Wakacje w grudniu 2021

1 - 15 z 505 znalezionych ofert na wakacje

Wybierasz słońce zamiast mrozów? Okazyjne oferty czekają! Wakacje w grudniu spełnią Twoje marzenie o wspaniałej pogodzie, rajskich plażach i urzekających widokach. Zobacz, gdzie jest ciepło i zarezerwuj wyjazd!

Dlaczego warto zaplanować wakacje w grudniu?

Grudzień to dobry czas, aby oderwać się od rzeczywistości i wybrać się na urlop. W czasie świąteczno-noworocznym warto skorzystać z dni wolnych i świętować Sylwestra pod palmami. Atrakcyjne oferty czekają, a kierunki? Wybór jest ogromny – od bliższych destynacji w Europie i okolicach, po nieco dalsze, bardziej egzotyczne rejony.

Co więcej, w wielu miejscach czeka na Ciebie wspaniała pogoda! Grudzień to sezon na wakacje w Kenii, na Zanzibarze, w Tajlandii, czy na pięknych Karaibach. W tym czasie warto też wybrać się na Malediwy, Sri Lankę, Mauritius lub Emiraty Arabskie. Daleka podróż to tylko jedna z możliwości, gdyż wspaniałych wrażeń dostarczą też bliższe destynacje. Plusem takiego wyjazdu będzie odpoczynek z dala od tłumów i szeroki wybór ciekawych ofert last minute.

Gdzie jechać w grudniu? Poznaj atrakcje najlepszych destynacji

Wyjazd do ciepłych krajów to okazja, aby nacieszyć się słoneczną pogodą, wypocząć i poznać odmienną kulturę. Dodając do tego urzekające widoki i rajskie plaże jak w Tajlandii, mamy przepis na udany urlop. W rejonie Azji Południowo-Wschodniej znajdziesz też Perłę Oceanu Indyjskiego – wakacje na Sri Lance na pewno zapamiętasz na długo. Wszystko za sprawą pól herbacianych, dzikiej przyrody oraz urzekających plaż.

Miłośnikom plażowania na pewno do gustu przypadnie Dominikana, gdzie turkusowa woda obmywa kilometry przepięknego wybrzeża. W grudniu zaczyna się też pora sucha na Malediwach – odpoczniesz tam w jednym z najlepszych hoteli przy samej lagunie. Zastanawiasz się, gdzie jechać w grudniu na tańsze wakacje all inclusive? Oferty wyjazdów do Egiptu czekają.

Jeśli chcesz wyjątkowo przywitać Nowy Rok, mogą spodobać Ci się rejsy. Na jednym z nich możesz zobaczyć wybrane Wyspy Kanaryjskie i przeżyć niezapomnianego sylwestra na Maderze. Wyspa Wiecznej Wiosny kryje w sobie piękne krajobrazy, a przyjemna pogoda pozwoli Ci odpocząć od zimowego chłodu. Dobrym pomysłem będą też wczasy na Riwierze Tureckiej, gdzie unikniesz tłumów i zobaczysz najciekawsze atrakcje Turcji.

Gdzie jest ciepło w grudniu?

Fani gorących temperatur będą dobrze wspominać urlop na Dominikanie. Temperatury powietrza dochodzą tam do 30 stopni, a woda oscyluje wokół 26 stopni. Nieco cieplej będzie w Kenii, gdzie szczyt sezonu przypada na termin od grudnia do marca. Słońce przywita Cię też na pewno w Tajlandii, gdzie klimat zwrotnikowy wilgotny oznacza, że temperatury rzadko spadają poniżej 30 stopni. W grudniu bardzo ciepło będzie też na rajskim Mauritiusie. Zdarzają się wtedy przelotne, orzeźwiające deszcze po których jednak szybko wychodzi słońce.

Szeroki wybór destynacji pozwala zarówno wygrzewać się w egzotycznych miejscach, jak i odpocząć przy mniej upalnej pogodzie. Grudzień w Turcji zapowiada bardzo dobrze – najcieplej będzie na Riwierze Tureckiej, gdzie temperatura dojdzie do 20 stopni. Kilka stopni cieplej jest w Egipcie, a spędzenie okresu świątecznego pod palmami na pewno będzie niezapomnianym przeżyciem.

Marzą Ci się wakacje na Wyspach Kanaryjskich? Nastaw się na temperaturę ok. 24 stopni i przyjemny powiew wiatru znad Oceanu. Teneryfa, Lanzarote, czy Fuerteventura dostarczą Ci niezapomnianych wrażeń. Nieopodal znajduje się portugalska Madera, tam z kolei pogoda bardziej będzie sprzyjać zwiedzaniu niż kąpielom.

Sprawdź też gdzie pojechać na wakacje w listopadzie lub styczniu.

Wyniki wyszukania zostały zawężone rozszerz kryteria wyszukania