Innvista Belek (Ex. Vera Verde) Ocena: 5/5
od 1 449 zł za osobę
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
od 1 449 zł za osobę
od 1 509 zł za osobę
od 1 222 zł za osobę
od 1 595 zł za osobę
Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach
Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży
Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.
Nie oceniony (Na podstawie 36 opinii)
Zablokowane opinie: 2
Monika J.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Spokojne, niesamowite wakacje z bardzo miłą obsługą i pięknym podejściem do dzieci.
Spokojne, niesamowite wakacje z bardzo miłą obsługą i pięknym podejściem do dzieci.
Plaża czysta, sprzątana codziennie. Delikatny piasek, odpowiedni dla małych dzieci. Odpoczynek pod pergolą na leżakach, które są bezpłatne.
WyżywienieDuży wybór potraw od przystawek po desery, wyśmienite. Jedynym problemem było znalezienie miejsca do siedzenia w jadalni.
ZakwaterowaniePiękny pokój z maleńskim balkonem, co nam jednak nie przeszkadzało, spędzaliśmy czas jako rodzina na terenie hotelu, a nie na balkonie. Maksymalne zadowolenie, usługi działały perfekcyjnie.
UsługiSprzątanie pokoi działało perfekcyjnie, powitalna misa z owocami w pokoju po przyjeździe, hotelowe spa za darmo - jaskinia solna, sauna, para. Masaże za opłatą.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (4) (0)
Miloslav Kuchta
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
nie mamy uwag
nie mamy uwag
nienaganne, około 4 do 5 razy dziennie zbierali porzucone plastikowe butelki i opróżniali kosze
Wyżywienienie miało błędu
Zakwaterowaniena spanie to wystarczyło
Usługiusługi bez zastrzeżeń - dbali
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Filtruj opinie
Martina Göttel
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
W hotelu, reklamowanym dla rodzin z dziećmi, od rana do późnej nocy było tak głośno, że nie można było wypocząć choćby na chwilę. Organizują wesela w okolicy, więc personel powie ci, że to nie ich wina. W hotelu było pełno rosyjskich turystów, nikt z personelu nie mówił po angielsku ani niemiecku, moglibyśmy pojechać prosto na Krym.
W hotelu, reklamowanym dla rodzin z dziećmi, od rana do późnej nocy było tak głośno, że nie można było wypocząć choćby na chwilę. Organizują wesela w okolicy, więc personel powie ci, że to nie ich wina. W hotelu było pełno rosyjskich turystów, nikt z personelu nie mówił po angielsku ani niemiecku, moglibyśmy pojechać prosto na Krym.
Palenie było wszędzie, nawet przy basenie dla dzieci, więc wszędzie były niedopałki papierosów i śmieci.
WyżywienieOdpowiadało to tureckim zwyczajom.
ZakwaterowaniePokoje puste, nieumeblowane, niewygodne.
UsługiZła komunikacja
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Roman K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Myślę, że za te pieniądze miałbym lepsze usługi gdzie indziej, zwłaszcza nie wybrałbym się na żadną z oferowanych wycieczek. Zwłaszcza na wycieczkę na bazar.
Myślę, że za te pieniądze miałbym lepsze usługi gdzie indziej, zwłaszcza nie wybrałbym się na żadną z oferowanych wycieczek. Zwłaszcza na wycieczkę na bazar.
Duża piaszczysta plaża z wolnym wejściem do morza, idealna dla małych dzieci. Mały bałagan i ryk małych rosyjskich dzieci.
WyżywienieJedzenie jest doskonałe, ale posiłki są wciąż powtarzalne.
ZakwaterowanieZakwaterowanie odpowiada 3 gwiazdkom, hotel wymagałby przebudowy.
UsługiMniej więcej co dziesiąty personel mówi po angielsku lub niemiecku, 90% z nich mówi po rosyjsku,
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Jana Němcová
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
przyzwoity hotel z doskonałym jedzeniem, jak zwykle w Turcji, ale nie na podanych 5 gwiazdkach
przyzwoity hotel z doskonałym jedzeniem, jak zwykle w Turcji, ale nie na podanych 5 gwiazdkach
łagodne, stopniowe zejście do morza, piasku, czystego morza i plaży, odpowiednia również dla dzieci, dużo leżaków i bar z dużym wyborem napojów alkoholowych i bezalkoholowych
Wyżywienierewelacyjnie, pełno opcji w kilku miejscach przez cały dzień, tutaj 5 gwiazdek może tylko z zastrzeżeniem, że nawet na śniadanie i kolację są w większości papierowe lub plastikowe kubki, co trochę to zmniejsza, dają szkło tylko na zamówienie
Zakwaterowaniekwatera nie jest zła, ale jak na 3 gwiazdki, sprzątanie nie jest duże, chociaż wykonał je miły młody człowiek, ale bardzo powierzchownie, wymienia tylko ręczniki i dostarcza papier toaletowy
Usługistarając się dogodzić gościom prawie we wszystkim, oczywiście Rosjanie, którzy są tu większością i wciąż rozdają euro
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (1)
Michal Klain
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Urlop był nieco poniżej średniej.Niestety jesteśmy przyzwyczajeni do bardziej luksusowych usług, gdy jedziemy do 5-gwiazdkowego hotelu, a on właściwie nie jest hotelem 3-gwiazdkowym.Po przyjeździe ja i moja rodzina i mój brat i jego żona o 2 w nocy, dowiedzieliśmy się, że nie mają zameldowanego brata w hotelu i że muszą osobno zapłacić transfer 40 e. do hotelu, inaczej mówią, że powinieneś tu zostać.Drugie złe doświadczenie było to, że serwis sprzątający ukradł 200 e. z portfela zamkniętego w nerce, cena, która była w zamkniętej walizce w pokoju. Kiedy chcieliśmy wszystko rozwiązać, prawie nikt nie mówił po angielsku i po prostu się poddali na niego. Wezwali policję, z którą przesłuchiwali ich przez pół dnia i napisali protokół o kradzieży. Mieliśmy nadzieję, że chociaż ubezpieczyciel nam pomoże, niestety nic. Poza tym jedzenie dobre, programy też Hotel na pewno nie będzie 5hzd, bo wygląda na to, że będzie tam chyba wszystko w ofercie.
Urlop był nieco poniżej średniej.Niestety jesteśmy przyzwyczajeni do bardziej luksusowych usług, gdy jedziemy do 5-gwiazdkowego hotelu, a on właściwie nie jest hotelem 3-gwiazdkowym.Po przyjeździe ja i moja rodzina i mój brat i jego żona o 2 w nocy, dowiedzieliśmy się, że nie mają zameldowanego brata w hotelu i że muszą osobno zapłacić transfer 40 e. do hotelu, inaczej mówią, że powinieneś tu zostać.Drugie złe doświadczenie było to, że serwis sprzątający ukradł 200 e. z portfela zamkniętego w nerce, cena, która była w zamkniętej walizce w pokoju. Kiedy chcieliśmy wszystko rozwiązać, prawie nikt nie mówił po angielsku i po prostu się poddali na niego. Wezwali policję, z którą przesłuchiwali ich przez pół dnia i napisali protokół o kradzieży. Mieliśmy nadzieję, że chociaż ubezpieczyciel nam pomoże, niestety nic. Poza tym jedzenie dobre, programy też Hotel na pewno nie będzie 5hzd, bo wygląda na to, że będzie tam chyba wszystko w ofercie.
Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)
Viktória Vatter
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Przyjemny personel, ale komunikacja była trudniejsza niż zawsze, trzeba było znaleźć kogoś, kto był w stanie porozumieć się w języku angielskim (porozumiewanie się po niemiecku było prawie niemożliwe). Generalnie bardzo chętny do pomocy. Biorąc pod uwagę cenę, wspaniałe wakacje
Przyjemny personel, ale komunikacja była trudniejsza niż zawsze, trzeba było znaleźć kogoś, kto był w stanie porozumieć się w języku angielskim (porozumiewanie się po niemiecku było prawie niemożliwe). Generalnie bardzo chętny do pomocy. Biorąc pod uwagę cenę, wspaniałe wakacje
Na terenie hotelu leżaki na zatłoczonej plaży były dostępne bezpłatnie i pawilony za opłatą - plaża jest ładna, ale nie bylibyśmy zadowoleni z części nieopłaconej, zapłaciliśmy za pawilon, w którym było mniej ludzi, mniejszy ruch i przyjemne miejsce w cieniu
WyżywienieCodziennie zmieniali część jedzenia, część pozostawała taka sama i zawsze było coś do wyboru.
ZakwaterowaniePokoje są czyste, ale sprzęt jest starszy, nam to nie przeszkadzało
UsługiW porządku
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!
Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.
Ładowanie położenia hotelu i opisu...