• Brak obowiązku okazywania negatywnego wyniku testu i certyfikatów szczepienia/ozdrowienia dla podróżnych udających się do Hiszpanii Kontynentalnej i Balearów (Majorka, Minorka, Ibiza) z Polski drogą lotniczą
 • Obowiązek wypełnienia formularza FCS za pomocą aplikacji SPAIN TRAVEL HEALTH-SPTH, dostępnej na stronie www.spth.gob.es na mniej niż 48 godz. przed wyjazdem i posiadanie unikalnego kodu QR (1 uczestnik = 1 formularz i kod QR).
 • Wymagane wypełnienie i posiadanie deklaracji zdrowia oraz karty lokacyjnej POBIERZ ZE STRONY
 • Powrót do Polski
  • Obowiązuje 10-dniowa kwarantanna dla powracających do Polski transportem zorganizowanym. Z obowiązku zwalnia negatywny wynik testu PCR lub antygenowego wykonany do 48h przed powrotem lub maks. 48h po powrocie, zaświadczenie o pełnym szczepieniu (od którego upłynęło min. 14 dni) lub przebyciu izolacji/hospitalizacji spowodowanej COVID-19 nie później niż 6 miesięcy przed przekroczeniem granicy RP. Obowiązek nie dotyczy dzieci poniżej 12 r.ż. będących pod opieką zaszczepionych lub ozdrowieńców.
  • Obowiązek wypełnienia Karty Lokalizacji Podróżnego www.gov.pl/web/gov/wypelnij-klp
  • Warunki te mogą ulec zmianie. Przed podróżą sprawdź aktualne przepisy rządowe na stronie www.gov.pl

  Cambrils - wczasy

  Cambrils to jeden z najpiękniejszych kurortów wakacyjnych na całym świecie. Wspaniała, bujna i zielona roślinność na wybrzeżu Costa Dorada, oraz złote plaże, z całą okazałością tamtejszej infrastruktury to główne atrakcje letnich podróży w zakątku.

  Cambrils na wakacje

  Cambrils to gmina w Hiszpanii położona w prowincji Tarragona, w Katalonii. Cambrils znajduje się na wybrzeżu Costa Dorada. Przyjezdnym oferuje 9 kilometrów fantastycznych, świetnie wyposażonych plaż, na które można dostać się bezpośrednio z promenady nadmorskiej, która połączona jest z Cambrilis.

  Urokliwe nadmorskie miasteczko Cambrils powstało na bazie wioski rybackiej. Wśród turystów znane jest od wieków z produkcji przepysznego naturalnego wina i oliwy. Dzisiejszego dnia Cambrils przeistoczył się w pełen tanich hoteli, słynny kurort Złotego Wybrzeża. Można tu jednak odczuć lokalnego ducha regionalnej historii. Wciąż celebruje się tu tradycje, a także konserwatywne zwyczaje. Takie połączenie nowoczesności i dziedzictwa kultury, a także historii zapewnia niepowtarzalne przeżycia i gwarantuje niezapomnianą wakacyjną podróż.

  Na wakacjach w Cambrils znajdziemy wypożyczalnie sprzętu, w tym sportowego sprzętu wodnego, a także leżaków czy parawanów. To z pewnością jeden z lepszych pomysłów na tanie wczasy w Hiszpanii!


  Które plaże warto odwiedzić w Cambrils? Zwiedzanie portu i przystani

  Najchętniej odwiedzaną plażą w Cambrils jest El Regueral. Swoją sławę zawdzięcza drobniutkiemu, złotemu piasku, spokojnej wodzie i pełnej infrastrukturze turystycznej. To właśnie na tej plaży jest najczęściej tłoczno, a miejsce najchętnie wybierają rodziny z dziećmi. Kolejne z pięknych plaż to Vilafortuny, która ciągnie się przez ponad półtora kilometra. Plaża El Cavet należy do miejsc zdecydownie spokojniejszych.

  La Llosa oraz plaża Cap de Sant Pere to miejsca, które poszczycić się mogą krystalicznie czystymi wodami. Posiadają dostęp dla osób niepełnosprawnych i wszelkiego rodzaju udogodnienia. Nie brak tu także barów na powietrzu z lokalnymi przekąskami i tradycyjnym śródziemnomorskim menu. Na plaży widnieje niebieska flaga Bandera Azul, która gwarantuje wysoką jakość plaż, a także komfortowe warunki na plaży, w tym darmowe natryski.

  By poznać trochę inny charakter tego regionu, warto wybrać się na spacer nadmorską promenadą. W trakcie spaceru spotkamy małe porty rybackie i żeglarskie przystanie. Bliskość morza, drzewa palmowe, rześka bryza i trzepot mew są niesamowite. Promenada swój koniec znajduje dopiero w Salou. Możemy pokonać tę drogę pieszo, rowerem, na rolkach lub zabierając Segway.

  Cambrils - Najlepiej ocenione hotele

  Cambrils - Najczęściej kupowane hotele

  Opinie o hotelach

  Andrea Zsuzsa Lukácsné Szarvas Sierpień 2019

  Data pobytu: 16.8. - 23.8.2019

  Ocena 5,0/5
  brak opinii opisowej
  Całkowita ocena

  brak opinii opisowej

  Zakwaterowanie 5,0/5

  Wyżywienie 5,0/5

  Okolica 5,0/5

  Cena 5,0/5

  Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

  Magdalena Czerwiec 2017

  Data pobytu: 3.6. - 10.6.2017

  Ocena 5,0/5
  Hotel Best los Angeles to jeden z lepszych hoteli w swojej kategorii które miałam okazje obejrzeć w miejscowości Salou. Położony jest w centrum miasta
  Całkowita ocena

  Hotel Best los Angeles to jeden z lepszych hoteli w swojej kategorii które miałam okazje obejrzeć w miejscowości Salou. Położony jest w centrum miasta w bliskiej odległości od barów, sklepów i restauracji. Hotel wita nas nowoczesną recepcją i lobby . Restauracja urządzona jest w jasnych, przyjemnych odcieniach co zachęca do jedzenia. Pomyślano także o rodzicach z małymi dziećmi, którzy chcą podgrzać jedzenie, ponieważ dostępna jest kuchenka mikrofalowa. Kto ma ochotę może usiąść na zewnątrz restauracji i zjeść posiłek w przyjemnej scenerii zielonego ogrodu co jest rzadkością w miejskich hotelach.

  Pokoje są odnowione , czyste , przestronne i nowocześnie urządzone, podobnie jak łazienki w których znajdziemy zestaw kosmetyków. Hotel posiada 2 baseny dla dorosłych , jeden bardzo mały 1,50 cm głębokości, drugi większy, w którym można już swobodnie popływać bo ma 1,80 cm. Kto ma ochotę może skorzystać z zewnętrznego, hotelowego jacuzzi. Dla najmłodszych gości jest plac zabaw i brodzik 0,70 cm głębokości. Teren basenu wyłożony jest ciekawymi płytkami przypominającymi imitację drewna. Polecam hotel klientom lubiącym życie nocne jak i rodzinom z dziećmi , które chcą spędzić wakacje w centrum miasta.

  Zakwaterowanie 5,0/5

  Okolica 5,0/5

  Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

  Anonim Wrzesień 2019

  Data pobytu: 3.9. - 10.9.2019

  Ocena 4,1/5
  brak opinii opisowej
  Całkowita ocena

  brak opinii opisowej

  Zakwaterowanie 3,5/5

  Wyżywienie 4,5/5

  Okolica 4,5/5

  Cena 4,5/5

  Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

  Anonim Wrzesień 2019

  Data pobytu: 27.7. - 3.8.2019

  Ocena 2,6/5
  brak opinii opisowej
  Całkowita ocena

  brak opinii opisowej

  Zakwaterowanie 2,3/5

  Wyżywienie 2,5/5

  Okolica 4,0/5

  Cena 2,0/5

  Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

  Andrea Zsuzsa Lukácsné Szarvas Sierpień 2019

  Data pobytu: 16.8. - 23.8.2019

  Ocena 5,0/5
  brak opinii opisowej
  Całkowita ocena

  brak opinii opisowej

  Zakwaterowanie 5,0/5

  Wyżywienie 5,0/5

  Okolica 5,0/5

  Cena 5,0/5

  Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

  Kamila A. Lipiec 2019

  Data pobytu: 2.7. - 9.7.2019

  Ocena 3,7/5
  brak opinii opisowej
  Całkowita ocena

  brak opinii opisowej

  Zakwaterowanie 4,0/5

  Wyżywienie 4,5/5

  Okolica 2,0/5

  Cena 4,0/5

  Czy ta recenzja była pomocna? (1) (4)

  Šárka Czerwiec 2019

  Data pobytu: 1.6. - 8.6.2019

  Ocena 4,2/5
  brak opinii opisowej
  Całkowita ocena

  brak opinii opisowej

  Zakwaterowanie 4,0/5

  Wyżywienie 5,0/5

  Okolica 4,0/5

  Cena 4,0/5

  Czy ta recenzja była pomocna? (2) (0)

  Milena B. Lipiec 2018

  Data pobytu: 23.6. - 30.6.2018

  Ocena 4,6/5
  brak opinii opisowej
  Całkowita ocena

  brak opinii opisowej

  Zakwaterowanie 5,0/5

  Wyżywienie 4,0/5

  Okolica 5,0/5

  Cena 4,0/5

  Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

  Cambrils - Ostatnio kupione hotele

  Cambrils - pogoda, ciekawostki, kuchnia

  Cambrils leży w strefie klimatu umiarkowanego ciepłego. Średnia roczna temperatura wynosi około 17 stopni Celsjusza, zaś w lecie 26 stopni, co sprzyja miłośnikom zdjęć i szukającym pięknych widoków. Z całą pewnością powinni udać się do placu tuż obok latarni morskiej Faro Rojo, jest ona wizytówką Cambrils. Z jej powodu na końcu molo rozpozcierają się najpiękniejsze widoki na morze, urokliwe szczególnie przy zachodzie słońca.

  Na chwilę odpoczynku możemy udać się do Pino Redondo. Spektakularne prastare drzewo objęte jest ochroną i stanowi naturalny pomnik przyrody (Monumento de Interés Local y Comarcal). W jego cieniu można usiąść i skryć się przed promieniami słońca. Jest ono zwyczajowym miejscem spotkań miejscowych jak też turystów. Kolejnym drzewem jest także La Phitolata, które zostało sprowadzone do Cambrils z Argentyny. Mieści się naprzeciwko portu Puerto Náutico. W Katalonii to wyjątkowy i rzadki okaz.

  Cambrils jest postrzegane jako "stolica gastronomiczna" wybrzeża Costa Dorada. Dlatego nie możecie odmówić sobie spróbowania pysznych lokalnych dań. Jednym z najbardziej polecanych jest potrawa “Fideus Rossos”. Są to kluseczki na bazie bulionu rybnego wzbogacone papryką, która nadaje potrawie niepowtarzalny, charakterystyczny czerwony kolor.

  Najlepszy miesiąc na wakacje

  • Najlepszy
  • Dobry
  • Niski sezon
  1. Styczeń
  2. Luty
  3. Marzec
  4. Kwiecień
  5. Maj
  6. Czerwiec
  7. Lipiec
  8. Sierpień
  9. Wrzesień
  10. Październik
  11. Listopad
  12. Grudzień

  Pogoda teraz

  • Temperatura 29 °C w nocy 21 °C

  • Temperatura wody 25 °C

  Temperatura w kolejnych dniach

  • Śr 29 °C w nocy 23 °C

  • Czw 30 °C w nocy 22 °C

  • Pt 31 °C w nocy 23 °C

  • Sob 31 °C w nocy 22 °C

  Pogoda

  • Styczeń Sty 13 °C woda 14 °C

  • Luty Lut 14 °C woda 13 °C

  • Marzec Mar 16 °C woda 14 °C

  • Kwiecień Kwi 18 °C woda 15 °C

  • Maj Maj 21 °C woda 18 °C

  • Czerwiec Cze 25 °C woda 22 °C

  • Lipiec Lip 28 °C woda 25 °C

  • Sierpień Sie 28 °C woda 26 °C

  • Wrzesień Wrz 26 °C woda 25 °C

  • Październik Paź 22 °C woda 22 °C

  • Listopad Lis 17 °C woda 19 °C

  • Grudzień Gru 14 °C woda 16 °C

  Przydatne informacje