• Wjazd możliwy na podstawie ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
 • Nie ma szczególnych wymagań dotyczących szczepień​​​​​​.
 • UWAGA: Zgodnie z prawem greckim od dnia 1 stycznia 2024 obowiązuje nowa taryfa podatku od noclegów, naliczanego za pokój za każdą dobę pobytu. Jego wysokość jest uzależniona od kategorii obiektu: 1* i 2* - ok. 1,50 EUR za pokój/noc, 3* - ok. 3 EUR za pokój/noc, 4* - ok. 7 EUR za pokój/noc, 5* - ok. 10 EUR za pokój/noc.
[data: 20.03.2024]
Przed wykupieniem wycieczki polecamy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie rządowej.
https://www.gov.pl/web/grecja/informacje-dla-podrozujacych

Peloponez

Grecki kontynent to zupełnie inny klimat niż wyspy. Poznaj tą różnicę oglądając magiczne zakątki Peloponezu. Różnorodność to największa zaleta tego wyboru, dzięki którym ląd skutecznie konkuruje z wyspami. Zapraszamy na wakacje na półwysep!

Półwysep Peloponez na wakacje

Peloponez to gotowy przepis na wymarzone greckie wakacje. Jest tu wszystko to, czego można oczekiwać od wczasów w tym kraju. Półwysep ten to kraina pełna antycznych ruin, plantacji winorośli, gajów oliwnych, malowniczych plaż i spektakularnych klifów. To tutaj tętniła życiem starożytna cywilizacja, która rozpoczęła naszą kulturę. Oglądając krajobrazy Peloponezu z łatwością możemy sobie wyobrazić sceny znane nam z mitologii greckiej.

Wspaniały klimat, błękit morza, gościnność mieszkańców i pyszna kuchnia to grecka receptura na odpoczynek. Liczne oferty na tanie wakacje last minute, wspaniałe zaplecze hotelowe i imponująca lista wycieczek lokalnych to kolejne, mocne atuty tego wyboru. Wczasy na Peloponezie to świetny sposób na doładowanie baterii i odpoczynek od codziennych wyzwań, którego tak bardzo potrzebujemy. Wybierając Peloponez, wybieramy prawdziwą Grecję.

Wakacje poza szczytem sezonu to okazja na polowanie na tanie oferty last minute, warto więc pomyśleć o zarezerwowaniu hotelu w porze jesiennej bądź wiosennej. Uda się to dzięki ofertom takich biur podróży jak; Tui, Rainbow, Grecos i Itaka.

Co warto zobaczyć? Zwiedzanie okolic Peloponezu

Peloponez to doskonały wybór, dla tych którzy chcą podczas wakacji odpocząć i zobaczyć wszystkie największe zabytki Grecji kontynentalnej. Wprost ciężko się zdecydować, którą wycieczkę wybrać. Jedna z najpopularniejszych to oczywiście wizyta w Atenach. Historia stolicy Grecji liczy sobie 3400 lat! A w programie zwiedzanie najważniejszego zabytku, który każdy ma na swojej liście - Akropolu.

Wycieczki organizowane są do wszystkich miejsc, którego nazwy znamy z lekcji historii – Sparta, Olimpia, Nafplion, Korynt, Mykeny. Te wyjazdy to podróż w czasie, do narodzin cywilizacji europejskiej, do kolebki demokracji, do słynnych igrzysk olimpijskich. Na własne oczy można zobaczyć potęgę greckiej kultury.

Dla osób, które chcą pogodzić kontynent z wyspami i lepiej porównać oba klimaty, organizowane są wycieczki do dwóch najpiękniejszych Wysp Sarońskich – Poros i Hydra. Czekają na Państwa morskie promenady, wąskie uliczki wśród pastelowych domów, najlepsze owoce morza i piękne, piaszczyste plaże.

Peloponez na wczasy można polecić wszystkim turystom, którzy nie mogą się zdecydować, czy wybrać kontynent czy wyspy, by zobaczyć najważniejsze greckie zabytki, a przy tym błogo wypocząć na plaży. To również świetny kierunek dla imprezowiczów!

Peloponez - jakie wycieczki fakultatywne organizowane są na półwyspie?

Piękno półwyspu Peloponez najłatwiej poznać podczas zwiedzania największych jego atrakcji, a najlepiej nadają się do tego wycieczki fakultatywne. Dzięki nim można dotrzeć do ciekawych zabytków, zachwycić się widokami krajobrazów, a także dowiedzieć się więcej na temat historii Grecji. Wśród najczęściej wybieranych wycieczek fakultatywnych, w tym również po polsku, na jakie jeżdżą turyści podczas wakacji na Peloponezie, znajdują się:

 • Ateny – wyjazd do miasta, które jest uważane za kolebkę cywilizacji europejskiej. Nie trzeba spędzać wakacji w Atenach, by móc poznać największe atrakcje tego miasta. Urzeka ono turystów antycznymi zabytkami, na czele z Akropolem – wzgórzem, które wpisane jest na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. To tam znajdują się najważniejsze zabytki w skali całej Grecji: Propyleje, Partenon, Erechtejon, świątynia Nike. Prócz tego podczas wycieczki do Aten można zobaczyć stadion Kalimarmaro, gdzie odbyły się pierwsze nowożytne igrzyska olimpijskie, czy przyjrzeć się ceremonii zmiany warty na placu Konstytucji Syntagma, przy Grobie Nieznanego Żołnierza. Program obejmuje na ogół zwiedzanie Muzeum Akropolu, spacer po mieście, w trakcie którego można zobaczyć Teatr Dionizosa, Odeon Heroda czy też agorę, tj. rynek skupiający życie starożytnych mieszkańców Aten. Dalej uczestnicy wycieczki odwiedzają położoną u stóp Akropolu dzielnicę Plaka, słynącą z krętych uliczek, a także Agorę rzymską, Bibliotekę Hadriana i plac Monastiraki.
 • Rejs na Spetses – wyjątkowa morska wycieczka, co bierze się z tego, że najczęściej odbywa się nocą. Turyści płyną statkiem na najmniejszą i najbardziej zieloną Wyspę Sarońską – Spetses. Statek zawija do starego, drewnianego portu, gdzie od wieków toczy się nocne życie. Turyści mają szansę zobaczyć dom Boubouliny, bohaterki rewolucji greckiej, czy pochodzący z XVII wieku kościół św. Trójcy – Agia Triada. Na wyspie są piękne, piaszczysto-żwirowe plaże.
 • Rejs na Hydrę – grecka wyspa Hydra wyróżnia się na tle innych wysp greckich. Wszystko przez to, że obowiązuje na niej zakaz ruchu samochodowego. Turyści podczas rejsu odwiedzają domy kapitanów pochodzące z XVIII wieku i podziwiają wspaniałą architekturę. U wybrzeży Peloponezu można poczuć się jak na wakacjach na Skiathos, innej słynnej, urokliwej greckiej wyspie.
 • Rejs na Eginę – relaksująca wycieczka fakultatywna dla całej rodziny. Rejs do Zatoki Sarońskiej, następnie przeprawa Kanałem Korynckim i wizyta w Eginie, która słynie ze wspaniałej świątyni Ateny Afai, ale i z gajów pistacjowych. Znajduje się tam urokliwy port. Podczas wycieczki zaplanowany jest rejs na niewielką wysepkę Agistri i plażowanie. W drodze powrotnej można podziwiać widoki na Loutraki i Korynt od strony morza.
 • Argolida – wycieczka fakultatywna pozwalająca na odwiedzenie zdecydowanej większości najważniejszych miejsc Półwyspu Argolidzkiego. W programie wyjazdu znajduje się zwiedzanie Myken, gdzie mieszczą się ruiny cytadeli z XIV wieku p.n.e. ze słynną Lwią Bramą, kręgiem grobów czy zarysem fundamentów dawnego pałacu królewskiego. Zwiedza się grobowiec - Skarbiec Atreusza, do którego wiedzie liczący 15 metrów korytarz. Kolejnym przystankiem dla turystów wyruszających na taką wycieczkę jest miasto Nauplion z majestatycznie wznoszącą się nad nim twierdzą Palamidi oraz portem. Poza tym naprzeciwko niego znajduje się wysepka Burtzi. Wycieczka obejmuje też wizytę w Epidauros, gdzie można podziwiać klasyczny teatr grecki, który zachwyca doskonałą akustyką.
 • Poros – na wyspie Poros znajduje się miasteczko o tej samej nazwie, które ma niską, zabytkową zabudowę. Kontrastuje ona z okazałymi rezydencjami położonymi wzdłuż nabrzeża. Turyści mogą samodzielnie wybrać się na zwiedzanie portu i skosztowanie potraw kuchni greckiej i śródziemnomorskiej. Można odwiedzić muzeum, w którym znajdują się eksponaty ze stanowiska archeologicznego świątyni Posejdona.
 • Góry Peloponezu – odmiennym kierunkiem wycieczki fakultatywnej na Peloponezie jest wizyta w górach. Turyści mogą w trakcie takiego wyjazdu przejechać się kolejką wąskotorową z wioski Diakopto do Kalavrity, której trasa wiedzie przez wąwóz Vouraikos. Widoki są niezapomniane. W planie wycieczki znajduje się wizyta w Jaskini Jezior z naciekami skalnymi oraz podziwianie kaskadowo uformowanego jeziora. W drodze powrotnej zwiedza się najstarszy klasztor w Grecji – Mega Spileon.

Turyści wypoczywający podczas wakacji na Peloponezie mogą wybrać z oferty biur podróży i u lokalnych touroperatorów jedną z wycieczek fakultatywnych albo zaplanować samodzielny wyjazd np. wynajętym samochodem lub z wykorzystaniem komunikacji publicznej. Do planowania takich wycieczek warto posłużyć się naszym przewodnikiem po Peloponezie.

Hotele na Peloponezie

Szeroka oferta noclegowa na półwyspie Peloponez sprawia, że turyści prezentujący odmienne potrzeby w tym zakresie mogą znaleźć odpowiedni hotel dla siebie. Na przykład mogą być to obiekty przy samej plaży, jak 4-gwiazdkowy Grecotel Olympia Oasis w Loutrá Killínis czy 5-gwiazdkowy Aldemar Olumpian Village w Skafidii. Bliskość centrum kurortu turystycznego zapewniają hotele miejskie, jak 3-gwiazdkowy Brati Arcoudi w Kastro czy czterogwiazdkowy Messina Resort w Kalo Nero.

Wodne szaleństwa na wyciągnięcie ręki oferują obiekty z aquaparkami. Zjeżdżalnie wodne turyści mają do swojej dyspozycji m.in. w hotelach 4-gwiazdkowym Grecotel Ilia Palms w Loutrá Killínis czy w 5-gwiazdkowym The Westin Resort Costa Navarino w Costa Navarino.

Wakacje z dziećmi na Peloponezie

Planując wyjazd całą rodziną na Peloponez, zwłaszcza wtedy, gdy jest to urlop z malutkimi dziećmi, warto zwrócić uwagę przy opisie hoteli, czy oferują one udogodnienia dla najmłodszych gości. Chodzi o takie jak krzesełka do karmienia w restauracji, łagodne zejście do morza, płytkie brodziki czy łóżeczka niemowlęce na życzenie w pokoju. Pobyt na Peloponezie z dziećmi będzie czystą przyjemnością, jeśli hotelowi animatorzy zajmą pociechom wolny czas np. w kids klubie, zorganizują różne zabawy na plaży czy zawody sportowe. Bardzo ważne będzie i to, by obiekt znajdował się blisko plaży, piaszczystej czy piaszczysto-żwirowej, bezpiecznej dla dzieci i stwarzającej wiele możliwości zabawy.

Może być to hotel oferujący wyjazd na Peloponez all inclusive, dzięki czemu wszystkie posiłki główne, przekąski czy napoje są w cenie. Rodzice i ich pociechy do woli mogą wybierać potrawy, które najbardziej smakują wczasowiczom. W niektórych obiektach w ramach all inclusive jest przygotowywane także menu dla dzieci.

Wczasy na Peloponezie – oferta cenowa

Ile pieniędzy należy przygotować przy rezerwacji wyjazdu wakacyjnego na Peloponez? Oferta cenowa uzależniona jest od wielu zmiennych, w tym terminu wyjazdu – w sezonie czy poza nim, kategorii hotelu, długości pobytu czy też wybranej opcji wyżywienia. Najtaniej na Peloponez na wakacje można polecieć z początkiem czerwca na 8 dni (7 nocy) w cenie od 1905 zł od osoby. Koszt ten obejmuje również śniadanie.

Wyjazd na Peloponez z dwoma posiłkami w cenie, z początkiem sezonu letniego, również na 8 dni i 7 nocy, kosztuje od około 2000 zł. Pobyt organizowany jest w hotelu 4-gwiazdkowym. Najtańsze wakacje all inclusive w 4-gwiazdkowym obiekcie na początek czerwca z pobytem 8-dniowym kosztują od 2800 zł za osobę.

Można spróbować poszukać korzystnych ofert wyjazdów na urlop na Peloponez w opcji last minute, czyli z rezerwacją na ostatnią chwilę, które pozwalają nieco zaoszczędzić na całym wyjeździe.

Uwaga: podane ceny są orientacyjne.

Czemu Peloponez

miejsce zatłoczone bary surfing plaża piaskowa odpowiedni dla seniorów podróżowanie samochodem

Peloponez - Najlepiej ocenione hotele

Kalogria Beach

Kalogria Beach

Ocena: 3/5

Grecja, Peloponez, Kalogria

Ocena 4,6 / 5

od 3 149 za osobę

Aris

Aris

Ocena: 3/5

Grecja, Peloponez, Tolo

Ocena 4,5 / 5

od 2 327 za osobę

Pavlina

Pavlina

Ocena: 4/5

Grecja, Peloponez, Kato Achaia

Ocena 4,4 / 5

od 2 019 za osobę

Atrakcje i ciekawe miejsca

Mykeny

Mykeny

Mykeny to obszar archeologiczny położony około 90 km na południowy zachód od Aten, odkryty przez archeologa amatora Heinricha Schliemanna, który odkrył również Troję. W II tysiącleciu p.n.e., Mykeny były jednym z głównych ośrodków cywilizacji greckiej i twierdzą wojskową, stąd okres od XVI do XII wieku p.n.e. nazywany jest okresem kultury mykeńskiej. Mykeńczycy pochodzili z Bałkanów i przybyli do Grecji około 2000 r. p.n.e. Mykeńczycy byli głównie myśliwymi i wojownikami. Zajmowali się również handlem dalekosiężnym. Eksportowali sztukę, oliwę z oliwek i importowali metale. Ostatecznie jednak, około 1200 roku p.n.e. Mykeńczycy ulegli ludom koczowniczym, tzw. ludom morskim.

Budynki historyczne
Akrokorynt

Akrokorynt

Akrokorynt to pojedyncza skała z fortecą, która strzeże starożytnego miasta Korynt. Miejsce to było zamieszkiwane dopiero od początku XIX wieku. Ze względu na swoje warunki geomorfologiczne było to najłatwiejsze miejsce do obrony przed wrogami. Akrokorynt był silnie ufortyfikowany w okresie panowania bizantyjskiego. Po IV wyprawie krzyżowej twierdza została zdobyta przez krzyżowców, następnie przez Wenecjan, a potem przez Turków osmańskich. Ponieważ twierdza miała osobne źródło wody, była wykorzystywana jako ostatnia linia obrony w południowej Grecji, broniąc Przesmyku Korynckiego, bramy do Peloponezu. Obrony twierdzy korynckiej tworzą trzy okrągłe mury wokół wzgórza. Na szczycie wzgórza znajdowała się świątynia Afrodyty, która wraz z nastaniem chrześcijaństwa została przekształcona w kościół, a ostatecznie w meczet. W 1929 roku amerykańska szkoła rozpoczęła wykopaliska archeologiczne. Dziś Acrocorinth jest jednym z najbardziej fascynujących średniowiecznych miejsc w Grecji.

Budynki historyczne
Skarbiec Atreusza

Skarbiec Atreusza

Skarb Atreusza to imponujący grobowiec znajdujący się na szczycie wzgórza Panagitsa. Grobowiec ten został wybudowany w epoce brązu, około 1250 roku p.n.e. Jego monumentalny kształt i wspaniałość sprawiają, że jest to jeden z najbardziej imponujących zabytków w Grecji. Grobowiec ten powstał jako półpodziemne pomieszczenie o planie koła. Przy wysokości 13,5 metra i średnicy 14,5 metra był najwyższą i najszerszą kopułą na świecie przez ponad tysiąc lat, aż do czasu wybudowania Świątyni w Baiae i Panteonu w Rzymie.

Budynki historyczne

Peloponez - Najczęściej kupowane hotele

Kalogria Beach

Kalogria Beach

Ocena: 3/5

Grecja, Peloponez, Kalogria

Ocena 4,6 / 5

od 3 149 za osobę

Pavlina

Pavlina

Ocena: 4/5

Grecja, Peloponez, Kato Achaia

Ocena 4,4 / 5

od 2 019 za osobę

Aris

Aris

Ocena: 3/5

Grecja, Peloponez, Tolo

Ocena 4,5 / 5

od 2 327 za osobę

Peloponez – hotele z najlepszymi opiniami

Henryk R.

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia (Travelplanet.pl) Data pobytu 12.9. - 19.9.2023 Oceniono: Wrzesień 2023

Grecotel Casa Marron (Paralia Kalamakiou) Ocena: 4.5/5 Grecja, Peloponez

Po prostu super.

Po prostu super.

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Zakwaterowanie
Zgodnie z oczekiwaniami

Wyżywienie
Bardzo dobre

Obsługa w hotelu
Najwyższa jakość

Plaża
Czysta,ładnie położona.

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

Zuzana C.

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.sk) Data pobytu 23.8. - 30.8.2023 Oceniono: Wrzesień 2023

Aldemar Olympian Village Ocena: 5/5 Grecja, Peloponez

Idealne, czyste, świetne jedzenie, najlepszy program

Idealne, czyste, świetne jedzenie, najlepszy program

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Zakwaterowanie
Codziennie czysto, schludnie

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Peloponez – Hotele z opiniami

Peloponez - Ostatnio kupione hotele

Kalogria Beach

Kalogria Beach

Ocena: 3/5

Grecja, Peloponez, Kalogria

Ocena 4,6 / 5

od 2 899 za osobę

Oasis

Oasis

Ocena: 3/5

Grecja, Peloponez

od 713 za osobę

Golden Sun

Golden Sun

Ocena: 3/5

Grecja, Peloponez, Finikounda

od 790 za osobę

Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.

+48 71 771 76 55

Peloponez - mapa

Poradnik. pogoda na Peloponezie, informacje przed wylotem

Podróż lotnicza na Peloponez nie trwa długo. Na wymarzone wakacje można dolecieć w ciągu 2,5 - 3 godzin, z lądowaniem na lotnisku Kalamata.

Jaka waluta obowiązuje na Peloponez?

Peloponez jest półwyspem greckim, dlatego tak jak i w innych częściach tego kraju, np. podczas wypoczynku w urlopu na Lefkadzie, należy posługiwać się euro.

Jakich cen można się spodziewać na Peloponez?

W lokalnych sklepach w miejscowościach znajdujących się na półwyspie Peloponez można spotkać się podczas pobytu wakacyjnego z takimi, orientacyjnymi cenami:

 • olej słonecznikowy 2 l – 4,27 euro,
 • masło 225 g – 2,89 euro,
 • sok owocowy 1 l – 1,45 euro,
 • pizza Margherita mrożona 2 x 420 g – 5,48 euro,
 • mąka 1 kg – 0,65 euro,
 • ser feta 400 g – 5,69 euro,
 • wypożyczenie auta osobowego (seat mii) na 2 doby – 60 euro,
 • wypożyczenie skutera (sym citycom) 300 cc – 45 euro za dzień.

Jaki transport wybrać na Peloponez?

Na Peloponezie znakomicie działa komunikacja miejska, zapewniona przez autobusy, choć do mniej znanych pod względem turystycznym miejsc taki transport nie dociera. Do poruszania się po półwyspie można wynająć samochód czy skuter, ale uwaga! W wielu wypożyczalniach obowiązują limity np. do 100 km, a za każdy dodatkowo przejechany kilometr trzeba będzie więcej zapłacić.

Co oferuje lokalna kuchnia na Peloponez?

Tradycyjna kuchnia peloponeska jest połączeniem tradycji antycznych, bizantyjskich, ale i tureckich. Podczas urlopu warto skosztować takich dań, jak:

 • Choriatiki (inaczej horiatiki) – klasyczna grecka sałatka, zrobiona ze świeżych pomidorów, ogórków, papryki, oliwek, cebuli, sera feta oraz z dodatkiem oliwy i ziół.
 • Dolmadakia (dolma) – drobna przekąska przypominająca małe gołąbki, zawijane w marynowane w solance liście winogron, nadziewane ryżem i mielonym mięsem.
 • Gemista – nadziewane pomidory i papryka.
 • Meze (inaczej mezedes) – przekąski z kalmarów, ośmiorniczek, sardynek itp.
 • Skordalia – pasta z chleba lub ziemniaków, czosnku, oliwy z oliwek i soku z cytryny.
 • Tiropitakia – pierożki z ciasta, nadziewane pastą zrobioną z pomidorów, sera feta i przypraw.

Pogoda na Peloponez

Bezchmurne niebo, wysokie temperatury i słońce to pierwsze co nam przychodzi na myśl, gdy myślimy o wakacjach. Nic tak nie psuje humoru na wczasach, jak deszcz i zachmurzone niebo, które psuje nam plany i zamyka w hotelowym pokoju. Aby mieć pewność, że wakacje będą udane, wybierz Grecję w sezonie. Dla Peloponezu ten czas przypada akurat w okresie wakacji naszych pociech – sierpniu i lipcu. W tym czasie temperatura praktycznie nie spada poniżej 30 stopni Celsjusza, deszcz jest zjawiskiem pogodowym, a chmur ciężko uświadczyć. To idealny czas na urlop z całą rodziną, kąpiele słoneczne, szaleństwo na kitesurfingu i długie wieczory w greckiej tawernie, gdzie podają najlepsze owoce morza do pysznego ouzo.

Peloponez można odwiedzić również w terminach maj-czerwiec i wrzesień-październik. Jest wtedy nieco chłodniej, ale temperatura nadal jest przyjemna i zachęcająca do wypoczynku – waha się między 19-25 stopni. To dobry okres dla maluchów, osób starszych i wszystkich tych, którzy nie przepadają za upałami czy plażowaniem. To również najlepszy czas na zwiedzanie.

Najczęściej uczęszczane przez turystów z Polski jest Lotnisko Araxos w miejscowości Patras, na północy Peloponezu. Do 2,5 godziny dolecimy tu z Warszawy, Katowic czy z Poznania. Czas lokalny na półwyspie to +1h do przodu w stosunku do strefy czasowej w Polsce.

Najlepszy miesiąc na wakacje

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień

Pogoda teraz

 • Temperatura 18 °C w nocy 11 °C

 • Temperatura wody 16 °C

Temperatura w kolejnych dniach

 • Wtorek 20 °C w nocy 14 °C

 • Środa 20 °C w nocy 9 °C

 • Czwartek 15 °C w nocy 7 °C

 • Piątek 19 °C w nocy 8 °C

Pogoda

 • Styczeń Sty 9 °C woda 16 °C

 • Luty Lut 10 °C woda 15 °C

 • Marzec Mar 13 °C woda 15 °C

 • Kwiecień Kwi 17 °C woda 16 °C

 • Maj Maj 22 °C woda 19 °C

 • Czerwiec Cze 28 °C woda 22 °C

 • Lipiec Lip 30 °C woda 25 °C

 • Sierpień Sie 30 °C woda 26 °C

 • Wrzesień Wrz 27 °C woda 25 °C

 • Październik Paź 20 °C woda 23 °C

 • Listopad Lis 15 °C woda 20 °C

 • Grudzień Gru 11 °C woda 18 °C

Przydatne informacje