Hotel Beach Front Salvanos

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

R

Korfu

O

Mały hotel przy plaży. Przestronne apartamenty z kuchnią, internet. W pobliżu znajdują się restauracje, bary, greckie tawerny i sklepy. Odpwiednie miejsce na niedrogi rodzinny wypoczynek.

P

Wyspa Korfu, 500 m od miejscowości Acharavi, 35 km od centrum miasta Korfu i lotniska. Hotel składa się z 2 budynków, odnowiony w 2008 r. Sklepy, bary, restauracje 200 m od hotelu.

W

Room Rate

P

10 apartamentów: Apartments 2-Bedrooms (~50 m2), Apartments 2-Bedrooms 5 pax (~50 m2), Apartments 1-Bedroom (~32 m2), Apartments 1-Bedroom 4 pax (~32 m2). Apartment 2-Bedrooms 2 sypialnie, w jednej łóżko podwójne, w drugiej - dwa pojedyncze, pokój dzienny z klimatyzacją (za dopłatą) i wyposażonym aneksem kuchennym (mała kuchenka elektryczna, lodówka, czajnik elektryczny, ekspres do kawy, naczynia), rozkładana kanapa, łazienka (prysznic), 2 balkony. Na życzenie wentylator (bezpłatnie). Możliwość zabrania na plażę 2 leżaków i parasola z hotelu (za darmo). Samoobsługa.Apartment 2-Bedrooms 5 pax: 2 sypialnie, w jednej łóżko podwójne, w drugiej - 2 pojedyncze, salon z klimatyzacją (za dopłatą), wyposażony aneks kuchenny (niewielka kuchenka elektryczna, lodówka, czajnik elektryczny, ekspres do kawy, naczynia), kanapa i łóżko pojedyncze (dla 5 osoby), łazienka z prysznicem, 2 balkony. Na życzenie wentylator (bezpłatnie). Możliwość zabrania na plażę 2 leżaków i parasola z hotelu (za darmo). Samoobsługa.Apartment 1-Bedroom: sypialnia z klimatyzacją (za dopłatą), 1 podwójne lub 2 pojedyncze łóżka, pokój dzienny z wyposażonym aneksem kuchennym (mała kuchenka, lodówka, czajnik elektryczny, ekspres do kawy, naczynia), rozkładana kanapa, wentylator, balkon/okno z widokiem na morze, łazienka (prysznic). Możliwość zabrania na plażę 2 leżaków i parasola z hotelu (za darmo).Apartment 1/Bedroom 4 pax: sypialnia z klimatyzacją (za dopłatą), 1 podwójne lub 2 pojedyncze łóżka, pokój dzienny z wyposażonym aneksem kuchennym (mała kuchenka, lodówka, czajnik elektryczny, ekspres do kawy, naczynia), rozkładana kanapa, łóżko pojedyncze (dla 4 osoby) wentylator, balkon/okno z widokiem na morze, łazienka (prysznic). Możliwość zabrania na plażę 2 leżaków i parasola z hotelu (za darmo).Sprzątanie - 2 razy w tygodniu, zmiana pościeli - 1 razy w tygodniu.Sprzątanie 2 razy w tygodniu, zmiana pościeli 1 raz w tygodniu.

O

15 m

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY