Świat: hotele z opiniami, znaleziono 50 hoteli

Informacje dotyczące weryfikacji opinii
Sortuj według
Costa Magica opinie

Nie oceniony (oceniony przez 18 osób)

Aleš Hřib

Ocena 2,8 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Październik 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Brak informacji od biura podróży - musieliśmy pytać personel o wszystko - brak informacji dotyczących godziny zameldowania na statek, żadnych informacji o kluczach do kajuty, zamknięta lodówka w pokoju itp. - o wszystko musieliśmy pytać!

Brak informacji od biura podróży - musieliśmy pytać personel o wszystko - brak informacji dotyczących godziny zameldowania na statek, żadnych informacji o kluczach do kajuty, zamknięta lodówka w pokoju itp. - o wszystko musieliśmy pytać!

Wyżywienie 2,0 / 5

Zakwaterowanie 2,0 / 5

Okolica 2,0 / 5

Usługi 2,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Jana M.

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Piękne wakacje, z których wróciliśmy z poczuciem, że byliśmy na urlopie przez miesiąc, a nie tylko tydzień. Mieliśmy tyle wspaniałych przeżyć zarówno z samego statku, jak i z poszczególnych miejsc, które odwiedziliśmy. Niesamowite jest to, że podróżuje się w całkowitym komforcie, nie trzeba ciągle zmieniać hoteli, ponieważ hotel jedzie z nami. Przemieszczanie się w nocy to jedna wielka zabawa - teatr, taniec, świetne jedzenie itd. itd.

Piękne wakacje, z których wróciliśmy z poczuciem, że byliśmy na urlopie przez miesiąc, a nie tylko tydzień. Mieliśmy tyle wspaniałych przeżyć zarówno z samego statku, jak i z poszczególnych miejsc, które odwiedziliśmy. Niesamowite jest to, że podróżuje się w całkowitym komforcie, nie trzeba ciągle zmieniać hoteli, ponieważ hotel jedzie z nami. Przemieszczanie się w nocy to jedna wielka zabawa - teatr, taniec, świetne jedzenie itd. itd.

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

--

Wyżywienie

Doskonałe jedzenie.

Zakwaterowanie

Świetny pokój z balkonem - warto było dopłacić.

Usługi

Perfekcyjnie wszystko zorganizowane. Przy tak dużej liczbie osób jest to godne podziwu.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Costa Victoria opinie

Nie oceniony (oceniony przez 3 osób)

Marie Bůšková

Ocena 2,6 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Pobyt na statku Costa Victoria musimy ocenić z kilku perspektyw, tak jak są wymienione poniżej, a także z punktu widzenia obsługującego personelu. Pracownicy Costy Victoria byli uprzejmi i mili. Problem polega jednak na tym, że pasażerowie z Niemiec nie mają potrącanych opłat serwisowych i dają napiwki personelowi, podczas gdy nam codziennie potrącane jest 10 euro w formie opłaty serwisowej dla pracowników, a z ich strony istnieją nieco odmienne spojrzenia na pasażerów. Żałujemy, że nie odwiedziliśmy Omań, miasta Salah, ponieważ tam szalał tajfun drugiego stopnia i nie zaproponowano innego miejsca ani przedłużenia pobytu w innej destynacji.

Pobyt na statku Costa Victoria musimy ocenić z kilku perspektyw, tak jak są wymienione poniżej, a także z punktu widzenia obsługującego personelu. Pracownicy Costy Victoria byli uprzejmi i mili. Problem polega jednak na tym, że pasażerowie z Niemiec nie mają potrącanych opłat serwisowych i dają napiwki personelowi, podczas gdy nam codziennie potrącane jest 10 euro w formie opłaty serwisowej dla pracowników, a z ich strony istnieją nieco odmienne spojrzenia na pasażerów. Żałujemy, że nie odwiedziliśmy Omań, miasta Salah, ponieważ tam szalał tajfun drugiego stopnia i nie zaproponowano innego miejsca ani przedłużenia pobytu w innej destynacji.

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 1,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 1,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Plaża

Na łodzi przy basenie panował porządek, a pracownicy starali się go przez cały czas utrzymywać.

Wyżywienie

Jedzenie było wysokiej jakości, różnorodne i na bardzo dobrym poziomie.

Zakwaterowanie

Kajuta została nam przydzielona zgodnie z naszym żądaniem. Niestety od pierwszego dnia pojawiała się przeciekająca woda pod umywalką i przez 3 dni zgłaszaliśmy usterkę. Po interwencjach przyjechali naprawiacze i naprawili dopływ wody. Niestety po ich odejściu woda zaczęła lecieć tak silnym strumieniem, że zalewała kajutę. Za zalaną kajutę otrzymaliśmy zniżkę w wysokości 50 euro i przydzielono nam pokój zastępczy. Był znacznie mniejszy i codziennie przez 14 dni mieliśmy problemy z zapychającą się toaletą. Przy reklamacji poinformowano nas, że usterka była w pionach w tylnej części statku i odmówiono nam jakiejkolwiek dalszej zniżki.

Usługi

Usługi hotelowe były bardzo dobre. Ręczniki wymieniano nam według potrzeby, a nawet w tak małych pomieszczeniach starano się, aby wszędzie panował porządek.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Vladimír Zábranský

Ocena 2,5 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Styczeń 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Ogólne wrażenie zostało zepsute przez podejście personelu w momencie, gdy kolega miał problemy zdrowotne. Ponadto zła organizacja. Mieliśmy najlepszy pakiet, a na przykład szampan w barze przez pierwsze dni w ogóle nie był dostępny...

Ogólne wrażenie zostało zepsute przez podejście personelu w momencie, gdy kolega miał problemy zdrowotne. Ponadto zła organizacja. Mieliśmy najlepszy pakiet, a na przykład szampan w barze przez pierwsze dni w ogóle nie był dostępny...

Wyżywienie 3,0 / 5

Zakwaterowanie 2,0 / 5

Okolica 2,0 / 5

Usługi 1,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Wyżywienie

ok

Zakwaterowanie

lekko zniszczone, ale chyba zgodnie z oczekiwaniami

Usługi

tragiczne usługi - począwszy od pierwszego wejścia na pokład, kiedy organizacja nie była opanowana, transport łodziami na brzeg - stare łodzie, przepełnione, źle zorganizowane - raz nawet musiał nas holować zapasowy ponton, a na końcu musieliśmy się przesiadać na inny, więc niepotrzebnie straciliśmy ponad godzinę na morzu podczas akcji ratunkowej

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Costa Luminosa opinie

Nie oceniony (oceniony przez 10 osób)

Zablokowane opinie: 2

Karel Pešek

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Kwiecień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Ogólne wrażenie z wakacji jest świetne. Rejs przebiegał zgodnie z planem, z małą zmianą jednego miejsca pobytu. Ta zmiana była jednak adekwatna (zmiana miejsca pobytu na jeden dzień w innym miejscu w Grecji z powodów operacyjnych). Odprawa pasażerów przed wypłynięciem była nieco chaotyczna, ale to był jedyny mały mankament, poza tym przez cały czas rejsu wszystko było w porządku.

Ogólne wrażenie z wakacji jest świetne. Rejs przebiegał zgodnie z planem, z małą zmianą jednego miejsca pobytu. Ta zmiana była jednak adekwatna (zmiana miejsca pobytu na jeden dzień w innym miejscu w Grecji z powodów operacyjnych). Odprawa pasażerów przed wypłynięciem była nieco chaotyczna, ale to był jedyny mały mankament, poza tym przez cały czas rejsu wszystko było w porządku.

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Nie używałem - rejs statkiem okrężnym

Wyżywienie

Jedzenie było różnorodne, odpowiednio zorganizowane. Do wyboru były potrawy lokalne i międzynarodowe.

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie spełniło oczekiwania

Usługi

Zakwaterowanie było świetne, funkcjonalnie wyposażone. Obsługa pokojowa była w porządku.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Jana Š.

Ocena 3,1 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Jeśli to twoja pierwsza rejs, prawdopodobnie będziesz zadowolony. Oczywiście wszystko zależy od planu podróży; jeśli wybierzesz taki, gdzie po dopłynięciu musisz jeszcze długo podróżować lądem, aby dotrzeć do interesujących miejsc, wtedy twoje wakacje nie tylko się wydłużą, ale będą też mniej relaksujące. Organizacyjnie wszystko było w porządku, to, co nie zachwyciło, to jedzenie.

Jeśli to twoja pierwsza rejs, prawdopodobnie będziesz zadowolony. Oczywiście wszystko zależy od planu podróży; jeśli wybierzesz taki, gdzie po dopłynięciu musisz jeszcze długo podróżować lądem, aby dotrzeć do interesujących miejsc, wtedy twoje wakacje nie tylko się wydłużą, ale będą też mniej relaksujące. Organizacyjnie wszystko było w porządku, to, co nie zachwyciło, to jedzenie.

Wyżywienie 2,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Usługi 3,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Wyżywienie

Jedzenie raczej przeciętne, zwłaszcza w porównaniu z innymi firmami, z którymi pływałam (Princess Cruises, Holland America i MSC). Pieczywo twarde, rozmrażane chyba chwilę przed podaniem. Na śniadanie ciągle to samo, jak już ktoś tu pisał. Zawsze te same dwa lub trzy rodzaje wędlin i jeden rodzaj sera. Jajka odkryliśmy dopiero przedostatniego dnia w restauracji Taurus, więc zdecydowanie polecam śniadanie właśnie tam, gdzie jest też lepszy poziom – nie trzeba szukać miejsca do siedzenia, a oferta jest większa. Tam też regularnie jedliśmy kolacje, wybierając z menu, większość dań była w cenie, co nam wystarczało, ale oferta nie była imponująca. Dania, które na innych statkach są zwykle w cenie, tutaj trzeba było dopłacić, jeśli się o nie prosiło. W innych firmach zwykle w cenie jest też lody, hamburgery, pizza. Nie przepadam za tym, ale dla pełności informacji podaję, że na Costie płaci się również za to. Jeśli nie zdążysz na obiad, który tutaj podawany jest w krótszym czasie niż na innych statkach, to albo idziesz od razu na kolację, albo na "przekąskę", która obejmuje trochę owoców, kawałki pieczywa z czymś i przede wszystkim desery (prawie ciągle powtarzające się). Jedzenie więc mnie nie zachwyciło, raczej przeciwnie. Smakowo w porządku, ale wybór ubogi.

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie było odpowiednie, czysta i przestronna kabina (wewnętrzna IP Premium).

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Royal Princess opinie

Nie oceniony (oceniony przez 1 osobę)

Zablokowane opinie: 1

Jan Z.

Ocena 4,5 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Styczeń 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5