Karaiby: Miami, Wyspy Dziewicze, Saint Maarten, Saint Kitts I Nevis, Gwadelupa, Martynika, Montserrat, Portoryko
od 14 914 zł za osobę
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach
Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży
Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.
Nie oceniony (Na podstawie 18 opinii)
Jana M.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Piękne wakacje, z których wróciliśmy z poczuciem, że byliśmy na urlopie przez miesiąc, a nie tylko tydzień. Mieliśmy tyle wspaniałych przeżyć zarówno z samego statku, jak i z poszczególnych miejsc, które odwiedziliśmy. Niesamowite jest to, że podróżuje się w całkowitym komforcie, nie trzeba ciągle zmieniać hoteli, ponieważ hotel jedzie z nami. Przemieszczanie się w nocy to jedna wielka zabawa - teatr, taniec, świetne jedzenie itd. itd.
Piękne wakacje, z których wróciliśmy z poczuciem, że byliśmy na urlopie przez miesiąc, a nie tylko tydzień. Mieliśmy tyle wspaniałych przeżyć zarówno z samego statku, jak i z poszczególnych miejsc, które odwiedziliśmy. Niesamowite jest to, że podróżuje się w całkowitym komforcie, nie trzeba ciągle zmieniać hoteli, ponieważ hotel jedzie z nami. Przemieszczanie się w nocy to jedna wielka zabawa - teatr, taniec, świetne jedzenie itd. itd.
--
WyżywienieDoskonałe jedzenie.
ZakwaterowanieŚwietny pokój z balkonem - warto było dopłacić.
UsługiPerfekcyjnie wszystko zorganizowane. Przy tak dużej liczbie osób jest to godne podziwu.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Vlasta Mrázová
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Maj 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wszystko było w zupełnym porządku, maksymalne zadowolenie.
Wszystko było w zupełnym porządku, maksymalne zadowolenie.
Bardzo dobra, duży wybór i w dużej ilości.
ZakwaterowanieSpełniało nasze oczekiwania.
UsługiSuper
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Filtruj opinie
Aleš Hřib
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Październik 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Brak informacji od biura podróży - musieliśmy pytać personel o wszystko - brak informacji dotyczących godziny zameldowania na statek, żadnych informacji o kluczach do kajuty, zamknięta lodówka w pokoju itp. - o wszystko musieliśmy pytać!
Brak informacji od biura podróży - musieliśmy pytać personel o wszystko - brak informacji dotyczących godziny zameldowania na statek, żadnych informacji o kluczach do kajuty, zamknięta lodówka w pokoju itp. - o wszystko musieliśmy pytać!
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Jana M.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Piękne wakacje, z których wróciliśmy z poczuciem, że byliśmy na urlopie przez miesiąc, a nie tylko tydzień. Mieliśmy tyle wspaniałych przeżyć zarówno z samego statku, jak i z poszczególnych miejsc, które odwiedziliśmy. Niesamowite jest to, że podróżuje się w całkowitym komforcie, nie trzeba ciągle zmieniać hoteli, ponieważ hotel jedzie z nami. Przemieszczanie się w nocy to jedna wielka zabawa - teatr, taniec, świetne jedzenie itd. itd.
Piękne wakacje, z których wróciliśmy z poczuciem, że byliśmy na urlopie przez miesiąc, a nie tylko tydzień. Mieliśmy tyle wspaniałych przeżyć zarówno z samego statku, jak i z poszczególnych miejsc, które odwiedziliśmy. Niesamowite jest to, że podróżuje się w całkowitym komforcie, nie trzeba ciągle zmieniać hoteli, ponieważ hotel jedzie z nami. Przemieszczanie się w nocy to jedna wielka zabawa - teatr, taniec, świetne jedzenie itd. itd.
--
WyżywienieDoskonałe jedzenie.
ZakwaterowanieŚwietny pokój z balkonem - warto było dopłacić.
UsługiPerfekcyjnie wszystko zorganizowane. Przy tak dużej liczbie osób jest to godne podziwu.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Vlasta Mrázová
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Maj 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wszystko było w zupełnym porządku, maksymalne zadowolenie.
Wszystko było w zupełnym porządku, maksymalne zadowolenie.
Bardzo dobra, duży wybór i w dużej ilości.
ZakwaterowanieSpełniało nasze oczekiwania.
UsługiSuper
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Janka K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Maj 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
To było wspaniałe i następnym razem na więcej dni. 4 dni to za mało
To było wspaniałe i następnym razem na więcej dni. 4 dni to za mało
Nie mieliśmy plaży. To była podróż statkiem.
WyżywienieFantastyczne, dla wszystkich coś dobrego i odpowiedniego.
ZakwaterowanieByło całkowicie super, niczego nam nie brakowało
UsługiFantastyczne
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Věra H.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Maj 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Podobała mi się ta wakacje
Podobała mi się ta wakacje
Na łodzi zawsze było czysto, nie mam zastrzeżeń
WyżywienieKolacje w restauracji były w porządku. Przy bufecie oczekiwałabym codziennie innego wyboru, urozmaicania oferty,
ZakwaterowanieZakwaterowanie było w porządku, tak jak wymagaliśmy, o porządek zawsze było zadbane
UsługiOK
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (4) (1)