Temperatury i pogoda w Grecji

Pogoda w Grecji

Dzisiaj, 19.05 28 °C
Jutro, 20.05 28 °C
Pojutrze, 21.05 28 °C

Grecja to kraj znajdujący się w południowo-wschodniej Europie, który może poszczycić się bogatą kulturą sięgającą tysięcy lat wstecz. Słynie z wielu starożytnych zabytków, a do najpopularniejszych należą m.in. Akropol, świątynia w Delfach bądź ruiny starożytnej Olimpii. Fascynujące dziedzictwo kulturowe to jednak nie wszystko, co Grecja ma nam do zaoferowania. Wybierając się do tego kraju, możemy podziwiać także piękne plaże, malownicze wyspy i błękit morza. Pogoda w Grecji jest zróżnicowana, ale na większości terenów panuje klimat śródziemnomorski. Lata są tutaj gorące i suche, a temperatury bardzo często przekraczają wtedy 30°C. Zimy są łagodne, a wiosna i jesień niezwykle przyjemne, co czyni je idealnymi porami na zwiedzanie i odkrywanie uroków tego pięknego kraju.

Kiedy najlepiej jechać do Grecji?

Wszystko zależy od tego, w jakim celu wybierasz się do Grecji. Jeśli marzą Ci się typowe wakacje na plaży z kąpielami w ciepłym morzu, koniecznie wybierz się do tej części Europy w ciągu lata, między czerwcem a wrześniem. Morze jest wtedy najcieplejsze, dni najdłuższe i najbardziej słoneczne. W ciągu dnia temperatury w Grecji bardzo często przekraczają 30°C, a w nocy rzadko kiedy spadają poniżej 20°C. Jeśli preferujesz łagodny klimat, dobrym pomysłem jest urlop w Grecji wiosną lub jesienią. W tym okresie woda jest nadal przyjemna, a mniejsze upały sprzyjają zwiedzaniu starożytnych zabytków.

Najcieplejsze miesiące w Grecji

Do najcieplejszych miesięcy w Grecji należą lipiec i sierpień. Średnia temperatura wynosi wtedy ok. 30°C w ciągu dnia oraz ok. 22°C w nocy. Te dwa miesiące to również szczyt sezonu turystycznego, kiedy to południowo-wschodnie państwo przeżywa prawdziwe oblężenie miłośników podróży spragnionych pięknych plaż, słońca, morza i zabytków. Temperatury w Grecji w lipcu i sierpniu są wysokie, dlatego na zwiedzanie warto zdecydować się wczesnym rankiem bądź wieczorem, kiedy słońce przestaje królować na niebie.

Kiedy jest najcieplejsza woda w Grecji?

Najcieplejszej wody w Grecji turyści mogą doświadczać w lipcu i sierpniu. W tych dwóch miesiącach morza oraz akweny wokół greckich wysp osiągają najwyższe temperatury, stwarzając idealne warunki do kąpieli oraz uprawiania sportów wodnych. Średnia temperatura wody waha się wtedy między 24°C a 25°C, choć w niektórych regionach Grecji wartości mogą przekraczać nawet 26°C.

Pogoda w Grecji w styczniu

Pogoda w Grecji w styczniu jest typowa dla klimatu śródziemnomorskiego z wpływem kontynentalnym. Na wyspach i w południowych regionach kraju można spodziewać się łagodniejszych temperatur na poziomie 13°C. Na kontynencie jest nieco chłodniej, a wysokie obszary górskie mogą być nawet pokryte śniegiem. Styczniowe noce nie należą do najcieplejszych, bo temperatura spada wtedy do ok. 7°C. Styczeń może być dobrym czasem na zwiedzanie regionu oraz doświadczanie lokalnej kultury, ale z pewnością nie jest to okres na plażowanie i kąpiele w morzu.

Grecja w styczniu - sprawdź oferty

Pogoda w Grecji w lutym

W lutym pogoda w Grecji jest podobna do tej występującej w styczniu. Można spodziewać się temperatur na poziomie 14°C w ciągu dnia na wyspach i w południowych regionach państwa. Noce nadal pozostają chłodne (ok. 7°C). Luty to okres poza sezonem turystycznym, więc tłumy są niewielkie, a wiele popularnych miejsc będzie bardzo spokojnych. Jest to dobry czas na autentyczne doświadczanie życia w Grecji, odkrywanie lokalnych tradycji i smakowanie regionalnych potraw.

Grecja w lutym - sprawdź oferty

Pogoda w Grecji w marcu

Marzec w Grecji przynosi nieco ocieplenia, a średnie temperatury wynoszą ok. 16°C w dzień oraz średnio 8°C w nocy. Opady nie występują już tak często jak w poprzednich miesiącach, a słońce coraz śmielej wychyla się zza chmur. Jest to dobry miesiąc na podróżowanie do Grecji, aby zachwycać się starożytnymi zabytkami i oddawać długim, pieszym wędrówkom. Należy pamiętać jednak o odpowiednio ciepłym ubraniu, zwłaszcza na chłodne wieczory. Choć pojawiają się pierwsi śmiałkowie zażywający kąpieli w morzu, woda jest jeszcze stosunkowo zimna.

Grecja w marcu - sprawdź oferty

Pogoda w Grecji w kwietniu

W kwietniu pogoda w Grecji jest przyjemna, zwłaszcza w porównaniu z poprzednimi zimowymi miesiącami. Do kraju powoli przybywa wiosna, racząc nas temperaturami na poziomie ok. 19°C w dzień oraz 12°C w nocy. W obszarach górskich aura może być nieco chłodniejsza. Kwiecień to miesiąc, kiedy dni stopniowo się wydłużają, a opady zdarzają się już raczej sporadycznie. Ten przejściowy okres między zimą a latem, jest dobrym czasem na zwiedzanie zabytków, odkrywanie uroków greckich wysp i łapanie pierwszych promieni słońca na plaży. Woda w morzu, zwłaszcza na południu Grecji, może być już wystarczająco ciepła do kąpieli.

Grecja w kwietniu - sprawdź oferty

Pogoda w Grecji w maju

Pogoda w Grecji w maju jest coraz bardziej stabilna, a średnie temperatury wynoszą ok. 24°C w dzień oraz 16°C w nocy. Takie ocieplenie zwiastuje nadchodzące lato i powoli zaczyna się sezon turystyczny w tym kraju. Maj jest ostatnim dzwonkiem na podróżowanie do Grecji, jeśli zależy nam na uniknięciu dużych tłumów turystów i spokojnym podziwianiu dziedzictwa kulturowego tego państwa. W tym miesiącu woda w morzu jest cieplejsza i coraz więcej osób zażywa w nim kąpieli bądź uprawia sporty wodne, czyniąc ten okres jednym z lepszych na urlop, jeśli chcemy połączyć zwiedzanie z plażowaniem.

Grecja w maju - sprawdź oferty

Pogoda w Grecji w czerwcu

Czerwiec w Grecji jest gorący oraz słoneczny, a region doświadcza temperatur na poziomie 28°C w ciągu dnia oraz 20°C w ciągu nocy. Czerwiec otwiera sezon turystyczny, a liczba przyjezdnych zaczyna gwałtownie wzrastać, szczególnie na greckich wyspach. Jest to doskonały okres na plażowanie, kąpiele morskie i relaks z pięknymi widokami. Jeśli planujesz zwiedzanie w tym gorącym okresie, warto zadbać o odpowiednią ochronę przeciwsłoneczną i lekkie, zwiewne ubrania. Pamiętaj także o nawadnianiu organizmu, a na piesze wycieczki wybieraj się całkiem rano bądź wieczorem.

Grecja w czerwcu - sprawdź oferty

Pogoda w Grecji w lipcu

W lipcu Grecja doświadcza jednych z większych temperatur w ciągu całego roku na poziomie 31°C w ciągu dnia. W nocy jest nieco chłodniej, bo w granicach 23°C. Lipiec to doskonały czas na plażowanie, kąpiele morskie i wszelkie aktywności związane z wodą. Morze jest niezwykle ciepłe i przyjemne do rekreacji w nim. W tym miesiącu można także odczuć wakacyjny klimat w pełni, dzięki licznym festiwalom, imprezom i lokalnym świętom.

Pogoda w Grecji w sierpniu

Wyspy i południowe regiony doświadczają ekstremalnych temperatur. Choć ich średnia wartość oscyluje w granicach 31°C bardzo często zdarzają się jeszcze większe upały. W nocy możemy spodziwać się 22°C W sierpniu liczba turystów w Grecji jest największa i jest to idealny czas na spędzenie wakacji w typowo plażowym klimacie. Nieco ochłodzić się można podczas kąpieli w morzu, choć nawet woda w nim jest bardzo ciepła. Wieczory są bardzo przyjemne i sprzyjają długim spacerom po okolicy i rozrywkom na świeżym powietrzu.

Pogoda w Grecji we wrześniu

Wrzesień wita nas lekkim obniżeniem temperatur, które w tym okresie wynoszą ok. 28°C w dzień oraz 19°C w nocy. Dla większości osób, zwłaszcza tych, które nie przywykły do gorącego, południowego klimatu, wrzesień jest idealnym okresem na wakacje w Grecji. Tłumy turystów są już mniejsze, a pogoda nadal sprzyja wypoczynkowi na plaży i kąpielom w morzu. We wrześniu zwiedzanie zabytków jest także mniej męczące ze względu na nieco niższe upały.

Grecja we wrześniu - sprawdź oferty

Pogoda w Grecji w październiku

W październiku pogoda jest już znacznie łagodniejsza niż w poprzednich, letnich miesiącach. Średnie temperatury w Grecji w tym miesiącu wynoszą ok. 23°C w dzień oraz ok.15°C w nocy, czyniąc ten okres idealnym do długich, pieszych wędrówek, podziwiania dziedzictwa kulturowego greków, a także wypraw na wyższe partie górskie. W październiku woda w morzu jest nadal ciepła, i choć nieco chłodniejsza niż w ciągu pełni lata, ciągle przyjemna do kąpieli. W tym miesiącu można także doświadczyć lokalnych świąt i festiwali, które dodatkowo umilą nasz pobyt.

Grecja w październiku - sprawdź oferty

Pogoda w Grecji w listopadzie

W listopadzie panuje typowo jesienna pogoda dla klimatu śródziemnomorskiego, czyli można spodziewać się ochłodzenia, jednak temperatury w ciągu dnia nadal oscylują między 15°C a 20°C. Na kontynencie może być nieco zimniej, a opady deszczu są coraz częstsze. Ze względu na stosunkowo wysokie temperatury w ciągu dnia, listopad jest świetnym miesiącem do podziwiania greckiego piękna krajobrazu. Ze względu na ochłodzenie się wody w morzu, większość turystów ogranicza się do spacerów po plaży, które nadal są niezwykle przyjemne.

Grecja w listopadzie - sprawdź oferty

Pogoda w Grecji w grudniu

W grudniu pogoda w Grecji jest już stosunkowo chłodna, a temperatury wynoszą około 15°C w dzień oraz 9°C w nocy. Jeszcze zimniej może być na kontynencie i w wysokich obszarach górskich. Grudzień to miesiąc poza sezonem turystycznym, więc ogólna atmosfera jest znacznie spokojniejsza, co umożliwia doświadczanie prawdziwego, greckiego życia z dala od tłumów. Jest to dobry okres na spędzenie wakacji zgodnie z ideologią „slow life”. Wybierając się do Grecji w grudniu, warto zadbać o cieplejszą, zimową garderobę, zwłaszcza jeśli planujemy wycieczki w wyższe partie gór.

Grecja w grudniu - sprawdź oferty

Średnie temperatury w Grecji

Temperatura powietrza w dzień [°C]:
styczen 13 luty 14 marzec 16 kwiecien 19 maj 24 czerwiec 28 lipiec 31 sierpień 31 wrzesień 28 październik 23 listopad 19 grudzień 15
Temperatura powietrza w nocy [°C]:
styczen 7 luty 7 marzec 8 kwiecien 12 maj 16 czerwiec 20 lipiec 23 sierpień 22 wrzesień 19 październik 15 listopad 12 grudzień 9
Temperatura wody [°C]:
styczen 15 luty 14 marzec 14 kwiecien 15 maj 19 czerwiec 22 lipiec 24 sierpień 25 wrzesień 24 październik 22 listopad 19 grudzień 16
Liczba godzin słonecznych [h]:
styczen 5 luty 6 marzec 6 kwiecien 7 maj 8 czerwiec 10 lipiec 12 sierpień 11 wrzesień 9 październik 7 listopad 4 grudzień 4

Pogoda na Krecie

Dzisiaj, 19.05 34 °C
Jutro, 20.05 30 °C
Pojutrze, 21.05 34 °C

Średnie temperatury - Kreta

Temperatura powietrza w dzień [°C]:
styczen 12 luty 12 marzec 14 kwiecien 17 maj 20 czerwiec 24 lipiec 26 sierpień 26 wrzesień 24 październik 21 listopad 17 grudzień 14
Temperatura powietrza w nocy [°C]:
styczen 9 luty 9 marzec 10 kwiecien 12 maj 16 czerwiec 18 lipiec 21 sierpień 22 wrzesień 22 październik 16 listopad 12 grudzień 10
Temperatura wody [°C]:
styczen 16 luty 15 marzec 15 kwiecien 16 maj 16 czerwiec 22 lipiec 25 sierpień 25 wrzesień 24 październik 22 listopad 20 grudzień 17
Liczba godzin słonecznych [h]:
styczen 3 luty 4 marzec 6 kwiecien 8 maj 10 czerwiec 12 lipiec 13 sierpień 12 wrzesień 10 październik 7 listopad 6 grudzień 4

Pogoda na Rodos

Dzisiaj, 19.05 23 °C
Jutro, 20.05 24 °C
Pojutrze, 21.05 24 °C

Średnie temperatury - Rodos

Temperatura powietrza w dzień [°C]:
styczen 14 luty 14 marzec 15 kwiecien 17 maj 20 czerwiec 23 lipiec 26 sierpień 27 wrzesień 25 październik 22 listopad 17 grudzień 14
Temperatura powietrza w nocy [°C]:
styczen 12 luty 12 marzec 13 kwiecien 15 maj 18 czerwiec 20 lipiec 23 sierpień 25 wrzesień 23 październik 20 listopad 12 grudzień 11
Temperatura wody [°C]:
styczen 17 luty 16 marzec 16 kwiecien 17 maj 19 czerwiec 22 lipiec 25 sierpień 27 wrzesień 26 październik 23 listopad 21 grudzień 18
Liczba godzin słonecznych [h]:
styczen 5 luty 6 marzec 12 kwiecien 13 maj 13 czerwiec 13 lipiec 14 sierpień 14 wrzesień 12 październik 11 listopad 4 grudzień 4

Pogoda na Santorini

Dzisiaj, 19.05 21 °C
Jutro, 20.05 20 °C
Pojutrze, 21.05 21 °C

Średnie temperatury - Santorini

Temperatura powietrza w dzień [°C]:
styczen 15 luty 14 marzec 15 kwiecien 16 maj 19 czerwiec 22 lipiec 24 sierpień 25 wrzesień 23 październik 21 listopad 18 grudzień 14
Temperatura powietrza w nocy [°C]:
styczen 12 luty 12 marzec 13 kwiecien 15 maj 16 czerwiec 21 lipiec 21 sierpień 22 wrzesień 22 październik 19 listopad 14 grudzień 13
Temperatura wody [°C]:
styczen 17 luty 15 marzec 15 kwiecien 15 maj 18 czerwiec 22 lipiec 23 sierpień 24 wrzesień 23 październik 24 listopad 19 grudzień 17
Liczba godzin słonecznych [h]:
styczen 3 luty 4 marzec 9 kwiecien 10 maj 14 czerwiec 14 lipiec 14 sierpień 14 wrzesień 12 październik 11 listopad 6 grudzień 4

Pogoda w Chalkidiki

Dzisiaj, 19.05 24 °C
Jutro, 20.05 23 °C
Pojutrze, 21.05 24 °C

Średnie temperatury - Chalkidiki

Temperatura powietrza w dzień [°C]:
styczen 9 luty 11 marzec 12 kwiecien 16 maj 20 czerwiec 25 lipiec 27 sierpień 28 wrzesień 23 październik 19 listopad 14 grudzień 10
Temperatura powietrza w nocy [°C]:
styczen 5 luty 6 marzec 7 kwiecien 10 maj 15 czerwiec 19 lipiec 21 sierpień 22 wrzesień 19 październik 14 listopad 8 grudzień 8
Temperatura wody [°C]:
styczen 13 luty 13 marzec 13 kwiecien 14 maj 18 czerwiec 22 lipiec 25 sierpień 26 wrzesień 24 październik 20 listopad 16 grudzień 17
Liczba godzin słonecznych [h]:
styczen 4 luty 6 marzec 6 kwiecien 14 maj 14 czerwiec 14 lipiec 14 sierpień 13 wrzesień 12 październik 8 listopad 4 grudzień 4

Pogoda na Zakynthos

Dzisiaj, 19.05 23 °C
Jutro, 20.05 21 °C
Pojutrze, 21.05 21 °C

Średnie temperatury - Zakynthos

Temperatura powietrza w dzień [°C]:
styczen 14 luty 13 marzec 14 kwiecien 15 maj 20 czerwiec 24 lipiec 25 sierpień 26 wrzesień 24 październik 21 listopad 18 grudzień 14
Temperatura powietrza w nocy [°C]:
styczen 8 luty 10 marzec 12 kwiecien 14 maj 17 czerwiec 21 lipiec 23 sierpień 24 wrzesień 22 październik 19 listopad 12 grudzień 10
Temperatura wody [°C]:
styczen 15 luty 14 marzec 14 kwiecien 14 maj 18 czerwiec 22 lipiec 24 sierpień 25 wrzesień 24 październik 22 listopad 20 grudzień 17
Liczba godzin słonecznych [h]:
styczen 6 luty 7 marzec 10 kwiecien 10 maj 14 czerwiec 15 lipiec 15 sierpień 14 wrzesień 12 październik 10 listopad 8 grudzień 7

Pogoda w Atenach

Dzisiaj, 19.05 28 °C
Jutro, 20.05 28 °C
Pojutrze, 21.05 28 °C

Średnie temperatury - Ateny

Temperatura powietrza w dzień [°C]:
styczen 13 luty 14 marzec 16 kwiecien 19 maj 24 czerwiec 29 lipiec 32 sierpień 34 wrzesień 29 październik 24 listopad 19 grudzień 15
Temperatura powietrza w nocy [°C]:
styczen 7 luty 7 marzec 8 kwiecien 12 maj 15 czerwiec 20 lipiec 23 sierpień 22 wrzesień 19 październik 15 listopad 12 grudzień 9
Temperatura wody [°C]:
styczen 14 luty 14 marzec 15 kwiecien 15 maj 18 czerwiec 22 lipiec 24 sierpień 24 wrzesień 23 październik 21 listopad 20 grudzień 16
Liczba godzin słonecznych [h]:
styczen 5 luty 6 marzec 6 kwiecien 7 maj 8 czerwiec 10 lipiec 12 sierpień 11 wrzesień 9 październik 7 listopad 4 grudzień 4

Pogoda na Korfu

Dzisiaj, 19.05 22 °C
Jutro, 20.05 23 °C
Pojutrze, 21.05 23 °C

Średnie temperatury - Korfu

Temperatura powietrza w dzień [°C]:
styczen 10 luty 9 marzec 12 kwiecien 14 maj 18 czerwiec 22 lipiec 24 sierpień 25 wrzesień 22 październik 19 listopad 19 grudzień 10
Temperatura powietrza w nocy [°C]:
styczen 8 luty 7 marzec 9 kwiecien 11 maj 13 czerwiec 19 lipiec 22 sierpień 22 wrzesień 19 październik 16 listopad 16 grudzień 9
Temperatura wody [°C]:
styczen 15 luty 14 marzec 14 kwiecien 15 maj 18 czerwiec 22 lipiec 24 sierpień 25 wrzesień 24 październik 22 listopad 19 grudzień 17
Liczba godzin słonecznych [h]:
styczen 4 luty 4 marzec 12 kwiecien 13 maj 14 czerwiec 14 lipiec 15 sierpień 14 wrzesień 13 październik 12 listopad 10 grudzień 4

Pogoda na Mykonos

Dzisiaj, 19.05 19 °C
Jutro, 20.05 20 °C
Pojutrze, 21.05 21 °C

Średnie temperatury - Mykonos

Temperatura powietrza w dzień [°C]:
styczen 14 luty 14 marzec 16 kwiecien 18 maj 22 czerwiec 26 lipiec 28 sierpień 31 wrzesień 24 październik 22 listopad 18 grudzień 15
Temperatura powietrza w nocy [°C]:
styczen 7 luty 7 marzec 11 kwiecien 12 maj 15 czerwiec 19 lipiec 22 sierpień 24 wrzesień 19 październik 16 listopad 13 grudzień 11
Temperatura wody [°C]:
styczen 18 luty 17 marzec 17 kwiecien 17 maj 20 czerwiec 23 lipiec 24 sierpień 25 wrzesień 24 październik 22 listopad 20 grudzień 18
Liczba godzin słonecznych [h]:
styczen 4 luty 4 marzec 6 kwiecien 8 maj 10 czerwiec 12 lipiec 12 sierpień 11 wrzesień 10 październik 8 listopad 6 grudzień 4

Pogoda na Kos

Dzisiaj, 19.05 24 °C
Jutro, 20.05 21 °C
Pojutrze, 21.05 23 °C

Średnie temperatury - Kos

Temperatura powietrza w dzień [°C]:
styczen 12 luty 12 marzec 13 kwiecien 16 maj 19 czerwiec 23 lipiec 25 sierpień 25 wrzesień 23 październik 20 listopad 16 grudzień 13
Temperatura powietrza w nocy [°C]:
styczen 9 luty 9 marzec 8 kwiecien 13 maj 16 czerwiec 20 lipiec 22 sierpień 23 wrzesień 20 październik 17 listopad 13 grudzień 10
Temperatura wody [°C]:
styczen 15 luty 14 marzec 12 kwiecien 15 maj 18 czerwiec 21 lipiec 23 sierpień 23 wrzesień 22 październik 20 listopad 18 grudzień 16
Liczba godzin słonecznych [h]:
styczen 10 luty 10 marzec 12 kwiecien 12 maj 12 czerwiec 13 lipiec 13 sierpień 12 wrzesień 10 październik 8 listopad 7 grudzień 6

Pogoda w Chanii

Dzisiaj, 19.05 27 °C
Jutro, 20.05 25 °C
Pojutrze, 21.05 27 °C

Średnie temperatury - Chania

Temperatura powietrza w dzień [°C]:
styczen 14 luty 13 marzec 15 kwiecien 19 maj 22 czerwiec 26 lipiec 30 sierpień 31 wrzesień 26 październik 23 listopad 19 grudzień 15
Temperatura powietrza w nocy [°C]:
styczen 9 luty 8 marzec 12 kwiecien 16 maj 19 czerwiec 21 lipiec 23 sierpień 24 wrzesień 21 październik 19 listopad 16 grudzień 13
Temperatura wody [°C]:
styczen 14 luty 14 marzec 14 kwiecien 16 maj 18 czerwiec 21 lipiec 24 sierpień 25 wrzesień 23 październik 20 listopad 18 grudzień 16
Liczba godzin słonecznych [h]:
styczen 10 luty 11 marzec 12 kwiecien 13 maj 14 czerwiec 14 lipiec 14 sierpień 14 wrzesień 12 październik 11 listopad 10 grudzień 10

Pogoda w Karpathos

Dzisiaj, 19.05 22 °C
Jutro, 20.05 21 °C
Pojutrze, 21.05 23 °C

Średnie temperatury - Karpathos

Temperatura powietrza w dzień [°C]:
styczen 13 luty 13 marzec 16 kwiecien 19 maj 24 czerwiec 29 lipiec 32 sierpień 32 wrzesień 28 październik 23 listopad 18 grudzień 15
Temperatura powietrza w nocy [°C]:
styczen 7 luty 6 marzec 8 kwiecien 11 maj 14 czerwiec 18 lipiec 22 sierpień 22 wrzesień 18 październik 14 listopad 11 grudzień 8
Temperatura wody [°C]:
styczen 18 luty 17 marzec 17 kwiecien 18 maj 21 czerwiec 24 lipiec 27 sierpień 28 wrzesień 27 październik 25 listopad 22 grudzień 19
Liczba godzin słonecznych [h]:
styczen 4 luty 4 marzec 6 kwiecien 8 maj 10 czerwiec 12 lipiec 12 sierpień 11 wrzesień 10 październik 8 listopad 6 grudzień 4

Pogoda na Peloponezie

Dzisiaj, 19.05 27 °C
Jutro, 20.05 32 °C
Pojutrze, 21.05 32 °C

Średnie temperatury - Peloponez

Temperatura powietrza w dzień [°C]:
styczen 14 luty 14 marzec 17 kwiecien 19 maj 24 czerwiec 28 lipiec 31 sierpień 32 wrzesień 28 październik 23 listopad 19 grudzień 16
Temperatura powietrza w nocy [°C]:
styczen 6 luty 6 marzec 8 kwiecien 10 maj 14 czerwiec 17 lipiec 20 sierpień 22 wrzesień 17 październik 14 listopad 10 grudzień 7
Temperatura wody [°C]:
styczen 17 luty 16 marzec 16 kwiecien 17 maj 19 czerwiec 23 lipiec 24 sierpień 24 wrzesień 24 październik 22 listopad 19 grudzień 18
Liczba godzin słonecznych [h]:
styczen 5 luty 6 marzec 6 kwiecien 7 maj 8 czerwiec 10 lipiec 12 sierpień 11 wrzesień 9 październik 7 listopad 4 grudzień 4

Pogoda w Kalymnos

Dzisiaj, 19.05 23 °C
Jutro, 20.05 20 °C
Pojutrze, 21.05 21 °C

Średnie temperatury - Kalymnos

Temperatura powietrza w dzień [°C]:
styczen 13 luty 13 marzec 16 kwiecien 19 maj 24 czerwiec 29 lipiec 32 sierpień 32 wrzesień 28 październik 23 listopad 18 grudzień 15
Temperatura powietrza w nocy [°C]:
styczen 7 luty 6 marzec 8 kwiecien 11 maj 14 czerwiec 18 lipiec 22 sierpień 22 wrzesień 18 październik 14 listopad 11 grudzień 8
Temperatura wody [°C]:
styczen 18 luty 17 marzec 17 kwiecien 18 maj 21 czerwiec 24 lipiec 27 sierpień 28 wrzesień 27 październik 25 listopad 22 grudzień 19
Liczba godzin słonecznych [h]:
styczen 4 luty 4 marzec 6 kwiecien 8 maj 10 czerwiec 12 lipiec 12 sierpień 11 wrzesień 10 październik 8 listopad 6 grudzień 4

Pogoda na Kefalonii

Dzisiaj, 19.05 22 °C
Jutro, 20.05 24 °C
Pojutrze, 21.05 24 °C

Średnie temperatury - Kefalonia

Temperatura powietrza w dzień [°C]:
styczen 13 luty 15 marzec 18 kwiecien 17 maj 20 czerwiec 25 lipiec 32 sierpień 34 wrzesień 30 październik 23 listopad 19 grudzień 16
Temperatura powietrza w nocy [°C]:
styczen 9 luty 8 marzec 10 kwiecien 10 maj 14 czerwiec 18 lipiec 23 sierpień 24 wrzesień 23 październik 18 listopad 11 grudzień 8
Temperatura wody [°C]:
styczen 14 luty 14 marzec 14 kwiecien 16 maj 18 czerwiec 21 lipiec 23 sierpień 25 wrzesień 26 październik 21 listopad 18 grudzień 16
Liczba godzin słonecznych [h]:
styczen 4 luty 5 marzec 6 kwiecien 8 maj 9 czerwiec 11 lipiec 12 sierpień 11 wrzesień 9 październik 7 listopad 4 grudzień 3

Pogoda w Aghios Nikolaos

Dzisiaj, 19.05 29 °C
Jutro, 20.05 24 °C
Pojutrze, 21.05 24 °C

Średnie temperatury - Aghios Nikolaos

Temperatura powietrza w dzień [°C]:
styczen 14 luty 15 marzec 16 kwiecien 19 maj 22 czerwiec 26 lipiec 28 sierpień 29 wrzesień 27 październik 23 listopad 20 grudzień 16
Temperatura powietrza w nocy [°C]:
styczen 11 luty 11 marzec 12 kwiecien 14 maj 17 czerwiec 21 lipiec 23 sierpień 24 wrzesień 22 październik 19 listopad 16 grudzień 13
Temperatura wody [°C]:
styczen 16 luty 16 marzec 16 kwiecien 17 maj 20 czerwiec 23 lipiec 25 sierpień 26 wrzesień 25 październik 23 listopad 21 grudzień 18
Liczba godzin słonecznych [h]:
styczen 7 luty 8 marzec 9 kwiecien 19 maj 12 czerwiec 13 lipiec 14 sierpień 13 wrzesień 11 październik 9 listopad 8 grudzień 7

Pogoda w Lindos

Dzisiaj, 19.05 25 °C
Jutro, 20.05 26 °C
Pojutrze, 21.05 28 °C

Średnie temperatury - Lindos

Temperatura powietrza w dzień [°C]:
styczen 15 luty 14 marzec 15 kwiecien 18 maj 22 czerwiec 25 lipiec 27 sierpień 28 wrzesień 25 październik 23 listopad 18 grudzień 16
Temperatura powietrza w nocy [°C]:
styczen 12 luty 11 marzec 12 kwiecien 15 maj 19 czerwiec 22 lipiec 24 sierpień 25 wrzesień 23 październik 21 listopad 16 grudzień 13
Temperatura wody [°C]:
styczen 16 luty 15 marzec 16 kwiecien 18 maj 19 czerwiec 24 lipiec 26 sierpień 27 wrzesień 25 październik 23 listopad 21 grudzień 18
Liczba godzin słonecznych [h]:
styczen 10 luty 11 marzec 12 kwiecien 13 maj 14 czerwiec 15 lipiec 14 sierpień 13 wrzesień 13 październik 11 listopad 11 grudzień 9
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY