Hotel Resort Coral Reef

Zanzibar, Pwani Mchangani

Więcej o hotelu

od 3 763 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Nasza ocena

Brak ocen 0,0/5
Travelplanet

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 345 896

Naszym zdaniem

Sympatyczny, nieduży hotel w stylu regionalnym, usytuowany przy plaży. Ładny basen ocieniony palmami, egzotyczne pejzaże, ciekawa architektura nawiązująca do tradycji wyspiarskich, obszerne pokoje, spokojna atmosfera.

Położenie

Przy piaszczystej plaży w miejscowości Pwani Mchangani na północno-wschodnim wybrzeżu Zanzibaru, ok. 35 km od lotniska.

Wyposażenie

Lobby, recepcja, restauracja z tarasem, bar przy basenie, bezpłatne Wi-Fi, punkt informacji turystycznej, pralnia. 

Pokoje

Garden room - sypialnia (łóżka z moskitierami), biurko, sejf, wentylator, łazienka z prysznicem i zestawem kosmetyków, patio lub taras z widokiem na ogród. Powierzchnia - ok. 50 m kw.  
Beach room - sypialnia (łóżka z moskitierami), biurko, sejf, wentylator, łazienka z prysznicem i zestawem kosmetyków, patio lub taras z widokiem na ocean. Powierzchnia - ok. 50 m kw.  

Wyżywienie

BB - śniadania 
HB - śniadania i obiadokolacje
FB -  śniadania, obiady i kolacje. 

Sport i rozrywka

Malowniczy basen, taras słoneczny, odpłatnie sporty wodne, nurkowanie, wypożyczalnia rowerów. Okazjonalnie odbywają się występy i muzyka na żywo.

Dla dzieci

Brak infrastruktury dla dzieci. 

Wizy

Od obywateli RP wymagana jest wiza. Można ją nabyć na lotniskach (ważna 90 dni). Należy okazać paszport, którego termin ważności w dniu powrotu, nie jest krótszy niż 6 miesięcy (muszą być w nim dwie puste strony) oraz bilet powrotny. Na lotnisku należy wypełnić formularz wizowy, zostaną pobrane odciski palców oraz zrobione zdjęcie. Wiza jest ważna na całym terytorium państwa. Cudzoziemców obowiązuje jednak lokalna kontrola paszportowa (bez opłat) i celna przy wjeździe i przy opuszczaniu wysp Zanzibaru. Opłata wizowa wynosi 50 USD.
Od 1 lipca 2015 r. wszyscy goście hotelowi muszą zapłacić tzw Infrastructure Tax w wysokości 1 USD za osobę za noc. Opłata ta jest pobierana bezpośrednio w hotelu na recepcji.
Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.

Przelot

Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych. W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta.
W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.
Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami.
 

Szczepienia

Przy wjeździe na teren Zanzibaru nie są wymagane szczepienia. Jednak WHO zaleca szczepienia przeciwko żółtej febrze, durowi brzusznemu oraz WZW A. Sugerujemy profilaktykę antymalaryczną. Należy zaopatrzyć się w środki przeciw komarom. Szczepienie przeciwko żółtej febrze wymagane od osób przybywających bezpośrednio z regionów zagrożonych chorobą.

Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczny rezydent, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena nie zawiera

Opłaty za wizę (50 USD), wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT, Infrastructure tax Zanzibar 1 USD/os/noc.

Aktualizacje COVID-19

Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z epidemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury hotelu oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej.Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://polakzagranica.msz.gov.pl/ .

Warunki wjazdu do kraju

ZASADY WJAZDU
Wszyscy pasażerowie zobowiązani są do okazania - po przylocie na miejsce - zaświadczenia o negatywnym wyniku testu RT-PCR na obecność Covid-19 (jęz. angielski). Czas między pobraniem próbki, a przybyciem do Tanzanii nie może przekroczyć 96 godzin. Dzieci do lat 5 są zwolnione z obowiązku testu. Zaszczepieni oraz ozdrowieńcy nie są zwolnieni z testu.
Ponadto każdy podróżujący zobowiązany jest wypełnić 24 godziny przed wjazdem do tego kraju formularz (tzw. Travelers Surveillance Form) online. Jest on dostępny pod adresem: https://healthtravelznz.mohz.go.tz. Po wypełnieniu formularza podróżny otrzyma stosowne potwierdzenie. Powiadomienie będzie zawierało unikalny kod (Unique Health Code - UHC), który należy okazać lokalnym służbom imigracyjnym po przybyciu do Tanzanii. Instrukcja wypełniania formularza: TUTAJ.
Dodatkowo, przy wjeździe do Tanzanii podróżni będą zobowiązani wypełnić karty informacyjne dot. ich stanu zdrowia pod kątem Covid-19 (health information cards").
Osoby, które w ostatnich 14 dniach przed podróżą do Tanzanii przebywały w krajach, gdzie stwierdzono nowe warianty COVID -19 lub poważny wzrost zachorowań (według listy WHO) lub wykazują symptomy zachorowania, zostaną poddane szybkiemu testowi (tzw. rapid test") na lotnisku w cenie ok. 25 USD. Jeśli wynik będzie pozytywny to będą musiały poddać się 14-dniowej kwarantannie na własny koszt.Szczegóły: https://www.de.tzembassy.go.tz/resources/view/travel-advisory-no.8-of-13th-september-2021
 
ZASADY PODCZAS TRANZYTU
 
Tranzyt przez Niemcy
(podróż liniami LH - Lufhansa, AF - Air France, QR - Qatar Airways, TK - Turkish Airlines)
 
Od 1 sierpnia 2021 r. podróż przez Niemcy jest możliwa tylko z negatywnym wynikiem testu. Dotyczy to zarówno podróży drogą lądową, jak i podróży samolotem.
Szybkie testy antygenowe mogą być wykonane najwcześniej 48h (testy PCR, LAMP, TMA 72h) przed przyjazdem do Niemiec. Szybkie testy antygenowe muszą spełniać kryteria Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) tj. czułość 80%, swoistość 97%. Wynik testu musi być w jęz. niemieckim, angielskim, francuskim, hiszpańskim lub włoskim. Polskie testy są uznawane, jeżeli są przetłumaczone. Czas liczy się od godziny pobrania próbki, a nie od otrzymania wyniku.
Negatywnego wyniku testu przy podróży tranzytowej przez Niemcy nie muszą mieć:
dzieci do 12 r. życia;
osoby zaszczepione (14 dni od podania ostatniej dawki szczepionki dopuszczonej w UE);
ozdrowieńcy (28 dni-6 miesięcy po chorobie); 
osoby przewożące zawodowo ludzi lub towary.
Jako potwierdzenie bycia osobą zaszczepioną lub ozdrowieńcem może służyć Unijny Certyfikat COVID-19.Tranzyt powinien odbywać się bezpośrednio, bez zbędnych postojów i noclegów. Dopuszczalne jest zatrzymanie się na stacji benzynowej przy autostradzie.
Od 1 sierpnia 2021 r. Niemieckie Ministerstwo Zdrowia wyróżnia dwa obszary ryzyka:
1. obszar wysokiego ryzyka (Hochrisikogebiet);
2. obszar występowania mutacji (Virusvariantengebiet).
Listy te są na bieżąco uaktualniane przez Instytut Kocha. Obecnie (1 grudnia 2021) Tanzania znajduje się na pierwszej z nich.
Przy podróży tranzytowej z Tanzanii przez Niemcy należy mieć negatywny wynik testu lub zaświadczenie o pełnym cyklu szczepień lub o przebyciu choroby (28 dni- 6 miesięcy). Testu nie muszą mieć tylko dzieci do 12 r. życia.
Tranzyt powinien odbywać się bezpośrednio, bez zbędnych postojów i noclegów. Dopuszczalne jest zatrzymanie się na stacji benzynowej przy autostradzie.
Przed powrotem do Niemiec wymagane jest dokonanie rejestracji na www.einreiseanmeldung.de.
 
Maseczki w linii Lufthansa
Na lotniskach i w samolotach należy używać maseczek medycznych (FFP2, FFP3, KN95, N95) lub maseczek chirurgicznych. Maseczki wykonane z materiału, przyłbice, maski z zaworami, szaliki oraz chusty są niedozwolone zarówno na pokładzie, jak i w salonikach.
 
Ważne linki:
https://www.rki.de/DE/Content/InfAZ/N/Neuartiges_Coronavirus/Risikogebiete_neu.html ).
https://www.lufthansa.com/xx/en/flight-information.htm
 
Tranzyt przez Królestwo Niderlandów
(podróż liniami KLM - Royal Dutch Airlines)
Osoby przesiadające się w Amsterdamie w ramach podróży drogą lotniczą, jeżeli nie opuszczają międzynarodowej strefy tranzytowej lotniska (maks. 1 dzień), są zwolnione z okazywania negatywnych wyników testów COVID, czy zaświadczeń o szczepieniach.
Przed wylotem wymagane jest wypełnienie deklaracji zdrowia https://www.government.nl/topics/coronavirus-covid-19/documents/publications/2021/07/20/covid-19-and-flying-health-declaration-form
Ważne linki:
https://www.government.nl/topics/coronavirus-covid-19/visiting-the-netherlands-from-abroad/checklist-transit-or-short-stay
https://www.klm.pl/information/covid-19
 
Tranzyt przez Francję, Emiraty Arabskie, Katar i Turcję
(podróż liniami AF - Air France, EK - Emirates, QR - Qatar Airways, TK - Turkish Airlines)
Osoby przesiadające się w Paryżu, Dubaju, Doha i Istambule, jeśli nie zmieniają lotniska i jeśli nie opuszczają strefy tranzytowej, nie mają obowiązku przedstawiać zaświadczeń o szczepieniach lub testach.
 
Maseczki w linii Air France
Obowiązkowe jest noszenie na pokładzie maski chirurgicznej lub maski typu FFP1, FFP2 lub FFP3 bez zaworu wydechowego.
Maseczki w linii Turkish Airlines:
Noszenie maski na lotnisku podczas wejścia na pokład i podczas lotu jest obowiązkowe. Można nosić tylko maskę medyczną (maski z zaworami jednokierunkowymi lub otworami wentylacyjnymi nie są dozwolone).
 
Ważne linki:
https://www.airfrance.fr/en/information/covid-19
https://www.emirates.com/pl/polish/help/covid-19/
https://www.qatarairways.com/en/travel-alerts/COVID-19-update.html
https://www.turkishairlines.com/en-us/announcements/coronavirus-outbreak/what-you-should-know-during-the-pandemic
 
 
 
KWARANTANNA PO POWROCIE DO POLSKI
Od 15 grudnia 2021 każda osoba przed przylotem do Polski spoza strefy Schengen musi wykonać test na COVID-19, nie wcześniej niż 24 godziny przed wylotem. Dotyczy to wszystkich podróżnych: i zaszczepionych i niezaszczepionych.
W związku z rozporządzeniem Rady Ministrów, od 1 grudnia 2021 obowiązują przepisy dotyczące kwarantanny po przylocie do Polski;
W przypadku przybycia z państw nienależących do strefy Schengen lub niebędących państwem członkowskim Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA) podróżni muszą odbyć obowiązkową 14- dniową kwarantannę, z której zwolnić może negatywny wynik testu na koronawirusa, wykonany nie wcześniej niż 8. dnia po przylocie do Polski.
Poza tym z kwarantanny zwolnione są osoby:
a) w pełni zaszczepione, czyli takie, które przyjęły drugą dawkę (w przypadku szczepienia dwufazowego) lub jedną dawkę (w przypadku szczepienia jednofazowego) minimum 14 dni wcześniej i mogą to potwierdzić zaświadczeniem. Szczepionka musi być dopuszczona do użytku w Unii Europejskiej
b) ozdrowieńcy, czyli ci, którzy w ostatnich 6 miesiącach byli poddani izolacji domowej lub szpitalnej (i mają zaświadczenie o tym fakcie)
c) dzieci do 12. roku życia, podróżujące z osobami w pełni zaszczepionymi.
Obowiązek odbycia kwarantanny uznaje się za zrealizowany z chwilą wprowadzenia negatywnego wyniku testu do systemu teleinformatycznego przez medyczne laboratorium diagnostyczne.
Szczegóły: https://strazgraniczna.pl/pl/aktualnosci/informacje-dla-podrozny/9081,Kwarantanna-po-przekroczeniu-granicy.html
Strona polskiego MSZ: https://www.gov.pl/web/koronawirus/aktualne-zasady-i-ograniczenia
Karta Lokalizacji Podróżnego
Osoby podróżujące do Polski samolotem - przed dokonaniem odprawy - są obowiązane do wypełnienia Karty Lokalizacji Podróżnego w postaci elektronicznej (eKLP). Od 17 lipca 2021 r. jest ona dostępna w formie elektronicznej i zastępuje dotychczas stosowaną wersję papierową. Jedynie w przypadku braku dostępu do systemu teleinformatycznego można ją nadal wypełnić w postaci papierowej - w takim przypadku papierowy formularz Karty Lokalizacji Podróżnego (KLP) jest przekazywany przez personel pokładowy. Karta znajduje się na stronie MSZ: https://aplikacje.gov.pl/app/klp/#/home Szczegóły: https://www.gov.pl/web/gov/wypelnij-klp

covid 19

Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z pandemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej. Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://polakzagranica.msz.gov.pl/, a także z informacjami zawartymi na naszej stronie internetowej: https://bestreisengroup.pl/bezpieczne-wakacje.html 

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura wody 29 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień