Hotel Costa Victoria

Świat

Klienci nie ocenili jeszcze tego hotelu Hotel nie został oceniony

Wyświetl wszystkie recenzje

Więcej o hotelu

Nie ma żadnych ofert dla tego hotelu

Wybierz inny hotel

Prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży

Wybierz termin

Opis hotelu

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Opis hotelu

Informacje o hotelu

  • Klimatyzacja Klimatyzacja tak
  • TV TV tak
  • Minibar, Bar Minibar tak
  • Tenis Tenis tak
  • Fitness Fitness tak
  • Hotelowa restauracja Hotelowa restauracja tak
  • Kawiarnia Kawiarnia tak

Opinie o hotelu

Nie oceniony (Na podstawie 3 opinii)

Sprawdź, jak weryfikujemy opinie

Marie Bůšková

Ocena 2,6 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Pobyt na statku Costa Victoria musimy ocenić z kilku perspektyw, tak jak są wymienione poniżej, a także z punktu widzenia obsługującego personelu. Pracownicy Costy Victoria byli uprzejmi i mili. Problem polega jednak na tym, że pasażerowie z Niemiec nie mają potrącanych opłat serwisowych i dają napiwki personelowi, podczas gdy nam codziennie potrącane jest 10 euro w formie opłaty serwisowej dla pracowników, a z ich strony istnieją nieco odmienne spojrzenia na pasażerów. Żałujemy, że nie odwiedziliśmy Omań, miasta Salah, ponieważ tam szalał tajfun drugiego stopnia i nie zaproponowano innego miejsca ani przedłużenia pobytu w innej destynacji.

Pobyt na statku Costa Victoria musimy ocenić z kilku perspektyw, tak jak są wymienione poniżej, a także z punktu widzenia obsługującego personelu. Pracownicy Costy Victoria byli uprzejmi i mili. Problem polega jednak na tym, że pasażerowie z Niemiec nie mają potrącanych opłat serwisowych i dają napiwki personelowi, podczas gdy nam codziennie potrącane jest 10 euro w formie opłaty serwisowej dla pracowników, a z ich strony istnieją nieco odmienne spojrzenia na pasażerów. Żałujemy, że nie odwiedziliśmy Omań, miasta Salah, ponieważ tam szalał tajfun drugiego stopnia i nie zaproponowano innego miejsca ani przedłużenia pobytu w innej destynacji.

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 1,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 1,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Plaża

Na łodzi przy basenie panował porządek, a pracownicy starali się go przez cały czas utrzymywać.

Wyżywienie

Jedzenie było wysokiej jakości, różnorodne i na bardzo dobrym poziomie.

Zakwaterowanie

Kajuta została nam przydzielona zgodnie z naszym żądaniem. Niestety od pierwszego dnia pojawiała się przeciekająca woda pod umywalką i przez 3 dni zgłaszaliśmy usterkę. Po interwencjach przyjechali naprawiacze i naprawili dopływ wody. Niestety po ich odejściu woda zaczęła lecieć tak silnym strumieniem, że zalewała kajutę. Za zalaną kajutę otrzymaliśmy zniżkę w wysokości 50 euro i przydzielono nam pokój zastępczy. Był znacznie mniejszy i codziennie przez 14 dni mieliśmy problemy z zapychającą się toaletą. Przy reklamacji poinformowano nas, że usterka była w pionach w tylnej części statku i odmówiono nam jakiejkolwiek dalszej zniżki.

Usługi

Usługi hotelowe były bardzo dobre. Ręczniki wymieniano nam według potrzeby, a nawet w tak małych pomieszczeniach starano się, aby wszędzie panował porządek.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (8) (0)

Vladimír Zábranský

Ocena 2,5 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Styczeń 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Ogólne wrażenie zostało zepsute przez podejście personelu w momencie, gdy kolega miał problemy zdrowotne. Ponadto zła organizacja. Mieliśmy najlepszy pakiet, a na przykład szampan w barze przez pierwsze dni w ogóle nie był dostępny...

Ogólne wrażenie zostało zepsute przez podejście personelu w momencie, gdy kolega miał problemy zdrowotne. Ponadto zła organizacja. Mieliśmy najlepszy pakiet, a na przykład szampan w barze przez pierwsze dni w ogóle nie był dostępny...

Wyżywienie 3,0 / 5

Zakwaterowanie 2,0 / 5

Okolica 2,0 / 5

Usługi 1,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Wyżywienie

ok

Zakwaterowanie

lekko zniszczone, ale chyba zgodnie z oczekiwaniami

Usługi

tragiczne usługi - począwszy od pierwszego wejścia na pokład, kiedy organizacja nie była opanowana, transport łodziami na brzeg - stare łodzie, przepełnione, źle zorganizowane - raz nawet musiał nas holować zapasowy ponton, a na końcu musieliśmy się przesiadać na inny, więc niepotrzebnie straciliśmy ponad godzinę na morzu podczas akcji ratunkowej

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (10) (0)

Filtruj opinie

Marie Bůšková

Ocena 2,6 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Pobyt na statku Costa Victoria musimy ocenić z kilku perspektyw, tak jak są wymienione poniżej, a także z punktu widzenia obsługującego personelu. Pracownicy Costy Victoria byli uprzejmi i mili. Problem polega jednak na tym, że pasażerowie z Niemiec nie mają potrącanych opłat serwisowych i dają napiwki personelowi, podczas gdy nam codziennie potrącane jest 10 euro w formie opłaty serwisowej dla pracowników, a z ich strony istnieją nieco odmienne spojrzenia na pasażerów. Żałujemy, że nie odwiedziliśmy Omań, miasta Salah, ponieważ tam szalał tajfun drugiego stopnia i nie zaproponowano innego miejsca ani przedłużenia pobytu w innej destynacji.

Pobyt na statku Costa Victoria musimy ocenić z kilku perspektyw, tak jak są wymienione poniżej, a także z punktu widzenia obsługującego personelu. Pracownicy Costy Victoria byli uprzejmi i mili. Problem polega jednak na tym, że pasażerowie z Niemiec nie mają potrącanych opłat serwisowych i dają napiwki personelowi, podczas gdy nam codziennie potrącane jest 10 euro w formie opłaty serwisowej dla pracowników, a z ich strony istnieją nieco odmienne spojrzenia na pasażerów. Żałujemy, że nie odwiedziliśmy Omań, miasta Salah, ponieważ tam szalał tajfun drugiego stopnia i nie zaproponowano innego miejsca ani przedłużenia pobytu w innej destynacji.

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 1,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 1,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Plaża

Na łodzi przy basenie panował porządek, a pracownicy starali się go przez cały czas utrzymywać.

Wyżywienie

Jedzenie było wysokiej jakości, różnorodne i na bardzo dobrym poziomie.

Zakwaterowanie

Kajuta została nam przydzielona zgodnie z naszym żądaniem. Niestety od pierwszego dnia pojawiała się przeciekająca woda pod umywalką i przez 3 dni zgłaszaliśmy usterkę. Po interwencjach przyjechali naprawiacze i naprawili dopływ wody. Niestety po ich odejściu woda zaczęła lecieć tak silnym strumieniem, że zalewała kajutę. Za zalaną kajutę otrzymaliśmy zniżkę w wysokości 50 euro i przydzielono nam pokój zastępczy. Był znacznie mniejszy i codziennie przez 14 dni mieliśmy problemy z zapychającą się toaletą. Przy reklamacji poinformowano nas, że usterka była w pionach w tylnej części statku i odmówiono nam jakiejkolwiek dalszej zniżki.

Usługi

Usługi hotelowe były bardzo dobre. Ręczniki wymieniano nam według potrzeby, a nawet w tak małych pomieszczeniach starano się, aby wszędzie panował porządek.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (8) (0)

Vladimír Zábranský

Ocena 2,5 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Styczeń 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Ogólne wrażenie zostało zepsute przez podejście personelu w momencie, gdy kolega miał problemy zdrowotne. Ponadto zła organizacja. Mieliśmy najlepszy pakiet, a na przykład szampan w barze przez pierwsze dni w ogóle nie był dostępny...

Ogólne wrażenie zostało zepsute przez podejście personelu w momencie, gdy kolega miał problemy zdrowotne. Ponadto zła organizacja. Mieliśmy najlepszy pakiet, a na przykład szampan w barze przez pierwsze dni w ogóle nie był dostępny...

Wyżywienie 3,0 / 5

Zakwaterowanie 2,0 / 5

Okolica 2,0 / 5

Usługi 1,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Wyżywienie

ok

Zakwaterowanie

lekko zniszczone, ale chyba zgodnie z oczekiwaniami

Usługi

tragiczne usługi - począwszy od pierwszego wejścia na pokład, kiedy organizacja nie była opanowana, transport łodziami na brzeg - stare łodzie, przepełnione, źle zorganizowane - raz nawet musiał nas holować zapasowy ponton, a na końcu musieliśmy się przesiadać na inny, więc niepotrzebnie straciliśmy ponad godzinę na morzu podczas akcji ratunkowej

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (10) (0)

Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.

+48 71 771 76 83