• Wjazd możliwy na podstawie ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
 • Nie ma szczególnych wymagań dotyczących szczepień​​​​​​.
 • UWAGA: Zgodnie z prawem greckim od dnia 1 stycznia 2024 obowiązuje nowa taryfa podatku od noclegów, naliczanego za pokój za każdą dobę pobytu. Jego wysokość jest uzależniona od kategorii obiektu: 1* i 2* - ok. 1,50 EUR za pokój/noc, 3* - ok. 3 EUR za pokój/noc, 4* - ok. 7 EUR za pokój/noc, 5* - ok. 10 EUR za pokój/noc.
[data: 20.03.2024]
Przed wykupieniem wycieczki polecamy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie rządowej.
https://www.gov.pl/web/grecja/informacje-dla-podrozujacych

Samos

Malownicze plaże, tropikalna roślinność, piękne krajobrazy - to określenia najtrafniej opisujące grecką wyspę Samos. To starożytne miejsce idealnie nadaje się na wakacyjny urlop, na turystów czekają na wyspie niezapomniane atrakcje i liczne zabytki.

Grecka wyspa Samos na wakacje

Wyspa usytuowana jest u wybrzeży Azji Mniejszej, na Morzu Egejskim, w niedalekiej odległości od Turcji. Pierwsze osady pojawiły się tam już w neolicie, jednak najstarsze zabytki, które dotąd można tam podziwiać, powstały w okresie greckiej dominacji. Całe Samos usiane jest pełnymi uroku kurortami, bogatymi w hotele, do których każdego roku na tanie wakacje przybywają liczni podróżni.

Ze względu na niewielką powierzchnię wyspy, niemalże z każdego miejsca można dostać się bez problemu do najważniejszych atrakcji, usytuowanych w Vithi, Pitagorio czy Karlovasi. Te historyczne miejscowości pełne są starożytnych ruin i średniowiecznych świątyni. Jednak na Samos można podziwiać również piękno natury, w północnej części wyspy, pośród drzew, znajdują się majestatyczne Wodospady Potami. Amatorzy pieszych wycieczek mogą natomiast rozkoszować się urokami tamtejszych winnic w trakcie spacerów po szlakach turystycznych.

Plaże w najpopularniejszych kurortach - Kokkari, Kalami czy Karlovasi - oprócz delikatnego piasku oferują atrakcje również dla aktywnych. Pogramy tam w tenisa i siatkówkę oraz skorzystamy z darmowych siłowni, umieszczonych na otwartej przestrzeni.

Samos - zwiedzanie i plażowanie

Wybierając się na wczasy do Samos oprócz wypoczynku przy hotelowym basenie, warto wybrać się również na wycieczki po wyspie. Klimat starożytnej Grecji najlepiej poczujemy w pobliżu Pitagorio (Pythagorionu), portowego miasta we wschodniej części wyspy. Wznoszą się tam pozostałości Świątyni Hery (Herajon), pochodzącej z VI w. p.n.e., oraz ruiny łaźni i teatrów rzymskich.

W poszukiwaniu średniowiecznych oraz nowożytnych zabytków warto zawitać do stolicy wyspy - Vathi, pełnego uroku kurortu wysuniętego na wschód. Nad tamtejszą starówką góruje monumentalny meczet, a wąskie uliczki miasta usiane są kolorowymi kamienicami. Miłośnicy prawosławnych obiektów sakralnych powinni udać się do miejscowości Karlovasi. Można tam odwiedzić pochodzący z IX wieku klasztor Panagia Potamou, a także wczesnośredniowieczną cerkiew Profiti Ilias, zdobioną bizantyjskimi freskami i mozaikami.

W trakcie wakacji na Samos warto odwiedzić również miejscowość noszącą tę samą nazwę. W tamtejszym Muzeum Archeologicznym zgromadzono liczne zabytki z Samos i pobliskich wysp. Największą atrakcją zbiorów jest wysoki na 5 metrów posąg Kurosa.

Po całym dniu zwiedzania warto trochę wypocząć. Wzdłuż całej linii brzegowej wyspy Samos można znaleźć liczne, piaszczyste oraz kamieniste plaże, idealne do kąpieli morskich i słonecznych.

Samos – jakie wycieczki fakultatywne organizowane są na wyspie?

Wyjazd na Samos może być okazją do plażowania na tej pięknej greckiej wyspie. Na osoby, które chcą aktywnie spędzać czas na wakacjach, czeka tam mnóstwo atrakcji. Touroperatorzy i lokalne biura podróży organizują wiele ciekawych wycieczek fakultatywnych po Samos, w tym wycieczki z przewodnikiem mówiącym po polsku. Wśród nich:

 • Pythagorion – urokliwa wioska Pythagorion na Samos oferuje możliwość odkrywania lokalnych smaków w knajpkach i tawernach. Zachwycająco wygląda zachód słońca w tej miejscowości, dlatego zwykle wycieczka do Pythagorion na Samos odbywa się w godzinach wieczornych. Jest to obecnie główny kurort na wyspie. Znajduje się tu pomnik słynnego matematyka – Pitagorasa.
 • Jaskinia w pobliżu Limnionas – warto wybrać się w rejs statkiem z portu Votsalakia w kierunku słynnej jaskini. Podczas wycieczki organizowany jest zwykle wypoczynek i plażowanie na plaży Klima.
 • Zwiedzanie wyspy Samos – trasa, którą podążają turyści, obejmuje m.in. klasztor Timios Stavros, sklep z ceramiką w Koumaradei, świątynię Hery, miasteczko Pythagorion (Pitagorio z pomnikiem Pitagorasa), miasto Samos, Kokkari z portem rybackim, winiarnię w miejscowości Kondeika czy fabrykę produkującą oliwę z oliwek.
 • Zachodnia część Samos – turyści przebywający na wakacjach na zachodnim brzegu mogą wybrać się na wycieczkę fakultatywną po najważniejszych atrakcjach tej części wyspy. Obejmuje ona m.in. klasztor Megali Panagia, miasteczka Kokkari i Platanos czy portową miejscowość Pythagorion, punkt widokowy na Koutsi i wizytę w garncarni Ydria w Kaumaradei.
 • Rejs na Samiopouli – z Samos organizowane są wycieczki fakultatywne statkiem na niewielką wysepkę Samiopouli, nazywaną "Małym Samos". To okazja do wypoczynku na pięknych plażach i do kąpieli w krystalicznie czystej, błękitnej morskiej wodzie.
 • Wizyta w egejskiej Jerozolimie – Patmos – od wieków jest celem pielgrzymów przybywających z całego świata - katolików i wyznawców prawosławia. Uważa się je za miejsce, w którym św. Jan apostoł doznał objawień. Następnie zostały spisane w Księdze Apokalipsy. Znajduje się tam Grota Apokalipsy i zabytkowe miasteczko Chora, w którym główną atrakcją jest klasztor św. Jana Teologa, wpisany na listę UNESCO.
 • Turecki Efez – z wyspy Samos jest niedaleko do wybrzeży Turcji, dlatego będąc na Samos na wczasach, można wybrać się np. do Efezu – ruin starożytnego miasta na terenie Turcji. Przeprawa promowa do Kusadasi trwa około 1 godziny, a do Efezu turystów zawozi autokar.

Turyści wypoczywający na Samos mogą również zorganizować sobie na własną rękę wycieczki po wyspie czy rejsy morskie, które pozwolą na poznanie okolicznych atrakcji całego regionu. Przydatny przy planowaniu takich wyjazdów będzie nasz przewodnik po Samos. Greckie wyspy sprzyjają aktywnemu wypoczynkowi na morzu. Można wybrać się w zorganizowane rejsy, a turystom mającym odpowiednie uprawnienia przydadzą się wypożyczalnie łodzi i jachtów. Pozwoli to wybrać się nawet w dłuższe rejsy, np. na urlop do Mykonos, przez kilka dni.

Hotele na Samos

Warto zastanowić się, na czym najbardziej zależy turystom. Czy na bliskości plaży i bezpośrednim dostępie do morza, licznych rozrywkach w kurortach nadmorskich czy może na kameralnej atmosferze w wybranym miejscu noclegowym?

Nad samą piaszczysto-żwirową plażą odznaczoną "Błękitną Flagą" znajduje się na przykład trzygwiazdkowy hotel Glicorisa Beach w Pitagorio. Słynie z typowo greckiej gościnności i nastawiony jest na turystów przyjeżdżających na urlop całymi rodzinami. Nad samym morzem znajduje się również hotel Samaina Inn (4-gwiazdkowy) w Karlovasi, który zapewnia bliskość największych atrakcji wyspy. Miłośnikom luksusu polecany jest inny obiektw Pitagorio – hotel Doryssa Sea Side Resort (5-gwiazdkowy). Ciszy i spokoju można zaznać w trzygwiazdkowym hotelu Limnionas Bay w Limnionas.

Wakacje z dziećmi na Samos

Rodzice mający małe dzieci, mogą zastanawiać się, czy warto wybrać się na wakacje na Samos. Czy taka destynacja będzie dla nich dobrym wyborem? Z punktu widzenia bazy noclegowej i ciekawych atrakcji, również kierowanych do najmłodszych - jak najbardziej. Warto w takim przypadku ze szczególną uwagą wybierać hotele, ponieważ wiele z nich zaznacza w ofercie, że ma prorodzinny charakter i liczne udogodnienia dla gości przyjeżdżających z małymi dziećmi. To m.in. brodziki z płytką wodą, bezpośredni dostęp do pięknych, bezpiecznych plaż z serwisem, animacje dzienne i wieczorne czy menu dla maluchów w restauracji.

Dla wygody rodziców podróżujących z dziećmi można polecić wyjazdy all inclusive na Samos, które pozwalają zapomnieć o konieczności gotowania czy odwiedzania kolejnych restauracji w poszukiwaniu urozmaiconego menu dla swoich pociech. Wszystkie posiłki, przekąski i napoje znajdują się w cenie imprezy turystycznej.

Wczasy na Samos – oferta cenowa

Przy rezerwowaniu wyjazdu zorganizowanego na Samos ostateczna cena oferty uzależniona jest od wybranego hotelu, daty wylotu czy długości pobytu i opcji wyżywienia. Najtaniej na wakacje z zapewnionym śniadaniem można wylecieć przed sezonem letnim, w pierwszej połowie maja, w cenie od 1429 zł. Pobyt zapewniony będzie w hotelu trzygwiazdkowym. Przy wyborze wyjazdu z wyżywieniem w pakiecie all inclusive, również przed sezonem letnim, trzeba zapłacić od niespełna 2000 zł wzwyż. Koszt tego samego urlopu w czasie wakacji letnich jest prawie trzy razy wyższy.

Można spróbować poszukać tańszych wyjazdów na Samos w formule last minute. Touroperatorzy są skłonni przecenić wakacje tuż przed planowanym wylotem. Jeśli więc turysta może elastycznie planować urlop, to oferty last minute mogą być dla niego odpowiednim wyborem.

Uwaga: podane ceny są orientacyjne i mogą się zmienić.

Samos - Najlepiej ocenione hotele

Zefiros Beach

Zefiros Beach

Ocena: 3/5

Grecja, Samos, Pitagorio

Ocena 4,7 / 5

od 2 705 za osobę

Arion

Arion

Ocena: 4/5

Grecja, Samos, Kokkari

Ocena 4,6 / 5

od 2 328 za osobę

Saint Nicholas

Saint Nicholas

Ocena: 3/5

Grecja, Samos, Psili Ammos

Ocena 4,5 / 5

od 2 525 za osobę

Samaina Inn

Samaina Inn

Ocena: 4/5

Grecja, Samos, Karlovasi

Ocena 4,5 / 5

od 3 537 za osobę

Mykali

Mykali

Ocena: 2/5

Grecja, Samos, Pitagorio

Ocena 4,5 / 5

od 1 454 za osobę

Kampos Village

Kampos Village

Ocena: 3/5

Grecja, Samos, Votsalakia

Ocena 4,4 / 5

od 3 040 za osobę

Atrakcje i ciekawe miejsca

Plaża Lemonakia

Plaża Lemonakia

Plaża Lemonakia znajduje się na obrzeżach wioski Kokkari w osłoniętej zatoczce, około 100 metrów spacerem od głównej drogi. Chociaż ta plaża jest zwykle bardziej zatłoczona niż Tsamadou, Lemonakia jest warta odwiedzenia ze względu na orzeźwiającą turkusowo-niebieską wodę. Plaża składa się z białych kamyczków i częściowo z piasku; leżaki i parasole są dostępne do wynajęcia.

Plaże Rozrywka
Plaża Kokkari

Plaża Kokkari

Ta długa plaża, z wieloma restauracjami i tawernami w pobliżu, jest popularna wśród windsurferów dzięki regularnym wiatrom z północy. W spokojniejszych warunkach ta żwirowa plaża jest jednak również bardzo popularna wśród wszystkich innych miłośników morza. Nie ma jednak wyjątków w postaci stosunkowo dużych fal, co powinno być brane pod uwagę przy poszukiwaniu odpowiedniej plaży, zwłaszcza przez rodziny z dziećmi. Dla turystów szukających spokojniejszej kąpieli, w Kokkari znajdują się dwie inne plaże, które są już lepiej chronione przed wiatrami.

Plaże Rozrywka Sporty wodne
Klasztor Megali Panagia

Klasztor Megali Panagia

Klasztor ten, położony około dwóch kilometrów od miejscowości Koumaradaioi, został zbudowany w 1586 roku. Jest to jeden z najbogatszych i najpiękniejszych klasztorów na wyspie Samos. Został założony przez dwóch mnichów, braci Dionysosa i Neilosa, którzy poświęcili klasztor apostołom Piotrowi i Pawłowi. Bliższe przyjrzenie się zabudowaniom klasztoru ujawnia elementy architektury bizantyjskiej. Jednak tym, z czego słynie Megali Panagia są malowidła i rzeźbione ikony. Klasztor osadzony jest w pięknym krajobrazie z zapierającymi dech w piersiach widokami na chorwacką równinę.

Architektura Budowle sakralne
Pałac Heraion

Pałac Heraion

Według legendy, na wyspie Samos urodziła się kiedyś bogini Hera, a miejscowy pałac, największy tego typu w starożytności, był jej poświęcony. Choć spustoszenie czasu sprawiło, że dziś nie możemy już podziwiać Heraionu w całej jego okazałości, to wciąż zachowała się tu na przykład jedna kolumna, dzięki której pałac zyskał przydomek Kolumny. Ponadto zachował się także wielki ołtarz czy święta ścieżka, która prowadzi do pałacu z miasta Pythagoreion. Heraion jest wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO, więc szkoda byłoby go pominąć podczas wizyty na Samos.

Architektura Budynki historyczne

Samos - Najczęściej kupowane hotele

Saint Nicholas

Saint Nicholas

Ocena: 3/5

Grecja, Samos, Psili Ammos

Ocena 4,5 / 5

od 2 525 za osobę

Samaina Inn

Samaina Inn

Ocena: 4/5

Grecja, Samos, Karlovasi

Ocena 4,5 / 5

od 3 537 za osobę

Zefiros Beach

Zefiros Beach

Ocena: 3/5

Grecja, Samos, Pitagorio

Ocena 4,7 / 5

od 2 705 za osobę

Arion

Arion

Ocena: 4/5

Grecja, Samos, Kokkari

Ocena 4,6 / 5

od 2 328 za osobę

Sirenes Beach

Sirenes Beach

Ocena: 4/5

Grecja, Samos, Psili Ammos

Ocena 4,2 / 5

od 3 141 za osobę

Limnionas Bay

Limnionas Bay

Ocena: 3/5

Grecja, Samos, Limnionas

od 2 003 za osobę

Samos – hotele z najlepszymi opiniami

Stefan K.

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia (Travelplanet.pl) Data pobytu 1.6. - 8.6.2024 Oceniono: Czerwiec 2024

Saint Nicholas Ocena: 3/5 Grecja, Samos

Wyżywienie jak też obsługa była na poziomie b.dobrym.Bylem w różnych greckich hotelach -ten był dla mnie najlepszy.Jedyny mankament to dojazd ale można wypożyczyć auto .

Wyżywienie jak też obsługa była na poziomie b.dobrym.Bylem w różnych greckich hotelach -ten był dla mnie najlepszy.Jedyny mankament to dojazd ale można wypożyczyć auto .

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Zakwaterowanie
Zakwaterowanie przyzwoite .Ręczniki zmieniane codziennie. Pokój sprzątany był każdego dnia..Trzeba przywieźć środki czystości bo do dyspozycji były małe

mydełka. Brak w pokoju czajnika ale na wszelki wypadek przywiozłem swoj mały czajnik który załatwił wszystko

Wyżywienie
Nie miałem nigdzie tak dobrego wyżywienia jak w tym hotelu. Napoje w jadalni w dużym wyborze w tym piwo i wytrawne wina nalewane samodzielnie wg potrzeb

Z beczki

Obsługa w hotelu
Były zorganizowane dwie wycieczki- jedna dokoła wyspy ,druga jachtem .Ceny to 50 euro za os.Basen przy hotelu 25x13m -głęboki i mały dla dzieci.Bar przy basenie..Do morza ok.100 m.Plaza z leżakami w wystarczającej ilości nie miałem nigdy problemu ze znalezieniem wolnego miejsca. Należy zabrać obuwie do pływania bo dno morza pełne kamieni

Plaża
Jak wyżej napisałem.

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Jiří L.

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 21.9. - 28.9.2023 Oceniono: Październik 2023

Kampos Village Ocena: 3.5/5 Grecja, Samos

Kampos Village Resort jest piękny. Piękne domy wyłożone zielenią i palmami. Ulice pomiędzy nimi są pięknie wybrukowane. Dużo miejsc do siedzenia nie tylko przy 3 basenach, ale także w apartamentowcach.

Kampos Village Resort jest piękny. Piękne domy wyłożone zielenią i palmami. Ulice pomiędzy nimi są pięknie wybrukowane. Dużo miejsc do siedzenia nie tylko przy 3 basenach, ale także w apartamentowcach.

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Zakwaterowanie
Zakwaterowanie w greckim stylu. Wszystko czyste. Przestronny pokój i zadaszony balkon z pięknym widokiem. Pokojówka idealna i uśmiechnięta. Sprzątali codziennie i pytali, czy trzeba coś posprzątać lub dodać.

Wyżywienie
Wszystko w cenie. Jedzenie jest idealne. Wysokiej jakości surowce. W tydzień mieliśmy chyba wszystko oprócz mięsa baraniego i koziego. Królik, indyk, ośmiornica, kurczak, wieprzowina, cielęcina, wołowina. Gyros, souvlaki, steki z kurczaka itp. Wieczorem był też grill przy basenie. Jedzenie było bez zarzutu. Wiele napojów bezalkoholowych do wyboru. Mnóstwo lodów i deserów.

Obsługa w hotelu
Ośrodek Kampos Village ma pomocny i uśmiechnięty personel.

Plaża
Długie plaże to mieszanka małych, kolorowych, pięknych kamyków i piasku. Po kilku metrach w morzu piaszczyste dno. Dużo leżaków i parasoli - komplet za 5 euro. Przy zamówieniu drinka, wydając ponad 6 euro, zestaw był gratis. Mnóstwo barów. Ceny były niższe niż w Chorwacji i dotyczyło to również restauracji. Na przykład espresso 3 euro, podwójne expresso 3,5.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (2) (0)

Samos – Hotele z opiniami

Samos - Ostatnio kupione hotele

Saint Nicholas

Saint Nicholas

Ocena: 3/5

Grecja, Samos, Psili Ammos

Ocena 4,5 / 5

od 1 955 za osobę

Arion

Arion

Ocena: 4/5

Grecja, Samos, Kokkari

Ocena 4,6 / 5

od 2 328 za osobę

Zefiros Beach

Zefiros Beach

Ocena: 3/5

Grecja, Samos, Pitagorio

Ocena 4,7 / 5

od 2 705 za osobę

Samaina Inn

Samaina Inn

Ocena: 4/5

Grecja, Samos, Karlovasi

Ocena 4,5 / 5

od 3 537 za osobę

Aphrodite

Aphrodite

Ocena: 2/5

Grecja, Samos, Kambos Marathokambos

od 1 004 za osobę

Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.

+48 71 771 76 55

Mapa Samos

Poradnik, pogoda na Samos, informacje przed wylotem

W zależności od lotniska wylotowego lot na Samos trwa około 2,5-3 h. Chcąc spędzić w powietrzu możliwie jak najmniej czasu, co jest ważne np. dla rodziców podróżujących z małymi dziećmi, można wybrać inną grecką wyspę, położoną w stosunkowo mniejszej odległości od polskich lotnisk. Można zorganizować urlop na Kefalonii czy zdecydować się na odwiedzenie Grecji kontynentalnej w ramach wycieczki na Riwierę Olimpijską. Loty z Polski na Samos obsługuje Międzynarodowy port lotniczy Samos „Aristarchos”.

Jaka waluta obowiązuje na Samos?

Jako wyspa grecka Samos jest miejscem, gdzie w sklepach czy punktach usługowych można płacić w euro. Jeśli turyści planują popłynąć z niej do Turcji, warto zabrać ze sobą dolary lub liry tureckie.

Jakich cen można się spodziewać na Samos?

Ceny na Samos w sklepach czy punktach usługowych nie są wygórowane. Można spodziewać się następujących:

 • chleb 500 g – 1,70 euro,
 • pomidory 1 kg – 1,90 euro,
 • mleko 1,5%, 1 l – 1,24 euro,
 • woda mineralna 6 x 1,5 l – 1,25 euro,
 • piwo Alta 4 x 500 ml – 5,80 euro,
 • wynajem auta na 3 dni (Toyota Aygo) – około 70 euro.

Jaki transport wybrać na Samos?

Po Samos, pomiędzy poszczególnymi miejscowościami na wyspie, można poruszać się wynajętym samochodem czy motocyklem. To miejsce ma dobrze rozwiniętą infrastrukturę drogową. Samos zapewnia także dobry, regularny transport publiczny. Autobusy kursują z dużą częstotliwością.

Co oferuje lokalna kuchnia na Samos?

Bliskie sąsiedztwo Turcji wpływa na kuchnię, jakiej można skosztować, będąc na wakacjach na Samos. Oprócz typowo greckich potraw, jak mousaka, znaleźć można także specjały – potrawy z kozła. Przykładem jest faszerowany kozioł, pieczony w piecu z fasolą lub ziemniakami. Ciekawostką są placki z ciecierzycy, smażone kwiaty cukinii czy nadziewane ryżem oraz zapiekanki z żółtej dyni i lokalnego sera – bourekia. Z wypieków polecane są ciasteczka kserotigana.

Pogoda na Samos, aktywny wypoczynek

Idealne warunki pogodowe na wyspie panują w okresie od czerwca do września. Nic zatem dziwnego, że wówczas gości tam na wczasach najwięcej podróżnych, a hotel lepiej rezerwować z wyprzedzeniem. Na Samos dominuje klimat śródziemnomorski, w szczycie sezonu turystycznego, przypadającym na lipiec oraz sierpień, dni są gorące, słoneczne i bezchmurne.

Wspaniała pogoda sprzyja oddawaniu się sportom wodnym, przynoszącym nieco wytchnienia od prażącego słońca. W tamtejszych kurortach mieszczą się liczne ośrodki, w których można wykupić tanią wycieczkę statkiem wokół całej wyspy, czy udać się na nurkowanie.

W pobliżu położonej na zachodzie Votsalakii panują idealne warunki trekkingowe, mieszczą się tam szlaki turystyczne o różnym stopniu trudności, również amatorzy poradzą sobie w trasie. Z kolei zbocza góry Kerkis idealnie nadają się na wspinaczkę. To raj dla aktywnych turystów.

Wakacje w Samos będą niezapomnianą przygodą, w dodatku nie muszą kosztować majątku. W sezonie letnim można upolować atrakcyjne oferty na dość tanie wczasy last minute, dzięki biurom podróży takim jak np. Itaka czy TUI.

Czas lokalny to godzina do przodu w stosunku do tego w Polsce.

Najlepszy miesiąc na wakacje

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień

Pogoda teraz

 • Temperatura 33 °C w nocy 24 °C

 • Temperatura wody 22 °C

Temperatura w kolejnych dniach

 • Piątek 36 °C w nocy 23 °C

 • Sobota 34 °C w nocy 20 °C

 • Niedziela 33 °C w nocy 20 °C

 • Poniedziałek 34 °C w nocy 20 °C

Pogoda

 • Styczeń Sty 13 °C woda 16 °C

 • Luty Lut 13 °C woda 16 °C

 • Marzec Mar 16 °C woda 16 °C

 • Kwiecień Kwi 20 °C woda 17 °C

 • Maj Maj 24 °C woda 19 °C

 • Czerwiec Cze 29 °C woda 22 °C

 • Lipiec Lip 32 °C woda 24 °C

 • Sierpień Sie 32 °C woda 24 °C

 • Wrzesień Wrz 29 °C woda 24 °C

 • Październik Paź 23 °C woda 22 °C

 • Listopad Lis 17 °C woda 20 °C

 • Grudzień Gru 14 °C woda 17 °C

Przydatne informacje