Hotel Umbrella

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

K

***

O

 
Położenie:

Apartamenty Umbrella znajdują się ok. 150 m od centrumKavos - tętniącego życiem kurortu na południuKorfu, z największym skupiskiem barów i klubów na wyspie.Do lotniska w Korfu ok. 45 km.Autokar nie ma możliwości podjechania pod same apartamenty, konieczne przeniesienie bagaży (ok. 150 m). Cena nie obejmuje lokalnego podatku turystycznego w wysokości 0,50 EUR/pokój/dzień. Podatek jest obligatoryjny i płatny na miejscu, przed zakwaterowaniem Klientów w hotelu.
Plaża:

Obiekt usytuowany ok. 50 m od szerokiej, piaszczystej plaży. Leżaki i parasole na plaży płatne (ok. 4-6 EUR/dzień/zestaw).
Do dyspozycji gości:

Klienci Umbrella Complex mogą korzystać z basenu znajdującego sięna terenie sąsiadującego kompleksu Daskalos(wraz z bezpłatnymi leżakami i parasolami przy basenie) oraz baru (konsumpcja płatna dodatkowo).
Pokoje:

Hotel dysponuje 8 funkcjonalnie urządzonymi, odwieżonymi w 2018 rokupokojami. Wszystkie z łazienką, klimatyzacją (płatna ok. 5 EUR/dzień), TV-sat, aneksem kuchennym (lodówka, kuchenka, przybory kuchenne), balkonem lub tarasem (meble balkonowe) z widokiem na morze.
Pokoje typu studio - dla max 3 osób.
Pokoje rodzinne - dla max 4 osób, z dodatkową sypialnią na antresoli
Wyżywienie:

We własnym zakresie. Za dopłatą możliwość wykupienia wyżywienia w kompleksie Daskalos(położony po drugiej stroniemałejuliczki). Polecamy - domowa kuchnia przygotowywana na miejscu przez żonę właściciela! (dopłata na miejscu)
Program sportowy i animacyjny:

Brak animacji oraz sportów na terenie obiektu. Najbliższe rozrywki w centrum Kavos.
Internet:

Internet Wi-Fi gratis.
Kategoria lokalna:

1 klucz
Naszym zdaniem:

Wielkim atutem Umbrella są odnowione pokoje z widokiem na morze, abliskość plaży i centrum kurortu sprawia, że te Umbrella staje się świetnym wyborem zarówno dla amatorów nocnego życia, jak i całodziennego plażowania. Do tego możliwość korzystania z basenu w sąsiadującym kompleksie Daskalos.
Opinie klientów:

Klienci oceniają ten hotel na 5.0/6. Sprawdź opinie:


Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY