Al Polo Ocena: 3/5 Włochy, Val di Fiemme/Obereggen, Ziano di Fiemme
Pavla V.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2024
Zakwaterowanie w hotelu Polo, Ziano, Vall di Fiemme, od 12 do 18 lutego 2024 r. było idealne. Pojechaliśmy skibusem do Prevezzi, podróż trwała ok. 15 minut.Mimo że w dolinie nie było śniegu, na szczycie Val di Fiemme było przepięknie. Piękna przyroda, przygotowane stoki, mnóstwo górskich restauracji i słoneczna pogoda.
Zakwaterowanie w hotelu Polo, Ziano, Vall di Fiemme, od 12 do 18 lutego 2024 r. było idealne. Pojechaliśmy skibusem do Prevezzi, podróż trwała ok. 15 minut.Mimo że w dolinie nie było śniegu, na szczycie Val di Fiemme było przepięknie. Piękna przyroda, przygotowane stoki, mnóstwo górskich restauracji i słoneczna pogoda.
Kolacja nieco późniejsza niż podano, ale kilka dań, możliwość wyboru spośród dwóch dań gorących i dwóch przystawek. Bufet sałatkowy, deser, wszystko bardzo smaczne. Urozmaicony bufet śniadaniowy, raczej nastawiony na słodkie wypieki.
ZakwaterowanieW hotelu panuje bardzo przyjazna atmosfera, a jego właściciel, który jest zawsze w recepcji, bardzo się stara, aby każdy był jak najbardziej zadowolony. Usługi są tak absolutnie doskonałe, wszystko działa idealnie. Pokój był sprzątany codziennie.
UsługiW hotelu znajduje się centrum relaksu, sauna, mały basen, jacuzzi, wszystko jest idealne.
SportTrasy, głównie czerwone, położone są w pięknym otoczeniu lasów i gór, często z niesamowitymi widokami.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Roman Jirman
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Dobrze, pogoda OK, region odwiedzamy co roku na wiosnę
Dobrze, pogoda OK, region odwiedzamy co roku na wiosnę
OK
ZakwaterowaniePokój nr 117 nie jest najlepiej usytuowany, na zboczu, wentylacja nie była możliwa, a mimo to okno było dostępne z zewnątrz przez daszek. Drzwi do pokoju tuż za głową łóżka. Przy rezerwacji z biurem podróży miałem lepsze wyobrażenie. Po pierwszym rozczarowaniu, gdy niektóre standardowe rzeczy, takie jak wentylator, okno - wentylacja, zasłony nie mogły być zaciemnione (jedynym rozwiązaniem było zamknięcie okiennic), zgłosiłem reklamację do biura podróży jeszcze w dniu przyjazdu telefonicznie. Ostatecznie rozwiązałem podstawowe problemy z bardzo pomocnym personelem hotelu - dlatego nie będę już podsycać emocji z biurem podróży. Zaleciłbym jednak, aby przy rezerwacji pracownik biura podróży uczciwie poinformował, jaki pokój będzie dostępny.
UsługiOK
SportOK
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate






