Bellaria Ocena: 3/5 Włochy, Val di Fiemme/Obereggen, Predazzo
Jiří Černý
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2020 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Trzeci pobyt w tym samym hotelu w tym samym czasie. Nieco pogorszenie pierwotnego stanu.
Trzeci pobyt w tym samym hotelu w tym samym czasie. Nieco pogorszenie pierwotnego stanu.
W porównaniu do poprzednich pobytów słabsze śniadania, brak ekspresu do kawy, niedostatecznie ciepłe jajecznice i parówki, brak owoców w strefie relaksu wellness.
ZakwaterowaniePokój standardowy, nie musiał być bezpośrednio przy schodach i nad wylotem z kuchni, jednak ostatecznie oba te czynniki nie przeszkadzały.
UsługiPomimo drobnych zastrzeżeń hotel ma dużą zaletę w postaci bliskości do ośrodka Latemar oraz bezpłatnego dostępu do strefy wellness, gdzie można się odpowiednio zregenerować w jacuzzi lub saunie przed kolejnym dniem jazdy.
SportSłabszy sezon, śnieg jednak w większości naturalny, korzystniejsze jest, gdy mróz, wyższe temperatury sprzyjają powstawaniu muld i nagromadzeń „piasku”.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Martina F.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2020 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Byliśmy bardzo zadowoleni z zakwaterowania, wyżywienia, oferowanych usług oraz personelu hotelu. Lokalizacja hotelu blisko centrum miasta Predazzo nam odpowiadała. Dostępność ośrodków narciarskich była bardzo dobra dzięki skibusom. Narciarstwo było niesamowite, tylko trochę za dużo ludzi na stokach.
Byliśmy bardzo zadowoleni z zakwaterowania, wyżywienia, oferowanych usług oraz personelu hotelu. Lokalizacja hotelu blisko centrum miasta Predazzo nam odpowiadała. Dostępność ośrodków narciarskich była bardzo dobra dzięki skibusom. Narciarstwo było niesamowite, tylko trochę za dużo ludzi na stokach.
Śniadania odbywały się w formie bufetu z bardzo różnorodną ofertą, można było zamówić kawę, gorącą czekoladę itp. Na kolację zawsze wybieraliśmy dzień wcześniej co najmniej spośród 4 rodzajów przystawek i 4 rodzajów dań głównych. W skład wchodził bar sałatkowy oraz deser końcowy - ponownie możliwość wyboru spośród kilku rodzajów. Wszystko było bardzo smaczne, porcje wystarczające. Doceniliśmy, że menu było po angielsku oraz że kelnerka mówiła po angielsku.
ZakwaterowanieMieszkaliśmy w 2 pokojach dwuosobowych. Pokoje były mniejsze i skromniejsze, jednak całkowicie spełniały nasze potrzeby. W skład pokoju wchodziła łazienka i WC. Wszystko czyste. Codziennie sprzątano pokoje, zawsze wtedy, gdy nas nie było. W pokoju była telewizja, działało również połączenie z hotelowym Wi-Fi.
UsługiPersonel hotelu był bardzo uprzejmy i miły. Nie było problemu z porozumieniem się po angielsku. Bardzo podobały nam się hotelowe "spa". Z dziećmi korzystaliśmy głównie z lokalnego basenu z jacuzzi. Wszystko było czyste, panowała przyjemna atmosfera. Częścią hotelu była również przestronna przechowalnia nart z podgrzewanymi uchwytami na buty narciarskie, co oceniam bardzo pozytywnie.
SportDostępność ośrodków narciarskich była bardzo dobra. Tuż przed hotelem znajdował się przystanek skibusa, który był bezpłatny dla gości hotelu. Najwięcej czasu spędziliśmy w ośrodku Latemar, ale odwiedziliśmy także Cermis. Wszędzie były doskonale przygotowane stoki, możliwość wyboru tras o różnym stopniu trudności, odpowiednie także dla dzieci. W restauracjach na stokach można było bardzo dobrze zjeść. Jedynym minusem była większa liczba osób na stokach.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
od 2 702 zł za os.















