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Hotel i usługi doskonałe, chciałabym podkreślić jakość i różnorodność jedzenia. Byliśmy rozczarowani, ponieważ wybieraliśmy hotel, który nie miał być preferowany przez rodziny z dziećmi. Okazało się inaczej. W hotelu przeważali rosyjscy goście - rodziny z dziećmi. Ich nawyki żywieniowe były szalone, nie przestrzegali dress code'u na kolację, po prostu zachowywali się jak prostacy.

Hotel i usługi doskonałe, chciałabym podkreślić jakość i różnorodność jedzenia. Byliśmy rozczarowani, ponieważ wybieraliśmy hotel, który nie miał być preferowany przez rodziny z dziećmi. Okazało się inaczej. W hotelu przeważali rosyjscy goście - rodziny z dziećmi. Ich nawyki żywieniowe były szalone, nie przestrzegali dress code'u na kolację, po prostu zachowywali się jak prostacy.

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Plaża

Plaża była w zasięgu około 10 minut pieszo, czysta, piaszczysto-kamienista. Parasolki były w wystarczającej ilości

Wyżywienie

Wyżywienie było organizowane w formie bufetu, jedzenie było fantastyczne, różnorodne, stoły były uzupełniane, dużo owoców i warzyw. Kto chciał, mógł się żywić wegetariańsko

Zakwaterowanie

Nie mam uwag, nawet utrata piżamy (prawdopodobnie przez pomyłkę zabrana przez sprzątaczkę) została szybko rozwiązana.

Usługi

Zaleciłabym hotelowi, aby utrzymywał pewien poziom odpowiadający gwiazdkowej ocenie. Jak już wspomniano powyżej, zachowanie rosyjskich gości byłoby nieakceptowalne w innym kraju, a tolerując takie zachowanie, goście nie zostaną wychowani...

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

Kateřina H.

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Hotel na wysokim poziomie!

Hotel na wysokim poziomie!

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Jana P.

Ocena 4,2 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wakacje były doskonałe, niezadowolenie tylko z delegatki biura podróży, na wstępnym spotkaniu kazała nam czekać około 30 minut, zanim obsłużyła innych gości (nie wiem, dlaczego nie mogliśmy omówić wszystkiego razem - przyjechali z nami).
Przez delegatkę wzięliśmy udział w 2 wycieczkach, na pierwszą czekaliśmy trzy razy, zanim doczekaliśmy się transportu (tureckie łaźnie), a druga wycieczka miała być według delegatki do Side, niestety po wejściu do autobusu dowiedzieliśmy się, że wycieczka jest do Antalyi z niemieckojęzyczną delegatką (nie przyszło mi do głowy, że nie będzie mówić po angielsku). Wycieczka była okropna, w zasadzie chodziło o wyciąganie pieniędzy od klientów - wizyta w jubilerze (gdzie prawie mnie obsługiwali, dlaczego nie kupuję i że to dobra inwestycja, więc jestem głupia) oraz potem „wspaniale” spędzony czas na targu z fałszywym towarem. Wycieczki nie uratowała nawet kolacja na łodzi, ponieważ trwała około 3 godzin, co po całym dniu było nie do zniesienia.

Wakacje były doskonałe, niezadowolenie tylko z delegatki biura podróży, na wstępnym spotkaniu kazała nam czekać około 30 minut, zanim obsłużyła innych gości (nie wiem, dlaczego nie mogliśmy omówić wszystkiego razem - przyjechali z nami).
Przez delegatkę wzięliśmy udział w 2 wycieczkach, na pierwszą czekaliśmy trzy razy, zanim doczekaliśmy się transportu (tureckie łaźnie), a druga wycieczka miała być według delegatki do Side, niestety po wejściu do autobusu dowiedzieliśmy się, że wycieczka jest do Antalyi z niemieckojęzyczną delegatką (nie przyszło mi do głowy, że nie będzie mówić po angielsku). Wycieczka była okropna, w zasadzie chodziło o wyciąganie pieniędzy od klientów - wizyta w jubilerze (gdzie prawie mnie obsługiwali, dlaczego nie kupuję i że to dobra inwestycja, więc jestem głupia) oraz potem „wspaniale” spędzony czas na targu z fałszywym towarem. Wycieczki nie uratowała nawet kolacja na łodzi, ponieważ trwała około 3 godzin, co po całym dniu było nie do zniesienia.

Wyżywienie 3,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Plaża

piękna, czysta, niezatłoczona ludźmi

Wyżywienie

dobrze, tylko czasami był problem znaleźć wolny i CZYSTY stolik, najgorszy był wieczór, kiedy odbywała się impreza towarzyska, wtedy nie znaleźliśmy miejsca

Zakwaterowanie

doskonale

Usługi

wszystko w porządku

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

Petra Ivanovská

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

doskonałe

doskonałe

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

doskonałe

Wyżywienie

doskonałe

Zakwaterowanie

doskonałe

Usługi

doskonałe

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Alena N.

Ocena 4,5 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Bardzo podobały nam się wakacje. Wszystko było super i super :-)
Tylko obiecany delegat mówiący po czesku nie pojawił się ani przy przylocie, ani przy odjeździe.
Ponieważ byliśmy jedyną czeską rodziną w hotelu, nie otrzymaliśmy informacji o godzinie odjazdu na lotnisko.
Mamy nadzieję, że niemieccy turyści, którzy musieli na nas czekać, zdążyli na swój samolot, który leciał godzinę wcześniej niż nasz.

Bardzo podobały nam się wakacje. Wszystko było super i super :-)
Tylko obiecany delegat mówiący po czesku nie pojawił się ani przy przylocie, ani przy odjeździe.
Ponieważ byliśmy jedyną czeską rodziną w hotelu, nie otrzymaliśmy informacji o godzinie odjazdu na lotnisko.
Mamy nadzieję, że niemieccy turyści, którzy musieli na nas czekać, zdążyli na swój samolot, który leciał godzinę wcześniej niż nasz.

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Plaża

Ponieważ był to okres przed sezonem letnim, wszystko było ładnie posprzątane i przygotowane do użytku.

Wyżywienie

Całkiem dobrze :-)

Zakwaterowanie

Całkiem dobrze :-)

Usługi

Obsługa całkiem dobra :-)

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (7) (0)

Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.

+48 71 771 76 83

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...