Zaplanuj z nami majówkę 2024

Majówka 2024 za granicą

Majówka to jedno z najbardziej wyczekiwanych okresów w roku! Długi weekend majowy 2024 to dla wielu doskonała okazja, by zregenerować siły i zrelaksować się po trudach ciężkiej pracy.

Wiele osób już planuje swój wyjazd na majówkę, szukając sposobu na spędzenie wolnego czasu przyjemnie, interesująco i aktywnie. Zaplanuj swój wypoczynek już teraz i spędź go najlepiej, jak potrafisz – zwiedzając nasze gorące kierunki! Zainspiruj się naszymi propozycjami i zobacz, jakie to proste. Wygrzewaj się na słońcu, a planowanie... zostaw nam. Przeżyj majówkę, o jakiej zawsze marzyłeś!

Czy to będzie majówka pełna relaksu na plaży, czy też przygoda w sercu miasta? Wybór należy do Ciebie! Przenieś tradycyjne grillowanie na inny weekend, a w ten daj się zabrać na wakacje życia. Odkryj polecane przez nas kierunki, gdzie maj rozkwita pełnią barw i możliwości.

Im wcześniej zajmiesz się planowaniem, tym lepiej! A to czemu? Bo załapiesz się na najlepsze oferty, w dobrych okazjach cenowych. Dodatkowo skorzystasz z niskiej zaliczki i opcji elastycznych zmian! Nasza Gwarancja Najniższej Ceny zapewnia, że nie znajdziesz lepszej oferty nigdzie indziej!

Dla rodzin

Odkryj nasze przyjazne rodzinom oazy z atrakcjami dla wszystkich.
Oferty dla rodzin

Dla Par

Romantyczne kierunki z idealną scenerią dla dwojga.
Oferty dla par

Kiedy jest majówka w 2024?

Długi weekend majowy w 2024 roku (1, 2 i 3 maja) wypada w środę, czwartek i piątek. Oznacza to, że jeśli weźmiemy jeden dzień urlopu, zyskamy 5 dni wolnego, a wybierając 3 dni urlopu — aż 9 dni wolnego!

Gdzie w maju jest ciepła woda w morzu?

W maju woda w morzu nie jest jeszcze najcieplejsza, ale można znaleźć miejsca, w których temperatura jest już odpowiednia do kąpieli. Do takich miejsc należą m.in. Chorwacja, Włochy, Grecja, Turcja, Tunezja czy Hiszpania.

Gdzie na majówkę nad morze?

Jeśli szukasz opcji na tanie wakacje majowe za granicą, warto rozważyć kilka kierunków turystycznych, takich jak Egipt, Tunezja, Grecja, Turcja, Sycylia, Malta czy Majorka.

  • Egipt – kraj, który słynie z pięknych plaż, raf koralowych oraz licznych zabytków, takich jak piramidy czy świątynie. W maju jest to doskonałe miejsce na wakacje, ponieważ ceny ofert turystycznych są znacznie niższe niż w sezonie letnim. Egipt oferuje tanie noclegi, przystępne ceny jedzenia oraz wiele atrakcji.
  • Tunezja – kolejny kraj, który oferuje piękne plaże oraz wiele atrakcji turystycznych. W maju ceny ofert turystycznych w Tunezji również są znacznie niższe niż w sezonie letnim, co sprawia, że jest to doskonałe miejsce na tani długi weekend majowy 2024.
  • Grecja – słynie z pięknych plaż, błękitnego morza oraz licznych zabytków, takich jak Akropol czy Partenon.
  • Turcja – oferuje piękne plaże oraz wiele atrakcji turystycznych. W maju ceny ofert turystycznych w Turcji są niższe niż w sezonie letnim, a temperatury powietrza są jeszcze łagodne.
  • Sycylia – wyspa, która znajduje się w południowej części Włoch. W maju na Sycylii panują już letnie temperatury, co sprawia, że jest to doskonałe miejsce, by wygrzać się w gorącym słońcu. Sycylia oferuje wiele pięknych plaż, malowniczych miast oraz przystępne ceny noclegów i jedzenia.
  • Malta – znana z pięknych plaż, błękitnego morze oraz wielu atrakcji turystycznych, jak zabytkowe kościoły czy miasta.
  • Majorka – wyspa, która znajduje się na Balearach, czyli w archipelagu hiszpańskich wysp. Majorka oferuje piękne plaże, błękitne morze oraz wiele atrakcji turystycznych, takich jak zabytkowe kościoły, katedry i zamki. W maju ceny ofert turystycznych na Majorce są niższe niż w sezonie letnim, a temperatury powietrza są już na tyle wysokie, że można swobodnie korzystać z uroków wyspy.
  • Wyspy Kanaryjskie – to archipelag, który składa się z siedmiu wysp i oferuje piękne plaże, ciepłą wodę morską oraz wiele atrakcji, takich jak wulkan Teide czy parki rozrywki.

Benefity

Niskie zaliczki

Rezerwując z wyprzedzeniem, będziesz musiał wpłacić tylko niewielką zaliczkę, dzięki czemu możesz zarezerwować swoje miejsce już teraz, a pozostałą część płatności uregulować później. To świetny sposób na zabezpieczenie swojej podróży, jednocześnie nie obciążając zbytnio portfela.

Mega okazje cenowe

Wcześniejsza rezerwacja umożliwia Ci skorzystanie z bardzo atrakcyjnych cen. To doskonała okazja, aby zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt procent w porównaniu z rezerwacją last minute.

Szeroka oferta

Wcześniejsza rezerwacja daje Ci dostęp do najszerszej oferty. Masz większy wybór miejsc noclegowych i miast wylotu. Możesz zaplanować swoją podróż, wybierając najlepiej dopasowaną do Twoich potrzebom i preferencji ofertę.

Możliwości zmian

Czy zdarzyło Ci się kiedyś chcieć zmienić swoje plany podróży w ostatniej chwili? Być może z powodu nieprzewidzianych okoliczności lub po prostu chęci zmiany kierunku? Dzięki rezerwacji w przedsprzedaży masz tę możliwość!

Gwarancja niezmienności cen

W przeciwieństwie do rezerwacji last minute, gdzie ceny mogą gwałtownie wzrosnąć, wcześniejsza rezerwacja zapewnia Ci stałą cenę. Nawet jeśli ceny wzrosną w przyszłości, Ty nadal będziesz płacić tę samą, wcześniej ustaloną kwotę. To świetna oszczędność i gwarancja, że nie przepłacisz za swoje wakacje.

Rabaty i korzyści

Zawsze wybierasz ofertę tego samego biura, lecisz małą grupą a może podróżujesz z dzieckiem? Sprawdź jakie dodatkowe korzyści czekają Cię przy rezerwacji z wyprzedzeniem!