Celebrity Eclipse Ocena: 5/5 Świat
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2020 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2020 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Jana Š.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Niesamowite wakacje.
Niesamowite wakacje.
Martin Štěpánek
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Grudzień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Andrea R.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Listopad 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Całkowita satysfakcja ze wszystkiego i wszędzie.
Całkowita satysfakcja ze wszystkiego i wszędzie.
Wszystkie plaże są piękne, to zależy od wycieczki, którą wybierzesz. Bonaire jednak całkowicie bym pominęła. To było dość biedne miejsce. To pustynia z kaktusami pośrodku oceanu. Jest to idealne tylko dla klientów, którzy lubią nurkować.
WyżywienieWspaniałe, duży wybór. Nie mieliśmy pakietów napojów, ale też ich nie potrzebowaliśmy. Filtrowana kawa Lavazza była dobra, więc nie mieliśmy powodu, by dokupować cokolwiek dodatkowego. Zwykły koktajl kosztował od 7 do 12 dolarów. Nam wystarczał 1 lub 2 dziennie w zupełności. Plus dni, kiedy cumujesz, wtedy w ogóle nie jest to potrzebne.
ZakwaterowanieLodź Silhouette jest piękna, nasza druga z kolei. W porównaniu z MSC o poziom wyżej. Personel chętny do pomocy. Łódź pięknie czysta. Najbardziej chwaliliśmy wewnętrzny basen SPA, który był dla osób powyżej 18 lat. Teraz będzie to warunek, ponieważ świetnie odpoczęliśmy.
UsługiNie mam nic negatywnego. Publiczne toalety przy basenie były pięknie czyste i pachnące.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Grudzień 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Bardzo udane wakacje, ponieważ mieszkaliśmy na łodzi, mieliśmy codziennie możliwość zobaczenia innej wyspy Karaibów i kąpania się na innej plaży.
Bardzo udane wakacje, ponieważ mieszkaliśmy na łodzi, mieliśmy codziennie możliwość zobaczenia innej wyspy Karaibów i kąpania się na innej plaży.
Karaiby mają przepiękne plaże :)
WyżywienieDuży wybór i smaczne potrawy.
ZakwaterowanieWystarczające, czyste, przyjemne.
UsługiŁódź jest duża i było wiele możliwości spędzania czasu, ale przywitalibyśmy lepszy program wieczorny.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Vlastimil Vébr
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Gorąco wszystkim polecam, niezapomniane przeżycie.
Gorąco wszystkim polecam, niezapomniane przeżycie.
Co gardło zapragnie, a może nawet znacznie więcej.
ZakwaterowanieKajuty bardzo gustownie i praktycznie urządzone.
UsługiKażdy tu znalazł coś dla siebie.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Alena Š.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Piękne przeżycie
Piękne przeżycie
Bogaty wybór, bardzo smaczne.
ZakwaterowanieDoskonałe usługi, zakwaterowanie spełniło wszystkie nasze wymagania.
Usługidoskonała obsługa
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Maj 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Tomáš Budař
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Idealne wakacje z dziećmi. Nie musieliśmy się o nic martwić, tylko o to, jak spędzimy każdy dzień i dokąd pojedziemy na wycieczkę.
Idealne wakacje z dziećmi. Nie musieliśmy się o nic martwić, tylko o to, jak spędzimy każdy dzień i dokąd pojedziemy na wycieczkę.
Najlepsze plaże były w Albanii. W innych miejscach, gdzie zatrzymywały się łodzie, również były super plaże
WyżywienieAbsolutnie doskonałe.
ZakwaterowanieKajuty w trybie Fantastica z balkonem były przyjemne i przestronne.
UsługiDobre, choć na początku mylące. Nieprzyjemna niespodzianka na końcu, gdy za każdy dzień pobytu pobierana jest opłata serwisowa 10 EUR za osobę i dzień. Dla nas oznaczało to dodatkowe koszty 40 EUR/dzień razy 7 = 280 EUR łącznie, których nie przewidzieliśmy i faktycznie za nie nic nie otrzymaliśmy.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Kateřina A.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Całkowita satysfakcja, przerosło to moje oczekiwania
Całkowita satysfakcja, przerosło to moje oczekiwania
Na pokładzie były 2 baseny i 4 jacuzzi, spokojnie mogliśmy wejść do jacuzzi, nie było tam żadnych tłumów, czasami byliśmy tam nawet sami. W basenach była słona woda. Tylko minimalnie panował tłum.
WyżywieniePełne wyżywienie dla nas oznaczało „all inclusive”, tylko bez alkoholu, co nam zdecydowanie nie przeszkadzało. Przez cały dzień dostępne było mnóstwo wyśmienitego jedzenia, woda, kawa i herbata.
ZakwaterowaniePokój mieliśmy z balkonem, nie ma piękniejszego widoku z łóżka niż wschodzące słońce nad morzem. Codziennie wymieniano ręczniki. Ręczniki były dostępne w pokoju, nie musieliśmy ich nosić, a przy basenie i na siłowni wypożyczaliśmy je bezpłatnie.
UsługiPersonel wszędzie miły i bardzo pomocny. Codziennie chodziliśmy na przedstawienia do teatru, bez problemu mogą tam chodzić także osoby, które nie znają języka obcego.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Renata K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Grudzień 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Statek miał mieć 3 przystanki, niestety z powodu pogody /mgły/ były tylko dwa przystanki. Bez żadnej rekompensaty... na przykład wystarczyłoby przeprosiny i drink (chociaż nasz rejs obejmował all inclusive), po prostu byłoby to miłe.
Statek miał mieć 3 przystanki, niestety z powodu pogody /mgły/ były tylko dwa przystanki. Bez żadnej rekompensaty... na przykład wystarczyłoby przeprosiny i drink (chociaż nasz rejs obejmował all inclusive), po prostu byłoby to miłe.
Ze względu na pominięcie jednego przystanku, gdzie można było się kąpać, nie wypróbowaliśmy plaży. Nie mogę więc ocenić
WyżywieniePoniżej średniej w porównaniu z innymi rejsami. Prawie brak owoców, brak wyboru dań w restauracji bufetowej, a to niewiele było ciągle powtarzane.
ZakwaterowanieKajuta z balkonem była czysta i przestronna.
Usługina wysokim poziomie
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Aleš Ešpandr
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
dobre
dobre
dobre
WyżywienieNiestety 2700 pasażerów chce się posilić w czasie śniadania, obiadu lub kolacji, co logicznie jest całkowicie nie do opanowania. W związku z tym wszędzie stoją długie kolejki najpierw po stolik, który jeden z was pilnuje, a reszta go odgania (co jest nieprzyjemne), potem po napoje, ponieważ niemożliwe jest obsłużenie tak wielu osób. Na koniec kolejka po zupę, a następnie inna kolejka po jedzenie. Potem siadasz do stolika, gdzie nie jecie razem, ponieważ pilnujący stolika idzie stać swoje kolejki. Masz jednak możliwość być dokładnie na czas, dosłownie co do minuty, przydzielony do stolika w restauracji (raczej ze względu na liczbę jadalni), gdzie zostaniesz obsłużony; jeśli się spóźnisz, stolik zostanie przydzielony komuś innemu. Wybór jest tylko spośród trzech dań i nie wiesz, co cię czeka. Jeśli dane danie ci smakuje, to się najadasz, jeśli nie, po kolacji idziesz stać w kolejkach. Dodatek (nie wolno brać napoju dla drugiej osoby, aby nie stała w kolejce, a napój jest wydawany tylko jeden).
Zakwaterowaniez balkonem świetne
UsługiKolejki, kolejki, kolejki, ale szybko, aby następny mógł skorzystać.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Violetta Burda
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Nasze pierwsze wrażenia z rejsu. Wymarzona łódź, ogromne przeżycie. Możesz znaleźć wszystko, czego potrzebujesz.
Nasze pierwsze wrażenia z rejsu. Wymarzona łódź, ogromne przeżycie. Możesz znaleźć wszystko, czego potrzebujesz.
Byliśmy na kilku plażach, część hiszpańska była czystsza i bardziej dostępna.
WyżywienieMyślę, że każdy znajdzie dla siebie odpowiednią karmę. Zawsze mogliśmy jeść na różne sposoby.
ZakwaterowanieSpaliśmy w super domku, był większy niż się spodziewaliśmy.
UsługiWszystko było świetne.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Dana Maslová
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Ogólna ocena wycieczki: doskonała.
Ogólna ocena wycieczki: doskonała.
Jedzenie luksusowe i różnorodne. Nawet przez tydzień nie mogliśmy wszystkiego spróbować.
ZakwaterowanieKajuta mała, ale luksusowa i wystarczająca na nocleg, tylko następnym razem wybierzemy kajutę z oknem. Trochę klaustrofobii : )
UsługiUsługi na statku były bez zarzutu. Łóżko ścielone dwa razy dziennie, aż trochę mi to przeszkadzało :)
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Rostislav B.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Styczeń 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Niesamowite.
Niesamowite.
Karaiby 100%
Wyżywienie110%
ZakwaterowanieIdealne
UsługiPonadstandardowy
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Listopad 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Soňa Hlavatá
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Maj 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wakacje były bardzo udane. Doświadczyliśmy niesamowitych przeżyć zarówno podczas rejsu, jak i wycieczek. Poznaliśmy piękne miejsca podczas odwiedzin różnych miast w kilku krajach.
Wakacje były bardzo udane. Doświadczyliśmy niesamowitych przeżyć zarówno podczas rejsu, jak i wycieczek. Poznaliśmy piękne miejsca podczas odwiedzin różnych miast w kilku krajach.
Plaży nigdzie nie odwiedziliśmy. Możliwość kąpieli na łodzi w basenie lub jacuzzi.
WyżywienieJedzenie było bardzo różnorodne i smaczne. Mogliśmy wybierać między bufetem szwedzkim a serwowanymi posiłkami w restauracji z obsługą. Wszystko na piątkę.
ZakwaterowanieZakwaterowanie było bardzo ładne. Luksusowy pokój z balkonem, z którego mogliśmy obserwować zarówno morze, jak i okoliczne państwa, wokół których płynęliśmy.
UsługiUsługi na statku były bardzo luksusowe. Wybór z kilku barów i restauracji.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Václav Loukota
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Maj 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wybraliśmy dobry wybór wakacji, rejs statkiem wokół Włoch z postojami w Rzymie, na Korfu, Kotorze, Splicie i Wenecji oraz oferowanie wycieczek, które odbyliśmy, nasze wrażenia są niesamowite. Nasze niesamowite wrażenia zostały potęgowane przez perfekcyjne podejście i wiedzę naszej przewodniczki.
Wybraliśmy dobry wybór wakacji, rejs statkiem wokół Włoch z postojami w Rzymie, na Korfu, Kotorze, Splicie i Wenecji oraz oferowanie wycieczek, które odbyliśmy, nasze wrażenia są niesamowite. Nasze niesamowite wrażenia zostały potęgowane przez perfekcyjne podejście i wiedzę naszej przewodniczki.
Wizyta na plaży nie była w programie naszych wakacji, ponieważ planowano wycieczki poznawcze. Zabawy plażowe cieszyliśmy się przy basenie na pokładzie.
WyżywienieJedzenie było wyśmienite, jak w pięciogwiazdkowym hotelu
ZakwaterowanieZakwaterowanie było ponadstandardowe, a byliśmy zadowoleni ze stewarda, który spełniał wszystkie nasze życzenia.
UsługiNa statku było doskonale zadbane o urlopowiczów we wszystkich dziedzinach. Rozrywka, odpoczynek, wyżywienie...
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Rejs po norweskich fiordach był bardzo ładny, a przede wszystkim przyroda jest przepiękna.
Rejs po norweskich fiordach był bardzo ładny, a przede wszystkim przyroda jest przepiękna.
Jedzenie na statku było różnorodne i smaczne.
ZakwaterowanieZakwaterowanie w hotelu Magic było poniżej średniej. Kajuta na statku ma już najlepsze lata za sobą, obdrapane ściany, zepsuta klamka przy drzwiach. Z klimatyzacji spadały śmieci.
UsługiWejście na pokład i zejście z pokładu przebiegły szybko. Hiszpańska załoga statku słabo mówiła po angielsku, ale starali się zrozumieć i pomóc.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Fantastyczne wakacje.
Fantastyczne wakacje.
Bardzo różnorodne i smaczne jedzenie.
ZakwaterowanieSuper.
UsługiSuper.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Jan Z.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Styczeń 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu