Znakomity wybór! Nasi Klienci byli tym hotelem zachwyceni.

 • Wszyscy obywatele Polski podróżujący do Hiszpanii, są zwolnieni z obowiązku okazywania negatywnego testu COVID-19 oraz certyfikatu szczepień.
 • Wymagane wypełnienie i posiadanie deklaracji zdrowia oraz karty lokacyjnej POBIERZ ZE STRONY
 • Powrót do Polski
 • Od 28.03.2022 został zniesiony obowiązek odbycia kwarantanny po przekroczeniu polskiej granicy, co oznacza że po powrocie z wakacji nie ma już obowiązku: legitymowania się podczas przekraczania granicy certyfikatami szczepienia, wykonywania testów w kierunku COVID-19 oraz odbywania tzw. kwarantanny przyjazdowej.
 • Warunki te mogą ulec zmianie. Przed podróżą sprawdź aktualne przepisy rządowe na stronie www.gov.pl
 • Hotel Best Maritim

  Hiszpania, Costa Dorada, Cambrils

  Usytuowanie tuż przy pięknej, piaszczystej plaży Rewelacyjne i różnorodne posiłki Dogodne położenie pomiędzy Cambrils i Salou Komfortowe pokoje i profesjonalna obsługa

  Więcej o hotelu

  od 769 za osobę

  Wybierz termin

  Wybraliśmy dla was

  Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

  Wybierz termin

  Nieoficjalny opis hotelu

  Numer hotelu: 36 017

  POŁOŻENIE

  Hotel położony jest na granicy dwóch kurortów Cambrils i Salou. Do centrum Cambrils ok. 4,5 km, do centrum Salou ok. 1,5 km. Przystanek komunikacji lokalnej oraz supermarket przy hotelu. Do lotniska w Barcelonie ok. 100 km.  

  PLAŻA

  Hotel położony przy pięknej, piaszczystej i szerokiej plaży. Leżaki i parasole na plaży płatne ok. 7 Eur/os. 

  HOTEL

  Hotel został w całości wyremontowany na przełomie roku 2016 i 2017.

  DO DYSPOZYCJI GOŚCI

  Recepcja, lobby, windy, restauracja, bar, taras słoneczny z leżakami i parasolami, bezpłatny sejf, żelazko (2 Eur/godz), czajnik (10 Eur/os za cały pobyt). Hotel zapewnia ręczniki basenowe (płatne ok. 2 Eur/os + depozyt ok. 10 Eur/os). 
  Wi-fi gratis na terenie całego obiektu (również w pokojach)

  SPORT, REKREACJA I ROZRYWKA

  Basen i brodzik dla dzieci (w basenach słodka woda), plac zabaw, mini klub. Hotel prowadzi dzienny i wieczorny program animacyjny dla dzieci i dorosłych. Dwa razy w tygodniu muzyka na żywo.
  Bezpłatne: tenis stołowy, boisko do siatkówki plażowej.
  Płatne: strefa wellness (ok. 5 Eur/wejście: sauna, basen kryty, siłownia), bilard. Możliwość wypożyczenia rowerów (2 godz/6 Eur/os., 4 godz/8 Eur/os.). 

  ZAKWATEROWANIE

  W hotelu znajduje się 472 pokoi, rozlokowanych w 4-piętrowym budynku. Wszystkie odnowione, wygodne, klimatyzowane, z łazienką (suszarka do włosów), TVsat led, telefonem, lodówką, sejfem (bezpłatnie) oraz z balkonem (meble balkonowe). Łóżeczko dla dziecka do 2 lat gratis - na potwierdzenie. Pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych na potwierdzenie. Hotel nie akceptuje zwierząt.  

  WYŻYWIENIE

  BB - śniadania w formie szmacznego bufetu 
  HB - śniadania i obiadokolacje w formie szwedzkiego stołu. Napoje do obiadokolacji za opłatą. 
  FB - śniadania, obiady i obiadokolacje serowane w formie szewdzkiego stołu. Napoje do obiadów i obiadokolacji za opłatą. 

  INFORMACJE DODATKOWE

  https://www.besthotels.es/ 

  CENA

  Cena zawiera: przy ofercie z przelotem bilet lotniczy [dla czarterów bagaż 23kg + 5 kg bagaż podręczy // dla przelotów low costowych Ryanair bagaż 10kg + mała podręczna torebka, Easy Jet - bagaż podręczny 8kg, 
  przy lotach Wizzair Klienci Prima ma w cenie wliczony WIZZ Priority: podręczna walizka na kółkach (55x40x23 cm maks. 10kg), stanowisko odprawy priorytetowej, pierwszeństwo wejścia na pokład  // dla lotów rejsowych LOT tylko bagaż podręczny 8kg]; opłaty lotniksowe, transfer lotnisko - hotel - lotnisko (shuttle bus), zakwaterowanie w hotelu;  wyżywienie wg oferty, opłaty lotniskowe; ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung AG (ERGO Ubezpieczenia Podróży) NNW, KL (od momentu rozpoczęcia imprezy do jej zakończenia z wyłączeniem czasu trwania dojazdu własengo), bagaż, OC organizatora, VAT, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG - uruchamiany w przypadku niewypłacalności touroperatora), Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP - uruchamiany w przypadku opóźnień w zwrotach przedpłat na skutek wystąpienia nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności uniemożliwiających realizację imprezy turystycznej. Składka na TFP jest bezzwrotna nawet w przypadku rezygnacji Klienta z imprezy turystycznej).Od 26.11.2016r wszystkie oferty zawierają w cenie składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG), 
  oraz od 01.01.2021 analogiczą wyskość składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP): 
  15PLN - za imprezy samolotowe czarterowe (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)
  13PLN - za imprezy nieczarterowe realizowane poza Europę
  10PLN - za imprezy oparte o loty rejsowe oraz autokarowe i dojazd własny na terenie Europy (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)Cena nie zawiera: bagażu rejestrowanego, miejsc obok siebie w samolocie (chyba, że inaczej wskazano w umowie), dodatkowego ubezpieczenia: od kosztów rezygnacji, chorób przewlekłych( ok. 68 PLN/os/tydz.), a także dodatkowego ubezpieczenie KL w okresie pandemii (w tym COVID-19 - KL do 20 000 EUR) / cena ok. 47.12 PLN/ os/tydz.) , wycieczek fakultatywnych. podatku turystycznego* (dot. Costa Brava, Majorka), opieki rezydenta (Klienci są pod opieką lokalnego kontrahenta i mają dostęp do wycieczek fakulttaywnych w j. polskim w zaprzyjażnionej, zewnętrznej firmie)
  UWAGA! Do każdej rezerwacji istnieje także możliwość dokupienia bagażu rejestrowanego według cennika przewoźnika. Wtym celu należy podczas procesu zakładnia rezerwacji wybrać składnik opcjonalny lub po prostu wysłać wiadomość do rezerwacji w BlueVendo z prośbą o dodanie bagażu i informacją dla ilu osób bagaż ma zostać zakupiony.
  Cena uzależniona jest od dostępności miejsc w samolocie w danej taryfie cenowej. Linie lotnicze podają ceny aktualne na chwile zapytania. W związku z powyższym ze względu na wyczerpanie się danych taryf, do momentu podpisania umowy cena może ulegać zmianom.
  W przypadku bagażu, który przekracza obowiązujący bezpłatny limit (ilość sztuk lub wymiary) pobierane będą opłaty za nadbagaż. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu podręcznego podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie.

  COSTA BRAWA - WYCIECZKI FAKULTATYWNE PO POLSKU

  Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą wycieczek fakultatywnych w języku polskim,  napisz do nas maila na adres biuro@primaholiday.pl,  a przekażemy Ci kontakt do zaprzyjaźnionej zewnętrznej firmy, gdzie jeszcze przed wylotem z Polski można zarezerwować wycieczki fakultatywne w języku polskim. 

  BAGAŻ

  LIMIT BAGAŻU PODRĘCZNEGO w cenie:
  Wizzair: Klienci Prima Holiday mają wykupioną usługę WIZZ PRIORITY!
  Usługa daje mozliwość:
  * zabrania na pokład jednej sztuki małego bagażu, która musi zmieścić się pod fotelem, np. torbę na aparat, na laptopa, lub torebkę ( 40 x 30 x 20 cm, maks. 10 kg))
  * zabrania na pokład jednej podręcznej walizki na kółkach (55 x 40 x 23 cm, maks. 10 kg)
  * pierwszeństwo wejścia na pokład
  * możesz zabrać obie sztuki bagażu ze sobą do kabiny, chyba że będzie to niemożliwe ze względu na ograniczenia operacyjne.
  Ryanair: 10kg, nieprzekraczający wymiarów 55 x 40 x 20 cm, oraz dodatkowo jeden mały bagaż, np. torebkę lub torbę na laptopa, nieprzekraczający wymiarów 35 x 20 x 20 cm. Pasażerowie, którzy wykupili opcję pierwszeństwa wejścia na pokład mogą wnieść na pokład jeden mały oraz jeden duży bagaż podręczny, chyba że ze względów operacyjnych konieczne jest umieszczenie dużego bagażu podręcznego w luku. Pasażerowie korzystający ze standardowej taryfy będą zobowiązani pozostawić swój duży bagaż podręczny przy bramce do wejścia na pokład w celu bezpłatnego umieszczenia go w luku jako bagaż rejestrowany. Obowiązuje Regulamin dotyczący bagażu rejestrowanego.
  EasyJet: bagaż o wymiarach nie przekraczających 45x36x20 cm (w tym kółka, kieszonki i rączki, mała torba podręczna która musi mieścić się pod siedzeniem pasażera)
  W przypadku zakupienia miejsca Up front (dodatkowo płatne) Klient może zabrać na pokład duży bagaż podręczny (maks. 56 x 45 x 25 cm), który musi mieścić się w schowku nad głową.
  LOT: 8 kg nieprzekraczający wymiarów 55 x 40 x 23 cm. Dodatkowo jako bagaż podręczny pasażer może zabrać ze sobą torebkę damską lub torbę męską lub laptopa (wymiary 40 cm x 35 cm x 12 cm)
  Smartwings: Bagaż podręczny jest bagażem nierejstowanym o wymiarach max. 55x45x25 cm i max. ciężarze 8 kg.
  W przypadku bagażu, który przekracza obowiązujący bezpłatny limit (ilość sztuk lub wymiary) pobierane będą opłaty za nadbagaż. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu podręcznego podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie.
  CENY DODATKOWEGO BAGAŻU REJESTROWANEGO:
  Wizzair: 10kg/20kg/32kg - od ok. 100 do ok. 440 zł - cena na potwierdzenie uzależniona od wagi bagażu, trasy i terminu lotu
  Ryanair: 20 kg - ok. 300 zł - cena na potwierdzenie uzależniona od trasy i terminu lotu
  EasyJet: 15 kg ok. 350 PLN
  LOT: 23KG - ok. 300 PLN 
  Uwaga!! Ceny podane na moment zakładania rezerwacji. Po potwierdzeniu rezerwacji cena bagażu dodatkowego może ulec zmianie!

  COVID-19

  Podejmując decyzję o wyjeździe należy liczyć się z możliwymi trudnościami w powrocie do kraju, ograniczeniami w ruchu lotniczym, obowiązkiem poddania się kwarantannie lub samoizolacji, a także przeprowadzenia dodatkowych badań lekarskich na zlecenie władz miejscowych.
  W związku z powyższym prosimy o bieżące śledzenie warunków wjazdowych do krajów odwiedzanych : https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych , jak również obostrzeń na polskiej granicy przy powrocie z wakacji: https://www.strazgraniczna.pl/ .
  Podróżując w  czasie pandemi należy liczyć się z pewnymi obostrzeniami i ograniczeniami.
  Część infrastruktury hotelowej (restauracje, oferta rekreacyjno - sportowa),  animacje może być ograniczona, czy też niedostępna ze względu na obostrzenia sanitarne.  Warunki wjazdowe do weryfikacji  na stronie: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/hiszpania i Spain Travel Health (spth.gob.es)
  Powrót do Polski z zagranicy:
  UWAGA! Ze względu na dynamiczną sytuację i częstotliwość zmian dotyczących procedur podróżowania, prosimy o zapoznanie się z komunikatem na temat aktualnych informacji i wymogów dotyczących kwarantanny na stronie STRAŻY GRANICZNEJ.

  WARUNKI WJAZDOWE

  * dokumentem podróży uprawniającym do wjazdu i pobytu (niezależnie od jego celu) na terytorium Hiszpanii jest ważny paszport lub dowód osobisty.
  * Obywatele polscy korzystają z prawa do swobodnego przepływu osób w ramach Unii Europejskiej/Europejskiego Obszaru Gospodarczego.
  * każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do przestrzegania paszportowych, celnych, zdrowotnych i innych przepisów kraju, do którego podróżuje. Klient odpowiedzialny jest za dotrzymanie wszelkich przepisów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy turystycznej, o których został poinformowany przez organizatora.

  WAŻNE INFORMACJE

  Pragniemy poinformować, że hiszpański rząd ogłosił nowe środki oszczędzania energii, w tym limity temperatury klimatyzacji i ogrzewania w sklepach, miejscach pracy, węzłach komunikacyjnych, obiektach hotelarskich w ramach inicjatywy oszczędzania energii mającej na celu zmniejszenie uzależnienia od importowanego gazu.

  Pilne środki oszczędzania energii Zgodnie z nową ustawą - dekret królewski z mocą ustawy 14/2022, od 1 sierpnia
  A) Ogrzewanie nie powinno być ustawione powyżej 19C
  B) Klimatyzacja nie powinna być ustawiona poniżej 27C

  Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

  Informacje o hotelu

  • Odległość od plaży 0 m
  • Odległość od centrum miasta 2 km
  • Klimatyzacja tak
  • Basen zewnętrzny tak
  • Basen wewnętrzny tak
  • Leżaki i parasole przy basenie tak
  • TV tak
  • Minibar, Bar tak
  • Lódowka tak
  • Kącik dziecięcy, Plac zabaw, Basen dla dzieci tak
  • Tenis, Siatkówka tak
  • Golf tak
  • Fitness tak
  • Programy animacyjne tak
  • Hotelowa restauracja tak
  • Kawiarnia tak
  • Recepcja 24h tak
  • Wypożyczalnia rowerów tak
  • Wifi tak

  Opinie o hotelu

  Ocena 4,2 / 5
  Travelplanet

  Doskonałe (20 ocena hotelu)

  Zakwaterowanie 4,4 / 5

  Wyżywienie 4,3 / 5

  Okolica 4,0 / 5

  Cena 4,0 / 5

  35. najwyższa ocena z 697 hoteli w Costa Dorada

  Paweł P. Maj 2022

  Data pobytu: 16.5. - 20.5.2022

  Ocena 4,9 / 5
  Wypad jak najbardziej udany. Hotel nas zaskoczył w sposób pozytywny. Sama mieścina to raczej baza wypadowa do większych miast jak Tarragona i Barcelon
  Całkowita ocena

  Wypad jak najbardziej udany. Hotel nas zaskoczył w sposób pozytywny. Sama mieścina to raczej baza wypadowa do większych miast jak Tarragona i Barcelona. Tuż pod hotelem przystanek autobusowy do każdej z destynacji.

  Zakwaterowanie 5,0 / 5

  Wyżywienie 4,5 / 5

  Okolica 5,0 / 5

  Cena 5,0 / 5

  Zakwaterowanie
  Wchodząc do pokoju człowiek po prostu już wie, że to będą super wakacje. Łóżka wygodne, balkon choć mały wystarczający żeby usiąść we dwoje, klimatyzacja ratowała nam życie w gorętsze dni, łazienka wygląda jak świeżo po remoncie. Sejf oraz lodówka w pokoju. Dosłownie nie było sie do czego przyczepić :)

  Wyżywienie
  Śniadania bardzo zróżnicowane, pyszne soki i owoce. Nikt głodny nie wyjdzie. Na plus jajka sadzone, omlety z serem i szynka oraz naleśniki smażone na żywo przez kucharza na restauracji. Nie korzystaliśmy z restauracji poza śniadaniami

  Obsługa w hotelu
  Recepcja "ogarnięta": wie co i jak i jest pomocna. Bardzo fajne animacje zarówno basenowe w południe jak i wieczorne przy drinku

  Plaża
  Byliśmy w połowie maja, więc nie wiemy jak wygląda to w pełnym sezonie, ale plaża była przestrzenna i doslownie 5 metrów od tylnego wejscia do hotelu. Bardzo czysta i przyjemna

  Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

  Henryk K. Maj 2022

  Data pobytu: 13.5. - 20.5.2022

  Ocena 4,5 / 5
  Hotel godny polecenia. Czysty, odnowiony, miła i uprzejma obsługa. Rozmowa w kilku językach. W okresie połowy maja duże obłożenie Hiszpanów, Anglików,
  Całkowita ocena

  Hotel godny polecenia. Czysty, odnowiony, miła i uprzejma obsługa. Rozmowa w kilku językach. W okresie połowy maja duże obłożenie Hiszpanów, Anglików, Francuzów, generalnie osób w starszym wieku. W tym okresie dość ubogie animacje - struktura wieku gości. Dbałość o gości i ich potrzeby, wysoka kultura obsługi i pracowników hotelu.

  Zakwaterowanie 4,5 / 5

  Wyżywienie 5,0 / 5

  Okolica 4,5 / 5

  Cena 4,0 / 5

  Zakwaterowanie
  Pokój czysty, klimatyzacja, codzienny serwis, bez uwag.

  Wyżywienie
  Różnorodne, dostosowane do klienteli. Szwedzki stół oraz dodatkowo kucharze przygotowujący różne potrawy na bieżąco. Można wyjść naprawdę usatysfakcjonowanym menu.

  Obsługa w hotelu
  Sprzątanie pokoi oraz hotelu wzorowe. W okolicy możliwość dokupienie wycieczek - angielski, francuski, niemiecki. U rezydenta cena nieadekwatna do rynkowej.

  Plaża
  Piaszczysta, za płotem hotelu, około 50 m płytkiej wody, bezpieczna.

  Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

  Filtruj opinie

  Anna W. Czerwiec 2022

  Data pobytu: 5.6. - 12.6.2022

  Ocena 4,0 / 5
  Bardzo udany wypad, miejscowość, hotel, posiłki, wszystko ok.
  Całkowita ocena

  Bardzo udany wypad, miejscowość, hotel, posiłki, wszystko ok.

  Zakwaterowanie 3,8 / 5

  Wyżywienie 4,0 / 5

  Okolica 4,5 / 5

  Cena 4,0 / 5

  Zakwaterowanie
  Hotel bardzo czysty. Miła, pomocna obsługa. Wszystko ok.

  Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

  Henryk K. Maj 2022

  Data pobytu: 13.5. - 20.5.2022

  Ocena 4,5 / 5
  Hotel godny polecenia. Czysty, odnowiony, miła i uprzejma obsługa. Rozmowa w kilku językach. W okresie połowy maja duże obłożenie Hiszpanów, Anglików, Francuzów, generalnie osób w starszym wieku. W tym okresie dość ubogie animacje - struktura wieku gości. Dbałość o gości i ich potrzeby, wysoka kultura obsługi i pracowników hotelu.
  Całkowita ocena

  Hotel godny polecenia. Czysty, odnowiony, miła i uprzejma obsługa. Rozmowa w kilku językach. W okresie połowy maja duże obłożenie Hiszpanów, Anglików, Francuzów, generalnie osób w starszym wieku. W tym okresie dość ubogie animacje - struktura wieku gości. Dbałość o gości i ich potrzeby, wysoka kultura obsługi i pracowników hotelu.

  Zakwaterowanie 4,5 / 5

  Wyżywienie 5,0 / 5

  Okolica 4,5 / 5

  Cena 4,0 / 5

  Zakwaterowanie
  Pokój czysty, klimatyzacja, codzienny serwis, bez uwag.

  Wyżywienie
  Różnorodne, dostosowane do klienteli. Szwedzki stół oraz dodatkowo kucharze przygotowujący różne potrawy na bieżąco. Można wyjść naprawdę usatysfakcjonowanym menu.

  Obsługa w hotelu
  Sprzątanie pokoi oraz hotelu wzorowe. W okolicy możliwość dokupienie wycieczek - angielski, francuski, niemiecki. U rezydenta cena nieadekwatna do rynkowej.

  Plaża
  Piaszczysta, za płotem hotelu, około 50 m płytkiej wody, bezpieczna.

  Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

  Paweł P. Maj 2022

  Data pobytu: 16.5. - 20.5.2022

  Ocena 4,9 / 5
  Wypad jak najbardziej udany. Hotel nas zaskoczył w sposób pozytywny. Sama mieścina to raczej baza wypadowa do większych miast jak Tarragona i Barcelona. Tuż pod hotelem przystanek autobusowy do każdej z destynacji.
  Całkowita ocena

  Wypad jak najbardziej udany. Hotel nas zaskoczył w sposób pozytywny. Sama mieścina to raczej baza wypadowa do większych miast jak Tarragona i Barcelona. Tuż pod hotelem przystanek autobusowy do każdej z destynacji.

  Zakwaterowanie 5,0 / 5

  Wyżywienie 4,5 / 5

  Okolica 5,0 / 5

  Cena 5,0 / 5

  Zakwaterowanie
  Wchodząc do pokoju człowiek po prostu już wie, że to będą super wakacje. Łóżka wygodne, balkon choć mały wystarczający żeby usiąść we dwoje, klimatyzacja ratowała nam życie w gorętsze dni, łazienka wygląda jak świeżo po remoncie. Sejf oraz lodówka w pokoju. Dosłownie nie było sie do czego przyczepić :)

  Wyżywienie
  Śniadania bardzo zróżnicowane, pyszne soki i owoce. Nikt głodny nie wyjdzie. Na plus jajka sadzone, omlety z serem i szynka oraz naleśniki smażone na żywo przez kucharza na restauracji. Nie korzystaliśmy z restauracji poza śniadaniami

  Obsługa w hotelu
  Recepcja "ogarnięta": wie co i jak i jest pomocna. Bardzo fajne animacje zarówno basenowe w południe jak i wieczorne przy drinku

  Plaża
  Byliśmy w połowie maja, więc nie wiemy jak wygląda to w pełnym sezonie, ale plaża była przestrzenna i doslownie 5 metrów od tylnego wejscia do hotelu. Bardzo czysta i przyjemna

  Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

  Ładuję

  Ładowanie położenia hotelu i opisu...

  Pogoda

  Aktualna pogoda

  • Temperatura 36 °C temperatura w nocy 26 °C

  • Temperatura wody 26 °C

  Prognoza pogody na następne dni

  • Jutro 35 °C temperatura w nocy 25 °C

  • Pon 31 °C temperatura w nocy 25 °C

  • Wt 31 °C temperatura w nocy 25 °C

  • Śr 32 °C temperatura w nocy 23 °C

  Najlepsze miesiące na wakacje:

  • Najlepszy
  • Dobry
  • Niski sezon
  1. Styczeń
  2. Luty
  3. Marzec
  4. Kwiecień
  5. Maj
  6. Czerwiec
  7. Lipiec
  8. Sierpień
  9. Wrzesień
  10. Październik
  11. Listopad
  12. Grudzień