Innvista Belek (Ex. Vera Verde) Ocena: 5/5
od 1 449 zł za osobę
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
od 1 449 zł za osobę
od 1 509 zł za osobę
od 1 222 zł za osobę
od 1 595 zł za osobę
Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach
Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży
Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.
Nie oceniony (Na podstawie 10 opinii)
Kateřina H.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Hotel na wysokim poziomie!
Hotel na wysokim poziomie!
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Petra Ivanovská
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
doskonałe
doskonałe
doskonałe
Wyżywieniedoskonałe
Zakwaterowaniedoskonałe
Usługidoskonałe
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Filtruj opinie
Dagmar M.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Hotel i usługi doskonałe, chciałabym podkreślić jakość i różnorodność jedzenia. Byliśmy rozczarowani, ponieważ wybieraliśmy hotel, który nie miał być preferowany przez rodziny z dziećmi. Okazało się inaczej. W hotelu przeważali rosyjscy goście - rodziny z dziećmi. Ich nawyki żywieniowe były szalone, nie przestrzegali dress code'u na kolację, po prostu zachowywali się jak prostacy.
Hotel i usługi doskonałe, chciałabym podkreślić jakość i różnorodność jedzenia. Byliśmy rozczarowani, ponieważ wybieraliśmy hotel, który nie miał być preferowany przez rodziny z dziećmi. Okazało się inaczej. W hotelu przeważali rosyjscy goście - rodziny z dziećmi. Ich nawyki żywieniowe były szalone, nie przestrzegali dress code'u na kolację, po prostu zachowywali się jak prostacy.
Plaża była w zasięgu około 10 minut pieszo, czysta, piaszczysto-kamienista. Parasolki były w wystarczającej ilości
WyżywienieWyżywienie było organizowane w formie bufetu, jedzenie było fantastyczne, różnorodne, stoły były uzupełniane, dużo owoców i warzyw. Kto chciał, mógł się żywić wegetariańsko
ZakwaterowanieNie mam uwag, nawet utrata piżamy (prawdopodobnie przez pomyłkę zabrana przez sprzątaczkę) została szybko rozwiązana.
UsługiZaleciłabym hotelowi, aby utrzymywał pewien poziom odpowiadający gwiazdkowej ocenie. Jak już wspomniano powyżej, zachowanie rosyjskich gości byłoby nieakceptowalne w innym kraju, a tolerując takie zachowanie, goście nie zostaną wychowani...
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)
Kateřina H.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Hotel na wysokim poziomie!
Hotel na wysokim poziomie!
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Jana P.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wakacje były doskonałe, niezadowolenie tylko z delegatki biura podróży, na wstępnym spotkaniu kazała nam czekać około 30 minut, zanim obsłużyła innych gości (nie wiem, dlaczego nie mogliśmy omówić wszystkiego razem - przyjechali z nami).
Przez delegatkę wzięliśmy udział w 2 wycieczkach, na pierwszą czekaliśmy trzy razy, zanim doczekaliśmy się transportu (tureckie łaźnie), a druga wycieczka miała być według delegatki do Side, niestety po wejściu do autobusu dowiedzieliśmy się, że wycieczka jest do Antalyi z niemieckojęzyczną delegatką (nie przyszło mi do głowy, że nie będzie mówić po angielsku). Wycieczka była okropna, w zasadzie chodziło o wyciąganie pieniędzy od klientów - wizyta w jubilerze (gdzie prawie mnie obsługiwali, dlaczego nie kupuję i że to dobra inwestycja, więc jestem głupia) oraz potem „wspaniale” spędzony czas na targu z fałszywym towarem. Wycieczki nie uratowała nawet kolacja na łodzi, ponieważ trwała około 3 godzin, co po całym dniu było nie do zniesienia.
Wakacje były doskonałe, niezadowolenie tylko z delegatki biura podróży, na wstępnym spotkaniu kazała nam czekać około 30 minut, zanim obsłużyła innych gości (nie wiem, dlaczego nie mogliśmy omówić wszystkiego razem - przyjechali z nami).
Przez delegatkę wzięliśmy udział w 2 wycieczkach, na pierwszą czekaliśmy trzy razy, zanim doczekaliśmy się transportu (tureckie łaźnie), a druga wycieczka miała być według delegatki do Side, niestety po wejściu do autobusu dowiedzieliśmy się, że wycieczka jest do Antalyi z niemieckojęzyczną delegatką (nie przyszło mi do głowy, że nie będzie mówić po angielsku). Wycieczka była okropna, w zasadzie chodziło o wyciąganie pieniędzy od klientów - wizyta w jubilerze (gdzie prawie mnie obsługiwali, dlaczego nie kupuję i że to dobra inwestycja, więc jestem głupia) oraz potem „wspaniale” spędzony czas na targu z fałszywym towarem. Wycieczki nie uratowała nawet kolacja na łodzi, ponieważ trwała około 3 godzin, co po całym dniu było nie do zniesienia.
piękna, czysta, niezatłoczona ludźmi
Wyżywieniedobrze, tylko czasami był problem znaleźć wolny i CZYSTY stolik, najgorszy był wieczór, kiedy odbywała się impreza towarzyska, wtedy nie znaleźliśmy miejsca
Zakwaterowaniedoskonale
Usługiwszystko w porządku
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)
Petra Ivanovská
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
doskonałe
doskonałe
doskonałe
Wyżywieniedoskonałe
Zakwaterowaniedoskonałe
Usługidoskonałe
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Alena N.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Bardzo podobały nam się wakacje. Wszystko było super i super :-)
Tylko obiecany delegat mówiący po czesku nie pojawił się ani przy przylocie, ani przy odjeździe.
Ponieważ byliśmy jedyną czeską rodziną w hotelu, nie otrzymaliśmy informacji o godzinie odjazdu na lotnisko.
Mamy nadzieję, że niemieccy turyści, którzy musieli na nas czekać, zdążyli na swój samolot, który leciał godzinę wcześniej niż nasz.
Bardzo podobały nam się wakacje. Wszystko było super i super :-)
Tylko obiecany delegat mówiący po czesku nie pojawił się ani przy przylocie, ani przy odjeździe.
Ponieważ byliśmy jedyną czeską rodziną w hotelu, nie otrzymaliśmy informacji o godzinie odjazdu na lotnisko.
Mamy nadzieję, że niemieccy turyści, którzy musieli na nas czekać, zdążyli na swój samolot, który leciał godzinę wcześniej niż nasz.
Ponieważ był to okres przed sezonem letnim, wszystko było ładnie posprzątane i przygotowane do użytku.
WyżywienieCałkiem dobrze :-)
ZakwaterowanieCałkiem dobrze :-)
UsługiObsługa całkiem dobra :-)
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (7) (0)
Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!
Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.
Ładowanie położenia hotelu i opisu...