František H.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2025
Przyjemny hotel z przestronnymi apartamentami, blisko pięknej plaży z czystą wodą. Jest też ładny, czysty basen z leżakami, ale nie korzystaliśmy z niego, bo morze było blisko. Spędziliśmy tam cudowne 14 dni.
Przyjemny hotel z przestronnymi apartamentami, blisko pięknej plaży z czystą wodą. Jest też ładny, czysty basen z leżakami, ale nie korzystaliśmy z niego, bo morze było blisko. Spędziliśmy tam cudowne 14 dni.
Plaża znajduje się około 80 m od lokalnej drogi. Nie jest najlepiej utrzymana, ale jest czysta, szeroka, piaszczysta, z pięknym widokiem na okoliczne góry. Morze jest ciepłe, woda przejrzysta, po prostu piękna.
WyżywienieMożliwość samodzielnego przygotowywania posiłków, robienia zakupów na pobliskich targowiskach lub kolacji w pobliskich tawernach — wszystko doskonałe.
ZakwaterowaniePiękne wnętrza przestronnych apartamentów, łazienka, suszarka do włosów, dobrze wyposażony aneks kuchenny, taras lub balkon z częścią wypoczynkową.
UsługiSprzątanie jest regularne i dokładne, pościel i ręczniki są zmieniane regularnie.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (1)











