Lagorai (Cavalese) Ocena: 4/5
od 1 439 zł za osobę
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
od 1 439 zł za osobę
od 1 137 zł za osobę
od 4 379 zł za osobę
od 1 351 zł za osobę
Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach
Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży
Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.
Bardzo Dobry (Na podstawie 138 opinii)
8. najwyższa ocena z 84 hoteli w Val di Fiemme/Obereggen
Petra T.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2024
Wszystko w porządku, polecam. Rodzinna atmosfera, wspaniała Pani Właścicielka.
Wszystko w porządku, polecam. Rodzinna atmosfera, wspaniała Pani Właścicielka.
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Tomáš John
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Grudzień 2021 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Bardzo miłe wakacje sylwestrowe w mniejszym rodzinnym pensjonacie z 20 pokojami. Pomocny personel, który składał się głównie z rodziny i tak się czuł przez cały pobyt. Miła atmosfera, ciepło i chęć. Nie było na co narzekać. Teren narciarski znajduje się 5 km od pensjonatu, trzeba jechać samochodem, bo skibus kursuje co godzinę, a przystanek jest oddalony o 500 m, więc nie chce się chodzić na nartach. Przyjazd po nartach do pensjonatu o godzinie 17:00, problem z parkowaniem przed pensjonatem. Zawsze zaparkowaliśmy, ale przy pełnej pojemności pensjonatu jest problem i wymagana jest umiejętność kierowcy, aby wyjechać z miejsca parkingowego w wąskiej uliczce przed pensjonatem. Nic ekstremalnego dla zmęczonego kierowcy ani wyposażenia wspomagającego samochodu.
Bardzo miłe wakacje sylwestrowe w mniejszym rodzinnym pensjonacie z 20 pokojami. Pomocny personel, który składał się głównie z rodziny i tak się czuł przez cały pobyt. Miła atmosfera, ciepło i chęć. Nie było na co narzekać. Teren narciarski znajduje się 5 km od pensjonatu, trzeba jechać samochodem, bo skibus kursuje co godzinę, a przystanek jest oddalony o 500 m, więc nie chce się chodzić na nartach. Przyjazd po nartach do pensjonatu o godzinie 17:00, problem z parkowaniem przed pensjonatem. Zawsze zaparkowaliśmy, ale przy pełnej pojemności pensjonatu jest problem i wymagana jest umiejętność kierowcy, aby wyjechać z miejsca parkingowego w wąskiej uliczce przed pensjonatem. Nic ekstremalnego dla zmęczonego kierowcy ani wyposażenia wspomagającego samochodu.
Fajny! Śniadania od 7.30 bufet, to chyba klasyka, niczego nie brakuje, do czego przywykliście. Jedyne, na co narzekałbym, to to, że rano nie podgrzali gorącego bufetu, a jajka są zimne o 8 rano. Tylko gdybym chciał znaleźć coś do zarzucenia. Niektórym przeszkadzał fakt, że obiad serwowany jest o 19:30, ale można się przyzwyczaić. Po jeździe na nartach możesz przenieść swój lunch na 14 ha, wziąć prysznic i trochę się rozciągnąć lub wybrać się na spacer do miasta. Bez dzieci nie był to dla nas problem. Bar jest w pobliżu. Na kolację do wyboru cztery przystawki, cztery dania główne i cztery desery. Podobało nam się bufet sałatkowy, świeże warzywa pokrojone na kawałki. Każdy wybiera i nie popełnisz błędu przy żadnym z wyborów. Dobra kuchnia włoska.
ZakwaterowanieStarszy pensjonat, który ma swój urok i posiada windę. Pokoje są mniejsze o przytulnym standardzie z balkonem. Właściciel codziennie sprząta pokoje i zmienia czyste ręczniki. Perfekcyjna obsługa.Duża jadalnia z własnym stołem przez cały pobyt. Idealna dla narciarzy jest przechowalnia nart, w której znajdują się podgrzewane stojaki na buty narciarskie, dzięki czemu można rano założyć suche i ciepłe buty narciarskie. Nie wszędzie tak też jest. Nie potrzebuję sauny, więc mnie tam nie było, ale jest dostępna od 16 do 19 i chwalą ją. Wanna z hydromasażem kosztuje dodatkowe 10 euro, ale mówi się, że ma tylko 35 C, więc prawdopodobnie nie warto nawet próbować.
UsługiWszystko bardzo dobrze i za cenę pobytu powiedziałbym, że rewelacyjnie. Z przyjemnością wrócimy.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Filtruj opinie
Eduard L.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2024
Wszystko w porządku. Pojechaliśmy tu ponownie
Wszystko w porządku. Pojechaliśmy tu ponownie
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Petra T.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2024
Wszystko w porządku, polecam. Rodzinna atmosfera, wspaniała Pani Właścicielka.
Wszystko w porządku, polecam. Rodzinna atmosfera, wspaniała Pani Właścicielka.
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Ingrid Románová
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2023 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Zakwaterowanie w przyjemnym, rodzinnym hotelu. Wszyscy byli mili i gościnni.
Zakwaterowanie w przyjemnym, rodzinnym hotelu. Wszyscy byli mili i gościnni.
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Karel Ingriš
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2023 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Ogólne wrażenie było bardzo przyjemne, wszystko działało jak należy, czyli bez żadnych problemów. Wysoki standard za przyzwoitą cenę, bez zbędnej nadpłaty.
Ogólne wrażenie było bardzo przyjemne, wszystko działało jak należy, czyli bez żadnych problemów. Wysoki standard za przyzwoitą cenę, bez zbędnej nadpłaty.
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Kamila Tejklová
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2023 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Byliśmy zadowoleni ze wszystkiego, tylko wolelibyśmy wcześniejszy obiad.
Byliśmy zadowoleni ze wszystkiego, tylko wolelibyśmy wcześniejszy obiad.
Przyjemny personel hotelu, nie ma na co narzekać.
SportMieliśmy własny samochód, który pozwalał nam wygodnie dostać się na stok. Transport autobusowy dla narciarzy jest zły.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!
Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.
Ładowanie położenia hotelu i opisu...