Crystal Boutique Beach Resort & SPA Ocena: 5/5 Turcja, Belek, Belek
Petr D.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2026
Zatrzymaliśmy się w Crystal Boutique Beach Resort i niestety nasze wrażenia były bardzo negatywne. Pokoje były zaniedbane. Pod łóżkiem znajdowały się ogromne ilości kurzu, co zrobiło na nas bardzo złe pierwsze wrażenie. Kolejnym dużym problemem było jedzenie. Jeśli chciało się normalnie zjeść, a nie tylko przekąsić coś w barze, trzeba było codziennie jeździć autobusem do głównego hotelu. Było to bardzo niewygodne i denerwujące. Największym rozczarowaniem była dla nas plaża i wejście do morza. W menu jest opisane jako piaszczyste, ale rzeczywistość jest inna. Wygląda na piaszczyste, ale przy wejściu do morza wszędzie są kamienie, które są bardzo niewygodne dla stóp. Nikt nas o tym wcześniej nie ostrzegł, więc byliśmy niemile zaskoczeni. Ogólnie rzecz biorąc, byliśmy rozczarowani pobytem i nigdy więcej nie wybierzemy tego ośrodka. Zdecydowanie nie polecamy.
Zatrzymaliśmy się w Crystal Boutique Beach Resort i niestety nasze wrażenia były bardzo negatywne. Pokoje były zaniedbane. Pod łóżkiem znajdowały się ogromne ilości kurzu, co zrobiło na nas bardzo złe pierwsze wrażenie. Kolejnym dużym problemem było jedzenie. Jeśli chciało się normalnie zjeść, a nie tylko przekąsić coś w barze, trzeba było codziennie jeździć autobusem do głównego hotelu. Było to bardzo niewygodne i denerwujące. Największym rozczarowaniem była dla nas plaża i wejście do morza. W menu jest opisane jako piaszczyste, ale rzeczywistość jest inna. Wygląda na piaszczyste, ale przy wejściu do morza wszędzie są kamienie, które są bardzo niewygodne dla stóp. Nikt nas o tym wcześniej nie ostrzegł, więc byliśmy niemile zaskoczeni. Ogólnie rzecz biorąc, byliśmy rozczarowani pobytem i nigdy więcej nie wybierzemy tego ośrodka. Zdecydowanie nie polecamy.
Największym rozczarowaniem była dla nas plaża i wejście do morza. W ofercie podano, że jest to plaża piaszczysta, ale rzeczywistość jest inna. Wygląda na piaszczystą, ale przy wejściu do morza wszędzie pełno kamieni, które są bardzo uciążliwe dla stóp. Nikt nas o tym wcześniej nie uprzedził, więc byliśmy niemile zaskoczeni.
WyżywienieKolejnym dużym problemem było jedzenie. Jeśli chciałeś zjeść porządnie, a nie tylko przekąsić coś w barze, musiałeś codziennie jeździć autobusem do głównego hotelu. Było to bardzo niewygodne i denerwujące.
ZakwaterowaniePokoje były kiepsko posprzątane. Pod łóżkiem było mnóstwo kurzu, co zrobiło na nas bardzo złe pierwsze wrażenie. Sprzątaczki wykonywały swoje obowiązki, a sejf w pokoju ciągle hałasował.
UsługiOgólnie rzecz biorąc, byliśmy rozczarowani pobytem i nigdy więcej nie odwiedzimy tego ośrodka. Zdecydowanie nie polecamy.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Milena B.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2025
To było fajne
To było fajne
Plaża nie była najczystsza, niedopałki papierosów w piasku to ludzie regularnie wyrzucający śmieci, próbowali
WyżywienieZadowalający
ZakwaterowanieW pokoju unosił się zapach śmieci.
UsługiZadowolenie
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
od 3 124 zł za os.






















































