• Wszyscy obywatele Polski podróżujący do Turcji, są zwolnieni z obowiązku okazywania negatywnego testu COVID-19 oraz certyfikatu szczepień.
 • Od 28.03.2022 został zniesiony obowiązek odbycia kwarantanny po przekroczeniu polskiej granicy, co oznacza że po powrocie z wakacji nie ma już obowiązku: legitymowania się podczas przekraczania granicy certyfikatami szczepienia, wykonywania testów w kierunku COVID-19 oraz odbywania tzw. kwarantanny przyjazdowej.
 • Warunki te mogą ulec zmianie. Przed podróżą sprawdź aktualne przepisy rządowe na stronie www.gov.pl
 • Turcja w grudniu, wakacje w Turcji

  Turcja znajduje się pod wpływem klimatu kontynentalnego, jeśli chodzi o wnętrze kraju, oraz śródziemnomorskiego w miejscowościach przybrzeżnych. Oznacza to, że można się spodziewać nieco innych temperatur w zależności od miejsca gdzie spędzamy wakacje. Grudzień nie jest zbyt dobrym pomysłem na wakacje w Stambule, bowiem jest wtedy wiele chmur i sporo opadów przez cały miesiąc. Podobnie jest na zachodnim wybrzeżu. Nieco mniej opadów można się spodziewać w miejscowościach położonych w pobliżu Morza Czarnego, chłodno jest także w Ankarze, Kapadocji, czy Vanu. Jest to jednak idealny moment na wyjazd dla miłośników zwiedzania oraz aktywnego stylu życia. Temperatury sięgają wtedy około 17 stopni Celsjusza, nie trzeba obawiać się tłumów, a nadal można się zachwycić pięknem tego kraju. Poza tym Turcja oferuje wtedy o wiele niższe ceny.

  Wyniki wyszukania zostały zawężone rozszerz kryteria wyszukania

  Prezentowane poniżej ceny oraz dostępność mogą ulegać zmianie. Przejdź do wybranej wycieczki, aby sprawdzić aktualną cenę oraz dostępność.

  Potrzebujesz inspiracji lub pomocy w podjęciu decyzji?

  Nasi eksperci imponują wiedzą oraz doświadczeniem w zakresie turystyki. Zadzwoń teraz, aby uzyskać pomoc w znalezieniu najlepszej oferty dostosowanej do Twojego budżetu oraz preferencji.

  +48 71 771 76 55 (7 dni/tyg. 8:00-23:00)

  Lub rozpocznij czat z jednym z naszych doradców.

  Travel Care 24/7

  Dedykowana infolinia dla Klientów Travelplanet.pl. Jesteśmy dla Ciebie przez całą dobę!

  szczegóły >>