Aktualne do Włoch

Hotel Zanon

Ocena: 3/5

Włochy, Val di Fiemme/Obereggen, Ziano di Fiemme

Klienci nie ocenili jeszcze tego hotelu Hotel nie został oceniony

Wyświetl wszystkie recenzje

Dobre połączenie z wyciągami Ski Center Latemar Centrum wellness Bardzo dobra droga dojazdowa z Polski

Więcej o hotelu

Nie ma żadnych ofert dla tego hotelu

Wybierz inny hotel

Pokaż podobne hotele w tej lokalizacji

Prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży

Wybierz termin

Opis hotelu

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Opis hotelu

Informacje o hotelu

  • Odległość od centrum miasta Centrum miasta 250 m
  • Odległość od stoku narciarskiego Nachylenie 2.5 km
  • TV TV tak
  • Minibar, Bar Minibar tak
  • Plac zabaw Plac zabaw tak
  • Spokojna okolica Spokojna okolica tak
  • Fitness Fitness tak
  • Przystanek autobusowy Przystanek autobusowy tak
  • Zwierzęta dozwolone Zwierzęta dozwolone tak
  • Hotelowa restauracja Hotelowa restauracja tak
  • Wifi Wifi tak

Opinie o hotelu

Bardzo Dobry (Na podstawie 138 opinii)

Informacje dotyczące weryfikacji opinii

Ocena 4,7 / 5

Wyżywienie 4,8 / 5

Zakwaterowanie 4,8 / 5

Usługi 4,5 / 5

Sport 5,0 / 5

Cena 4,7 / 5

8. najwyższa ocena z 84 hoteli w Val di Fiemme/Obereggen

Petra T.

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2024

Wszystko w porządku, polecam. Rodzinna atmosfera, wspaniała Pani Właścicielka.

Wszystko w porządku, polecam. Rodzinna atmosfera, wspaniała Pani Właścicielka.

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Sport 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Tomáš John

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Grudzień 2021 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Bardzo miłe wakacje sylwestrowe w mniejszym rodzinnym pensjonacie z 20 pokojami. Pomocny personel, który składał się głównie z rodziny i tak się czuł przez cały pobyt. Miła atmosfera, ciepło i chęć. Nie było na co narzekać. Teren narciarski znajduje się 5 km od pensjonatu, trzeba jechać samochodem, bo skibus kursuje co godzinę, a przystanek jest oddalony o 500 m, więc nie chce się chodzić na nartach. Przyjazd po nartach do pensjonatu o godzinie 17:00, problem z parkowaniem przed pensjonatem. Zawsze zaparkowaliśmy, ale przy pełnej pojemności pensjonatu jest problem i wymagana jest umiejętność kierowcy, aby wyjechać z miejsca parkingowego w wąskiej uliczce przed pensjonatem. Nic ekstremalnego dla zmęczonego kierowcy ani wyposażenia wspomagającego samochodu.

Bardzo miłe wakacje sylwestrowe w mniejszym rodzinnym pensjonacie z 20 pokojami. Pomocny personel, który składał się głównie z rodziny i tak się czuł przez cały pobyt. Miła atmosfera, ciepło i chęć. Nie było na co narzekać. Teren narciarski znajduje się 5 km od pensjonatu, trzeba jechać samochodem, bo skibus kursuje co godzinę, a przystanek jest oddalony o 500 m, więc nie chce się chodzić na nartach. Przyjazd po nartach do pensjonatu o godzinie 17:00, problem z parkowaniem przed pensjonatem. Zawsze zaparkowaliśmy, ale przy pełnej pojemności pensjonatu jest problem i wymagana jest umiejętność kierowcy, aby wyjechać z miejsca parkingowego w wąskiej uliczce przed pensjonatem. Nic ekstremalnego dla zmęczonego kierowcy ani wyposażenia wspomagającego samochodu.

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Wyżywienie

Fajny! Śniadania od 7.30 bufet, to chyba klasyka, niczego nie brakuje, do czego przywykliście. Jedyne, na co narzekałbym, to to, że rano nie podgrzali gorącego bufetu, a jajka są zimne o 8 rano. Tylko gdybym chciał znaleźć coś do zarzucenia. Niektórym przeszkadzał fakt, że obiad serwowany jest o 19:30, ale można się przyzwyczaić. Po jeździe na nartach możesz przenieść swój lunch na 14 ha, wziąć prysznic i trochę się rozciągnąć lub wybrać się na spacer do miasta. Bez dzieci nie był to dla nas problem. Bar jest w pobliżu. Na kolację do wyboru cztery przystawki, cztery dania główne i cztery desery. Podobało nam się bufet sałatkowy, świeże warzywa pokrojone na kawałki. Każdy wybiera i nie popełnisz błędu przy żadnym z wyborów. Dobra kuchnia włoska.

Zakwaterowanie

Starszy pensjonat, który ma swój urok i posiada windę. Pokoje są mniejsze o przytulnym standardzie z balkonem. Właściciel codziennie sprząta pokoje i zmienia czyste ręczniki. Perfekcyjna obsługa.Duża jadalnia z własnym stołem przez cały pobyt. Idealna dla narciarzy jest przechowalnia nart, w której znajdują się podgrzewane stojaki na buty narciarskie, dzięki czemu można rano założyć suche i ciepłe buty narciarskie. Nie wszędzie tak też jest. Nie potrzebuję sauny, więc mnie tam nie było, ale jest dostępna od 16 do 19 i chwalą ją. Wanna z hydromasażem kosztuje dodatkowe 10 euro, ale mówi się, że ma tylko 35 C, więc prawdopodobnie nie warto nawet próbować.

Usługi

Wszystko bardzo dobrze i za cenę pobytu powiedziałbym, że rewelacyjnie. Z przyjemnością wrócimy.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Filtruj opinie

Eduard L.

Ocena 4,3 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2024

Wszystko w porządku. Pojechaliśmy tu ponownie

Wszystko w porządku. Pojechaliśmy tu ponownie

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Petra T.

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2024

Wszystko w porządku, polecam. Rodzinna atmosfera, wspaniała Pani Właścicielka.

Wszystko w porządku, polecam. Rodzinna atmosfera, wspaniała Pani Właścicielka.

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Sport 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Ingrid Románová

Ocena 4,3 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2023 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Zakwaterowanie w przyjemnym, rodzinnym hotelu. Wszyscy byli mili i gościnni.

Zakwaterowanie w przyjemnym, rodzinnym hotelu. Wszyscy byli mili i gościnni.

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Karel Ingriš

Ocena 4,5 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2023 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Ogólne wrażenie było bardzo przyjemne, wszystko działało jak należy, czyli bez żadnych problemów. Wysoki standard za przyzwoitą cenę, bez zbędnej nadpłaty.

Ogólne wrażenie było bardzo przyjemne, wszystko działało jak należy, czyli bez żadnych problemów. Wysoki standard za przyzwoitą cenę, bez zbędnej nadpłaty.

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Kamila Tejklová

Ocena 4,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2023 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Byliśmy zadowoleni ze wszystkiego, tylko wolelibyśmy wcześniejszy obiad.

Byliśmy zadowoleni ze wszystkiego, tylko wolelibyśmy wcześniejszy obiad.

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Usługi

Przyjemny personel hotelu, nie ma na co narzekać.

Sport

Mieliśmy własny samochód, który pozwalał nam wygodnie dostać się na stok. Transport autobusowy dla narciarzy jest zły.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.

+48 71 771 76 83

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...