Znakomity wybór! Nasi Klienci byli tym hotelem zachwyceni.

Hotel The Cove Rotana Resort

Emiraty Arabskie, Ras Al Khaimah, Ras Al Khaimah

Luksusowe warunki zakwaterowania i obsługi Wyśmienite wyżywienie z niebanalnymi potrawami Imponujący kompleks basenów Komfortowe i oryginalnie urządzone pokoje

Więcej o hotelu

od 929 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Opis hotelu

Numer hotelu: 29 479

Położenie

Hotel położony ok. 13 km od centrum Ras Al Khaimah, ok. 8 km od Ice Land Water Park, ok. 30 km od Dreamland Aqua Park, ok. 100 km od Dubaju, ok. 18 km od portu lotniczego w Ras Al Khaimah, ok. 85 km od portu lotniczego w Dubaju.

Plaża

Bezpośrednio przy hotelu (dojście przez teren hotelu), hotelowa, piaszczysta, ok. 600 m długości, zejście do morza po kamiennych schodkach. Parasole, leżaki i ręczniki: bezpłatnie.

Hotel

KATEGORIA LOKALNA 5*
Luksusowy, regularnie odnawiany hotel.
Hotel akceptuje płatności kartami: Visa, MasterCard, American Express, Diners Club.
Udogodnienia dla osób niepełnosprawnych (podjazdy, meleksy, wypożyczalnia wózków inwalidzkich - za opłatą, na zamówienie)

Do dyspozycji gości

recepcja czynna całą dobę, lobby, punkt wymiany walut, apteka, czytelnia, mały sklepik z pamiątkami, taras z widokiem na morze, wypożyczalnia samochodów, lekarz: na wezwanie, płatny, pralnia: platna, 2 restauracje (kuchnia orientalna i śródziemnomorska), bar na tarasie, 2 bary przy basenach, bar na plaży.

Internet

Wi Fi bezpłatnie w miejscach ogólnodostępnych oraz w pokojach.

KONFERENCJE/INCENTIVE

na terenie hotelu znajdują się 3 sale konferencyjne (Diamond, Sapphire, Crystal), największa ma 136 m2  i może pomieścić 120 osób. Sale są w pełni wyposażone w sprzęt audiowizualny.

Sport i rekreacja

Bezpłatnie: 2 baseny w tym 1 typu infinity z wydzieloną częścią dla dzieci, przy basenach bezpłatne parasole, leżaki i ręczniki, siatkówka plażowa, plażowa piłka nożna, tenis stołowy, badminton, rzutki, aqua aerobik
Odpłatnie: centrum SPA z 7 gabinetami masażu, jakuzzi, łażnią parową i sauną, sporty wodne na plaży

DLA DZIECI

brodzik, opiekunka do dzieci: dodatkowo płatna, wysokie krzeselka w restauracjach.

Zakwaterowanie-

Pokoje standardowe typu classic, ok. 30 m2, wyposażone:  łóżko typu king size lub dwa pojedyńcze łóżka, indywidualnie sterowaną klimatyzację, łazienkę (prysznic, osobne wc; suszarka, szlafroki, kapcie),TV/SAT, telefon, sejf, zestaw do kawy/herbaty, żelazko i deskę do prasowania, internet Wi Fi, minibar: płatny, bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem, balkon lub taras (stolik i krzesełka).
Pokoje typu delux, wyposażone tak samo jak pokoje classic, tyle że moga mieć częściowy widok na morze lub lagunę.
DZIECI ŚPIĄ NA JEDNYM ŁÓŻKU.

Wyżywienie

BB: śniadania w formie bufetu.
HB: śniadania i obiadokolacje w formie bufetu. Napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne.
FB: śniadania, obiady i kolacje w formie bufetu. Napoje do obiadu i kolacji dodatkowo płatne.
All inclusive: śniadania, obiady i kolacje w formie bufetu. Wybrane napoje bezalkoholowe i alkoholowe w wyznaczonych barach i godzinach.
All inclusive Ultra: śniadanie, obiad i kolacja w formie bufetu. Wybrane napoje bezalkoholowe i alkoholowe w wyznaczonych barach, przekąski pomiędzy posiłkami, kolacja a la carte w restauracji Basilico, wybrane marki napojów premium, mini bar uzupełniany raz dziennie, wejście do Sandal Beach Club.

Informacje dodatkowe

Adres:
PO Box 34429
Ras Al Khaimah, United Arab Emirateshttps://www.rotana.com/rotanahotelandresorts/unitedarabemirates/rasalkhaimah/thecoverotanaresort

CENA

Cena zawiera - oferta z przelotem: bilet lotniczy, transfer lotnisko - hotel - lotnisko, zakwaterowanie w hotelu, bagaż (limit bagażu według oferty przewożnika), wyżywienie wg oferty, opłaty lotniskowe, opiekę polskojęzycznego przedstawiciela, ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung AG NNW, KL, bagaż, OC organizatora, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG - uruchamiany w przypadku niewypłacalności touroperatora), Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP - uruchamiany w przypadku opóźnień w zwrotach przedpłat na skutek wystąpienia nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności uniemożliwiających realizację imprezy turystycznej. Składka na TFP jest bezzwrotna nawet w przypadku rezygnacji Klienta z imprezy turystycznej), VAT.
Od 26.11.2016r wszystkie oferty zawierają w cenie składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFC)
15PLN - za imprezy samolotowe czarterowe (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)
13PLN - za imprezy nieczarterowe realizowane poza Europę
10PLN - za imprezy oparte o loty rejsowe oraz autokarowe i dojazd własny na terenie Europy (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)Cena nie zawiera -  dodatkowego ubezpieczenia: od kosztów rezygnacji ( ok 3% wartości rezerwacji), chorób przewlekłych( ok. 68 PLN/os/tydz.), a także dodatkowego ubezpieczenie KL w okresie pandemii (w tym COVID-19 - KL do 20 000 EUR) / cena ok. 47.12 PLN/ os/tydz.) , wycieczek fakultatywnych.
Taxa klimatyczna pobierana jest od Klientów przy zakwaterowaniu lub wykwaterowaniu w hotelach. Opłata pobierana jest za pokój/za noc i uzależniona jest od standardu hotelu:: 5* - 20 AED, 4* - 15 AED, 3*/2* - 10 AED.
Hotele w Emiratach Arabskich pobierają zwrotny depozyt podczas meldowania się w hotelu. Depozyt ten wynosi ok. 300-600 AED za pokój w zależności od hotelu i może być zabezpieczony przez Gości kartą kredytową lub gotówką. Jest on pobierany jako zabezpieczenie na pokrycie kosztów dodatkowych podczas pobytu (tj. mini bar, internet etc.) i rozliczany w dniu wykwaterowania. Goście mogą poprosić o nie pobieranie depozytu i jednoczesne zamknięcie lub opróżnienie hotelowego mini baru.
Cena uzależniona jest od dostępności miejsc w samolocie w danej taryfie cenowej. Linie lotnicze podają ceny aktualne na chwile zapytania. W związku z powyższym ze względu na wyczerpanie się danych taryf, do momentu podpisania umowy cena może ulegać zmianom.
W przypadku bagażu, który przekracza obowiązujący bezpłatny limit (ilość sztuk lub wymiary) pobierane będą opłaty za nadbagaż. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu podręcznego podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie.

WARUNKI WJAZDOWE

Paszport musi być ważny minimum 6 miesięcy, nie może zawierać stempli izraelskich.
Pasażerowie podrózujący z paszportm ukraińskim mogą zakupić wizę po przylocie do Emiratów.

COVID-19

Podejmując decyzję o wyjeździe należy liczyć się z możliwymi trudnościami w powrocie do kraju, ograniczeniami w ruchu lotniczym, obowiązkiem poddania się kwarantannie lub samoizolacji, a także przeprowadzenia dodatkowych badań lekarskich na zlecenie władz miejscowych.
W związku z powyższym prosimy o bieżące śledzenie warunków wjazdowych do krajów odwiedzanych : https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych , jak również obostrzeń na polskiej granicy przy powrocie z wakacji: https://www.strazgraniczna.pl/ .
Aktualizacja 26.01.2021
Mamy dobrą wiadomość dla osób wracających z urlopu. Osoby zaszczepione przeciwko COVID-19 oraz te, które uzyskały ujemny wynik testu diagnostycznego na obecność SARS-CoV-2 (czas między uzyskaniem wyniku testu a przekroczeniem granicy nie może przekraczać 48 godzin), nie będą musiały przechodzić obowiązkowej kwarantanny do powrocie do Polski.
AKTUALIZACJA 12.11.2020
Z przyjemnością informujemy, że Zjednoczone Emiraty Arabskie nie znajdują się już na liście państw objętych zakazem lotów. Tym samym obowiązek poddania się testowi PCR w kierunku COVID-19 dla wszystkich podróżnych lecących z Dubaju do Warszawy zostaje zniesiony. Nadal obowiązują testy dla podróżnych lecących z Warszawy do Dubaju.*Pasażerowie przesiadający się w Dubaju także nadal mogą mieć obowiązek poddania się testom PCR w kierunku COVID-19, jeżeli jest to wymagane przepisami kraju ich docelowej podróży. W tym celu prosimy o zapoznanie się z wymaganiami wjazdowymi obowiązującymi w kraju docelowym.
Witamy w Emiratach!
Z przyjemnością informujemy, że loty liniami  Emirates na trasie Warszawa - Dubaj są obsługiwane bez żadnych zakłóceń. Zgodnie z obwieszczeniem MSZ Zjednoczone Emiraty Arabskie notyfikowały wprowadzenie rozwiązań gwarantujących, że na pokład statku powietrznego będą przyjmowani wyłącznie pasażerowie, wobec których wykonano z wynikiem negatywnym test diagnostyczny w kierunku SARS-CoV-2, przez co zostały wykreślone z listy zakazu lotów. Loty liniami Fly Dubaj na trasie Kraków - Dubaj zostaną wznowione od 20 grudnia 2020r.
Wymogi wjazdowe 
Wszystkie osoby podróżujące z Polski do Zjednoczonych Emiratów Arabskich (z wyjątkiem dzieci do 2 roku życia), w tym pasażerowie przesiadający się, muszą posiadać zaświadczenie potwierdzające ujemny wynik testu PCR w kierunku COVID-19, aby wejść na pokład samolotu. Wynik testu musi być wystawiony w języku angielskim i wykonany nie więcej niż 96 godzin przed wylotem. Pasażerowie mogą zostać poproszeni o wykonanie kolejnego testu PCR w kierunku COVID-19 po przylocie do Dubaju. Jeśli pasażer wykona test na lotnisku po przylocie do Dubaju, będzie musiał poddać się kwarantannie w miejscu zakwaterowania do momentu uzyskania wyniku testu. Jeśli wynik testu będzie dodatni, pasażer będzie musiał postępować zgodnie z wytycznymi Instytucji ds. zdrowia publicznego w Dubaju i pozostać na kwarantannie w miejscu zakwaterowania.
Wdrożone procedury 
* zaświadczenie o negatywnym wyniku testu PCR w języku angielskim (zrobionym od 96h przed lotem)
* wypełnienie formularza o stanie zdrowia: pobierz formularz
* pobranie na smartfon aplikacji mobilnej COVID-19 DXB APP i zarejestrowanie tam swoich danych
* pobranie na smartfon aplikacji mobilnej SEHA APP w celu umówienia wizyty na test PCR w Dubaju, wymagany przy locie powrotnym
Wydrukowane dokumenty (dla każdego uczestnika podróży): negatywny wynik testu PCR w języku angielskim, wypełniony formularz oraz zainstalowane na smartfon aplikacje należy przedstawić obsłudze podczas odprawy na lotnisku. 
 Wymogi wyjazdowe 
* Wszystkie osoby podróżujące z ZEA do Polski (z wyjątkiem dzieci do 2 roku życia), będą musiały poddać się testowi PCR w kierunku COVID-19 nie więcej niż 96 godzin przed wylotem i okazać zaświadczenie o negatywnym wyniku testu podczas odprawy.
* Pasażerowie linii Emirates przed wylotem z Dubaju mogą się poddać badaniu PCR na obecność wirusa SARS-CoV-2 w specjalnej cenie 150 AED (ok. 150 PLN). Punkty pobrań, gdzie można wykonać test, to: American Hospital Dubai Media City Clinic, American Hospital Al Barsha Clinic i American Hospital Al Khawanij Clinic. Wyniki badania są udostępniane w ciągu 48 godzin. Aby wykonać badanie PCR na obecność wirusa SARS-CoV-2 w promocyjnej cenie, pasażerowie muszą okazać ważny bilet / kartę pokładową Emirates (wylot w ciągu jednego miesiąca od dnia badania) oraz dokument tożsamości. Pasażerowie muszą się poddać badaniu w okresie wymaganym przez port docelowy ich podróży, a linie Emirates nie będą ponosić odpowiedzialności, jeżeli wyniki badania nie zostaną udostępnione w odpowiednim terminie przed podróżą.
* Departament Turystyki w Ras Al Khaimah wprowadził dla turystów odwiedzjących ten emirat do 31.12.2020 darmowe testy PCR wymagane na powrocie z Dubaju. Testy wykonywane są na bieżąco w RAK Medical Center w centrum handlowym Al Hamra Mall lub w prywatnym szpitalu RAK Hospital w Ras Al Khaimah. Turyści muszą się zgłosić na test z paszportem i voucherem hotelowym potwierdzającym zakwaterowanie na terenie emiratu Ras Al Khaimah. Wyniki testu będą dostępne w ciągu 12-24h.
Bezpłatna ochrona dla pasażerów linii lotniczych Emirates w związku z Covid-19  
Emirates Airlines to pierwsze na świecie linie lotnicze, które zapewniają bezpłatną globalną ochronę obejmującą wydatki zdrowotne związane z COVID-19 i koszty kwarantanny. Priorytetem jest bezpieczeństwo podczas podróży i zapewnienie dodatkowej ochrony, bez względu na miejsce przebywania turysty. Zalety ochrony:
* Pomoc w dowolnym momencie podróży przy wylotach do 31 grudnia 2020 r.
* Bezpłatna globalna ochrona dla wszystkich pasażerów
* Obowiązuje w przypadku każdej klasy podróży
* Obowiązuje przez 31 dni od daty wylotu
* Brak wymogu rejestracji
* Wydatki związane z COVID-19 do 150 000 EUR
* Koszty kwarantanny w wysokości 100 EUR za dzień przez 14 dni
* Bezpłatna infolinia czynna 24 godziny na dobę

Informacje o hotelu

 • Odległość od plaży 0 m
 • Klimatyzacja tak
 • Basen zewnętrzny tak
 • Leżaki i parasole przy basenie, Leżaki i parasole na plaży tak
 • TV tak
 • Minibar, Bar tak
 • Lódowka tak
 • Kącik dziecięcy, Basen dla dzieci tak
 • Golf tak
 • Centrum nurkowania tak
 • Fitness tak
 • Hotelowa restauracja tak
 • Kawiarnia tak
 • Siatkówka tak

Opinie o hotelu

Ocena 4,5/5
Travelplanet

Znakomity (448 ocena hotelu)

Zakwaterowanie 4,6/5

Wyżywienie 4,6/5

Okolica 4,6/5

Cena 4,4/5

4. najwyższa ocena z 52 hoteli w Ras Al Khaimah

Pawel Styczeń 2019

Data pobytu: 1.12. - 8.12.2018

Ocena 5,0/5
Super hotel. Dla rodziny na 7 dni nie więcej nie trzeba. Czysto. Ratownicy w basenie. Niedaleko nad morze. Dowożą meleksem ale to nie problem. :)) Polecam.
Całkowita ocena

Super hotel. Dla rodziny na 7 dni nie więcej nie trzeba. Czysto. Ratownicy w basenie. Niedaleko nad morze. Dowożą meleksem ale to nie problem. :)) Polecam.

Zakwaterowanie 5,0/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 5,0/5

web:is-usefull-rewiew (0) (0)

Piotr Grudzień 2017

Data pobytu: 2.12. - 9.12.2017

Ocena 4,8/5
Piękny, rozległy ośrodek, z przemiłą obsługą i świetnym jedzeniem, dla osób ceniących spokój, ale również aktywność: plaża, 2 baseny, siłownia, sauny,...
Całkowita ocena

Piękny, rozległy ośrodek, z przemiłą obsługą i świetnym jedzeniem, dla osób ceniących spokój, ale również aktywność: plaża, 2 baseny, siłownia, sauny, muzyka na żywo.

Zakwaterowanie 5,0/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 4,0/5

web:is-usefull-rewiew (0) (0)

Filtruj opinie

Tomasz Maj 2019

Data pobytu: 4.5. - 11.5.2019

Ocena 4,7/5
Pokój z widokiem na zatokę: 8/10 Plaża, Zatoka, Widok: 9.5/10 (naprawdę rewelacyjne) Jedzenie: 9/10 Serwis: 9/10 Czystość: 10/10 ! Emirates Airlines (samolot rejsowy): nie będziecie już chcieli latać lotami czarterowymi ;-) Świetne miejsce do wypoczynku. Plaża i zatoka jest taka, że baseny (notabene całkiem fajne) stają się zbędne. Fajny, nie zatłoczony hotel àla wioska wakacyjna (zdecydowanie...
Całkowita ocena

Pokój z widokiem na zatokę: 8/10

Plaża, Zatoka, Widok: 9.5/10 (naprawdę rewelacyjne)

Jedzenie: 9/10

Serwis: 9/10

Czystość: 10/10 !

Emirates Airlines (samolot rejsowy): nie będziecie już chcieli latać lotami czarterowymi ;-)

Świetne miejsce do wypoczynku. Plaża i zatoka jest taka, że baseny (notabene całkiem fajne) stają się zbędne. Fajny, nie zatłoczony hotel àla wioska wakacyjna (zdecydowanie lepsze miejsce, niż biznesowo-konferencyjne hotele). 36-38°C, ale dzięki niskiej wilgotności i powiewom wiatru znad Zatoki jest absolutnie do zaakceptowania. Jedzenie: bardzo dobre, zróżnicowane, do tego wieczory tematyczne (piątkowe owoce morza ze świetnymi małżami, krabami i dobrymi gatunkowo rybami bardzo znacznie wyprzedzają polecane hotele w Egipcie czy Turcji - porównuję z Jungle Aqua Park, Caribbean World (Egipt) oraz Mukarnas (Turcja)).

85km do Dubaju, dalsze 110km do Abu Dhabi - warto odwiedzić oba z tych miejsc. Można to zrobić na własną rękę (do Abu Dhabi wzięliśmy taxi na cały dzień).

Burj Khalifa, Dubai downtown czy Meczet w Abu Dhabi - zdjęcia, filmy czy opowieści nie oddają rzeczywistości. Absolutnie warte zobaczenia!

Rozmach, CZYSTOŚĆ (poza szybami w Ethiad Tower w Abu Dhabi :-) robią kolosalne wrażenie (a "trochę" miejsc na świecie zwiedziłem).

Krótko: 9 dni za ok. 10kPLN dla dwójki dorosłych osób: warto.

Aha, nie ma co się przejmować okresem Ramadanu, gdyż dla turystów jest to przeźroczyste (nie odczułem żadnych niedogodności).

Zakwaterowanie 4,5/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 5,0/5

web:is-usefull-rewiew (0) (0)

Pawel Styczeń 2019

Data pobytu: 1.12. - 8.12.2018

Ocena 5,0/5
Super hotel. Dla rodziny na 7 dni nie więcej nie trzeba. Czysto. Ratownicy w basenie. Niedaleko nad morze. Dowożą meleksem ale to nie problem. :)) Polecam.
Całkowita ocena

Super hotel. Dla rodziny na 7 dni nie więcej nie trzeba. Czysto. Ratownicy w basenie. Niedaleko nad morze. Dowożą meleksem ale to nie problem. :)) Polecam.

Zakwaterowanie 5,0/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 5,0/5

web:is-usefull-rewiew (0) (0)

Piotr Grudzień 2018

Data pobytu: 3.11. - 10.11.2018

Ocena 4,6/5
Bardzo dobry hotel a raczej resort, wręcz wioska wakacyjna, komunikacja bezproblemowa wózkami elektrycznymi
Całkowita ocena

Bardzo dobry hotel a raczej resort, wręcz wioska wakacyjna, komunikacja bezproblemowa wózkami elektrycznymi

Zakwaterowanie 4,7/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 4,0/5

web:is-usefull-rewiew (0) (0)

Karolina J. Październik 2018

Data pobytu: 1.9. - 8.9.2018

Ocena 4,4/5
Niewielkie wille ułożone kaskadowo na zboczu, otoczone zielenią i kwiatami, z widokiem na morze, to wbrew pozorom nie opis włoskich kurortów, a hotelu The Cove Rotana w Emiratach Arabskich. Na bardzo dużym terenie, po którym z łatwością można poruszać się meleksami lub zwyczajnie spacerować, zlokalizowane są komfortowo wyposażone wille wybudowane w typowo arabskim stylu. Do wyboru jest kilka typów...
Całkowita ocena

Niewielkie wille ułożone kaskadowo na zboczu, otoczone zielenią i kwiatami, z widokiem na morze, to wbrew pozorom nie opis włoskich kurortów, a hotelu The Cove Rotana w Emiratach Arabskich. Na bardzo dużym terenie, po którym z łatwością można poruszać się meleksami lub zwyczajnie spacerować, zlokalizowane są komfortowo wyposażone wille wybudowane w typowo arabskim stylu. Do wyboru jest kilka typów pokoi, więc nawet najbardziej wymagający goście znajdą coś dla siebie. Od razu wiadomo gdzie przylecieliśmy, ponieważ zapach orientu czuje się już w samej recepcji dzięki aromatycznej kawie serwowanej przy wejściu. Podobny, arabski klimat utrzymany jest też w restauracji, gdzie w stylowych wnętrzach serwowana jest kuchnia zarówno międzynarodowa, jak i lokalne smakołyki. Znajdziemy tam też specjalny kącik dla maluchów z kolorowymi talerzami i cieszącymi oko potrawami, na pewno nikt nie będzie chodził głodny. Czas wolny możemy spędzić na pięknej plaży, zbierając cudowne muszle, uprawiając sporty wodne lub po prostu plażować i cieszyć się bajecznie ciepłą wodą. Dla wielbicieli typowej hotelowej rozrywki są świetne baseny z widokiem na lagunę i morze oraz szereg animacji. To wszystko sprawia, że ten hotel to idealne miejsce na błogie lenistwo!

Zakwaterowanie 4,4/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 4,0/5

web:is-usefull-rewiew (0) (0)

Piotr Grudzień 2017

Data pobytu: 2.12. - 9.12.2017

Ocena 4,8/5
Piękny, rozległy ośrodek, z przemiłą obsługą i świetnym jedzeniem, dla osób ceniących spokój, ale również aktywność: plaża, 2 baseny, siłownia, sauny, muzyka na żywo.
Całkowita ocena

Piękny, rozległy ośrodek, z przemiłą obsługą i świetnym jedzeniem, dla osób ceniących spokój, ale również aktywność: plaża, 2 baseny, siłownia, sauny, muzyka na żywo.

Zakwaterowanie 5,0/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 4,0/5

web:is-usefull-rewiew (0) (0)

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 26 °C temperatura w nocy 15 °C

 • Temperatura wody 24 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 28 °C temperatura w nocy 14 °C

 • Pt 27 °C temperatura w nocy 15 °C

 • Sob 28 °C temperatura w nocy 16 °C

 • Ndz 27 °C temperatura w nocy 17 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień