od 649 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Nasza ocena

Brak ocen 0,0/5
Travelplanet

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Opis hotelu

Numer hotelu: 133 395

POŁOŻENIE

Hotel Citymax usytuowany jest w Ras Al Khaimah w dzielnicy Al Nakheel nad zatoką. W bliskiej odległości od hotelu znajduje się strefa wolnocłowa, centrum wystawowe RAK oraz centrum handlowe. Iceland Water Park znajduje się w odległości ok. 9 km od hotelu a międzynarodowe lotnisko w Dubaju znajduje się w odległości ok. 98 km od hotelu.

PLAŻA

Publiczna, piaszczysta, oddalona około 10 min jazdy od hotelu, bezplatny bus hotelowy na plażę.

HOTEL

KATEGORIA LOKALNA 3*
Typowy hotel biznesowy w Emiratach, wybudowany w 2018 roku, nowoczesny wystrój pokoi oraz innych ogónodostępnych miejsc.
Jest to idealna propozycja jako miejsce wypadowe do zwiedzania okolic.

DO DYSPOZYCJI GOŚCI

Restauracja, bar, kawiarnia, recepcja, taras na dachu, centrum biznesowe, usługi pralni: dodatkowo płatne, przechowalnia bagażu, winda, sejf w recepcji: płatny dodatkowo, punkt wymiany walut.

INTERNET

Wi Fi bezpłatnie w miejscah ogólnodostępnych oraz w pokojach.

SPORT, REKREACJA I ROZRYWKA

Bezpłatne: basen na dachu, leżaki i parasole przy basenie, siłownia.

ZAKWATEROWANIE

204 pokoje.
Pokój typu Standard:
2-os. (bez możliwość dostawki - dzieci śpią na łóżku z rodzicami), ok. 22 m, nowocześnie urządzone, wyposażone w: łóżko, indywidualnie sterowaną klimatyzację, łazienkę (prysznic/wanna, wc),TV, telefon, sejf, zestaw do kawy/herbaty, Wi Fi bezpłatnie, lodówkę.

WYŻYWIENIE

BB: śniadania.
HB: śniadania i obiadokolacje. Napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne.

INFORMACJE DODATKOWE

Adres:
Bin Daher St - Dafan Al Nakheel - Ras Al-Khaimah - Zjednoczone Emiraty Arabskie
https://www.citymaxhotels.com

CENA

Cena zawiera - oferta z przelotem: bilet lotniczy, transfer lotnisko - hotel - lotnisko, zakwaterowanie w hotelu, bagaż (limit bagażu według oferty przewożnika), wyżywienie wg oferty, opłaty lotniskowe, opiekę polskojęzycznego przedstawiciela, ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung AG NNW, KL, bagaż, OC organizatora, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG - uruchamiany w przypadku niewypłacalności touroperatora), Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP - uruchamiany w przypadku opóźnień w zwrotach przedpłat na skutek wystąpienia nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności uniemożliwiających realizację imprezy turystycznej. Składka na TFP jest bezzwrotna nawet w przypadku rezygnacji Klienta z imprezy turystycznej), VAT.
Od 26.11.2016r wszystkie oferty zawierają w cenie składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFC)
15PLN - za imprezy samolotowe czarterowe (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)
13PLN - za imprezy nieczarterowe realizowane poza Europę
10PLN - za imprezy oparte o loty rejsowe oraz autokarowe i dojazd własny na terenie Europy (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)Cena nie zawiera -  dodatkowego ubezpieczenia: od kosztów rezygnacji ( ok 3% wartości rezerwacji), chorób przewlekłych( ok. 68 PLN/os/tydz.), a także dodatkowego ubezpieczenie KL w okresie pandemii (w tym COVID-19 - KL do 20 000 EUR) / cena ok. 47.12 PLN/ os/tydz.) , wycieczek fakultatywnych.
Taxa klimatyczna pobierana jest od Klientów przy zakwaterowaniu lub wykwaterowaniu w hotelach. Opłata pobierana jest za pokój/za noc i uzależniona jest od standardu hotelu:: 5* - 20 AED, 4* - 15 AED, 3*/2* - 10 AED.
Hotele w Emiratach Arabskich pobierają zwrotny depozyt podczas meldowania się w hotelu. Depozyt ten wynosi ok. 300-600 AED za pokój w zależności od hotelu i może być zabezpieczony przez Gości kartą kredytową lub gotówką. Jest on pobierany jako zabezpieczenie na pokrycie kosztów dodatkowych podczas pobytu (tj. mini bar, internet etc.) i rozliczany w dniu wykwaterowania. Goście mogą poprosić o nie pobieranie depozytu i jednoczesne zamknięcie lub opróżnienie hotelowego mini baru.
Cena uzależniona jest od dostępności miejsc w samolocie w danej taryfie cenowej. Linie lotnicze podają ceny aktualne na chwile zapytania. W związku z powyższym ze względu na wyczerpanie się danych taryf, do momentu podpisania umowy cena może ulegać zmianom.
W przypadku bagażu, który przekracza obowiązujący bezpłatny limit (ilość sztuk lub wymiary) pobierane będą opłaty za nadbagaż. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu podręcznego podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie.

WARUNKI WJAZDOWE

Paszport musi być ważny minimum 6 miesięcy, nie może zawierać stempli izraelskich.
Pasażerowie podrózujący z paszportm ukraińskim mogą zakupić wizę po przylocie do Emiratów.

COVID-19

AKTUALIZACJA 12.11.2020
Z przyjemnością informujemy, że Zjednoczone Emiraty Arabskie nie znajdują się już na liście państw objętych zakazem lotów. Tym samym obowiązek poddania się testowi PCR w kierunku COVID-19 dla wszystkich podróżnych lecących z Dubaju do Warszawy zostaje zniesiony. Nadal obowiązują testy dla podróżnych lecących z Warszawy do Dubaju.*Pasażerowie przesiadający się w Dubaju także nadal mogą mieć obowiązek poddania się testom PCR w kierunku COVID-19, jeżeli jest to wymagane przepisami kraju ich docelowej podróży. W tym celu prosimy o zapoznanie się z wymaganiami wjazdowymi obowiązującymi w kraju docelowym.
Witamy w Emiratach!
Z przyjemnością informujemy, że loty liniami  Emirates na trasie Warszawa - Dubaj są obsługiwane bez żadnych zakłóceń. Zgodnie z obwieszczeniem MSZ Zjednoczone Emiraty Arabskie notyfikowały wprowadzenie rozwiązań gwarantujących, że na pokład statku powietrznego będą przyjmowani wyłącznie pasażerowie, wobec których wykonano z wynikiem negatywnym test diagnostyczny w kierunku SARS-CoV-2, przez co zostały wykreślone z listy zakazu lotów. Loty liniami Fly Dubaj na trasie Kraków - Dubaj zostaną wznowione od 20 grudnia 2020r.
Wymogi wjazdowe 
Wszystkie osoby podróżujące z Polski do Zjednoczonych Emiratów Arabskich (z wyjątkiem dzieci do 2 roku życia), w tym pasażerowie przesiadający się, muszą posiadać zaświadczenie potwierdzające ujemny wynik testu PCR w kierunku COVID-19, aby wejść na pokład samolotu. Wynik testu musi być wystawiony w języku angielskim i wykonany nie więcej niż 96 godzin przed wylotem. Pasażerowie mogą zostać poproszeni o wykonanie kolejnego testu PCR w kierunku COVID-19 po przylocie do Dubaju. Jeśli pasażer wykona test na lotnisku po przylocie do Dubaju, będzie musiał poddać się kwarantannie w miejscu zakwaterowania do momentu uzyskania wyniku testu. Jeśli wynik testu będzie dodatni, pasażer będzie musiał postępować zgodnie z wytycznymi Instytucji ds. zdrowia publicznego w Dubaju i pozostać na kwarantannie w miejscu zakwaterowania.
Wdrożone procedury 
* zaświadczenie o negatywnym wyniku testu PCR w języku angielskim (zrobionym od 96h przed lotem)
* wypełnienie formularza o stanie zdrowia: pobierz formularz
* pobranie na smartfon aplikacji mobilnej COVID-19 DXB APP i zarejestrowanie tam swoich danych
* pobranie na smartfon aplikacji mobilnej SEHA APP w celu umówienia wizyty na test PCR w Dubaju, wymagany przy locie powrotnym
Wydrukowane dokumenty (dla każdego uczestnika podróży): negatywny wynik testu PCR w języku angielskim, wypełniony formularz oraz zainstalowane na smartfon aplikacje należy przedstawić obsłudze podczas odprawy na lotnisku. 
 Wymogi wyjazdowe 
* Wszystkie osoby podróżujące z ZEA do Polski (z wyjątkiem dzieci do 2 roku życia), będą musiały poddać się testowi PCR w kierunku COVID-19 nie więcej niż 96 godzin przed wylotem i okazać zaświadczenie o negatywnym wyniku testu podczas odprawy.
* Pasażerowie linii Emirates przed wylotem z Dubaju mogą się poddać badaniu PCR na obecność wirusa SARS-CoV-2 w specjalnej cenie 150 AED (ok. 150 PLN). Punkty pobrań, gdzie można wykonać test, to: American Hospital Dubai Media City Clinic, American Hospital Al Barsha Clinic i American Hospital Al Khawanij Clinic. Wyniki badania są udostępniane w ciągu 48 godzin. Aby wykonać badanie PCR na obecność wirusa SARS-CoV-2 w promocyjnej cenie, pasażerowie muszą okazać ważny bilet / kartę pokładową Emirates (wylot w ciągu jednego miesiąca od dnia badania) oraz dokument tożsamości. Pasażerowie muszą się poddać badaniu w okresie wymaganym przez port docelowy ich podróży, a linie Emirates nie będą ponosić odpowiedzialności, jeżeli wyniki badania nie zostaną udostępnione w odpowiednim terminie przed podróżą.
* Departament Turystyki w Ras Al Khaimah wprowadził dla turystów odwiedzjących ten emirat do 31.12.2020 darmowe testy PCR wymagane na powrocie z Dubaju. Testy wykonywane są na bieżąco w RAK Medical Center w centrum handlowym Al Hamra Mall lub w prywatnym szpitalu RAK Hospital w Ras Al Khaimah. Turyści muszą się zgłosić na test z paszportem i voucherem hotelowym potwierdzającym zakwaterowanie na terenie emiratu Ras Al Khaimah. Wyniki testu będą dostępne w ciągu 12-24h.
Bezpłatna ochrona dla pasażerów linii lotniczych Emirates w związku z Covid-19  
Emirates Airlines to pierwsze na świecie linie lotnicze, które zapewniają bezpłatną globalną ochronę obejmującą wydatki zdrowotne związane z COVID-19 i koszty kwarantanny. Priorytetem jest bezpieczeństwo podczas podróży i zapewnienie dodatkowej ochrony, bez względu na miejsce przebywania turysty. Zalety ochrony:
* Pomoc w dowolnym momencie podróży przy wylotach do 31 grudnia 2020 r.
* Bezpłatna globalna ochrona dla wszystkich pasażerów
* Obowiązuje w przypadku każdej klasy podróży
* Obowiązuje przez 31 dni od daty wylotu
* Brak wymogu rejestracji
* Wydatki związane z COVID-19 do 150 000 EUR
* Koszty kwarantanny w wysokości 100 EUR za dzień przez 14 dni
* Bezpłatna infolinia czynna 24 godziny na dobę

Informacje o hotelu

 • Klimatyzacja tak
 • TV tak
 • Fitness tak
 • Bar tak
 • Hotelowa restauracja tak
 • Kawiarnia tak
Ładuję

Ładowanie mapy i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 24 °C temperatura w nocy 16 °C

 • Temperatura wody 24 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 24 °C temperatura w nocy 14 °C

 • Pon 25 °C temperatura w nocy 13 °C

 • Wt 24 °C temperatura w nocy 12 °C

 • Śr 26 °C temperatura w nocy 12 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień