Hotel Costa Luminosa

Świat

Klienci nie ocenili jeszcze tego hotelu Hotel nie został oceniony

Wyświetl wszystkie recenzje

Więcej o hotelu

Nie ma żadnych ofert dla tego hotelu

Wybierz inny hotel

Prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży

Wybierz termin

Opis hotelu

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Opis hotelu

Informacje o hotelu

  • Klimatyzacja Klimatyzacja tak
  • Basen zewnętrzny Basen zewnętrzny tak
  • TV TV tak
  • Kącik dziecięcy, Basen dla dzieci Kącik dziecięcy tak
  • Golf Golf tak
  • Fitness Fitness tak
  • Bar Bar tak
  • Hotelowa restauracja Hotelowa restauracja tak
  • Kawiarnia Kawiarnia tak

Opinie o hotelu

Nie oceniony (Na podstawie 10 opinii)

Zablokowane opinie: 2

Sprawdź, jak weryfikujemy opinie

Karel Pešek

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Kwiecień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Ogólne wrażenie z wakacji jest świetne. Rejs przebiegał zgodnie z planem, z małą zmianą jednego miejsca pobytu. Ta zmiana była jednak adekwatna (zmiana miejsca pobytu na jeden dzień w innym miejscu w Grecji z powodów operacyjnych). Odprawa pasażerów przed wypłynięciem była nieco chaotyczna, ale to był jedyny mały mankament, poza tym przez cały czas rejsu wszystko było w porządku.

Ogólne wrażenie z wakacji jest świetne. Rejs przebiegał zgodnie z planem, z małą zmianą jednego miejsca pobytu. Ta zmiana była jednak adekwatna (zmiana miejsca pobytu na jeden dzień w innym miejscu w Grecji z powodów operacyjnych). Odprawa pasażerów przed wypłynięciem była nieco chaotyczna, ale to był jedyny mały mankament, poza tym przez cały czas rejsu wszystko było w porządku.

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Nie używałem - rejs statkiem okrężnym

Wyżywienie

Jedzenie było różnorodne, odpowiednio zorganizowane. Do wyboru były potrawy lokalne i międzynarodowe.

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie spełniło oczekiwania

Usługi

Zakwaterowanie było świetne, funkcjonalnie wyposażone. Obsługa pokojowa była w porządku.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Tomáš Švéda

Ocena 4,6 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

wszystkim tylko polecam, kto nie spróbował, nie wie, co traci

wszystkim tylko polecam, kto nie spróbował, nie wie, co traci

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Plaża

Nie mieliśmy

Wyżywienie

Na początku super, po 5 dniach jedzenie się powtarzało, ale to nie jest wada.

Zakwaterowanie

Czyste pokoje, właściwie cały statek

Usługi

Cały personel na statku był uśmiechnięty, pomocny, z wyjątkiem kilku wyjątków, ale to chyba wszędzie tak jest

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (3) (0)

Filtruj opinie

Karel Pešek

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Kwiecień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Ogólne wrażenie z wakacji jest świetne. Rejs przebiegał zgodnie z planem, z małą zmianą jednego miejsca pobytu. Ta zmiana była jednak adekwatna (zmiana miejsca pobytu na jeden dzień w innym miejscu w Grecji z powodów operacyjnych). Odprawa pasażerów przed wypłynięciem była nieco chaotyczna, ale to był jedyny mały mankament, poza tym przez cały czas rejsu wszystko było w porządku.

Ogólne wrażenie z wakacji jest świetne. Rejs przebiegał zgodnie z planem, z małą zmianą jednego miejsca pobytu. Ta zmiana była jednak adekwatna (zmiana miejsca pobytu na jeden dzień w innym miejscu w Grecji z powodów operacyjnych). Odprawa pasażerów przed wypłynięciem była nieco chaotyczna, ale to był jedyny mały mankament, poza tym przez cały czas rejsu wszystko było w porządku.

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Nie używałem - rejs statkiem okrężnym

Wyżywienie

Jedzenie było różnorodne, odpowiednio zorganizowane. Do wyboru były potrawy lokalne i międzynarodowe.

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie spełniło oczekiwania

Usługi

Zakwaterowanie było świetne, funkcjonalnie wyposażone. Obsługa pokojowa była w porządku.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Jana Š.

Ocena 3,1 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Jeśli to twoja pierwsza rejs, prawdopodobnie będziesz zadowolony. Oczywiście wszystko zależy od planu podróży; jeśli wybierzesz taki, gdzie po dopłynięciu musisz jeszcze długo podróżować lądem, aby dotrzeć do interesujących miejsc, wtedy twoje wakacje nie tylko się wydłużą, ale będą też mniej relaksujące. Organizacyjnie wszystko było w porządku, to, co nie zachwyciło, to jedzenie.

Jeśli to twoja pierwsza rejs, prawdopodobnie będziesz zadowolony. Oczywiście wszystko zależy od planu podróży; jeśli wybierzesz taki, gdzie po dopłynięciu musisz jeszcze długo podróżować lądem, aby dotrzeć do interesujących miejsc, wtedy twoje wakacje nie tylko się wydłużą, ale będą też mniej relaksujące. Organizacyjnie wszystko było w porządku, to, co nie zachwyciło, to jedzenie.

Wyżywienie 2,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Usługi 3,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Wyżywienie

Jedzenie raczej przeciętne, zwłaszcza w porównaniu z innymi firmami, z którymi pływałam (Princess Cruises, Holland America i MSC). Pieczywo twarde, rozmrażane chyba chwilę przed podaniem. Na śniadanie ciągle to samo, jak już ktoś tu pisał. Zawsze te same dwa lub trzy rodzaje wędlin i jeden rodzaj sera. Jajka odkryliśmy dopiero przedostatniego dnia w restauracji Taurus, więc zdecydowanie polecam śniadanie właśnie tam, gdzie jest też lepszy poziom – nie trzeba szukać miejsca do siedzenia, a oferta jest większa. Tam też regularnie jedliśmy kolacje, wybierając z menu, większość dań była w cenie, co nam wystarczało, ale oferta nie była imponująca. Dania, które na innych statkach są zwykle w cenie, tutaj trzeba było dopłacić, jeśli się o nie prosiło. W innych firmach zwykle w cenie jest też lody, hamburgery, pizza. Nie przepadam za tym, ale dla pełności informacji podaję, że na Costie płaci się również za to. Jeśli nie zdążysz na obiad, który tutaj podawany jest w krótszym czasie niż na innych statkach, to albo idziesz od razu na kolację, albo na "przekąskę", która obejmuje trochę owoców, kawałki pieczywa z czymś i przede wszystkim desery (prawie ciągle powtarzające się). Jedzenie więc mnie nie zachwyciło, raczej przeciwnie. Smakowo w porządku, ale wybór ubogi.

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie było odpowiednie, czysta i przestronna kabina (wewnętrzna IP Premium).

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (2) (0)

Tomáš Švéda

Ocena 4,6 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

wszystkim tylko polecam, kto nie spróbował, nie wie, co traci

wszystkim tylko polecam, kto nie spróbował, nie wie, co traci

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Plaża

Nie mieliśmy

Wyżywienie

Na początku super, po 5 dniach jedzenie się powtarzało, ale to nie jest wada.

Zakwaterowanie

Czyste pokoje, właściwie cały statek

Usługi

Cały personel na statku był uśmiechnięty, pomocny, z wyjątkiem kilku wyjątków, ale to chyba wszędzie tak jest

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (3) (0)

Gabriela Š.

Ocena 3,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

W stosunku jakości do ceny tego urlopu na statku oceanicznym firmy Costa mogę powiedzieć, że nigdy więcej tej firmy. To były nasze trzecie wakacje na statku, oczywiście zawsze inna trasa i firma i muszę powiedzieć, że Costa zawiodła. Przypomnę jeszcze kilka drobiazgów... na zewnątrz było 30°C, a oni zamknęli dach nad basenem... ludzie nie mogli się opalać i było tam duszno jak w saunie. I po drugie - z powodu pogody (fal) nie mogliśmy zawinąć do jednego z portów... firma Costa wiedziała o tym dzień wcześniej i wcale nie uruchomiła planu zastępczego. Nawiasem mówiąc - kolejne 3 statki zawinęły do tego portu. I oczywiście jeśli chodzi o cenę, to było dość drogo, ponieważ wiele rzeczy na statku trzeba było dopłacać. Jeśli chodzi o biuro podróży Invia, to z ich strony wszystko było w porządku... instrukcje, wskazówki, opieka... problem był wyraźnie z firmą Costa. Więc spore rozczarowanie.

W stosunku jakości do ceny tego urlopu na statku oceanicznym firmy Costa mogę powiedzieć, że nigdy więcej tej firmy. To były nasze trzecie wakacje na statku, oczywiście zawsze inna trasa i firma i muszę powiedzieć, że Costa zawiodła. Przypomnę jeszcze kilka drobiazgów... na zewnątrz było 30°C, a oni zamknęli dach nad basenem... ludzie nie mogli się opalać i było tam duszno jak w saunie. I po drugie - z powodu pogody (fal) nie mogliśmy zawinąć do jednego z portów... firma Costa wiedziała o tym dzień wcześniej i wcale nie uruchomiła planu zastępczego. Nawiasem mówiąc - kolejne 3 statki zawinęły do tego portu. I oczywiście jeśli chodzi o cenę, to było dość drogo, ponieważ wiele rzeczy na statku trzeba było dopłacać. Jeśli chodzi o biuro podróży Invia, to z ich strony wszystko było w porządku... instrukcje, wskazówki, opieka... problem był wyraźnie z firmą Costa. Więc spore rozczarowanie.

Wyżywienie 3,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 2,0 / 5

Usługi 2,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Plaża

to było coś strasznego.... dla całego statku 2 małe baseniki i kilka leżaków, o które zawsze była "walka", ale to jeszcze nie było najgorsze.... baseny czyszczono tylko jakąś siatką i to w czasie, gdy ludzie zaczynali się zbierać przy basenie. Więc baseny były dosłownie brudne... do jacuzzi mogli wchodzić tylko dorośli, a nad wszystkim czuwała ochrona - żadnego ratownika....

Wyżywienie

Kolacja w restauracji była znakomita, kelnerzy mili. Obiady były dobre, tylko liczba osób była nie do opanowania. Wszędzie długie kolejki. A jeśli chodzi o śniadania, to było okropne - szynka, salami, ser, słodkie pieczywo... codziennie to samo.

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie było dobre, zawsze wszystko czyste, z wyjątkiem tego, że ostatniego dnia „wyrzucają” Cię z pokoju o 8:00 rano, aby mogli go posprzątać na kolejny turnus, ale z łodzi wypuszczają Cię dopiero o 11:00.

Usługi

Usługi były raczej złe, organizowali wiele programów animacyjnych dla dzieci i dorosłych. Jednak muszę zarzucić nieuprzejmy personel, oczywiście nie wszyscy, znalazło się też kilku bardzo miłych.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (7) (2)

Emil Langmaier

Ocena 4,2 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Byliśmy zadowoleni, brakowało nam czeskiego delegata, mimo to sobie poradziliśmy, żona poradziła sobie ze swoim niemieckim. Angielski byłby lepszy.

Byliśmy zadowoleni, brakowało nam czeskiego delegata, mimo to sobie poradziliśmy, żona poradziła sobie ze swoim niemieckim. Angielski byłby lepszy.

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Plaża

Nie skorzystaliśmy z kąpieli na plaży.

Wyżywienie

Doskonałe, dziękujemy za polecenie wykupienia pakietu napojów.

Zakwaterowanie

Odpowiadało wybranym przez nas opcjom.

Usługi

Nie mamy zastrzeżeń, byliśmy zadowoleni.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (2) (0)

Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.

+48 71 771 76 83