Aktualne do Turcji

Hotel Kamelya Collection Fulya (ex. Sentido Kamelya Fulya)

Ocena: 5/5

Turcja, Side, Çolakli

Klienci nie ocenili jeszcze tego hotelu Hotel nie został oceniony

Wyświetl wszystkie recenzje

Luksusowe wyposażenie w stylu orientalnym Aquapark z wieloma zjeżdżalniami 80 000 metrów kwadratowych zielonego ogrodu 500 m prywatnej piaszczystej plaży

Więcej o hotelu

od 3 330 za os.

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży

Wybierz termin

Opis hotelu

Położenie

Sentido Kamelya Fulya to nowoczesny, 5-gwiazdkowy hotel leżący w południowej Turcji, w samym środku wybrzeża Morza Śródziemnego. Placówka położona jest w popularnej miejscowości turystycznej Side, niedaleko dużego centrum handlowego ze sklepami i lokalami gastronomicznymi. W tym interesującym mieście warto odwiedzić starówkę z malowniczą zabudową miejską, w której czekają liczne zabytki architektoniczne. Na obrzeżach kurortu usytuowane jest stanowisko archeologiczne, w którym można podziwiać antyczne ruiny. Dojazd na lotnisko zajmuje godzinę.

Wyposażenie

W tym nowoczesnym ośrodku wypoczynkowym goście mają do swojej dyspozycji kompleksowe wyposażenie, w którego skład wchodzi szereg udogodnień. Na potrzeby wymagających urlopowiczów przygotowano całodobową, wielojęzyczną recepcję z przechowalnią bagażu i eleganckim lobby z miejscami do siedzenia. Podróżni na miejscu skorzystają również z infrastruktury dziecięcej oraz urozmaiconej bazy sportowo-rekreacyjnej. Na terenie obiektu udostępniono także sale konferencyjne, baseny zewnętrzne, internet bezprzewodowy, centrum Spa & Wellness.

Zakwaterowanie

Do dyspozycji podróżnych hotel Sentido oddał eleganckie i przestronne apartamenty przeznaczone dla par i rodzin z dziećmi. Wszystkie pokoje składają się z dużego pomieszczenia zawierającego sypialnię i strefę do dziennego wypoczynku, z łazienki wyposażonej w wannę z prysznicem, toaletę i umywalkę, a także z tarasu lub balkonu z zestawem krzeseł i stolikiem. Każdy apartament został zaopatrzony w zestaw kosmetyków i suszarkę do włosów, telewizję satelitarną, klimatyzację centralną, zestaw do parzenia kawy i herbaty, telefon stacjonarny.

Wyżywienie

W ośrodku Sentido Kamelya Fulya przygotowano rozbudowany pakiet All Inclusive, który gwarantuje gościom kompleksowe wyżywienie przez całą dobę. W cenę tej formuły zapewniono im posiłki główne (śniadanie, obiad, kolacja), wydawane w postaci różnorodnego bufetu (wyznaczone lokale i godziny), a także rozmaite przekąski serwowane w ciągu dnia i w godzinach nocnych. Ponadto w pakiecie uwzględniono nielimitowane napoje gorące i zimne, desery lodowe oraz ciasta, a także alkohole pochodzące przede wszystkim z lokalnej produkcji.

Usługi

W ramach dodatkowej aktywności goście hotelu Sentido Kamelya Fulya skorzystają bezpłatnie z zaplecza sportowego, w którego skład wchodzą korty tenisowe, stoły do gry w ping-ponga, rzutki, a także boiska do piłki nożnej, koszykówki i siatkówki plażowej. Aktywni urlopowicze mają też dostęp do minigolfa, zajęć sportowych z aerobiku, a także nowoczesnej i przestronnej siłowni. Dla najmłodszych turystów przygotowano natomiast brodziki kąpielowe, park wodny ze zjeżdżalniami, plac zabaw na świeżym powietrzu, animacje, klub dla dzieci i nastolatków.

Usługi płatne

Za dodatkową opłatą goście ośrodka skorzystają z pozostałych usług i atrakcji. Do ich dyspozycji oddano przede wszystkim atrakcyjną ofertę w strefie Spa & Wellness, której zakres obejmuje masaże relaksacyjne oraz zabiegi lecznicze i kosmetyczne. Pamiętano także o osobach podróżujących w celach biznesowych, które mają dostęp do nowoczesnych sal konferencyjnych z klimatyzacją. Dodatkowo w trakcie urlopu w tej placówce wczasowicze mogą skorzystać z usług medycznych oraz pralni chemicznej i prasowalni ubrań.

Plaża

Publiczna plaża piaszczysta położona jest w odległości zaledwie 10 metrów od terenu ośrodka Sentido Kamelya Fulya. Hotelowi goście mogą na wybrzeżu skorzystać bezpłatnie z pryszniców, ręczników kąpielowych oraz leżaków z parasolami. Za dopłatą zapewniono im pawilony i zewnętrzną ofertę sportów wodnych. W pobliżu mieści się też hotelowy beach bar oraz wypożyczalnia sprzętu sportowego.

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Opis hotelu

Informacje o hotelu

  • Odległość od plaży Plaża 200 m
  • Odległość od centrum miasta Centrum miasta 14 km
  • Odległość od lotniska Lotnisko 52 km
  • Klimatyzacja Klimatyzacja tak
  • Basen zewnętrzny Basen zewnętrzny tak
  • Basen wewnętrzny Basen wewnętrzny tak
  • Bezpłatne leżaki i parasole przy basenie, Bezpłatne leżaki i parasole na plaży Bezpłatne leżaki i parasole przy basenie tak
  • TV TV tak
  • Minibar, Bar Minibar tak
  • Kącik dziecięcy, Plac zabaw, Basen dla dzieci Kącik dziecięcy tak
  • Tenis, Siatkówka Tenis tak
  • Golf Golf tak
  • Surfing Surfing tak
  • Zjeżdżalnie Zjeżdżalnie tak
  • Fitness Fitness tak
  • Programy animacyjne Programy animacyjne tak
  • Ułatwienia dla niepełnosprawnych Ułatwienia dla niepełnosprawnych tak
  • Bowling Bowling tak
  • Hotelowa restauracja Hotelowa restauracja tak
  • Kawiarnia Kawiarnia tak
  • Recepcja 24h Recepcja 24h tak
  • Wypożyczalnia rowerów Wypożyczalnia rowerów tak
  • Wifi Wifi tak

Opinie o hotelu

Bardzo Dobry (Na podstawie 202 opinii)

Zablokowane opinie: 16

Ocena 4,5 / 5

Wyżywienie 4,5 / 5

Zakwaterowanie 4,3 / 5

Okolica 4,8 / 5

Usługi 4,5 / 5

Cena 4,5 / 5

Sprawdź, jak weryfikujemy opinie

112. najwyższa ocena z 312 hoteli w Side

Lubica G.

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2026 Dodana Lipiec 2026

Piękny hotel, krótki spacer od plaży, dostaliśmy pokój rodzinny z widokiem na morze i dużym balkonem, piękna, czysta łazienka, pościel zmieniana codziennie, bar uzupełniany codziennie, wszystko na wysokim poziomie. Leżaki na plaży bezpłatne, ręczniki plażowe wymieniane codziennie na karty hotelowe, Wi-Fi działało w całym hotelu. Również na plaży, zróżnicowane jedzenie, każdy mógł wybrać, nie ma na co narzekać, chętnie tu wrócimy.

Piękny hotel, krótki spacer od plaży, dostaliśmy pokój rodzinny z widokiem na morze i dużym balkonem, piękna, czysta łazienka, pościel zmieniana codziennie, bar uzupełniany codziennie, wszystko na wysokim poziomie. Leżaki na plaży bezpłatne, ręczniki plażowe wymieniane codziennie na karty hotelowe, Wi-Fi działało w całym hotelu. Również na plaży, zróżnicowane jedzenie, każdy mógł wybrać, nie ma na co narzekać, chętnie tu wrócimy.

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Plaża była długa, leżaki z materacami i bezpłatnymi ręcznikami, bar na plaży serwujący hot dogi, hamburgery, frytki, piwo – wszystko w cenie wakacji

Wyżywienie

Jedzenie było różnorodne, bufety, nawet o północy była późna kolacja

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie w hotelu Kamelya było na wysokim poziomie, wszystko było czyste, indywidualna klimatyzacja w pokoju, pokój z dużym balkonem, piękny widok na basen i morze

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Anonym

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2026 Dodana Lipiec 2026

Edytowana zgodnie z Regulaminem

Z odbioru bagażu udałem się do okienka CK..., tutaj skierowano mnie do innego okienka, ponieważ przewoźnikiem jest MTS. W następnym okienku dostałem kopertę, a następnie szukałem mojego autobusu. Kierowca nas przyjął, ale nie było nas na jego liście. Dopiero skończyliśmy nas wpisywać i wsiedliśmy, i muszę przyznać, że autobus był w połowie pusty, co nam odpowiadało. Hotel jest oddalony o około 45 minut jazdy samochodem od lotniska. Mieliśmy duży ruch, więc wyjechaliśmy z lotniska o 16:00 i byliśmy w hotelu o 17:10. Recepcjonista od razu się nami zajął i razem wypełniliśmy niezbędne formularze... Dosłownie po wypełnieniu około 3 minut. Poszliśmy na 7 piętro, skąd mieliśmy widok na morze po lewej stronie budynku. Byliśmy i nadal jesteśmy pod wrażeniem tego podekscytowania. Widok był niesamowity, a do dyspozycji mieliśmy ogromny taras z trzema oknami i jednym bocznym. Mogliśmy zobaczyć część miasta, góry i piękny widok na morze. Jeśli chodzi o pokój, to duża szafa, łazienka z prysznicem 160 cm x 60 cm, duża umywalka i suszarka do włosów. Łóżko podwójne, 2 krzesła, stół i fotel z uszakami z matą, bardzo wygodne. Moja żona czytała wieczorem książkę i będę musiał znaleźć podobną w domu. Dzieci miały łóżko o szerokości 120 cm i dodatkowe łóżko (rozkładane). Bez problemu umieściłbym łóżko piętrowe w wnęce, w której siedziały dzieci. Osobiście powiesiłbym zasłonę między łóżkiem podwójnym a wnęką dziecięcą. Trochę mi tego brakowało. Jednak minibar jest bezpłatny. Myślę, że Invia gdzieś napisała, że ​​jest dodatkowo płatny. Więc nie jest całkowicie bezpłatny. Wi-Fi jest aż do plaży. Korzystaliśmy z niego dość często, dzwoniliśmy do siebie przez WhatsApp, gdy zgubiliśmy się na tym dużym obszarze. Początkowo myślałem, że plaża jest daleko według map, ale tak mi się nie wydawało. Plaża jest czysta, a piasek bardzo drobny. Bez kamyków ani grubego piasku, ale naprawdę drobny. Wejście do morza jest łagodne, około 30 m od brzegu, a głębokość wynosi około 110-120 cm. Idealne dla dzieci. Woda jest czysta, a gdy morze jest spokojniejsze, widać dno, poza tym drobny piasek, prądy i łamany piasek. Jeśli chodzi o jedzenie, wszystkim bardzo smakowało. Wybór nie jest tak szeroki jak w innych hotelach, ale jest bardzo smaczne. A, i robią świetne hamburgery.

Z odbioru bagażu udałem się do okienka CK..., tutaj skierowano mnie do innego okienka, ponieważ przewoźnikiem jest MTS. W następnym okienku dostałem kopertę, a następnie szukałem mojego autobusu. Kierowca nas przyjął, ale nie było nas na jego liście. Dopiero skończyliśmy nas wpisywać i wsiedliśmy, i muszę przyznać, że autobus był w połowie pusty, co nam odpowiadało. Hotel jest oddalony o około 45 minut jazdy samochodem od lotniska. Mieliśmy duży ruch, więc wyjechaliśmy z lotniska o 16:00 i byliśmy w hotelu o 17:10. Recepcjonista od razu się nami zajął i razem wypełniliśmy niezbędne formularze... Dosłownie po wypełnieniu około 3 minut. Poszliśmy na 7 piętro, skąd mieliśmy widok na morze po lewej stronie budynku. Byliśmy i nadal jesteśmy pod wrażeniem tego podekscytowania. Widok był niesamowity, a do dyspozycji mieliśmy ogromny taras z trzema oknami i jednym bocznym. Mogliśmy zobaczyć część miasta, góry i piękny widok na morze. Jeśli chodzi o pokój, to duża szafa, łazienka z prysznicem 160 cm x 60 cm, duża umywalka i suszarka do włosów. Łóżko podwójne, 2 krzesła, stół i fotel z uszakami z matą, bardzo wygodne. Moja żona czytała wieczorem książkę i będę musiał znaleźć podobną w domu. Dzieci miały łóżko o szerokości 120 cm i dodatkowe łóżko (rozkładane). Bez problemu umieściłbym łóżko piętrowe w wnęce, w której siedziały dzieci. Osobiście powiesiłbym zasłonę między łóżkiem podwójnym a wnęką dziecięcą. Trochę mi tego brakowało. Jednak minibar jest bezpłatny. Myślę, że Invia gdzieś napisała, że ​​jest dodatkowo płatny. Więc nie jest całkowicie bezpłatny. Wi-Fi jest aż do plaży. Korzystaliśmy z niego dość często, dzwoniliśmy do siebie przez WhatsApp, gdy zgubiliśmy się na tym dużym obszarze. Początkowo myślałem, że plaża jest daleko według map, ale tak mi się nie wydawało. Plaża jest czysta, a piasek bardzo drobny. Bez kamyków ani grubego piasku, ale naprawdę drobny. Wejście do morza jest łagodne, około 30 m od brzegu, a głębokość wynosi około 110-120 cm. Idealne dla dzieci. Woda jest czysta, a gdy morze jest spokojniejsze, widać dno, poza tym drobny piasek, prądy i łamany piasek. Jeśli chodzi o jedzenie, wszystkim bardzo smakowało. Wybór nie jest tak szeroki jak w innych hotelach, ale jest bardzo smaczne. A, i robią świetne hamburgery.

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Jednym słowem, ogromny. Największy, w jakim do tej pory byłem. Stopniowe wejście, drobny piasek. Nie do końca podobały nam się tutejsze bary szybkiej obsługi, ale 1000 osób, 1000 smaków.

Wyżywienie

Pyszne. Muszę się tu na chwilę zatrzymać. Spróbuję mięsa i tak dalej. Było tu absolutnie luksusowo. Moja żona uwielbia słodycze. Byliśmy w innych hotelach, ale tutaj brawa dla cukiernika. Absolutnie świetna kawa. Można tu wybrać kawę z ekspresu Nescafé, który świetnie nadaje się do cappuccino, albo mieloną kawę po turecku, która też jest dobra, ale uwaga, jest naprawdę mocna. Będziesz się w nią wpatrywać do rana i nie będziesz mógł zasnąć, bo jest tak mocna.

Zakwaterowanie

Czysto, ale wszędzie były dywany. Trochę problematyczne dla mnie, alergika, ale na szczęście wszystko w porządku.

Usługi

Wszystko w porządku, ale muszę trochę ponarzekać na sprzątaczkę. Prosiliśmy ją dwa razy o poprawki, ale sprzątanie było standardowe.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Filtruj opinie

Lubica G.

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2026 Dodana Lipiec 2026

Piękny hotel, krótki spacer od plaży, dostaliśmy pokój rodzinny z widokiem na morze i dużym balkonem, piękna, czysta łazienka, pościel zmieniana codziennie, bar uzupełniany codziennie, wszystko na wysokim poziomie. Leżaki na plaży bezpłatne, ręczniki plażowe wymieniane codziennie na karty hotelowe, Wi-Fi działało w całym hotelu. Również na plaży, zróżnicowane jedzenie, każdy mógł wybrać, nie ma na co narzekać, chętnie tu wrócimy.

Piękny hotel, krótki spacer od plaży, dostaliśmy pokój rodzinny z widokiem na morze i dużym balkonem, piękna, czysta łazienka, pościel zmieniana codziennie, bar uzupełniany codziennie, wszystko na wysokim poziomie. Leżaki na plaży bezpłatne, ręczniki plażowe wymieniane codziennie na karty hotelowe, Wi-Fi działało w całym hotelu. Również na plaży, zróżnicowane jedzenie, każdy mógł wybrać, nie ma na co narzekać, chętnie tu wrócimy.

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Plaża była długa, leżaki z materacami i bezpłatnymi ręcznikami, bar na plaży serwujący hot dogi, hamburgery, frytki, piwo – wszystko w cenie wakacji

Wyżywienie

Jedzenie było różnorodne, bufety, nawet o północy była późna kolacja

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie w hotelu Kamelya było na wysokim poziomie, wszystko było czyste, indywidualna klimatyzacja w pokoju, pokój z dużym balkonem, piękny widok na basen i morze

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Ondřej N.

Ocena 4,7 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2026 Dodana Lipiec 2026

Hotel wysokiej jakości, duży teren z pięknym ogrodem, plaża i łagodne zejście do morza. Plaża idealna dla rodzin z dziećmi. Szkoda tylko, że aquapark jest przeznaczony tylko dla dzieci powyżej 120 cm wzrostu, a dzieci nie mogły nawet nosić czapek ani kapeluszy. Musiały zdejmować łańcuszki, zegarki, bransoletki itp., ale bransoletka z hotelu nie stanowiła problemu.

Hotel wysokiej jakości, duży teren z pięknym ogrodem, plaża i łagodne zejście do morza. Plaża idealna dla rodzin z dziećmi. Szkoda tylko, że aquapark jest przeznaczony tylko dla dzieci powyżej 120 cm wzrostu, a dzieci nie mogły nawet nosić czapek ani kapeluszy. Musiały zdejmować łańcuszki, zegarki, bransoletki itp., ale bransoletka z hotelu nie stanowiła problemu.

Wyżywienie 3,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Czysta, piaszczysta plaża z łagodnym wejściem do morza. Idealna dla rodzin z dziećmi.

Wyżywienie

Każdego dnia inna kuchnia - japońska, meksykańska, włoska... Niektóre potrawy były smaczniejsze, inne mniej, ale każdy wybiera po swojemu.

Zakwaterowanie

Pokoje były czyste i przestronne. Sprzątanie odbywało się codziennie, łącznie z wymianą ręczników.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Anonym

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2026 Dodana Lipiec 2026

Edytowana zgodnie z Regulaminem

Z odbioru bagażu udałem się do okienka CK..., tutaj skierowano mnie do innego okienka, ponieważ przewoźnikiem jest MTS. W następnym okienku dostałem kopertę, a następnie szukałem mojego autobusu. Kierowca nas przyjął, ale nie było nas na jego liście. Dopiero skończyliśmy nas wpisywać i wsiedliśmy, i muszę przyznać, że autobus był w połowie pusty, co nam odpowiadało. Hotel jest oddalony o około 45 minut jazdy samochodem od lotniska. Mieliśmy duży ruch, więc wyjechaliśmy z lotniska o 16:00 i byliśmy w hotelu o 17:10. Recepcjonista od razu się nami zajął i razem wypełniliśmy niezbędne formularze... Dosłownie po wypełnieniu około 3 minut. Poszliśmy na 7 piętro, skąd mieliśmy widok na morze po lewej stronie budynku. Byliśmy i nadal jesteśmy pod wrażeniem tego podekscytowania. Widok był niesamowity, a do dyspozycji mieliśmy ogromny taras z trzema oknami i jednym bocznym. Mogliśmy zobaczyć część miasta, góry i piękny widok na morze. Jeśli chodzi o pokój, to duża szafa, łazienka z prysznicem 160 cm x 60 cm, duża umywalka i suszarka do włosów. Łóżko podwójne, 2 krzesła, stół i fotel z uszakami z matą, bardzo wygodne. Moja żona czytała wieczorem książkę i będę musiał znaleźć podobną w domu. Dzieci miały łóżko o szerokości 120 cm i dodatkowe łóżko (rozkładane). Bez problemu umieściłbym łóżko piętrowe w wnęce, w której siedziały dzieci. Osobiście powiesiłbym zasłonę między łóżkiem podwójnym a wnęką dziecięcą. Trochę mi tego brakowało. Jednak minibar jest bezpłatny. Myślę, że Invia gdzieś napisała, że ​​jest dodatkowo płatny. Więc nie jest całkowicie bezpłatny. Wi-Fi jest aż do plaży. Korzystaliśmy z niego dość często, dzwoniliśmy do siebie przez WhatsApp, gdy zgubiliśmy się na tym dużym obszarze. Początkowo myślałem, że plaża jest daleko według map, ale tak mi się nie wydawało. Plaża jest czysta, a piasek bardzo drobny. Bez kamyków ani grubego piasku, ale naprawdę drobny. Wejście do morza jest łagodne, około 30 m od brzegu, a głębokość wynosi około 110-120 cm. Idealne dla dzieci. Woda jest czysta, a gdy morze jest spokojniejsze, widać dno, poza tym drobny piasek, prądy i łamany piasek. Jeśli chodzi o jedzenie, wszystkim bardzo smakowało. Wybór nie jest tak szeroki jak w innych hotelach, ale jest bardzo smaczne. A, i robią świetne hamburgery.

Z odbioru bagażu udałem się do okienka CK..., tutaj skierowano mnie do innego okienka, ponieważ przewoźnikiem jest MTS. W następnym okienku dostałem kopertę, a następnie szukałem mojego autobusu. Kierowca nas przyjął, ale nie było nas na jego liście. Dopiero skończyliśmy nas wpisywać i wsiedliśmy, i muszę przyznać, że autobus był w połowie pusty, co nam odpowiadało. Hotel jest oddalony o około 45 minut jazdy samochodem od lotniska. Mieliśmy duży ruch, więc wyjechaliśmy z lotniska o 16:00 i byliśmy w hotelu o 17:10. Recepcjonista od razu się nami zajął i razem wypełniliśmy niezbędne formularze... Dosłownie po wypełnieniu około 3 minut. Poszliśmy na 7 piętro, skąd mieliśmy widok na morze po lewej stronie budynku. Byliśmy i nadal jesteśmy pod wrażeniem tego podekscytowania. Widok był niesamowity, a do dyspozycji mieliśmy ogromny taras z trzema oknami i jednym bocznym. Mogliśmy zobaczyć część miasta, góry i piękny widok na morze. Jeśli chodzi o pokój, to duża szafa, łazienka z prysznicem 160 cm x 60 cm, duża umywalka i suszarka do włosów. Łóżko podwójne, 2 krzesła, stół i fotel z uszakami z matą, bardzo wygodne. Moja żona czytała wieczorem książkę i będę musiał znaleźć podobną w domu. Dzieci miały łóżko o szerokości 120 cm i dodatkowe łóżko (rozkładane). Bez problemu umieściłbym łóżko piętrowe w wnęce, w której siedziały dzieci. Osobiście powiesiłbym zasłonę między łóżkiem podwójnym a wnęką dziecięcą. Trochę mi tego brakowało. Jednak minibar jest bezpłatny. Myślę, że Invia gdzieś napisała, że ​​jest dodatkowo płatny. Więc nie jest całkowicie bezpłatny. Wi-Fi jest aż do plaży. Korzystaliśmy z niego dość często, dzwoniliśmy do siebie przez WhatsApp, gdy zgubiliśmy się na tym dużym obszarze. Początkowo myślałem, że plaża jest daleko według map, ale tak mi się nie wydawało. Plaża jest czysta, a piasek bardzo drobny. Bez kamyków ani grubego piasku, ale naprawdę drobny. Wejście do morza jest łagodne, około 30 m od brzegu, a głębokość wynosi około 110-120 cm. Idealne dla dzieci. Woda jest czysta, a gdy morze jest spokojniejsze, widać dno, poza tym drobny piasek, prądy i łamany piasek. Jeśli chodzi o jedzenie, wszystkim bardzo smakowało. Wybór nie jest tak szeroki jak w innych hotelach, ale jest bardzo smaczne. A, i robią świetne hamburgery.

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Jednym słowem, ogromny. Największy, w jakim do tej pory byłem. Stopniowe wejście, drobny piasek. Nie do końca podobały nam się tutejsze bary szybkiej obsługi, ale 1000 osób, 1000 smaków.

Wyżywienie

Pyszne. Muszę się tu na chwilę zatrzymać. Spróbuję mięsa i tak dalej. Było tu absolutnie luksusowo. Moja żona uwielbia słodycze. Byliśmy w innych hotelach, ale tutaj brawa dla cukiernika. Absolutnie świetna kawa. Można tu wybrać kawę z ekspresu Nescafé, który świetnie nadaje się do cappuccino, albo mieloną kawę po turecku, która też jest dobra, ale uwaga, jest naprawdę mocna. Będziesz się w nią wpatrywać do rana i nie będziesz mógł zasnąć, bo jest tak mocna.

Zakwaterowanie

Czysto, ale wszędzie były dywany. Trochę problematyczne dla mnie, alergika, ale na szczęście wszystko w porządku.

Usługi

Wszystko w porządku, ale muszę trochę ponarzekać na sprzątaczkę. Prosiliśmy ją dwa razy o poprawki, ale sprzątanie było standardowe.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Martin P.

Ocena 4,5 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2026 Dodana Lipiec 2026

Świetny hotel, świetne wakacje

Świetny hotel, świetne wakacje

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Plaża

Świetna plaża z łagodnym wejściem, idealna dla dzieci

Wyżywienie

Dobre jedzenie, mnóstwo świetnych barów

Zakwaterowanie

Jedyną rzeczą, która wymaga naprawy jest łazienka.

Usługi

Usługi były dobre

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Anonym

Ocena 4,9 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2026 Dodana Lipiec 2026

.

.

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

.

Wyżywienie

.

Zakwaterowanie

.

Usługi

.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.

+48 71 771 76 83

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Więcej hoteli, które mogą Cię zainteresować