Malezja - Przewodnik

<a href="https://www.travelplanet.pl/wczasy/oferty/malezja/" target="_blank"><strong>Malezja</strong></a> jest azjatyckim panstwem obejmujacym Pólwysep Malajski i pólnocna czesc Wyspy Borneo. Najwyzsze temperatury, sprzyjajace wycieczkom last minute, panuja tu od lutego do listopada i wynosza niemal 30°C, natomiast w pozostalych miesiacach nigdy nie spadaja ponizej 22°C.

Pogoda w Malezji

Dzisiaj, 23.10 32°C
Malezja jest azjatyckim panstwem obejmujacym Pólwysep Malajski i pólnocna czesc Wyspy Borneo. Najwyzsze temperatury, sprzyjajace wycieczkom last minute, panuja tu od lutego do listopada i wynosza niemal 30°C, natomiast w pozostalych miesiacach nigdy nie spadaja ponizej 22°C. O Malezji
Zachodnia czesc Malezji to teren górzysty z zalesionymi zboczami gór i nizinnymi wybrzezami. Ten fascynujacy i róznorodny kraj urzeka przybywajacych tu na wakacje turystów licznymi wodospadami i jaskiniami oraz wiecznie zielonymi pierwotnymi lasami równikowymi uwazanymi za jedne z najpiekniejszych na swiecie. W tropikalnych dzunglach zyja rzadko spotykane gatunki zwierzat, np. tygrysy, tapiry, nosorozec jawajski, niedzwiedz malajski, orangutan i gibbon. Ponadto to, co przyciaga turystów na wakacje do Malezji to takze góry i mozliwosc uprawiania turystyki górskiej, parki narodowe z licznymi atrakcjami i dziewicze dzungle.
Sandpiper Hotel

Sandpiper Hotel

Cena za 1 osobę:
3 179 zł
Malezja oferuje szeroka game niezapomnianych wrazen, mozliwosc podziwiania imponujacych dziel sztuki i zabytków architektury oraz daje okazje do poznania oryginalnej kultury, chocby poprzez udzial w licznych obrzedach swiatecznych.Miejscowosci, w których koncentruje sie ruch turystyczny to Burau Bay, Kota Kinabalu, Kuah, Pangkor i Tengah.
Stolica Malezji jest Kuala Lumpur, w którym nowoczesne drapacze chmur komponuja sie z islamskimi budowlami. Miasta Malezji zamieszkiwane sa glównie przez bardzo goscinnych i przyjaznych Malajów, Chinczyków i Hindusów, co wplynelo na fakt, ze Malezja to bogactwo kulturowe oraz róznorodnosc architektury.
Best Western Petaling Jaya

Best Western Petaling Jaya

Cena za 1 osobę:
3 330 zł
Wspaniale, urokliwe plaze zachodniego i wschodniego wybrzeza Pólwyspu Malajskiego oraz stanów Sabah i Sarawak na Wyspie Borneo pokryte palmami kokosowymi oraz przybrzezne cieple i czyste wody pelne malowniczych raf koralowych oferuja szeroki wybór sportów wodnych z nurkowaniem na czele.

Turysci przybywajacy tu na wakacje moga skorzystac z zakwaterowania zarówno w luksusowych hotelach jak i w prostych, urokliwych chatach pokrytych strzecha.

Okazje Last Minute: Malezja

6 dni 27.11 - 03.12 Inne terminy Warszawa BB - Śniadania TOP Touristik
3 371 zł/os.
cena za 2 os.: 6 742 zł
6 dni 27.11 - 03.12 Inne terminy Warszawa BB - Śniadania TOP Touristik
3 487 zł/os.
cena za 2 os.: 6 974 zł
7 dni 22.04 - 29.04 Inne terminy Warszawa RO - Bez wyżywienia Ecco Travel
3 590 zł/os.
cena za 2 os.: 7 180 zł

Malezja na skróty

Regiony:
Miejsca: