Temperatury i pogoda na Krecie

Pogoda na Krecie

Dzisiaj, 23.04 27 °C
Jutro, 24.04 24 °C
Pojutrze, 25.04 21 °C

Jednym z najpiękniejszych miejsc w Grecji, które co roku stanowi cel wypraw wakacyjnych turystów z całego świata, jest Kreta. Pogoda na tej wyjątkowej wyspie gwarantuje niezapomniany urlop w pełnym słońcu nadmorskiego klimatu. Temperatura na Krecie jest najwyższa od lipca do września, jednak miejsce to warto odwiedzić również wiosną oraz jesienią. Sprawdź, kiedy udać się na wczasy z morskimi kąpielami i opalaniem, a w których miesiącach pogoda na Krecie najbardziej sprzyjać będzie zwiedzaniu i wycieczkom krajoznawczym.

Kiedy najlepiej jechać na Kretę?

Kreta jest miejscem, gdzie przez cały rok panują korzystne warunki dla wczasowiczów. Turyści preferujący plażowanie i morskie kąpiele powinni zdecydować się na takie miesiące jak czerwiec, lipiec, sierpień czy wrzesień. Osoby, które szczególnie lubią spacery, zwiedzanie i wycieczki świetnie czuć się będą na Krecie również w miesiącach wiosennych i jesiennych. Dla osób, które kochają słońce i nie cierpią zimowej, polskiej aury, Kreta będzie doskonałą opcją również zimą.

Najcieplejsze miesiące na Krecie

Najcieplejsze miesiące na Krecie to lipiec i sierpień. Niewiele chłodniejszymi są również czerwiec oraz wrzesień. Dotyczy to zarówno temperatury na Krecie w dzień, w nocy, jak i wartości dotyczących wody.

Miesiące z najcieplejszą wodą na Krecie

Temperatura wody na Krecie zaliczana jest do bardzo korzystnych i ciepłych zarówno w miesiącach letnich, jak i jesiennych. Najwyższa temperatura na poziomie 25°C utrzymuje się w lipcu i sierpniu. 24°C wskazują termometry we wrześniu, natomiast 22°C to temperatura wody na Krecie w takich miesiącach jak czerwiec oraz październik.

Pogoda na Krecie w styczniu

Jeśli chcesz rozpocząć rok w oryginalny sposób, możesz to zrobić w takim miejscu jak Kreta. Pogoda w styczniu na tej greckiej wyspie nie sprzyja opalaniu, ale z pewnością jest o wiele korzystniejsza niż w Polsce i przypomina aurę wiosenną. Średnia temperatura na Krecie w styczniu wynosi 12°C w dzień, a w nocy 9°C. Jak na miesiąc zimowy to w porównaniu z Polską bardzo kusząca propozycja.

Pogoda na Krecie w lutym

W lutym nadal trwa okres zimowy na wyjątkowej wyspie, jaką bez wątpienia jest Kreta. Pogoda w lutym jest niemal identyczna jak w styczniu, co oznacza, że w dzień możemy spodziewać się temperatury w okolicy 12°C, a w nocy 9°C. Dni słonecznych odnotowuje się około 16 w miesiącu. Taka pogoda w porównaniu do często mroźnej i pochmurnej Polski jest dość wiosenna. Kreta może być ciekawym pomysłem na rodzinne ferie zimowe i zwiedzanie najpiękniejszych zakątków wyspy.

Pogoda na Krecie w marcu

Marzec to w Grecji czas, kiedy wszystko budzi się do życia. Wiosna pojawia się również na wyspach takich jak Kreta. Pogoda w marcu jest już korzystniejsza niż w styczniu czy lutym. Turyści mogą liczyć na 22 słoneczne dni w miesiącu i temperatury na poziomie 14°C w dzień. Nocą termometry wskazują średnio 10°C. To dobry czas na odpoczynek i oficjalne powitanie wiosny zwłaszcza dla osób, które kochają słońce. W Polsce jest go w tym czasie nieporównywalnie mniej.

Pogoda na Krecie w kwietniu

Osoby, które chciałyby się udać na wakacje, podczas których np. wynajmą auto, aby zwiedzić najpiękniejsze tereny i atrakcje turystyczne, muszą wiedzieć, że idealnym czasem na to jest kwiecień na Krecie. Pogoda sprzyja całodniowym wycieczkom, a średnio 17°C w dzień nie zmęczy podróżników i stworzy optymalne warunki do podziwiania uroków wyspy. W nocy termometry w kwietniu wskazują ok. 12°C. To gwarancja doskonałych warunków pogodowych także ze względu aż na 25 słonecznych dni w miesiącu.

Krata w kwietniu - sprawdź oferty

Pogoda na Krecie w maju

Jeżeli zastanawiasz się, jak zagospodarować urlop i długi weekend majowy, idealnym pomysłem będzie Kreta. Pogoda w maju jest już prawie letnia. Niektórzy skuszą się nawet na wejście do wody. Jest jednak ona jeszcze dość chłodna, a jej temperatura wynosi 16°C. Jednak średnia temperatura powietrza w dzień to 20°C, co stwarza idealne warunki do długich nadmorskich spacerów, wycieczek, ale też opalania. Przyjemnie jest również nocą. Termometry wskazują ok. 16°C.

Krata w maju - sprawdź oferty

Pogoda na Krecie w czerwcu

Czerwiec nie jest jeszcze typowo letnim miesiącem na takiej wyspie jak Kreta. Pogoda w czerwcu jednak zdecydowanie jest wakacyjna i to doskonały wybór na wczasy rodzinne, jak i we dwoje lub wypad ze znajomymi. Temperatura na Krecie w czerwcu oscyluje w granicach 24°C i zachęca do opalania oraz plażowania. Woda w granicach 22°C natomiast jest idealna do zażywania kąpieli. 29 dni słonecznych dni w miesiącu to gwarancja udanego pobytu w doskonałej cenie, jeszcze poza szczytem sezonu.

Pogoda na Krecie w lipcu

Nie ma lepszego czasu na plażowanie i zażywanie nadmorskich kąpieli w greckich morzach niż lipiec na Krecie. Pogoda w tym miesiącu jest wręcz idealna na wczasy i odpoczynek. Temperatura wody na poziomie 25°C zachęca do uprawiania sportów wodnych, jak i spędzania czasu nad brzegiem morza. Termometry wskazujące 26°C to gwarancja słonecznej i ciepłej pogody bez doskwierających i męczących upałów. W lipcu na Krecie od lat nie odnotowuje się też deszczowych dni.

Pogoda na Krecie w sierpniu

Sierpień to w Grecji wakacje w pełni. Gorąca i słoneczna jest również Kreta. Pogoda w sierpniu na wyspie zachęca do spędzania czasu w każdej formie. To idealny czas na nadmorskie kąpiele, uprawianie sportów wodnych, ale też krajoznawcze wycieczki, zwiedzanie i korzystanie z lokalnych atrakcji. Temperatura w dzień oscyluje w granicach 26°C i jest zbliżona do temperatury wody (25°C). Wielu wrażeń dostarczą też wieczorne i nocne spacery. Termometry wskazują o takich porach aż 22°C.

Pogoda na Krecie we wrześniu

Schyłek lata w Polsce to bardzo dobry czas na odwiedziny takiej wyspy jak Kreta. Pogoda we wrześniu wciąż zachęca do spędzenia czasu na wyjątkowych wakacjach dzięki fenomenalnej pogodzie. Temperatura wody to 24°C, zatem kąpiele będą niezwykle przyjemne i relaksujące. Ciepłe noce i dni w atmosferze 24°C pozwolą przedłużyć lato i jednocześnie spędzić urlop w nieco mniejszym tłoku niż podczas lipca czy sierpnia.

Krata we wrześniu - sprawdź oferty

Pogoda na Krecie w październiku

Październik w Polsce to czas, kiedy już na dobre zapominamy o lecie. Nie może tego jednak powiedzieć ktoś, kto uda się na wyjazd w takie miejsce jak Kreta. Pogoda w październiku nadal jest bardzo korzystna, a 21°C na termometrach w dzień zachęca do wykorzystania reszty urlopu właśnie w tym miesiącu. Śmiało można korzystać też z kąpieli w morzu. Woda wciąż ma tu przyjemną temperaturę 22°C, a dni słoneczne stanowią ¾ miesiąca. Każdy z nich jest też znacznie dłuższy niż w Polsce i trwa 11 godzin.

Krata w październiku - sprawdź oferty

Pogoda na Krecie w listopadzie

Jeżeli szukasz alternatywy dla przytłaczającej aury jesiennej w Polsce i chcesz wykorzystać możliwości, jakie stwarzają święta oraz dni wolne od pracy w pierwszej połowie miesiąca, doskonałym pomysłem jest Kreta. Pogoda w listopadzie jest przyjemna i prawdziwie wiosenna. Temperatura wody utrzymuje się na poziomie 20°C, a termometry za oknem wskazują 17°C. Można też liczyć na 20 słonecznych dni w miesiącu, które trwają średnio 11 godzin. Z powodzeniem więc zarówno odpoczniesz, zwiedzisz okolicę, jak i udasz się na ciekawe wycieczki w dalsze rejony wyspy.

Krata w listopadzie - sprawdź oferty

Pogoda na Krecie w grudniu

Grudzień kojarzy nam się ze śniegiem i świętami, ale kto powiedział, że tłem dla nich nie może być Kreta? Pogoda w grudniu pozwoli Ci połączyć dni wolne od pracy, rodzinny czas i wyjątkowe wakacje rodem z filmów w jedno i to w prawdziwie korzystnej atmosferze. Temperatura na Krecie w grudniu nie spada poniżej 14°C, a nocą poniżej 10°C. Woda jest stosunkowo ciepła, o czym świadczy 17°C. To idealne warunki dla lubiących ciepło, a także długie, słoneczne dni, które w grudniu trwają tu aż 10 dni.

Średnie temperatury w Kreta

Temperatura powietrza w dzień [°C]:
styczen 12 luty 12 marzec 14 kwiecien 17 maj 20 czerwiec 24 lipiec 26 sierpień 26 wrzesień 24 październik 21 listopad 17 grudzień 14
Temperatura powietrza w nocy [°C]:
styczen 9 luty 9 marzec 10 kwiecien 12 maj 16 czerwiec 18 lipiec 21 sierpień 22 wrzesień 22 październik 16 listopad 12 grudzień 10
Temperatura wody [°C]:
styczen 16 luty 15 marzec 15 kwiecien 16 maj 16 czerwiec 22 lipiec 25 sierpień 25 wrzesień 24 październik 22 listopad 20 grudzień 17
Liczba godzin słonecznych [h]:
styczen 3 luty 4 marzec 6 kwiecien 8 maj 10 czerwiec 12 lipiec 13 sierpień 12 wrzesień 10 październik 7 listopad 6 grudzień 4

Pogoda w Chanii

Dzisiaj, 23.04 28 °C
Jutro, 24.04 22 °C
Pojutrze, 25.04 19 °C

Średnie temperatury - Chania

Temperatura powietrza w dzień [°C]:
styczen 14 luty 13 marzec 15 kwiecien 19 maj 22 czerwiec 26 lipiec 30 sierpień 31 wrzesień 26 październik 23 listopad 19 grudzień 15
Temperatura powietrza w nocy [°C]:
styczen 9 luty 8 marzec 12 kwiecien 16 maj 19 czerwiec 21 lipiec 23 sierpień 24 wrzesień 21 październik 19 listopad 16 grudzień 13
Temperatura wody [°C]:
styczen 14 luty 14 marzec 14 kwiecien 16 maj 18 czerwiec 21 lipiec 24 sierpień 25 wrzesień 23 październik 20 listopad 18 grudzień 16
Liczba godzin słonecznych [h]:
styczen 10 luty 11 marzec 12 kwiecien 13 maj 14 czerwiec 14 lipiec 14 sierpień 14 wrzesień 12 październik 11 listopad 10 grudzień 10

Pogoda w Aghios Nikolaos

Dzisiaj, 23.04 24 °C
Jutro, 24.04 21 °C
Pojutrze, 25.04 20 °C

Średnie temperatury - Aghios Nikolaos

Temperatura powietrza w dzień [°C]:
styczen 14 luty 15 marzec 16 kwiecien 19 maj 22 czerwiec 26 lipiec 28 sierpień 29 wrzesień 27 październik 23 listopad 20 grudzień 16
Temperatura powietrza w nocy [°C]:
styczen 11 luty 11 marzec 12 kwiecien 14 maj 17 czerwiec 21 lipiec 23 sierpień 24 wrzesień 22 październik 19 listopad 16 grudzień 13
Temperatura wody [°C]:
styczen 16 luty 16 marzec 16 kwiecien 17 maj 20 czerwiec 23 lipiec 25 sierpień 26 wrzesień 25 październik 23 listopad 21 grudzień 18
Liczba godzin słonecznych [h]:
styczen 7 luty 8 marzec 9 kwiecien 19 maj 12 czerwiec 13 lipiec 14 sierpień 13 wrzesień 11 październik 9 listopad 8 grudzień 7

Pogoda w Bali

Dzisiaj, 23.04 27 °C
Jutro, 24.04 24 °C
Pojutrze, 25.04 21 °C

Średnie temperatury - Bali

Temperatura powietrza w dzień [°C]:
styczen 13 luty 14 marzec 16 kwiecien 18 maj 22 czerwiec 26 lipiec 30 sierpień 30 wrzesień 28 październik 23 listopad 19 grudzień 15
Temperatura powietrza w nocy [°C]:
styczen 9 luty 10 marzec 10 kwiecien 11 maj 15 czerwiec 19 lipiec 21 sierpień 22 wrzesień 21 październik 18 listopad 15 grudzień 11
Temperatura wody [°C]:
styczen 17 luty 16 marzec 16 kwiecien 17 maj 20 czerwiec 23 lipiec 26 sierpień 26 wrzesień 26 październik 23 listopad 21 grudzień 19
Liczba godzin słonecznych [h]:
styczen 5 luty 6 marzec 8 kwiecien 9 maj 11 czerwiec 13 lipiec 14 sierpień 13 wrzesień 11 październik 8 listopad 7 grudzień 5

Pogoda w Heraklionie

Dzisiaj, 23.04 27 °C
Jutro, 24.04 22 °C
Pojutrze, 25.04 20 °C

Średnie temperatury - Heraklion

Temperatura powietrza w dzień [°C]:
styczen 16 luty 16 marzec 17 kwiecien 20 maj 24 czerwiec 28 lipiec 31 sierpień 32 wrzesień 30 październik 25 listopad 20 grudzień 17
Temperatura powietrza w nocy [°C]:
styczen 10 luty 10 marzec 11 kwiecien 13 maj 16 czerwiec 20 lipiec 24 sierpień 24 wrzesień 23 październik 18 listopad 14 grudzień 11
Temperatura wody [°C]:
styczen 17 luty 16 marzec 17 kwiecien 17 maj 20 czerwiec 25 lipiec 27 sierpień 27 wrzesień 25 październik 23 listopad 21 grudzień 18
Liczba godzin słonecznych [h]:
styczen 4 luty 5 marzec 8 kwiecien 11 maj 12 czerwiec 13 lipiec 14 sierpień 12 wrzesień 9 październik 6 listopad 6 grudzień 4

Pogoda w Hersonissos

Dzisiaj, 23.04 28 °C
Jutro, 24.04 21 °C
Pojutrze, 25.04 19 °C

Średnie temperatury - Hersonissos

Temperatura powietrza w dzień [°C]:
styczen 14 luty 16 marzec 17 kwiecien 20 maj 23 czerwiec 27 lipiec 30 sierpień 30 wrzesień 28 październik 24 listopad 20 grudzień 16
Temperatura powietrza w nocy [°C]:
styczen 11 luty 11 marzec 11 kwiecien 13 maj 17 czerwiec 20 lipiec 22 sierpień 23 wrzesień 22 październik 19 listopad 16 grudzień 12
Temperatura wody [°C]:
styczen 17 luty 16 marzec 16 kwiecien 17 maj 20 czerwiec 23 lipiec 25 sierpień 26 wrzesień 25 październik 23 listopad 21 grudzień 18
Liczba godzin słonecznych [h]:
styczen 7 luty 8 marzec 9 kwiecien 10 maj 12 czerwiec 14 lipiec 14 sierpień 13 wrzesień 11 październik 9 listopad 8 grudzień 9

Pogoda w Matali

Dzisiaj, 23.04 27 °C
Jutro, 24.04 24 °C
Pojutrze, 25.04 21 °C

Średnie temperatury - Matala

Temperatura powietrza w dzień [°C]:
styczen 13 luty 14 marzec 16 kwiecien 18 maj 22 czerwiec 26 lipiec 30 sierpień 30 wrzesień 28 październik 23 listopad 19 grudzień 15
Temperatura powietrza w nocy [°C]:
styczen 10 luty 10 marzec 10 kwiecien 11 maj 15 czerwiec 19 lipiec 21 sierpień 22 wrzesień 21 październik 18 listopad 15 grudzień 11
Temperatura wody [°C]:
styczen 17 luty 16 marzec 16 kwiecien 17 maj 20 czerwiec 23 lipiec 25 sierpień 26 wrzesień 26 październik 23 listopad 22 grudzień 19
Liczba godzin słonecznych [h]:
styczen 6 luty 6 marzec 8 kwiecien 9 maj 11 czerwiec 13 lipiec 14 sierpień 13 wrzesień 11 październik 8 listopad 7 grudzień 6

Pogoda w Rethymnonie

Dzisiaj, 23.04 25 °C
Jutro, 24.04 21 °C
Pojutrze, 25.04 19 °C

Średnie temperatury - Rethymnon

Temperatura powietrza w dzień [°C]:
styczen 15 luty 15 marzec 17 kwiecien 19 maj 23 czerwiec 27 lipiec 29 sierpień 30 wrzesień 28 październik 24 listopad 20 grudzień 16
Temperatura powietrza w nocy [°C]:
styczen 11 luty 12 marzec 12 kwiecien 14 maj 18 czerwiec 21 lipiec 23 sierpień 24 wrzesień 23 październik 19 listopad 17 grudzień 13
Temperatura wody [°C]:
styczen 17 luty 16 marzec 16 kwiecien 17 maj 20 czerwiec 23 lipiec 26 sierpień 27 wrzesień 26 październik 23 listopad 21 grudzień 19
Liczba godzin słonecznych [h]:
styczen 7 luty 7 marzec 9 kwiecien 11 maj 13 czerwiec 14 lipiec 14 sierpień 13 wrzesień 11 październik 9 listopad 8 grudzień 7

Średnie temperatury - Agia Marina

Temperatura powietrza w dzień [°C]:
styczen 12 luty 13 marzec 15 kwiecien 19 maj 24 czerwiec 29 lipiec 31 sierpień 31 wrzesień 27 październik 22 listopad 17 grudzień 13
Temperatura powietrza w nocy [°C]:
styczen 6 luty 6 marzec 8 kwiecien 11 maj 15 czerwiec 19 lipiec 22 sierpień 22 wrzesień 19 październik 15 listopad 11 grudzień 8
Temperatura wody [°C]:
styczen 14 luty 14 marzec 14 kwiecien 15 maj 19 czerwiec 22 lipiec 25 sierpień 26 wrzesień 24 październik 22 listopad 18 grudzień 17
Liczba godzin słonecznych [h]:
styczen 10 luty 11 marzec 12 kwiecien 14 maj 14 czerwiec 14 lipiec 14 sierpień 14 wrzesień 12 październik 11 listopad 1 grudzień 10

Pogoda w Agia Pelagia

Dzisiaj, 23.04 22 °C
Jutro, 24.04 19 °C
Pojutrze, 25.04 17 °C

Średnie temperatury - Agia Pelagia

Temperatura powietrza w dzień [°C]:
styczen 13 luty 13 marzec 15 kwiecien 18 maj 21 czerwiec 25 lipiec 27 sierpień 28 wrzesień 25 październik 21 listopad 16 grudzień 14
Temperatura powietrza w nocy [°C]:
styczen 8 luty 9 marzec 10 kwiecien 12 maj 15 czerwiec 20 lipiec 21 sierpień 22 wrzesień 19 październik 17 listopad 14 grudzień 10
Temperatura wody [°C]:
styczen 14 luty 14 marzec 14 kwiecien 15 maj 18 czerwiec 22 lipiec 24 sierpień 26 wrzesień 24 październik 21 listopad 20 grudzień 16
Liczba godzin słonecznych [h]:
styczen 10 luty 11 marzec 12 kwiecien 13 maj 14 czerwiec 14 lipiec 14 sierpień 14 wrzesień 12 październik 11 listopad 11 grudzień 10

Średnie temperatury - Agios Nikolaos

Temperatura powietrza w dzień [°C]:
styczen 12 luty 13 marzec 15 kwiecien 19 maj 21 czerwiec 25 lipiec 28 sierpień 28 wrzesień 25 październik 22 listopad 19 grudzień 15
Temperatura powietrza w nocy [°C]:
styczen 11 luty 9 marzec 11 kwiecien 14 maj 17 czerwiec 20 lipiec 22 sierpień 24 wrzesień 21 październik 19 listopad 15 grudzień 11
Temperatura wody [°C]:
styczen 15 luty 14 marzec 15 kwiecien 16 maj 19 czerwiec 21 lipiec 23 sierpień 24 wrzesień 23 październik 22 listopad 20 grudzień 17
Liczba godzin słonecznych [h]:
styczen 10 luty 10 marzec 12 kwiecien 13 maj 14 czerwiec 14 lipiec 14 sierpień 14 wrzesień 12 październik 11 listopad 11 grudzień 10

Pogoda w Ammoudarze

Dzisiaj, 23.04 24 °C
Jutro, 24.04 21 °C
Pojutrze, 25.04 20 °C

Średnie temperatury - Ammoudara

Temperatura powietrza w dzień [°C]:
styczen 14 luty 14 marzec 16 kwiecien 19 maj 22 czerwiec 26 lipiec 28 sierpień 27 wrzesień 26 październik 23 listopad 19 grudzień 16
Temperatura powietrza w nocy [°C]:
styczen 8 luty 8 marzec 10 kwiecien 12 maj 15 czerwiec 18 lipiec 22 sierpień 21 wrzesień 19 październik 16 listopad 13 grudzień 10
Temperatura wody [°C]:
styczen 16 luty 16 marzec 17 kwiecien 17 maj 18 czerwiec 22 lipiec 22 sierpień 26 wrzesień 26 październik 24 listopad 21 grudzień 18
Liczba godzin słonecznych [h]:
styczen 4 luty 5 marzec 6 kwiecien 8 maj 10 czerwiec 12 lipiec 12 sierpień 11 wrzesień 9 październik 7 listopad 5 grudzień 4

Pogoda w Analipsis

Dzisiaj, 23.04 20 °C
Jutro, 24.04 17 °C
Pojutrze, 25.04 13 °C

Średnie temperatury - Analipsis

Temperatura powietrza w dzień [°C]:
styczen 16 luty 16 marzec 17 kwiecien 20 maj 23 czerwiec 27 lipiec 29 sierpień 29 wrzesień 27 październik 24 listopad 21 grudzień 18
Temperatura powietrza w nocy [°C]:
styczen 9 luty 9 marzec 10 kwiecien 12 maj 15 czerwiec 19 lipiec 22 sierpień 22 wrzesień 19 październik 17 listopad 14 grudzień 11
Temperatura wody [°C]:
styczen 16 luty 15 marzec 16 kwiecien 16 maj 19 czerwiec 22 lipiec 24 sierpień 25 wrzesień 24 październik 23 listopad 20 grudzień 17
Liczba godzin słonecznych [h]:
styczen 3 luty 5 marzec 6 kwiecien 8 maj 10 czerwiec 12 lipiec 13 sierpień 12 wrzesień 10 październik 6 listopad 6 grudzień 4

Pogoda w Anissaras

Dzisiaj, 23.04 28 °C
Jutro, 24.04 21 °C
Pojutrze, 25.04 19 °C

Średnie temperatury - Anissaras

Temperatura powietrza w dzień [°C]:
styczen 16 luty 16 marzec 17 kwiecien 20 maj 22 czerwiec 27 lipiec 29 sierpień 29 wrzesień 27 październik 25 listopad 21 grudzień 18
Temperatura powietrza w nocy [°C]:
styczen 9 luty 9 marzec 10 kwiecien 12 maj 16 czerwiec 19 lipiec 22 sierpień 22 wrzesień 19 październik 17 listopad 14 grudzień 11
Temperatura wody [°C]:
styczen 16 luty 15 marzec 16 kwiecien 16 maj 19 czerwiec 23 lipiec 24 sierpień 25 wrzesień 24 październik 23 listopad 20 grudzień 17
Liczba godzin słonecznych [h]:
styczen 3 luty 5 marzec 6 kwiecien 8 maj 10 czerwiec 12 lipiec 13 sierpień 12 wrzesień 10 październik 7 listopad 6 grudzień 4

Pogoda w Ierapetrze

Dzisiaj, 23.04 20 °C
Jutro, 24.04 20 °C
Pojutrze, 25.04 19 °C

Średnie temperatury - Ierapetra

Temperatura powietrza w dzień [°C]:
styczen 14 luty 16 marzec 17 kwiecien 20 maj 24 czerwiec 28 lipiec 31 sierpień 32 wrzesień 29 październik 24 listopad 20 grudzień 16
Temperatura powietrza w nocy [°C]:
styczen 11 luty 11 marzec 12 kwiecien 14 maj 17 czerwiec 20 lipiec 23 sierpień 24 wrzesień 23 październik 19 listopad 16 grudzień 13
Temperatura wody [°C]:
styczen 17 luty 16 marzec 16 kwiecien 17 maj 20 czerwiec 23 lipiec 25 sierpień 26 wrzesień 26 październik 24 listopad 22 grudzień 19
Liczba godzin słonecznych [h]:
styczen 7 luty 8 marzec 9 kwiecien 11 maj 12 czerwiec 14 lipiec 14 sierpień 13 wrzesień 11 październik 10 listopad 8 grudzień 7

Pogoda w Kalamaki

Dzisiaj, 23.04 21 °C
Jutro, 24.04 22 °C
Pojutrze, 25.04 20 °C

Średnie temperatury - Kalamaki

Temperatura powietrza w dzień [°C]:
styczen 12 luty 13 marzec 14 kwiecien 17 maj 22 czerwiec 26 lipiec 28 sierpień 28 wrzesień 25 październik 24 listopad 16 grudzień 14
Temperatura powietrza w nocy [°C]:
styczen 7 luty 7 marzec 7 kwiecien 9 maj 14 czerwiec 19 lipiec 21 sierpień 22 wrzesień 19 październik 14 listopad 10 grudzień 8
Temperatura wody [°C]:
styczen 14 luty 15 marzec 15 kwiecien 16 maj 17 czerwiec 20 lipiec 24 sierpień 25 wrzesień 24 październik 22 listopad 20 grudzień 18
Liczba godzin słonecznych [h]:
styczen 9 luty 10 marzec 12 kwiecien 13 maj 14 czerwiec 14 lipiec 14 sierpień 14 wrzesień 13 październik 11 listopad 11 grudzień 10

Pogoda w Malii

Dzisiaj, 23.04 28 °C
Jutro, 24.04 22 °C
Pojutrze, 25.04 19 °C

Średnie temperatury - Malia

Temperatura powietrza w dzień [°C]:
styczen 14 luty 15 marzec 17 kwiecien 19 maj 23 czerwiec 27 lipiec 29 sierpień 30 wrzesień 28 październik 24 listopad 20 grudzień 16
Temperatura powietrza w nocy [°C]:
styczen 11 luty 11 marzec 11 kwiecien 13 maj 17 czerwiec 20 lipiec 11 sierpień 23 wrzesień 22 październik 19 listopad 16 grudzień 12
Temperatura wody [°C]:
styczen 17 luty 16 marzec 16 kwiecien 17 maj 20 czerwiec 23 lipiec 25 sierpień 26 wrzesień 25 październik 23 listopad 21 grudzień 18
Liczba godzin słonecznych [h]:
styczen 7 luty 7 marzec 9 kwiecien 10 maj 12 czerwiec 14 lipiec 14 sierpień 13 wrzesień 11 październik 9 listopad 8 grudzień 6
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY