Aktualne do Turcji

Hotel Fun & Sun Soho Family (ex. Soho Beach)

Ocena: 5/5

Turcja, Belek, Belek

Klienci nie ocenili jeszcze tego hotelu Hotel nie został oceniony

Wyświetl wszystkie recenzje

Więcej o hotelu

Nie ma żadnych ofert dla tego hotelu

Wybierz inny hotel

Pokaż podobne hotele w tej lokalizacji

Prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży

Wybierz termin

Opis hotelu

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Opis hotelu

Informacje o hotelu

  • Odległość od plaży Plaża 0 m
  • Odległość od centrum miasta Centrum miasta 3 km
  • Odległość od lotniska Lotnisko 37 km
  • Klimatyzacja Klimatyzacja tak
  • Basen zewnętrzny Basen zewnętrzny tak
  • Bezpłatne leżaki i parasole przy basenie, Bezpłatne leżaki i parasole na plaży Bezpłatne leżaki i parasole przy basenie tak
  • TV TV tak
  • Minibar, Bar Minibar tak
  • Kącik dziecięcy, Plac zabaw, Basen dla dzieci Kącik dziecięcy tak
  • Surfing Surfing tak
  • Fitness Fitness tak
  • Programy animacyjne Programy animacyjne tak
  • Zwierzęta dozwolone Zwierzęta dozwolone tak
  • Hotelowa restauracja Hotelowa restauracja tak
  • Kawiarnia Kawiarnia tak
  • Siatkówka Siatkówka tak
  • Wifi Wifi tak

Opinie o hotelu

Nie oceniony (Na podstawie 36 opinii)

Zablokowane opinie: 2

Sprawdź, jak weryfikujemy opinie

Monika J.

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Spokojne, niesamowite wakacje z bardzo miłą obsługą i pięknym podejściem do dzieci.

Spokojne, niesamowite wakacje z bardzo miłą obsługą i pięknym podejściem do dzieci.

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Plaża czysta, sprzątana codziennie. Delikatny piasek, odpowiedni dla małych dzieci. Odpoczynek pod pergolą na leżakach, które są bezpłatne.

Wyżywienie

Duży wybór potraw od przystawek po desery, wyśmienite. Jedynym problemem było znalezienie miejsca do siedzenia w jadalni.

Zakwaterowanie

Piękny pokój z maleńskim balkonem, co nam jednak nie przeszkadzało, spędzaliśmy czas jako rodzina na terenie hotelu, a nie na balkonie. Maksymalne zadowolenie, usługi działały perfekcyjnie.

Usługi

Sprzątanie pokoi działało perfekcyjnie, powitalna misa z owocami w pokoju po przyjeździe, hotelowe spa za darmo - jaskinia solna, sauna, para. Masaże za opłatą.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (4) (0)

Miloslav Kuchta

Ocena 4,7 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

nie mamy uwag

nie mamy uwag

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Plaża

nienaganne, około 4 do 5 razy dziennie zbierali porzucone plastikowe butelki i opróżniali kosze

Wyżywienie

nie miało błędu

Zakwaterowanie

na spanie to wystarczyło

Usługi

usługi bez zastrzeżeń - dbali

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Filtruj opinie

Martina Göttel

Ocena 1,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

W hotelu, reklamowanym dla rodzin z dziećmi, od rana do późnej nocy było tak głośno, że nie można było wypocząć choćby na chwilę. Organizują wesela w okolicy, więc personel powie ci, że to nie ich wina. W hotelu było pełno rosyjskich turystów, nikt z personelu nie mówił po angielsku ani niemiecku, moglibyśmy pojechać prosto na Krym.

W hotelu, reklamowanym dla rodzin z dziećmi, od rana do późnej nocy było tak głośno, że nie można było wypocząć choćby na chwilę. Organizują wesela w okolicy, więc personel powie ci, że to nie ich wina. W hotelu było pełno rosyjskich turystów, nikt z personelu nie mówił po angielsku ani niemiecku, moglibyśmy pojechać prosto na Krym.

Wyżywienie 3,0 / 5

Zakwaterowanie 1,0 / 5

Okolica 1,0 / 5

Usługi 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Plaża

Palenie było wszędzie, nawet przy basenie dla dzieci, więc wszędzie były niedopałki papierosów i śmieci.

Wyżywienie

Odpowiadało to tureckim zwyczajom.

Zakwaterowanie

Pokoje puste, nieumeblowane, niewygodne.

Usługi

Zła komunikacja

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Roman K.

Ocena 3,3 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Myślę, że za te pieniądze miałbym lepsze usługi gdzie indziej, zwłaszcza nie wybrałbym się na żadną z oferowanych wycieczek. Zwłaszcza na wycieczkę na bazar.

Myślę, że za te pieniądze miałbym lepsze usługi gdzie indziej, zwłaszcza nie wybrałbym się na żadną z oferowanych wycieczek. Zwłaszcza na wycieczkę na bazar.

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 2,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 2,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Plaża

Duża piaszczysta plaża z wolnym wejściem do morza, idealna dla małych dzieci. Mały bałagan i ryk małych rosyjskich dzieci.

Wyżywienie

Jedzenie jest doskonałe, ale posiłki są wciąż powtarzalne.

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie odpowiada 3 gwiazdkom, hotel wymagałby przebudowy.

Usługi

Mniej więcej co dziesiąty personel mówi po angielsku lub niemiecku, 90% z nich mówi po rosyjsku,

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Jana Němcová

Ocena 4,4 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

przyzwoity hotel z doskonałym jedzeniem, jak zwykle w Turcji, ale nie na podanych 5 gwiazdkach

przyzwoity hotel z doskonałym jedzeniem, jak zwykle w Turcji, ale nie na podanych 5 gwiazdkach

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Plaża

łagodne, stopniowe zejście do morza, piasku, czystego morza i plaży, odpowiednia również dla dzieci, dużo leżaków i bar z dużym wyborem napojów alkoholowych i bezalkoholowych

Wyżywienie

rewelacyjnie, pełno opcji w kilku miejscach przez cały dzień, tutaj 5 gwiazdek może tylko z zastrzeżeniem, że nawet na śniadanie i kolację są w większości papierowe lub plastikowe kubki, co trochę to zmniejsza, dają szkło tylko na zamówienie

Zakwaterowanie

kwatera nie jest zła, ale jak na 3 gwiazdki, sprzątanie nie jest duże, chociaż wykonał je miły młody człowiek, ale bardzo powierzchownie, wymienia tylko ręczniki i dostarcza papier toaletowy

Usługi

starając się dogodzić gościom prawie we wszystkim, oczywiście Rosjanie, którzy są tu większością i wciąż rozdają euro

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (1)

Michal Klain

Ocena 2,6 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Urlop był nieco poniżej średniej.Niestety jesteśmy przyzwyczajeni do bardziej luksusowych usług, gdy jedziemy do 5-gwiazdkowego hotelu, a on właściwie nie jest hotelem 3-gwiazdkowym.Po przyjeździe ja i moja rodzina i mój brat i jego żona o 2 w nocy, dowiedzieliśmy się, że nie mają zameldowanego brata w hotelu i że muszą osobno zapłacić transfer 40 e. do hotelu, inaczej mówią, że powinieneś tu zostać.Drugie złe doświadczenie było to, że serwis sprzątający ukradł 200 e. z portfela zamkniętego w nerce, cena, która była w zamkniętej walizce w pokoju. Kiedy chcieliśmy wszystko rozwiązać, prawie nikt nie mówił po angielsku i po prostu się poddali na niego. Wezwali policję, z którą przesłuchiwali ich przez pół dnia i napisali protokół o kradzieży. Mieliśmy nadzieję, że chociaż ubezpieczyciel nam pomoże, niestety nic. Poza tym jedzenie dobre, programy też Hotel na pewno nie będzie 5hzd, bo wygląda na to, że będzie tam chyba wszystko w ofercie.

Urlop był nieco poniżej średniej.Niestety jesteśmy przyzwyczajeni do bardziej luksusowych usług, gdy jedziemy do 5-gwiazdkowego hotelu, a on właściwie nie jest hotelem 3-gwiazdkowym.Po przyjeździe ja i moja rodzina i mój brat i jego żona o 2 w nocy, dowiedzieliśmy się, że nie mają zameldowanego brata w hotelu i że muszą osobno zapłacić transfer 40 e. do hotelu, inaczej mówią, że powinieneś tu zostać.Drugie złe doświadczenie było to, że serwis sprzątający ukradł 200 e. z portfela zamkniętego w nerce, cena, która była w zamkniętej walizce w pokoju. Kiedy chcieliśmy wszystko rozwiązać, prawie nikt nie mówił po angielsku i po prostu się poddali na niego. Wezwali policję, z którą przesłuchiwali ich przez pół dnia i napisali protokół o kradzieży. Mieliśmy nadzieję, że chociaż ubezpieczyciel nam pomoże, niestety nic. Poza tym jedzenie dobre, programy też Hotel na pewno nie będzie 5hzd, bo wygląda na to, że będzie tam chyba wszystko w ofercie.

Wyżywienie 3,0 / 5

Zakwaterowanie 2,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Usługi 3,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

Viktória Vatter

Ocena 4,3 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Przyjemny personel, ale komunikacja była trudniejsza niż zawsze, trzeba było znaleźć kogoś, kto był w stanie porozumieć się w języku angielskim (porozumiewanie się po niemiecku było prawie niemożliwe). Generalnie bardzo chętny do pomocy. Biorąc pod uwagę cenę, wspaniałe wakacje

Przyjemny personel, ale komunikacja była trudniejsza niż zawsze, trzeba było znaleźć kogoś, kto był w stanie porozumieć się w języku angielskim (porozumiewanie się po niemiecku było prawie niemożliwe). Generalnie bardzo chętny do pomocy. Biorąc pod uwagę cenę, wspaniałe wakacje

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Plaża

Na terenie hotelu leżaki na zatłoczonej plaży były dostępne bezpłatnie i pawilony za opłatą - plaża jest ładna, ale nie bylibyśmy zadowoleni z części nieopłaconej, zapłaciliśmy za pawilon, w którym było mniej ludzi, mniejszy ruch i przyjemne miejsce w cieniu

Wyżywienie

Codziennie zmieniali część jedzenia, część pozostawała taka sama i zawsze było coś do wyboru.

Zakwaterowanie

Pokoje są czyste, ale sprzęt jest starszy, nam to nie przeszkadzało

Usługi

W porządku

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.

+48 71 771 76 83

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...