Opis hotelu

K

2,5*

D

Korfu

D

Nasza firma korzysta z nowoczesnego rozwiązania jakim jest dynamiczne pakietowanie. Oznacza to, że ceny pakietów są aktualne w momencie zakładania rezerwacji, dzięki sprawdzanym i odświeżanym na bieżąco cenom przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

L

Hotel oddalony jest o ok. 38 km od lotniska Korfu. Od publicznej plaży dzieli go ok. 150 metrów. Hotel usytuowany jest ok. 1 km od miejscowości Acharavi, w której znajduje się kilka tawern i barów.

U

darmowy parking, odkryty basen, taras słoneczny, leżaki oraz bar przekąskowy przy basenie, bezpłatny dostęp do Internetu (Wi-Fi), bar/salon, restauracja, bilard, usługi pralnicze.

P

W hotelu znajduje się 22 w pełni wyposażonych pokoi. W pokojach można zakwaterować 2 osoby dorosłe lub 2 osoby dorosłe i 1 dziecko (istnieje możliwość sprawdzenia innych opcji zakwaterowania na zapytanie). Wyposażenie - aneks kuchenny, lodówka, czajnik elektryczny, sejf, telewizor z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej, klimatyzacja, balkon lub taras.

W

bez wyżywienia.

S

www.tassosapts.gr/en/

C

- Przelot, - Transfer lotnisko - hotel - lotnisko, - Bagaż podręczny (Ryanair - 40 x 20 x 25 cm, Wizzair 40 x 30 x 20 cm), - Zakwaterowanie według wybranej opcji, - Wyżywienie według wybranej opcji, - Ograniczoną opiekę lokalnego przedstawiciela w języku angielskim, - Ubezpieczenie KL i NNW.

C

- Dopłaty do pokoju 1-osobowego, - Dopłaty do dużego bagażu podręcznego do 10 kg (Ryanair - 55x 40 x 20 cm, Wizzair - 55 x 40 x 23 cm), - Dopłaty do bagażu rejestrowanego (Ryanair - 20 kg, Wizzair - 20 kg), - Zwyczajowych napiwków, np. dla bagażowych, kierowców i lokalnych przewodników, - Nie zawiera podatku miejskiego płatnego na miejscu 0,5-4 eur za pokój za noc zależnie od standardu, - Może nie zawierać zwrotnego depozytu hotelowego płatnego na miejscu, - Wydatków osobistych, - Dodatkowych ubezpieczeń (np. od kosztów rezygnacji, chorób przewlekłych, sportów wysokiego ryzyka, itp.). Oferta na potwierdzenie.

Hotel w ofertach organizatorów

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu