Hurghada - południe: hotele z opiniami, znaleziono 41 hoteli

Informacje dotyczące weryfikacji opinii
Sortuj według

The Grand Hotel Ocena: 3/5 Egipt, Hurghada, Hurghada - południe

Ocena 4,2 / 5

The Grand Hotel opinie

Świetny (oceniony przez 2 655 osób)

Zablokowane opinie: 379

Wyżywienie 4,1 / 5

Zakwaterowanie 3,8 / 5

Okolica 4,6 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 4,3 / 5

Przy promenadzie Grand Mall Piękny egzotyczny ogród Tuż przy piaszczystej plaży

Jana H.

Ocena 3,2 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2026

Ogólnie czuję się dobrze.

Ogólnie czuję się dobrze.

Wyżywienie 3,0 / 5

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Usługi 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Plaża

Ok

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Miroslav S.

Ocena 4,8 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Maj 2026

Odwiedziłem ten hotel ponownie po 8 latach i jestem pełen podziwu :) Jest tam kilka nowych restauracji i barów, a personel stara się poprawić całe otoczenie i odnowić pokoje.

Odwiedziłem ten hotel ponownie po 8 latach i jestem pełen podziwu :) Jest tam kilka nowych restauracji i barów, a personel stara się poprawić całe otoczenie i odnowić pokoje.

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

od 2 112 za os.

Pharaoh Azur Resort Ocena: 4/5 Egipt, Hurghada, Hurghada - południe

Ocena 4,1 / 5

Pharaoh Azur Resort opinie

Świetny (oceniony przez 92 osób)

Zablokowane opinie: 5

Wyżywienie 3,9 / 5

Zakwaterowanie 4,3 / 5

Okolica 4,1 / 5

Usługi 4,2 / 5

Cena 4,2 / 5

Na plaży Możliwości zakupów w hotelu

Adéla D.

Ocena 3,3 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Maj 2026

Hotel jest bardzo czysty, ogród piękny, jedzenie przeciętne, wybór niewielki, jedzenie między śniadaniem a obiadem zero, po południu codziennie trzeba wybierać tylko między hamburgerem a hot dogiem. Basen jest bardzo czysty, dbają o czystość wszędzie.

Hotel jest bardzo czysty, ogród piękny, jedzenie przeciętne, wybór niewielki, jedzenie między śniadaniem a obiadem zero, po południu codziennie trzeba wybierać tylko między hamburgerem a hot dogiem. Basen jest bardzo czysty, dbają o czystość wszędzie.

Wyżywienie 2,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Plaża

Dostęp do plaży jest kiepski, prawdopodobnie nieodpowiedni dla dzieci. Dostęp z molo jest dobry.

Wyżywienie

Nie byliśmy zbyt zadowoleni z jedzenia, wybór był bardzo mały.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Kristina Anna Z.

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Maj 2026

Całe wakacje były wspaniałe, z wyjątkiem usług delegata i wszystkiego, co z tym związane. W hotelu nie było żadnej tablicy informacyjnej ani tablicy ogłoszeń o tym, co się dzieje w hotelu, nie wiedzieliśmy nawet, o której godzinie mamy być gotowi w recepcji w dniu wyjazdu. Otrzymaliśmy tę informację w wiadomości dzień przed wyjazdem. Na pytanie, dlaczego opuszczamy hotel tak wcześnie, powiedziano nam wprost, że możemy wziąć taksówkę. Delegat nie miał absolutnie żadnego pojęcia o funkcjonowaniu hotelu. Najwyraźniej był Egipcjaninem, więc mówił po czesku, ale nie rozumiał wielu pytań. Nie miał pojęcia, co możemy, a czego nie możemy wziąć z hotelowego minibaru za opłatą, a co jest bezpłatne (w pokojach nie było żadnych informacji na ten temat), powiedział, że w każdym hotelu jest inaczej. Na pytanie, czy przed wymeldowaniem mieliśmy jedną kolację a'la carte, również nie potrafił odpowiedzieć, odsyłając nas do personelu hotelu. Pojawił się dopiero pierwszego dnia o 19:00 i od tamtej pory ani razu. Ani razu nie mieliśmy kolejnego spotkania. Zaoferował wycieczki z atrakcjami, ostrzegając nas, że nie wolno nam kupować żadnych atrakcji od personelu hotelu, ponieważ podobno klienci byli okradani. Nie był to nasz pierwszy pobyt w Egipcie i trochę wiedzieliśmy, jak to działa. Dlatego byliśmy dość „rozbawieni” tą informacją.

Całe wakacje były wspaniałe, z wyjątkiem usług delegata i wszystkiego, co z tym związane. W hotelu nie było żadnej tablicy informacyjnej ani tablicy ogłoszeń o tym, co się dzieje w hotelu, nie wiedzieliśmy nawet, o której godzinie mamy być gotowi w recepcji w dniu wyjazdu. Otrzymaliśmy tę informację w wiadomości dzień przed wyjazdem. Na pytanie, dlaczego opuszczamy hotel tak wcześnie, powiedziano nam wprost, że możemy wziąć taksówkę. Delegat nie miał absolutnie żadnego pojęcia o funkcjonowaniu hotelu. Najwyraźniej był Egipcjaninem, więc mówił po czesku, ale nie rozumiał wielu pytań. Nie miał pojęcia, co możemy, a czego nie możemy wziąć z hotelowego minibaru za opłatą, a co jest bezpłatne (w pokojach nie było żadnych informacji na ten temat), powiedział, że w każdym hotelu jest inaczej. Na pytanie, czy przed wymeldowaniem mieliśmy jedną kolację a'la carte, również nie potrafił odpowiedzieć, odsyłając nas do personelu hotelu. Pojawił się dopiero pierwszego dnia o 19:00 i od tamtej pory ani razu. Ani razu nie mieliśmy kolejnego spotkania. Zaoferował wycieczki z atrakcjami, ostrzegając nas, że nie wolno nam kupować żadnych atrakcji od personelu hotelu, ponieważ podobno klienci byli okradani. Nie był to nasz pierwszy pobyt w Egipcie i trochę wiedzieliśmy, jak to działa. Dlatego byliśmy dość „rozbawieni” tą informacją.

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Do plaży można łatwo dotrzeć przez piękny park, a jeśli nie chcieliśmy iść pieszo, hotelowy autobus zawiózł nas na plażę. Plaża jest czysta i dobrze utrzymana.

Wyżywienie

Jedzenie było wyśmienite. Żałowaliśmy tylko, że nie było więcej owoców, takich jak mango, truskawki, ananasy itp. Ale rozumiem, że to pewnie jeszcze nie sezon.

Zakwaterowanie

Pokoje są czyste, codziennie świadczona jest obsługa pokoju, co jest dla mnie ogromną satysfakcją.

Usługi

Obsługa programu i tym podobnych jest doskonała. Tylko toalety są dość daleko i małe. Z małym dzieckiem bieganie z basenu przez pół hotelu jest dość niepraktyczne.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

od 2 289 za os.

Marlin Inn Azur Resort Ocena: 4/5 Egipt, Hurghada, Hurghada - południe

Ocena 3,9 / 5

Marlin Inn Azur Resort opinie

Świetny (oceniony przez 78 osób)

Zablokowane opinie: 3

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 3,8 / 5

Okolica 3,9 / 5

Usługi 3,9 / 5

Cena 3,8 / 5

Tuż przy plaży Na promenadzie Idealny do zwiedzania miasta

Marcela P.

Ocena 4,6 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Kwiecień 2026

To mój drugi pobyt w tym hotelu i ponownie jestem zadowolony. Spokojny i relaksujący pobyt. Na pewno wrócę.

To mój drugi pobyt w tym hotelu i ponownie jestem zadowolony. Spokojny i relaksujący pobyt. Na pewno wrócę.

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Plaża

Owszem, plaża jest mniejsza, ale czystość, dojazd, morze - wszystko na poziomie, który mnie zadowala.

Wyżywienie

Jedzenie jest dobre, wszystko w porządku. Może czasami przydałaby się jakaś zmiana, ale dla mnie jest wystarczające i smaczne.

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie jest absolutnie w porządku, podoba mi się.

Usługi

Przyjazna, pomocna obsługa, najwyższa klasa.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Filip J.

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2026

Mniejszy hotel, blisko plaży, która jest mniejsza, ale dobry dostęp do morza bez butów, piasek, słabsze Wi-Fi na plaży, w pokoju wcale, recepcja tak

Mniejszy hotel, blisko plaży, która jest mniejsza, ale dobry dostęp do morza bez butów, piasek, słabsze Wi-Fi na plaży, w pokoju wcale, recepcja tak

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

plaża piaszczysta, dobre wejście do morza, głębokość od razu po 10 m powyżej pasa, nieodpowiednia do nurkowania

Wyżywienie

bogate menu, w tym grillowane mięso i ryby

Zakwaterowanie

pokoje są odpowiednie, nie jest to luksus, ale jest się tam tylko na jedną noc, czystość,

Usługi

Nie ma problemu

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

od 2 259 za os.

Royal Lagoons Aqua Park Resort & Spa Ocena: 4/5 Egipt, Hurghada, Hurghada - południe

Ocena 3,8 / 5

Royal Lagoons Aqua Park Resort & Spa opinie

Świetny (oceniony przez 137 osób)

Zablokowane opinie: 6

Wyżywienie 3,8 / 5

Zakwaterowanie 3,7 / 5

Okolica 3,7 / 5

Usługi 3,8 / 5

Cena 3,8 / 5

Odbiór na plażę Leżaki, parasole i ręczniki na plaży i przy basenie gratis

Drahomíra F.

Ocena 4,5 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Kwiecień 2026

Hotel jest starszy, ale ładny. Byliśmy zadowoleni.

Hotel jest starszy, ale ładny. Byliśmy zadowoleni.

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Plaża

Plaża nie znajduje się tuż przy hotelu, ale wiedzieliśmy o tym. Za każdym razem, gdy wychodziliśmy z hotelu, kursował autobus wahadłowy, bez czekania. Plaża jest po prostu nieco gorzej utrzymana, a napoje czasami się opóźniały. W związku z tym przekąski były ograniczone, ale zupełnie nam to nie przeszkadzało.

Wyżywienie

Jedzenie było różnorodne, wszystkiego było pod dostatkiem, sytość

Zakwaterowanie

Ładne zakwaterowanie

Usługi

Obsługa ok, bez zastrzeżeń

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Radek Láznička

Ocena 1,1 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Kwiecień 2026

Ogólnie hotel wygląda ładnie, baseny, zieleń wokół apartamentu itd. Ale powinni zmienić zarząd. Przez cały tydzień nie widzieliśmy nikogo sprzątającego przy basenie ani nigdzie indziej, nie wspominając o pokoju. A plaża to jedna wielka katastrofa, wszędzie panuje bałagan za barem, strasznie brudno.

Ogólnie hotel wygląda ładnie, baseny, zieleń wokół apartamentu itd. Ale powinni zmienić zarząd. Przez cały tydzień nie widzieliśmy nikogo sprzątającego przy basenie ani nigdzie indziej, nie wspominając o pokoju. A plaża to jedna wielka katastrofa, wszędzie panuje bałagan za barem, strasznie brudno.

Wyżywienie 2,0 / 5

Zakwaterowanie 1,0 / 5

Okolica 1,0 / 5

Usługi 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

od 2 156 za os.

Coral Beach Resort (ex. Rotana) Ocena: 4/5 Egipt, Hurghada, Hurghada - południe

Ocena 3,8 / 5

Coral Beach Resort (ex. Rotana) opinie

Świetny (oceniony przez 1 166 osób)

Zablokowane opinie: 84

Wyżywienie 3,6 / 5

Zakwaterowanie 3,7 / 5

Okolica 4,2 / 5

Usługi 3,7 / 5

Cena 3,8 / 5

Bungalowy w cichym ogrodzie Tuż przy plaży z grubym piaskiem Piękna rafa koralowa

Emil H.

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2026

Absolutna satysfakcja

Absolutna satysfakcja

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Plaża jest piękna, czysta...wszystko jest w porządku

Wyżywienie

Jedzenie jest świetne. Codziennie inne danie i bardzo smaczne. Nie mam nic do zarzucenia.

Zakwaterowanie

Bungalowy, codzienne sprzątanie. Cicho, czysto i przestronnie.

Usługi

Absolutna satysfakcja

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Maryna V.

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2026

Wszystko było wspaniale ????

Wszystko było wspaniale ????

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Czysty

Wyżywienie

Niesamowity

Zakwaterowanie

Świetnie

Usługi

Suprove

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

od 2 329 za os.

Blue Lake Resort & Aquapark (ex. Mirage Bay) Ocena: 3/5 Egipt, Hurghada, Hurghada - południe

Ocena 2,9 / 5

Blue Lake Resort & Aquapark (ex. Mirage Bay) opinie

Dobry (oceniony przez 1 279 osób)

Zablokowane opinie: 73

Wyżywienie 2,6 / 5

Zakwaterowanie 2,7 / 5

Okolica 3,5 / 5

Usługi 2,8 / 5

Cena 3,1 / 5

Piękny, pachnący ogród Całodobowe All Inclusive Aquapark z 4 dużymi zjeżdżalniami Udogodnienia dla rodzin z dziećmi

Beata S.

Ocena 2,8 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Maj 2026

Egipt po raz pierwszy. Następnym razem na pewno wybiorę lepszy hotel .

Egipt po raz pierwszy. Następnym razem na pewno wybiorę lepszy hotel .

Wyżywienie 2,0 / 5

Zakwaterowanie 2,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 2,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Plaża

Piękna zatoka , czysto, rafa koralowa mierna .

Wyżywienie

Każdy znajdzie coś dla siebie , przede wszystkim serwowane były potrawy egipskie.

Zakwaterowanie

Podobny standard jak w hotelu 3* w Turcji .

Usługi

Dużo napiwków daliśmy…

Liudmyla K.

Ocena 3,2 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Kwiecień 2026

Opinie są dość sprzeczne. Hotel na pierwszy rzut oka nie wydaje się zły – ma piękny i zadbany teren. Niestety, pokoje, jak już wielu wspomniało, naprawdę wymagają remontu. Nie jest jasne, dlaczego kierownictwo nie przywiązuje większej wagi do reputacji hotelu, przynajmniej w podstawowych kwestiach – naprawa gniazdek, usuwanie zwisających kabli, regulacja drzwi balkonowych, aby można je było normalnie otwierać. Jest też problem z ciepłą wodą, która często płynie dopiero po powiadomieniu recepcji. Kuchnia jest całkiem dobra – nie jest to luksus, ale personel się stara i na pewno nie będziesz głodny. Najbardziej rozczarowały mnie jednak kradzieże na plaży. Zostawiłem leżak z ręcznikiem i poszedłem po dziecko do pokoju. Po powrocie niczego tam nie było – ani leżaka, ani ręcznika. Chociaż w recepcji bez problemu wydano mi nową kartę, inni goście i tak zapłacili 12 dolarów za zgubienie ręcznika. Później zniknęły również nasze buty do wody – stało się to wcześnie rano, kiedy poszliśmy z dzieckiem na plażę, żeby zrobić kilka zdjęć. Podczas robienia zdjęć ktoś zdjął mi buty z leżaka. Czy wrócę tu ponownie? Być może, pomimo wspomnianych niedociągnięć. Zalecenia dla kierownictwa: przywiązujcie większą wagę do utrzymania hotelu, zapobiegajcie jego stopniowemu niszczeniu, naprawiajcie i czyśćcie leżaki na plaży oraz usuwajcie te nieodpowiednie.

Opinie są dość sprzeczne. Hotel na pierwszy rzut oka nie wydaje się zły – ma piękny i zadbany teren. Niestety, pokoje, jak już wielu wspomniało, naprawdę wymagają remontu. Nie jest jasne, dlaczego kierownictwo nie przywiązuje większej wagi do reputacji hotelu, przynajmniej w podstawowych kwestiach – naprawa gniazdek, usuwanie zwisających kabli, regulacja drzwi balkonowych, aby można je było normalnie otwierać. Jest też problem z ciepłą wodą, która często płynie dopiero po powiadomieniu recepcji. Kuchnia jest całkiem dobra – nie jest to luksus, ale personel się stara i na pewno nie będziesz głodny. Najbardziej rozczarowały mnie jednak kradzieże na plaży. Zostawiłem leżak z ręcznikiem i poszedłem po dziecko do pokoju. Po powrocie niczego tam nie było – ani leżaka, ani ręcznika. Chociaż w recepcji bez problemu wydano mi nową kartę, inni goście i tak zapłacili 12 dolarów za zgubienie ręcznika. Później zniknęły również nasze buty do wody – stało się to wcześnie rano, kiedy poszliśmy z dzieckiem na plażę, żeby zrobić kilka zdjęć. Podczas robienia zdjęć ktoś zdjął mi buty z leżaka. Czy wrócę tu ponownie? Być może, pomimo wspomnianych niedociągnięć. Zalecenia dla kierownictwa: przywiązujcie większą wagę do utrzymania hotelu, zapobiegajcie jego stopniowemu niszczeniu, naprawiajcie i czyśćcie leżaki na plaży oraz usuwajcie te nieodpowiednie.

Wyżywienie 3,0 / 5

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 2,0 / 5

Cena 2,0 / 5

od 2 117 za os.

Continental Hotel Hurghada (ex. Mövenpick Resort Hurghada) Ocena: 5/5 Egipt, Hurghada, Hurghada - południe

Continental Hotel Hurghada (ex. Mövenpick Resort Hurghada) opinie

Nie oceniony (oceniony przez 8 osób)

Zablokowane opinie: 5

Alexandr Fekete

Ocena 4,5 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Ogólnie byliśmy zachwyceni. Organizacją biura podróży na lotnisku w Hurghadzie, zarówno tam, jak i z powrotem. Zaraz po przyjeździe zostaliśmy szybko zakwaterowani. Naprawdę nie rozumiem, jak przedstawiciele biura podróży wiedzieli, kogo podejść.

Ogólnie byliśmy zachwyceni. Organizacją biura podróży na lotnisku w Hurghadzie, zarówno tam, jak i z powrotem. Zaraz po przyjeździe zostaliśmy szybko zakwaterowani. Naprawdę nie rozumiem, jak przedstawiciele biura podróży wiedzieli, kogo podejść.

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 2,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Plaża była czysta, podobnie jak morze. Po kilku metrach można było już pływać. Nie zabrakło morskich atrakcji, takich jak banan, spadochron i łódki.

Wyżywienie

Uczestniczyliśmy w wycieczce do Gizy - długa podróż, ale warta zachodu. Możemy również polecić łódź podwodną Sinbad - wielkie przeżycie.

Zakwaterowanie

Byliśmy zachwyceni wielkością i wyposażeniem pokoju. Problem polegał na tym, że jakoś zapomniano nam sprzątać i uzupełniać zestaw do parzenia kawy i herbaty. Codziennie musiałem prosić na recepcji o sprzątanie. Czwartego dnia zabrakło mi cierpliwości i zadzwoniłem do przedstawiciela biura podróży. Pan bardzo dobrze i skutecznie interweniował u kierownictwa hotelu Mövenpick. Natychmiast doszło do naprawy sytuacji, a przedstawiciel kierownictwa hotelu przeprosił nas i na znak skruchy aż do końca pobytu dostawaliśmy owoce i uwagę obsługi w jadalni.

Usługi

Poza powyższym problemem nie mamy uwag. Tylko nie zrozumiałem WiFi w recepcji. Tablet pokazywał połączenie bez hasła, ale internet nie działał. Dlatego każdego wieczoru chodziłem do recepcjonisty, aby to uruchomił. Próbował mi to wyjaśnić, ale napotkaliśmy barierę językową. Nawiasem mówiąc, byliśmy jedynymi Czechami w hotelu. Wkrótce staliśmy się VIP-owskimi klientami.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Kristýna M.

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

The Grand Marina Ocena: 5/5 Egipt, Hurghada, Hurghada - południe

The Grand Marina opinie

Nie oceniony (oceniony przez 12 osób)

Zablokowane opinie: 1

W centrum Hurghady Hotel tylko dla dorosłych Własna prywatna plaża Bez jednorazowych plastików

Tomasz Jaworski

Ocena 2,4 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Styczeń 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Ogolnie nie polecam ani hotelu ani Egiptu.Hotel niby 5 a zaden basen nie podgrzewany .

Ogolnie nie polecam ani hotelu ani Egiptu.Hotel niby 5 a zaden basen nie podgrzewany .

Wyżywienie 1,0 / 5

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Usługi 2,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Plaża

Bylem w styczniu wiec tloku nie bylo za to byla zimna woda w morzu i w basenie

Wyżywienie

Tragedia gdyby nie la carte to nie byloby co jesc tylko na napiwki licza.

Zakwaterowanie

Pokoje sa na zdecydowany plus i chyba jedyny

Usługi

Hotel niby 5 ale obsluga fatalna

Éva Júlia Holovits-Bach

Ocena 4,8 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Styczeń 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Piękny, nowy hotel, pięciogwiazdkowy nawet jak na europejskie standardy. Z całego serca polecam!

Piękny, nowy hotel, pięciogwiazdkowy nawet jak na europejskie standardy. Z całego serca polecam!

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Plaża przeciętna, piaszczysta, leżaki, parasole w cenie. Ogród i baseny są piękne, ale w styczniu nie były podgrzewane. (powiedzmy, że nie wybierasz się tam specjalnie na kąpiel w styczniu...)

Wyżywienie

Niezwykle urozmaicone (od europejskich po bliskowschodnie), smaczne dania. Wiele rodzajów owoców (truskawki, melony, mango też!). Wyciskana pomarańcza, "prawdziwa" kawa, koktajle w cenie all inclusive! Wiele restauracji a'la carte jest również wliczonych w cenę! (Włoska, hiszpańska, indochińska, steakhouse itp.).

Zakwaterowanie

Czyste, gustownie urządzone pokoje (z kamienną podłogą, co jest dla mnie najbardziej higieniczne). Ogromny taras, na którym słońce świeci prawie przez cały dzień. Klimatyzacja chłodząco-ogrzewająca, codzienne sprzątanie, bezpłatny minibar.

Usługi

Uprzejma, fachowa obsługa zarówno w punktach gastronomicznych jak iw ogródku itp.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Sultan Beach Ocena: 4/5 Egipt, Hurghada, Hurghada - południe

Sultan Beach opinie

Nie oceniony (oceniony przez 34 osób)

Zablokowane opinie: 10

Anonym

Ocena 1,9 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Październik 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Ogólne podsumowanie wycieczki: Przylecieliśmy o 5 rano, wszystko było w porządku, dali nam bagaże, ale autobus od razu chciał od nas pieniądze. Trochę dorzuciliśmy, to było w porządku, na to liczyliśmy. Uważam, że delegat był super (Egipcjanin) o imieniu Ahmed i świetnie mówił po czesku. Kiedy pojechaliśmy do hotelu, był z nami i załatwiał nam pokoje, żebyśmy dostali je jak najszybciej. Zameldowanie w hotelu jest o 13:00, a my przyjechaliśmy o 6:00 :D... Powiedziano nam więc, że dopiero o 1. Kiedy odważyłem się około wpół do dziewiątej pójść do recepcji i zapytać, jak to będzie, powiedzieli mi, że dopiero o 1 dostanę pokój. Dałem im 10 euro i o 9 miałem klucze do pokoju. Na to też liczyliśmy, chociaż to nie fair. Przynajmniej dostaliśmy widok na teren hotelu z basenem i balkonem, inaczej mielibyśmy pokój bez balkonu i z oknem na ruchliwą ulicę. Myślałem, że pokój nie może być tak zły, jak piszą, ale mieliście rację – pokój był w fatalnym stanie. Na przykład zepsuta szafa na ubrania, potem nie dało się zamknąć drzwi od drugiej, mniejszej szafki, łóżko było pościelone, ale wszędzie był kurz, papiery na podłodze, pościel chyba została jeszcze z sezonu, kiedy tam latano. Żółte „plamy” na pościeli i poduszce. Naprawdę super :D :D. Kiedy chciałem sobie poprawić humor i pomyślałem, że może łazienka będzie lepsza, popełniłem błąd :D... Nigdy w życiu nie widziałem takiego prysznica :D brud, rdza, według mnie ten prysznic wzięli z jakiegoś muzeum antyków, bo myślę, że kąpali się tam tylko ludzie za czasów mamutów :D... Kiedy rozpakowywałem rzeczy i chciałem włożyć szczoteczkę do szklanki przy umywalce, wolałem ją schować z powrotem do plecaka, bo była w lepszym stanie i bardziej higieniczna niż szklanka przeznaczona na szczoteczki :D. Odwróciłem szklankę i były na niej odciski palców od ludzi, którzy byli przed nami :D... Łóżka były w porządku, chociaż przez chwilę myśleliśmy, że w materacach są pluskwy albo jakieś potwory :D :D, no dało się przeżyć! :D Jeśli chodzi o morze, to jeśli jedziecie na wakacje tylko dla morza, to nie jedźcie tutaj, będziecie pływać w porcie przy łodziach z olejem napędowym :D :D. Jedynym dobrym miejscem był basen! :D

Ogólne podsumowanie wycieczki: Przylecieliśmy o 5 rano, wszystko było w porządku, dali nam bagaże, ale autobus od razu chciał od nas pieniądze. Trochę dorzuciliśmy, to było w porządku, na to liczyliśmy. Uważam, że delegat był super (Egipcjanin) o imieniu Ahmed i świetnie mówił po czesku. Kiedy pojechaliśmy do hotelu, był z nami i załatwiał nam pokoje, żebyśmy dostali je jak najszybciej. Zameldowanie w hotelu jest o 13:00, a my przyjechaliśmy o 6:00 :D... Powiedziano nam więc, że dopiero o 1. Kiedy odważyłem się około wpół do dziewiątej pójść do recepcji i zapytać, jak to będzie, powiedzieli mi, że dopiero o 1 dostanę pokój. Dałem im 10 euro i o 9 miałem klucze do pokoju. Na to też liczyliśmy, chociaż to nie fair. Przynajmniej dostaliśmy widok na teren hotelu z basenem i balkonem, inaczej mielibyśmy pokój bez balkonu i z oknem na ruchliwą ulicę. Myślałem, że pokój nie może być tak zły, jak piszą, ale mieliście rację – pokój był w fatalnym stanie. Na przykład zepsuta szafa na ubrania, potem nie dało się zamknąć drzwi od drugiej, mniejszej szafki, łóżko było pościelone, ale wszędzie był kurz, papiery na podłodze, pościel chyba została jeszcze z sezonu, kiedy tam latano. Żółte „plamy” na pościeli i poduszce. Naprawdę super :D :D. Kiedy chciałem sobie poprawić humor i pomyślałem, że może łazienka będzie lepsza, popełniłem błąd :D... Nigdy w życiu nie widziałem takiego prysznica :D brud, rdza, według mnie ten prysznic wzięli z jakiegoś muzeum antyków, bo myślę, że kąpali się tam tylko ludzie za czasów mamutów :D... Kiedy rozpakowywałem rzeczy i chciałem włożyć szczoteczkę do szklanki przy umywalce, wolałem ją schować z powrotem do plecaka, bo była w lepszym stanie i bardziej higieniczna niż szklanka przeznaczona na szczoteczki :D. Odwróciłem szklankę i były na niej odciski palców od ludzi, którzy byli przed nami :D... Łóżka były w porządku, chociaż przez chwilę myśleliśmy, że w materacach są pluskwy albo jakieś potwory :D :D, no dało się przeżyć! :D Jeśli chodzi o morze, to jeśli jedziecie na wakacje tylko dla morza, to nie jedźcie tutaj, będziecie pływać w porcie przy łodziach z olejem napędowym :D :D. Jedynym dobrym miejscem był basen! :D

Wyżywienie 2,0 / 5

Zakwaterowanie 1,0 / 5

Okolica 2,0 / 5

Usługi 1,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Plaża

Plaża, dostępność, spokój, ale morze nic specjalnego, a ci ludzie --> RUSCY, koszmar, myślą, że są mistrzami świata we wszystkim, no ludzie do bicia! Wszyscy bez wyjątku! Myślałem, że to są przeciętni ludzie, ale nie wiedziałem, że wszyscy, i tylko mój urlop to potwierdził, że wszyscy! To, co sobie tam pozwalają, jest niewiarygodne, nie dziwię się, że w Egipcie wszyscy dostają w pysk bez wyjątku. Przekonasz się na własnej skórze. :D :D, więc ocena plaży = 3, a ocena ludzi tam zakwaterowanych (RUS) = -1 :D

Wyżywienie

Jedzenie dobre, kucharze mili, choć mało mięsa, nie mógłbym jeść tego przez cały rok. Ale oceniłbym na 6-7 .. :)

Zakwaterowanie

Ocena pokoju od 1 do 10, dałbym 2. Niezbyt dobre, powinno się to poprawić, nawet niektóre pensjonaty w Czechach są lepsze niż ich „HOTEL”.

Usługi

Usługi hotelowe = koszmar .. Od oczekiwania na pokój po sprzątanie pokoju. Posprzątali nam raz na 8 dni plus uzupełnianie papieru toaletowego, więc ocena słaba 2.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Miloš Č.

Ocena 3,4 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Czytałem bardzo złe opinie o hotelu, ale za taką cenę poleciałbym nawet pod namiot ;) Nie było tak źle, jak piszą. Tak, przeszkadzało mi chodzić 2-3 razy, żeby dokładać mięso i napoje. Ale gdyby ludzie nie zachowywali się jak świnie – pełne talerze, których potem nie zjadają. Hotel nie powinien być oferowany jako 4*, a maksymalnie 2-3*. Jedynym rozczarowaniem była siłownia, z 12 maszyn 10 było zepsutych. Ciepłą wodę do picia rekompensowała lodówka w pokoju.

Czytałem bardzo złe opinie o hotelu, ale za taką cenę poleciałbym nawet pod namiot ;) Nie było tak źle, jak piszą. Tak, przeszkadzało mi chodzić 2-3 razy, żeby dokładać mięso i napoje. Ale gdyby ludzie nie zachowywali się jak świnie – pełne talerze, których potem nie zjadają. Hotel nie powinien być oferowany jako 4*, a maksymalnie 2-3*. Jedynym rozczarowaniem była siłownia, z 12 maszyn 10 było zepsutych. Ciepłą wodę do picia rekompensowała lodówka w pokoju.

Wyżywienie 3,0 / 5

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Usługi 2,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Plaża

Plaża mała i za dużo ludzi

Wyżywienie

Jedzenie zwykłe w Egipcie, wszystkiego pod dostatkiem, tylko musiałem kilka razy prosić o mięso ;)

Zakwaterowanie

Sprzątali codziennie, nawet ręczniki wymieniali codziennie. Zakwaterowanie skromne z ładnym balkonem, odpowiadające hotelowi 2-3*

Usługi

Biuro podróży powinno poinformować, że przylot jest rano i na pokoje trzeba długo czekać, także na napoje i jedzenie. Za niewielką opłatą od razu dostaliśmy pokój i opaski All... ;)

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Hawaii Palm Resort (ex. Mirage) Ocena: 4/5 Egipt, Hurghada, Hurghada - południe

Hawaii Palm Resort (ex. Mirage) opinie

Nie oceniony (oceniony przez 564 osób)

Zablokowane opinie: 100

Jan Vavroušek

Ocena 1,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

PODSUMOWANIE JEST TAKIE, ŻE TO ZNOWU KATASTROFA, JUŻ NIGDY WIĘCEJ!!!!!! NIE DOŚWIADCZYŁEM WIĘKSZEGO BAŁAGANU, OKROPNE JEDZENIE, OKROPNE POKOJE, OKROPNY HOTEL, A PRZY TYM RECENZJE BYŁY POZYTYWNE. KOLEJNĄ RZECZĄ JEST TO, ŻE HOTEL BYŁ ZAJĘTY W 98 PROCENTACH PRZEZ ARABÓW, PRZY BASENIE NIE DAŁO SIĘ RUSZYĆ, A NA ZJEŻDŻALNIACH DOROŚLI ZAMIENILI SIĘ W CHULIGANÓW, KTÓRZY NIE WIEDZIELI, CO SIĘ Z NIMI DZIEJE. HOTEL WKRÓTCE ZOSTANIE ZAMKNIĘTY, WIĘC CHYBA TO WYKORZYSTALI. ZROBIŁEM KILKA ZDJĘĆ I FILMÓW, ABY NIE TYLKO W CZECHACH MI UWIERZYLI, CO TAM SIĘ DZIAŁO. MOJE DZIECI BAŁY SIĘ CHODZIĆ TAM, BO KTOŚ MÓGŁBY JE POTRĄCIĆ. ZNOWU CAŁKOWITA KATASTROFA!!!!!!!!!!

PODSUMOWANIE JEST TAKIE, ŻE TO ZNOWU KATASTROFA, JUŻ NIGDY WIĘCEJ!!!!!! NIE DOŚWIADCZYŁEM WIĘKSZEGO BAŁAGANU, OKROPNE JEDZENIE, OKROPNE POKOJE, OKROPNY HOTEL, A PRZY TYM RECENZJE BYŁY POZYTYWNE. KOLEJNĄ RZECZĄ JEST TO, ŻE HOTEL BYŁ ZAJĘTY W 98 PROCENTACH PRZEZ ARABÓW, PRZY BASENIE NIE DAŁO SIĘ RUSZYĆ, A NA ZJEŻDŻALNIACH DOROŚLI ZAMIENILI SIĘ W CHULIGANÓW, KTÓRZY NIE WIEDZIELI, CO SIĘ Z NIMI DZIEJE. HOTEL WKRÓTCE ZOSTANIE ZAMKNIĘTY, WIĘC CHYBA TO WYKORZYSTALI. ZROBIŁEM KILKA ZDJĘĆ I FILMÓW, ABY NIE TYLKO W CZECHACH MI UWIERZYLI, CO TAM SIĘ DZIAŁO. MOJE DZIECI BAŁY SIĘ CHODZIĆ TAM, BO KTOŚ MÓGŁBY JE POTRĄCIĆ. ZNOWU CAŁKOWITA KATASTROFA!!!!!!!!!!

Wyżywienie 1,0 / 5

Zakwaterowanie 1,0 / 5

Okolica 1,0 / 5

Usługi 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Plaża

HOTEL I CHOĆ JAKOŽE JSEM PSAL O MOLO, ŻE MA JE MIEĆ, TO PLAŻY W OGÓLE NIE ZNALAZŁEM, WYBRALIŚMY SIĘ DO MORZA, KIEDY JUŻ WYGLĄDAŁO TO OBIECUJĄCO, TO PRZYSZEDŁ MIEJSCOWY ŁAJDAK I CHCIAŁ OD NAS 3 DOLARY ZA WEJŚCIE, ŻE MOŻEMY TAM SIĘ KĄPAĆ, NO TO POMYŚLAŁEM, ŻE TO MI SIĘ WYDAJE PODEJRZANE. JUŻ NIGDY WIĘCEJ!!!!!!!!!! CAŁKOWITA KATASTROFA!!!!!!!!!!!!!!

Wyżywienie

JEDZENIE TO JUŻ INNY TEMAT, CODZIEŃ TO SAMO I TO DOSŁOWNIE, NAWET NIE BYŁ MOŻLIWY WYBÓR HERBAT, OHYDA OHYDA OHYDA!!!!!!!!! JA MIAŁEM KURCZAKA, RYŻ, MARCHEWKĘ, A DZIECI PRAWIE WCALE NIE JADŁY, ZNOWU NIESAMOWICIE OHYDNE!!!!!!!!!

Zakwaterowanie

NOCLEG OKROPNY, PRZEPROWADZONO NAS 3 RAZY, PONIEWAŻ PRZEBUDOWYWANO POKOJE, BYŁO NAS RAZEM 5, BRAKOWAŁO JEDNEGO ŁÓŻKA, WIĘC PRZYNIESIONO NAM ŁÓŻKO, A TAK NAPRAWDĘ LEŻAK OD BASENU, NA TO PATRZYŁEM Z ZDZIWIENIEM, CZY KTOŚ JUŻ NIE ŻARTUJE..., O KOŁDRZE NIE MÓWIĘ, KIEDY W KOŃCU Z 2 PIĘTRA PRZENIESIONO NAS NA 4 PIĘTRO, POJAWIŁ SIĘ TEN SAM PROBLEM, NIKT NIC NAM NIE PRZYNÓSŁ, MUSIELIŚMY WZIĄĆ MATERAC Z INNEGO ŁÓŻKA I POŁOŻYĆ OBOK, ABY DZIECKO MOGŁO SIĘ WYSPAĆ, DZWONILIŚMY DO DELEGATA, A TEN SPOKOJNIE POWIEDZIAŁ, ŻE WSZYSTKO JEST W PORZĄDKU, NAWET NIE WIEDZIAŁEM, CZY NIE SKOCZĘ NA NIEGO, POJAWIŁ SIĘ KOLEJNY PROBLEM Z RĘCZNIKAMI, W ŁAZIENCE BYŁY TYLKO 2, NIEPRAWDOPODOBNIE PRZEMAKAŁO WOKÓŁ UMYWALKI, CO BYŁO NAPRAWDĘ OBRZYDLIWE, SPRZĄTAJĄCY W ŁAZIENCE PRAKTYCZNIE NIGDY NIE WYCIERAŁ PODŁOGI, SMRÓD Z KLIMATYZACJI I CAŁKOWICIE BRUDNA ZASŁONA, KTÓREJ NIKT NIGDY NIE PRANIAŁ, TO BYŁA CAŁKOWITA MASAKRA, BYLIŚMY JUŻ 6 RAZY W EGIPCIE, ALE TAKIEGO SYFU NIGDZIE NIE WIDZIAŁEM, NAPRAWDĘ OKROPNE!!!!!!!! NIE JESTEŚMY WCALE WYMAGAJĄCY, ALE TO PRZEKROCZYŁO WSZELKIE GRANICE, INNI MAJĄ LEPIEJ..., JUŻ NIGDY, NIESAMOWITY BRUD!!!!

Usługi

USŁUGI HOTELU KATASTROFA!!!!!!!
NIGDY WIĘCEJ NIE PRZYJDĘ DO TEGO HOTELU, JAK JUŻ PISAŁEM!!!!!!!!

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Hana Snášelová

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wszystko OK, ale 95% gości to Egipcjanie, więc hałas do późnych godzin, wszędzie mnóstwo dzieci, przy jedzeniu coś niewiarygodnego. Kto chce się wyspać, ten hotel nie jest dla niego, wieczorem nuda, animacje tylko w ich języku i dla nich.

Wszystko OK, ale 95% gości to Egipcjanie, więc hałas do późnych godzin, wszędzie mnóstwo dzieci, przy jedzeniu coś niewiarygodnego. Kto chce się wyspać, ten hotel nie jest dla niego, wieczorem nuda, animacje tylko w ich języku i dla nich.

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Jasmine Village Ocena: 3/5 Egipt, Hurghada, Hurghada - południe

Jasmine Village opinie

Nie oceniony (oceniony przez 175 osób)

Zablokowane opinie: 35

Alexandra Fialová

Ocena 1,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Październik 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Dostęp do morza okropny, hotel stary, brud... Lot z wakacji zepsuł całemu samolotowi przylot, zamiast do planowanego Brna, przymusowe lądowanie w nieplanowanej Ostrawie... całkiem nieprzyjemne ze strony biura podróży. Po prostu bałagan!!!!

Dostęp do morza okropny, hotel stary, brud... Lot z wakacji zepsuł całemu samolotowi przylot, zamiast do planowanego Brna, przymusowe lądowanie w nieplanowanej Ostrawie... całkiem nieprzyjemne ze strony biura podróży. Po prostu bałagan!!!!

Wyżywienie 1,0 / 5

Zakwaterowanie 1,0 / 5

Okolica 1,0 / 5

Usługi 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Plaża

W katalogu jest napisane, że są tam koralowce... nie wiem gdzie dokładnie. Mogłoby być zaznaczone, że jeśli chcesz popływać, musisz iść x metrów, zanim woda sięgnie ci do pasa, więc coś jak Balaton. Na plaży są okropnie uciążliwi sprzedawcy wycieczek itp....

Wyżywienie

Nic specjalnego, nie licząc barów... Jak na wysypisku śmieci

Zakwaterowanie

Nic specjalnego

Usługi

Strach i przerażenie

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Šárka S.

Ocena 4,6 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Październik 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Fantazja

Fantazja

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Plaża

Plaża czysta, jedzenie na plaży mało urozmaicone, ciągle się powtarzało. Woda czysta, ciepła, koralowce do snorkelingu tuż za rogiem, idealne

Wyżywienie

Jedzenie urozmaicone, kucharze wyśmienici, smakowało nam.

Zakwaterowanie

Czystość, uprzejmość personelu

Usługi

Chęć, miła obsługa

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate