Soňa Hlavatá
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Maj 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wakacje były bardzo udane. Doświadczyliśmy niesamowitych przeżyć zarówno podczas rejsu, jak i wycieczek. Poznaliśmy piękne miejsca podczas odwiedzin różnych miast w kilku krajach.
Wakacje były bardzo udane. Doświadczyliśmy niesamowitych przeżyć zarówno podczas rejsu, jak i wycieczek. Poznaliśmy piękne miejsca podczas odwiedzin różnych miast w kilku krajach.
Plaży nigdzie nie odwiedziliśmy. Możliwość kąpieli na łodzi w basenie lub jacuzzi.
WyżywienieJedzenie było bardzo różnorodne i smaczne. Mogliśmy wybierać między bufetem szwedzkim a serwowanymi posiłkami w restauracji z obsługą. Wszystko na piątkę.
ZakwaterowanieZakwaterowanie było bardzo ładne. Luksusowy pokój z balkonem, z którego mogliśmy obserwować zarówno morze, jak i okoliczne państwa, wokół których płynęliśmy.
UsługiUsługi na statku były bardzo luksusowe. Wybór z kilku barów i restauracji.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (3) (4)


