Lagorai (Cavalese) Ocena: 4/5
od 1 439 zł za osobę
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
od 1 439 zł za osobę
od 1 137 zł za osobę
od 4 379 zł za osobę
od 1 351 zł za osobę
Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach
Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży
Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.
Doskonały (Na podstawie 27 opinii)
5. najwyższa ocena z 84 hoteli w Val di Fiemme/Obereggen
Pavla V.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2024
Zakwaterowanie w hotelu Polo, Ziano, Vall di Fiemme, od 12 do 18 lutego 2024 r. było idealne. Pojechaliśmy skibusem do Prevezzi, podróż trwała ok. 15 minut.Mimo że w dolinie nie było śniegu, na szczycie Val di Fiemme było przepięknie. Piękna przyroda, przygotowane stoki, mnóstwo górskich restauracji i słoneczna pogoda.
Zakwaterowanie w hotelu Polo, Ziano, Vall di Fiemme, od 12 do 18 lutego 2024 r. było idealne. Pojechaliśmy skibusem do Prevezzi, podróż trwała ok. 15 minut.Mimo że w dolinie nie było śniegu, na szczycie Val di Fiemme było przepięknie. Piękna przyroda, przygotowane stoki, mnóstwo górskich restauracji i słoneczna pogoda.
Kolacja nieco późniejsza niż podano, ale kilka dań, możliwość wyboru spośród dwóch dań gorących i dwóch przystawek. Bufet sałatkowy, deser, wszystko bardzo smaczne. Urozmaicony bufet śniadaniowy, raczej nastawiony na słodkie wypieki.
ZakwaterowanieW hotelu panuje bardzo przyjazna atmosfera, a jego właściciel, który jest zawsze w recepcji, bardzo się stara, aby każdy był jak najbardziej zadowolony. Usługi są tak absolutnie doskonałe, wszystko działa idealnie. Pokój był sprzątany codziennie.
UsługiW hotelu znajduje się centrum relaksu, sauna, mały basen, jacuzzi, wszystko jest idealne.
SportTrasy, głównie czerwone, położone są w pięknym otoczeniu lasów i gór, często z niesamowitymi widokami.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Jiří Pfleger
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Odpowiada cenie. Problem z skipasem - nie było nigdzie informacji, że rozróżniają skipas dla mężczyzny i kobiety. Dostarczono niewłaściwy skipas, co spowodowało niedogodności na stoku narciarskim. Biuro podróży jednak bardzo szybko rozpatrzyło reklamację.
Odpowiada cenie. Problem z skipasem - nie było nigdzie informacji, że rozróżniają skipas dla mężczyzny i kobiety. Dostarczono niewłaściwy skipas, co spowodowało niedogodności na stoku narciarskim. Biuro podróży jednak bardzo szybko rozpatrzyło reklamację.
Jedzenie doskonałe, tylko sery i wędliny na śniadanie mogliby trochę urozmaicać lokalnymi specjałami.
ZakwaterowanieJuż drugi pobyt w tym hotelu i znowu duża satysfakcja.
UsługiBardzo dobre.
SportBardzo dobre.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (10) (0)
Filtruj opinie
Pavla V.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2024
Zakwaterowanie w hotelu Polo, Ziano, Vall di Fiemme, od 12 do 18 lutego 2024 r. było idealne. Pojechaliśmy skibusem do Prevezzi, podróż trwała ok. 15 minut.Mimo że w dolinie nie było śniegu, na szczycie Val di Fiemme było przepięknie. Piękna przyroda, przygotowane stoki, mnóstwo górskich restauracji i słoneczna pogoda.
Zakwaterowanie w hotelu Polo, Ziano, Vall di Fiemme, od 12 do 18 lutego 2024 r. było idealne. Pojechaliśmy skibusem do Prevezzi, podróż trwała ok. 15 minut.Mimo że w dolinie nie było śniegu, na szczycie Val di Fiemme było przepięknie. Piękna przyroda, przygotowane stoki, mnóstwo górskich restauracji i słoneczna pogoda.
Kolacja nieco późniejsza niż podano, ale kilka dań, możliwość wyboru spośród dwóch dań gorących i dwóch przystawek. Bufet sałatkowy, deser, wszystko bardzo smaczne. Urozmaicony bufet śniadaniowy, raczej nastawiony na słodkie wypieki.
ZakwaterowanieW hotelu panuje bardzo przyjazna atmosfera, a jego właściciel, który jest zawsze w recepcji, bardzo się stara, aby każdy był jak najbardziej zadowolony. Usługi są tak absolutnie doskonałe, wszystko działa idealnie. Pokój był sprzątany codziennie.
UsługiW hotelu znajduje się centrum relaksu, sauna, mały basen, jacuzzi, wszystko jest idealne.
SportTrasy, głównie czerwone, położone są w pięknym otoczeniu lasów i gór, często z niesamowitymi widokami.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Roman Jirman
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Dobrze, pogoda OK, region odwiedzamy co roku na wiosnę
Dobrze, pogoda OK, region odwiedzamy co roku na wiosnę
OK
ZakwaterowaniePokój nr 117 nie jest najlepiej usytuowany, na zboczu, wentylacja nie była możliwa, a mimo to okno było dostępne z zewnątrz przez daszek. Drzwi do pokoju tuż za głową łóżka. Przy rezerwacji z biurem podróży miałem lepsze wyobrażenie. Po pierwszym rozczarowaniu, gdy niektóre standardowe rzeczy, takie jak wentylator, okno - wentylacja, zasłony nie mogły być zaciemnione (jedynym rozwiązaniem było zamknięcie okiennic), zgłosiłem reklamację do biura podróży jeszcze w dniu przyjazdu telefonicznie. Ostatecznie rozwiązałem podstawowe problemy z bardzo pomocnym personelem hotelu - dlatego nie będę już podsycać emocji z biurem podróży. Zaleciłbym jednak, aby przy rezerwacji pracownik biura podróży uczciwie poinformował, jaki pokój będzie dostępny.
UsługiOK
SportOK
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Jiří B.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Bardzo fajnie, może wrócimy następnej zimy.
Bardzo fajnie, może wrócimy następnej zimy.
Kolacja wyśmienita, śniadanie w porównaniu z kolacją słabsze. Brakowało mi jajecznicy i parówek..
ZakwaterowaniePokoje standardowe, zarzuciłbym słabe ścianki działowe - z sąsiedniej obcej łazienki słyszeliśmy wszystko.
UsługiUsługi bardzo wysokiej jakości, przyjemna sauna, jednak mała i po południu po jeździe na nartach tworzyła się w niej kolejka.
SportŚwietny, zdecydowanie zaliczam go do lepszych ośrodków.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Vlasta P.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Zimowe wakacje super, piękna pogoda, przygotowane stoki narciarskie.
Zimowe wakacje super, piękna pogoda, przygotowane stoki narciarskie.
Dobra kuchnia włoska, duży wybór dań na kolację, tylko śniadanie było ciągle takie samo (ten sam ser, szynka, prosciutto, jajko na twardo, żadnych warzyw)
ZakwaterowanieZakwaterowanie z widokiem na cmentarz, co kwadrans biją dzwony, i to dość głośno. Hotel stoi przy głównej drodze, na skrzyżowaniu.
UsługiPiękny basen z sauną
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Andrea S.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Zadowoleni
Zadowoleni
dobrze
Zakwaterowanieodpowiadający
Usługiodpowiedni, super basen i sauna..
SportSuper
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!
Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.
Ładowanie położenia hotelu i opisu...