Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2024
Hotel był ładny. Personel jest bardzo miły i pomocny. Plaża w pobliżu. Kilka miejsc do zobaczenia w mieście, ale nie na cały tydzień. Transport mnie do hotelu był jedną wielką katastrofą. Nie można było się z nimi porozumieć, zgodnie z instrukcją, ich tam nie było. Po 4 telefonach czekaliśmy godzinę. W końcu poinformowali nas i pozostałych 8 osób, że spóźniliśmy się na autobus i czekaliśmy półtorej godziny na autobus zastępczy. Ostatecznie dotarliśmy do hotelu jakieś 4 godziny później niż planowaliśmy. Całość mieli chaotycznie niezorganizowaną.
Hotel był ładny. Personel jest bardzo miły i pomocny. Plaża w pobliżu. Kilka miejsc do zobaczenia w mieście, ale nie na cały tydzień. Transport mnie do hotelu był jedną wielką katastrofą. Nie można było się z nimi porozumieć, zgodnie z instrukcją, ich tam nie było. Po 4 telefonach czekaliśmy godzinę. W końcu poinformowali nas i pozostałych 8 osób, że spóźniliśmy się na autobus i czekaliśmy półtorej godziny na autobus zastępczy. Ostatecznie dotarliśmy do hotelu jakieś 4 godziny później niż planowaliśmy. Całość mieli chaotycznie niezorganizowaną.
Łatwo dostępny iw ciągu 15 minut mieliśmy do wyboru 3 różne plaże.
WyżywienieSmaczne dania, ogromny wybór.
ZakwaterowaniePokój był dobry, ostrzegano nas, że nie będziemy mieli widoku na morze, ale nie spodziewaliśmy się widoku bezpośrednio na ulicę. W przeciwnym razie świetnie.
UsługiCodziennie mieli inny program dla gości w języku hiszpańskim i angielskim.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)







