Znakomity wybór! Nasi Klienci byli tym hotelem zachwyceni.

Hotel LUX* Marijani Beach Resort & Spa

Ocena: 5/5

Zanzibar, Pwani Mchangani

od 5 755 za os.

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 432 149

POŁOŻENIE

Urzekający butikowy kurort w Zanzibarze, zainspirowany historyczną przeszłością wysp korzennych i położony na kultowej plaży spokojnego wschodniego wybrzeża. Ok. 1 km od małej wioski Pwani Mchangani, ok. 5 km od wioski KIWENGWA, ok. 43 km od Stone Town, ok 44 km od lotniska

PLAŻA

Pwani Mchangani - plaża publiczna, bezpośrednio przy hotelu, prywatna, łagodne zejście do morza, piaszczysta, długa i szeroka, biały miękki piasek,  leżaki i parasole w cenie, duże pływy oceanu.

HOTEL

LUX* Marijani to definicja raju: kultowa piaszczysta plaża na spokojnym północno-wschodnim wybrzeżu wyspy, wspaniałe błękitne wody archipelagu Zanzibaru, arabska architektura z nadmorskim klimatem suahili inspirowanym historyczną przeszłością Wysp Korzennych, najbardziej kreatywne doznania kulinarne, dobre samopoczucie na każdym rogu i wyselekcjonowana kolekcja naprawdę niezwykłych doświadczeń. LUX* Marijani to zaproszenie do świętowania niezwykłego życia na Zanzibarze, uduchowionych wyspach, które przyciągały i nadal przyciągają podróżników z całego świata. Zbudowany w 2021 r., 82 pokoje, 18 budynków, 2 piętra

DO DYSPOZYCJI GOŚCI

Przestronne i eleganckie lobby, całodobowa recepcja, Wi-Fi w cenie, sala konferencyjna dla 100 osób, pralnia: za opłatą, parking w cenie, recepcja, sejf w cenie, butik, ogród, taras z widokiem na ocean, akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express, brak możliwości robienia opłat gotówką.

SPORT, REKREACJA I ROZRYWKA

Basen zewnętrzny, prostokątny kształt, słona woda, gł. 1,2-1,9 m, wydzielona część basenu dla dzieci (brodzik, słodka woda, gł. 0,5 m), leżaki i ręczniki w cenie
Bezpłatnie: siłownia
Płatne: strefa spa, masaże, salon kosmetyczny, zabiegi kąpielowe, jacuzzi, zabiegi pielęgnacyjne, peelingi, holistyczne rytuały, pakiety dla par

DLA DZIECI

Plac zabaw, wydzielona część basenu dla dzieci, wysokie krzesełka, menu dla dzieci

ZAKWATEROWANIE

Pokój Standardowy: klimatyzacja, telefon, TV-SAT, bezpłatne WiFi, sejf, minibar, zestaw do parzenia kawy/herbaty, łazienka (WC, prysznic, suszarka do włosów), balkon, powierzchnia ok 38 m2
Pokój Executive: wyposażenie pokoju standardowego, łazienka (WC, prysznic, wanna, suszarka do włosów), powierzchnia ok 44 m2

WYŻYWIENIE

All inclusive: śniadania (06:30-10:00), obiady (12:00-15:00), kolacje (18:30-22:00) w wyznaczonych godzinach i restauracjach. Przekąski, wybrane napoje alkoholowe i bezalkoholowe serwowane są w godzinach otwarcia barów.
Restauracja główna The Beach, Restauracja Mwamba - dania w formie bufetu, obsługa kelnerska, kuchnia lokalna i międzynarodowa, dostępne foteliki dla dzieci, dania wegetariańskie, Restauracja Samaa, Bar Kiota, kawiarnia Cafe Lux

INFORMACJE DODATKOWE

Adres: Beach Road, Pwani Mchangani, Tanzania
https://www.luxresorts.com/en/zanzibar/hotel/luxmarijani

CENA

Cena zawiera Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi (nie dotyczy oferty na dojazd własny), transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung KL, NNW, bagażu, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG - uruchamiany w przypadku niewypłacalności touroperatora), Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP - uruchamiany w przypadku opóźnień w zwrotach przedpłat na skutek wystąpienia nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności uniemożliwiających realizację imprezy turystycznej, VAT, usługę anglojęzycznego rezydenta. 
Cena zawiera - oferta z dojazdem własnym: zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung AG (ERGO Ubezpieczenia Podróży) NNW, KL, bagaż (od momentu rozpoczęcia imprezy do jej zakończenia z wyłączeniem czasu trwania dojazdu własnego), OC organizatora, VAT.

Cena nie zawiera Opłaty za wizę (50 USD), wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji. Wszyscy goście hotelowi obowiązkowo muszą zapłacić tzw Infrastructure Tax w wysokości 4 USD/os./noc w hotelach 3* oraz  5 USD za osobę/ za noc dla hoteli 4* i 5-gwiazdkowych, począwszy od dnia 1 lipca 2023 r. Opłata ta jest pobierana bezpośrednio w hotelu na recepcji. 
Cena uzależniona jest od dostępności miejsc w samolocie w danej taryfie cenowej. Linie lotnicze podają ceny aktualne na chwile zapytania. W związku z powyższym ze względu na wyczerpanie się danych taryf, do momentu podpisania umowy cena imrezy może ulegać zmianom.
W przypadku bagażu, który przekracza obowiązujący bezpłatny limit (ilość sztuk lub wymiary) pobierane będą opłaty za nadbagaż. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu podręcznego podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie.

WARUNKI WJAZDOWE

Prosimy o zapoznanie się z informacjami na stronie https://www.gov.pl/web/tanzania/idp
Paszport Paszport musi być ważny co najmniej 6 miesięcy od chwili planowanego zakończenia pobytu w Tanzanii.
Wizy
Od obywateli RP wymagana jest wiza. Można ją nabyć na lotniskach (ważna 90 dni). Należy okazać paszport, którego termin ważności w dniu powrotu, nie jest krótszy niż 6 miesięcy (muszą być w nim dwie puste strony) oraz bilet powrotny. Na lotnisku należy wypełnić formularz wizowy, zostaną pobrane odciski palców oraz zrobione zdjęcie. Opłata wizowa wynosi 50 USD.
Osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zweryfikować kwestie wizowe. Informacje na temat wiz do Tanzanii są dostępne na stronie Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Tanzanii (https://www.immigration.go.tz/index.php/en/services/visa-information).
Szczepienia
Przy wjeździe na teren Zanzibaru nie są wymagane szczepienia. Jednak WHO zaleca szczepienia przeciwko żółtej febrze, durowi brzusznemu oraz WZW A. Sugerujemy profilaktykę antymalaryczną. Należy zaopatrzyć się w środki przeciw komarom. Szczepienie przeciwko żółtej febrze wymagane od osób przybywających bezpośrednio z regionów zagrożonych chorobą.Przepisy prawne
Posiadanie narkotyków i handel nimi są surowo karane.
Homoseksualizm jest nielegalny. Akty seksualne między osobami tej samej płci są zagrożone karami pozbawienia wolności, z dożywotnim pozbawieniem wolności włącznie.

INFORMACJE DLA PODRÓŻUJĄCYCH

Prosimy o bieżące śledzenie warunków wjazdowych do krajów odwiedzanych na stronie MSZ: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych, jak również obostrzeń na polskiej granicy przy powrocie z wakacji: https://www.strazgraniczna.pl/ lub na powyżej wskazanej stronie MSZ przy powrocie do innych krajów.

KIEDY WARTO JECHAĆ - POGODA I KLIMAT

Wyspa Zanzibar leży w strefie podrównikowej charakteryzującej się klimatem gorącym i bardzo wilgotnym.
Temperatury często przekraczają 30 stopni, a temperatura wody wynosi zazwyczaj co najmniej 25 stopni.
W grudniu i styczniu na wyspie wieje monsun kaskazi z północy, natomiast w czerwcu - z południa.Na Zanzibarze można wyróżnić dwie pory suche oraz dwie pory deszczowe.
Długa pora sucha występuje od czerwca do października. Temperatury w tym czasie sięgają 28 stopni (średnia temperatura to ok. 25°C) i odnotowuje się niewielkie w skali roku opady deszczu. Jest to szczególnie dobra pora na wyjazd dla osób nie przepadających za upałami, dodatkowo komfort powietrza poprawia niska wilgotność i łagodna morska bryza. To właśnie wtedy na Zanzibarze panuje szczyt sezonu turystycznego.
Krótka pora sucha przypada na styczeń i luty. Jest to okres upalny - temperatury powietrza w ciągu dnia osiągają nawet 35°C, dodatkowo powietrze jest bardzo wilgotne, przez co odczuwalna temperatura może być wyższa.Długa pora deszczowa występuje od marca do końca maja. W tym czasie na wyspie występują długotrwałe i obfite opady deszczu, trwające nieprzerwanie nawet kilka dni. Ze względu na ulewy niektóre hotele na Zanzibarze są w tych miesiącach nieczynne i np. przeprowadzają prace renowacyjne.
Krótka pora deszczowa trwa od połowy listopada do końca grudnia. Występujące w tym okresie deszcze nie powinny być zbyt uciążliwe - zazwyczaj są to krótkie, ale intensywne ulewy, o których pogoda poprawia się, a chwilowy deszcz przyjemnie oczyszcza powietrze.Najbezpieczniej jest wybrać się na Zanzibar w porze suchej, wtedy mamy niemal gwarancję dobrej, słonecznej pogody. Jeśli jednak nie odstrasza nas myśl o deszczu, to spokojnie można zaplanować podróż w czasie niskiego sezonu, wtedy też cena wyjazdu jest dużo niższa.
NAJLEPSZA PORA NA ODBYCIE SAFARI W TANZANII:
Safari w parkach, które proponujemy w ofercie może odbyć się przez cały rok.Najlepszy okres: styczeń-luty(gnu), czerwiec-wrzesień to generalnie dobry okres do obejrzenia wszystkiego, szczególnie migracje gnu przez rzekę Grumeti (czerwiec, lipiec) oraz rzekę Mara (wrzesień), październik-grudzień to miesiące poza ścisłym sezonem - ceny są niższe, a warunki na safari bardzo dobre
Wysoki sezon: przez większość roku, szczególnie od lipca do marca
Niski sezon: kwiecień i maj
Najlepsza pogoda: najmniej deszczu od czerwca do połowy listopada
Najgorsza pogoda: marzec i kwiecień

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

 • Odległość od plaży Plaża 0 m
 • Odległość od lotniska Lotnisko 44 km
 • Klimatyzacja Klimatyzacja tak
 • Basen zewnętrzny Basen zewnętrzny tak
 • Leżaki i parasole przy basenie, Leżaki i parasole na plaży Leżaki i parasole przy basenie tak
 • TV TV tak
 • Fitness Fitness tak
 • Bar Bar tak
 • Basen dla dzieci Basen dla dzieci tak
 • Hotelowa restauracja Hotelowa restauracja tak
 • Wifi Wifi tak

Opinie o hotelu

Bardzo Dobry (Na podstawie 11 opinii)

Ocena 4,7 / 5

Zakwaterowanie 4,8 / 5

Wyżywienie 4,6 / 5

Okolica 4,6 / 5

Cena 4,6 / 5

Informacje dotyczące weryfikacji opinii

13. najwyższa ocena z 280 hoteli w Zanzibar

Simona G.

Ocena 4,7 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.sk) Data pobytu 25.2. - 3.3.2024 Oceniono: Kwiecień 2024

LUX* Marijani Beach Resort & Spa Ocena: 5/5 Zanzibar, Pwani Mchangani

Skomentuję dwie rzeczy, bo nie da się tego podsumować: 1. Hotel - oceniam na 1*, naprawdę znakomity, piękny, nowoczesny, luksusowy, przyjemny ośrodek. Jest mniejszy, więc zaletą jest to, że jest tam mniej ludzi. Poniżej opisano zakwaterowanie i wyżywienie. 2. Okolice Zanzibaru, wycieczki - odwiedziliśmy już Wyspy Zielonego Przylądka, Maroko, Turcję, Cypr, Hiszpanię i paradoksalnie tam, gdzie byliśmy najbardziej podekscytowani, ogólnie czuliśmy się najgorzej. Czuliśmy biedę, ale nie czuliśmy, że będziemy lokalnie postrzegani jako bank. Byli dosłownie wszędzie tak irytujący, że nie do zniesienia, nawet po trzech odmowach, po plaży poszła za nami grupa miejscowych. Wyraźnie wyczuwalna była mentalność niewolników – dla pieniędzy zrobiliby wszystko. Naprawdę nie polecam nikomu wychodzić na ulice przed hotelem, a jeśli już to zrobicie to nie przyciągajcie uwagi ubraniami, biżuterią itp. W stolicy działa nawet specjalna policja turystyczna, która naprawdę chroni turystów przed miejscowymi. O cenach dla turystów nawet nie mówię. Zatem przed lotem przećwicz wyrażenie Nie, dziękuję :D, użyjesz go tam milion razy

Skomentuję dwie rzeczy, bo nie da się tego podsumować: 1. Hotel - oceniam na 1*, naprawdę znakomity, piękny, nowoczesny, luksusowy, przyjemny ośrodek. Jest mniejszy, więc zaletą jest to, że jest tam mniej ludzi. Poniżej opisano zakwaterowanie i wyżywienie. 2. Okolice Zanzibaru, wycieczki - odwiedziliśmy już Wyspy Zielonego Przylądka, Maroko, Turcję, Cypr, Hiszpanię i paradoksalnie tam, gdzie byliśmy najbardziej podekscytowani, ogólnie czuliśmy się najgorzej. Czuliśmy biedę, ale nie czuliśmy, że będziemy lokalnie postrzegani jako bank. Byli dosłownie wszędzie tak irytujący, że nie do zniesienia, nawet po trzech odmowach, po plaży poszła za nami grupa miejscowych. Wyraźnie wyczuwalna była mentalność niewolników – dla pieniędzy zrobiliby wszystko. Naprawdę nie polecam nikomu wychodzić na ulice przed hotelem, a jeśli już to zrobicie to nie przyciągajcie uwagi ubraniami, biżuterią itp. W stolicy działa nawet specjalna policja turystyczna, która naprawdę chroni turystów przed miejscowymi. O cenach dla turystów nawet nie mówię. Zatem przed lotem przećwicz wyrażenie Nie, dziękuję :D, użyjesz go tam milion razy

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 3,5 / 5

Zakwaterowanie
Zakwaterowanie na bardzo wysokim poziomie, tak jak lubimy - małe domki ogrodowe, brak hotelowego labiryntu korytarzy :D Pokój jest ogromny, przestronny, pięknie wyposażony. Minibar w cenie wycieczki, codziennie uzupełniany cocacolą (nawet zero), fantą, sprite'em, piwem itp.

Wyżywienie
Dla nas jedna z najlepszych, a zwłaszcza niesamowite zupy-kremy, nie mogliśmy skończyć, ja. Krewetki, kalmary, ośmiornice, sushi, surowa ryba – my to uwielbiamy, ale nie każdemu taka dieta przypadła do gustu. Personelowi tak bardzo zależało, że czasami było to denerwujące: D naprawdę robili dla ciebie wszystko, co w ich mocy. Któregoś wieczoru mieliśmy nawet ochotę na pizzę, więc zapytaliśmy kelnera, czy mógłby nam ją zrobić w kuchni (oczywiście czuliśmy, że to za opłatą) i po kilku minutach szef kuchni powiedział „z przyjemnością” i przyniósł na naszą prośbę całkowicie bezpłatnie - po prostu wow :-)

Obsługa w hotelu
Naprawdę bardzo wysoki poziom usług, począwszy od powitania drinkiem i ręcznikiem lodowym po długiej podróży, poprzez sprzątanie pokoi, usługi na plaży, w kuchni czy przy barze. Na plaży miejscowi byli niesamowicie irytujący, że ochrona hotelu musiała ich dosłownie wyrzucić, co też oceniam pozytywnie.

Plaża
Plaża na terenie hotelu była strzeżona, ale nie było już tam dostępu do morza, przygotujcie się na falę obrzydliwie irytujących mieszkańców. W zasadzie przez cały dzień był odpływ, aż do około 15:00 morze zaczęło wracać, ale nie przeszkadzało nam to aż tak bardzo - w czasie odpływu rzeczywiście można było zobaczyć pracujące kobiety, które pracowały przy wodorostach, widzieliśmy różne morza stworzenia, które pokazał nam czarny mężczyzna i uścisnął dłonie. Myśleliśmy, że robi to w fajny sposób, pokazując nam swoje skarby, ale potem zażądał za to 60€ :D hahahah

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

Erika F.

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.hu) Data pobytu 21.1. - 29.1.2024 Oceniono: Luty 2024

LUX* Marijani Beach Resort & Spa Ocena: 5/5 Zanzibar, Pwani Mchangani

Doskonały.

Doskonały.

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Zakwaterowanie
Doskonały.

Wyżywienie
Doskonały.

Obsługa w hotelu
Doskonały.

Plaża
Doskonały.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Filtruj opinie

Simona G.

Ocena 4,7 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.sk) Data pobytu 25.2. - 3.3.2024 Oceniono: Kwiecień 2024

LUX* Marijani Beach Resort & Spa Ocena: 5/5 Zanzibar, Pwani Mchangani

Skomentuję dwie rzeczy, bo nie da się tego podsumować: 1. Hotel - oceniam na 1*, naprawdę znakomity, piękny, nowoczesny, luksusowy, przyjemny ośrodek. Jest mniejszy, więc zaletą jest to, że jest tam mniej ludzi. Poniżej opisano zakwaterowanie i wyżywienie. 2. Okolice Zanzibaru, wycieczki - odwiedziliśmy już Wyspy Zielonego Przylądka, Maroko, Turcję, Cypr, Hiszpanię i paradoksalnie tam, gdzie byliśmy najbardziej podekscytowani, ogólnie czuliśmy się najgorzej. Czuliśmy biedę, ale nie czuliśmy, że będziemy lokalnie postrzegani jako bank. Byli dosłownie wszędzie tak irytujący, że nie do zniesienia, nawet po trzech odmowach, po plaży poszła za nami grupa miejscowych. Wyraźnie wyczuwalna była mentalność niewolników – dla pieniędzy zrobiliby wszystko. Naprawdę nie polecam nikomu wychodzić na ulice przed hotelem, a jeśli już to zrobicie to nie przyciągajcie uwagi ubraniami, biżuterią itp. W stolicy działa nawet specjalna policja turystyczna, która naprawdę chroni turystów przed miejscowymi. O cenach dla turystów nawet nie mówię. Zatem przed lotem przećwicz wyrażenie Nie, dziękuję :D, użyjesz go tam milion razy

Skomentuję dwie rzeczy, bo nie da się tego podsumować: 1. Hotel - oceniam na 1*, naprawdę znakomity, piękny, nowoczesny, luksusowy, przyjemny ośrodek. Jest mniejszy, więc zaletą jest to, że jest tam mniej ludzi. Poniżej opisano zakwaterowanie i wyżywienie. 2. Okolice Zanzibaru, wycieczki - odwiedziliśmy już Wyspy Zielonego Przylądka, Maroko, Turcję, Cypr, Hiszpanię i paradoksalnie tam, gdzie byliśmy najbardziej podekscytowani, ogólnie czuliśmy się najgorzej. Czuliśmy biedę, ale nie czuliśmy, że będziemy lokalnie postrzegani jako bank. Byli dosłownie wszędzie tak irytujący, że nie do zniesienia, nawet po trzech odmowach, po plaży poszła za nami grupa miejscowych. Wyraźnie wyczuwalna była mentalność niewolników – dla pieniędzy zrobiliby wszystko. Naprawdę nie polecam nikomu wychodzić na ulice przed hotelem, a jeśli już to zrobicie to nie przyciągajcie uwagi ubraniami, biżuterią itp. W stolicy działa nawet specjalna policja turystyczna, która naprawdę chroni turystów przed miejscowymi. O cenach dla turystów nawet nie mówię. Zatem przed lotem przećwicz wyrażenie Nie, dziękuję :D, użyjesz go tam milion razy

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 3,5 / 5

Zakwaterowanie
Zakwaterowanie na bardzo wysokim poziomie, tak jak lubimy - małe domki ogrodowe, brak hotelowego labiryntu korytarzy :D Pokój jest ogromny, przestronny, pięknie wyposażony. Minibar w cenie wycieczki, codziennie uzupełniany cocacolą (nawet zero), fantą, sprite'em, piwem itp.

Wyżywienie
Dla nas jedna z najlepszych, a zwłaszcza niesamowite zupy-kremy, nie mogliśmy skończyć, ja. Krewetki, kalmary, ośmiornice, sushi, surowa ryba – my to uwielbiamy, ale nie każdemu taka dieta przypadła do gustu. Personelowi tak bardzo zależało, że czasami było to denerwujące: D naprawdę robili dla ciebie wszystko, co w ich mocy. Któregoś wieczoru mieliśmy nawet ochotę na pizzę, więc zapytaliśmy kelnera, czy mógłby nam ją zrobić w kuchni (oczywiście czuliśmy, że to za opłatą) i po kilku minutach szef kuchni powiedział „z przyjemnością” i przyniósł na naszą prośbę całkowicie bezpłatnie - po prostu wow :-)

Obsługa w hotelu
Naprawdę bardzo wysoki poziom usług, począwszy od powitania drinkiem i ręcznikiem lodowym po długiej podróży, poprzez sprzątanie pokoi, usługi na plaży, w kuchni czy przy barze. Na plaży miejscowi byli niesamowicie irytujący, że ochrona hotelu musiała ich dosłownie wyrzucić, co też oceniam pozytywnie.

Plaża
Plaża na terenie hotelu była strzeżona, ale nie było już tam dostępu do morza, przygotujcie się na falę obrzydliwie irytujących mieszkańców. W zasadzie przez cały dzień był odpływ, aż do około 15:00 morze zaczęło wracać, ale nie przeszkadzało nam to aż tak bardzo - w czasie odpływu rzeczywiście można było zobaczyć pracujące kobiety, które pracowały przy wodorostach, widzieliśmy różne morza stworzenia, które pokazał nam czarny mężczyzna i uścisnął dłonie. Myśleliśmy, że robi to w fajny sposób, pokazując nam swoje skarby, ale potem zażądał za to 60€ :D hahahah

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

Erika F.

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.hu) Data pobytu 21.1. - 29.1.2024 Oceniono: Luty 2024

LUX* Marijani Beach Resort & Spa Ocena: 5/5 Zanzibar, Pwani Mchangani

Doskonały.

Doskonały.

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Zakwaterowanie
Doskonały.

Wyżywienie
Doskonały.

Obsługa w hotelu
Doskonały.

Plaża
Doskonały.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Klient chciał pozostać anonimowy

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.hu) Data pobytu 21.1. - 29.1.2024 Oceniono: Luty 2024

LUX* Marijani Beach Resort & Spa Ocena: 5/5 Zanzibar, Pwani Mchangani

To była bardzo elegancka wycieczka.

To była bardzo elegancka wycieczka.

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Zakwaterowanie
Doskonały.

Wyżywienie
Doskonały.

Obsługa w hotelu
Doskonały.

Plaża
Doskonały.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (1)

Andrea K.

Ocena 4,3 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 20.1. - 28.1.2024 Oceniono: Styczeń 2024

LUX* Marijani Beach Resort & Spa Ocena: 5/5 Zanzibar, Pwani Mchangani

Jeśli chodzi o hotel to naprawdę mogę go polecić. Zmieniające się pływy są interesujące, ale jeśli szukasz spokojnych wakacji na plaży, Zanzibar może nie być dla Ciebie ze względu na ciągłe nękanie ze strony lokalnych Masajów.

Jeśli chodzi o hotel to naprawdę mogę go polecić. Zmieniające się pływy są interesujące, ale jeśli szukasz spokojnych wakacji na plaży, Zanzibar może nie być dla Ciebie ze względu na ciągłe nękanie ze strony lokalnych Masajów.

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 4,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Zakwaterowanie
W hotelu znajduje się piękny, czysty, zadbany ogród. Pokoje są przestronne i sprzątane dwa razy dziennie. Łóżko jest bardzo wygodne.

Wyżywienie
Jedzenie smaczne, wybór niezbyt duży, ale to wynika z małej powierzchni hotelu. Ostatecznie jednak zawsze wybieraliśmy.

Obsługa w hotelu
Jeśli chodzi o obsługę, nie ma na co narzekać. Personel naprawdę dba o gości, są mili i nic nie stanowi problemu.

Plaża
Plaża jest piękna z drobnym białym piaskiem. Niestety brakuje leżaków, a zwłaszcza parasoli, przez co ludzie tłoczą się w cieniu palmy, co bardzo psuje wrażenie. Na plaży jest wielu irytujących Masajów i sprzedawców, co naprawdę zepsuło wrażenie naszych wakacji. Nie można było spokojnie spacerować po plaży ani spacerować po dnie morskim podczas odpływu bez ciągłego nękania i krzyków. Ale tak jest wszędzie na Zanzibarze, hotel nie ma z tym nic wspólnego.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Marcela C.

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 2.12. - 10.12.2023 Oceniono: Grudzień 2023

LUX* Marijani Beach Resort & Spa Ocena: 5/5 Zanzibar, Pwani Mchangani

Ogólnie pełna satysfakcja

Ogólnie pełna satysfakcja

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (4)

Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.

+48 71 771 76 83

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Więcej hoteli, które mogą Cię zainteresować