Justyna M.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Maj 2026
Przejechaliśmy do tego hotelu z pewnymi obawami, ponieważ naczytaliśmy się wielu negatywnych komentarzy w internecie. Na miejscu spotkało nas jednak bardzo miłe zaskoczenie!Hotel bardzo nam się podobał. Cały obiekt ma swój urok, jest zadbany, a atmosfera była naprawdę świetna. Nasz pokój był czysty i odpowiednio przygotowany na nasz przyjazd.Największym plusem było jednak jedzenie – po prostu bardzo dobre! Każdy posiłek był smaczny, świeży i ładnie podany. Kompletnie nie rozumiemy narzekań innych osób na gastronomię w tym miejscu. Obsługa również była uprzejma i pomocna.Podsumowując: spędziliśmy tu świetny czas i chętnie wrócimy. Polecamy nie sugerować się ślepo każdą złą opinią, tylko przekonać się samemu!
Przejechaliśmy do tego hotelu z pewnymi obawami, ponieważ naczytaliśmy się wielu negatywnych komentarzy w internecie. Na miejscu spotkało nas jednak bardzo miłe zaskoczenie!Hotel bardzo nam się podobał. Cały obiekt ma swój urok, jest zadbany, a atmosfera była naprawdę świetna. Nasz pokój był czysty i odpowiednio przygotowany na nasz przyjazd.Największym plusem było jednak jedzenie – po prostu bardzo dobre! Każdy posiłek był smaczny, świeży i ładnie podany. Kompletnie nie rozumiemy narzekań innych osób na gastronomię w tym miejscu. Obsługa również była uprzejma i pomocna.Podsumowując: spędziliśmy tu świetny czas i chętnie wrócimy. Polecamy nie sugerować się ślepo każdą złą opinią, tylko przekonać się samemu!
Codziennie inna tematyczna kolacja. Napewno każdy znajdzie coś dla siebie
ZakwaterowaniePokoje duże jednak mogły by być lepiej sprzątane.
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)







