Logos Ocena: 3/5 Polska, Tatry, Zakopane
Krzysztof Socała
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
od 570 zł za os.
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
Krzysztof Socała
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
od 570 zł za os.
Anna Zdroik
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Maj 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
CZESLAW K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu. Dodając do tego pogodę, która dopisała było super.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu. Dodając do tego pogodę, która dopisała było super.
Dość odległa, ale dla osób mających trudności w przemieszczaniu się możliwość skorzystania z meleksów (nawet tanio) Plaża czysta ale bardzo zatłoczona
WyżywienieZnakomite i urozmaicone śniadania, pozytywne zaskoczenie, że obiado - kolacje serwowane dawały jednocześnie dużą możliwość wyboru drugich dań w tym również miksowania dodatków. Bardzo dobrze odebraliśmy dużą rozpiętość czasową w korzystaniu z obiado - kolacji. Zupy wprawdzie bez możliwości wyboru ale bardzo smaczne,
ZakwaterowanieŁóżko zgodnie z zamówieniem, bardzo wygodne i czyste
UsługiBardzo miłe i pomocne Panie w recepcji. Minus to okresowe kłopoty z odbiorem niektórych programów znajdujących się w ofercie hotelowej . Siatki w oknach przy dużej ilości komarów super rozwiązaniem. Czajnik i filiżanki na wyposażaniu pokoju ale brak herbaty czy kawy Brak wody mineralnej przynajmniej na przyjazd. Bardzo ograniczona informacja o rejsach po zatoce (jest to bardzo istotne przy dość nieudolnie działającej Informacji Turystycznej w mieście
BOGUSŁAW L.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2021 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Miejsce spokojne. Do morza 10min.Dobra baza wypadowa do Kołobrzegu, Ustronia Morskiego. Do hotelu było miło wracać, po dłuższej wycieczce.
Miejsce spokojne. Do morza 10min.Dobra baza wypadowa do Kołobrzegu, Ustronia Morskiego. Do hotelu było miło wracać, po dłuższej wycieczce.
Do plaży 10 min. Plaża czysta. Więcej ludzi przy zejściu, kilkanaście metrów dalej luz.
WyżywieniePosiłki wszelaki wybór. Jedzenie bardzo dobre.
ZakwaterowaniePokój wygląda tak jak na zdjęciu. Pokój czysty, duży. Łazienka wygodna. Wrażenie jak najlepsze. Polecam.
UsługiBar, siłownia, sauna, kącik zabaw dla dzieci, SPA, parking, wypożyczalnia rowerów. Wszystko co trzeba na miejscu.
od 386 zł za os.
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2023 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
od 438 zł za os.
Miluše Kovářová
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Byłam bardzo zadowolona, z wyjątkiem zakwaterowania.
Byłam bardzo zadowolona, z wyjątkiem zakwaterowania.
ogólne wrażenie dobre
WyżywienieŚniadanie doskonałe, kolacja mniej dobra.
ZakwaterowaniePokój ładny, ale mało miejsca do przechowywania dla 2 osób. Przez cały tydzień nie było sprzątane - nie wycierano podłogi, nie wynoszono śmieci, nie uzupełniano papieru toaletowego.
UsługiWiz zakwaterowanie
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Zdeněk Bárta
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2021 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
od 322 zł za os.
Paweł K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Listopad 2021 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Nie polecam nikomu Hotelu RAD w Grudziądzu!
Właściciel dla osiągnięcia większych zysków powinien w tym obiekcie założyć jeszcze co najmniej kilkanaście źródeł przychodów, bo chyba ciągle mu za mało... A więc mamy: hotel, kręgielnię, dyskotekę, salę weselną, restaurację, browar... Proponuję na początek otworzyć hotel dla zwierząt ( pokoje już są, co prawda małe i brudne, ale zwierzętom może nie będzie to przeszkadzać ). Kolejny nowy "byznes" to szpital ( byle nie Covidowy, bo nie przestrzegane są tu ŻADNE obostrzenia, oprócz wywieszenia tabliczki przy wejściu do hotelu i restauracji, dyrekcja hotelu nie zwraca uwagi na to, że nikt z obsługi nie korzysta ani z maseczek ani rękawiczek. Może być to szpital chorób płuc, bo przed wejściem do hotelu stoją CAŁYMI DNIAMI osoby palące papierosy, każdy gość może się nawdychać dymu papierosowego do woli, mógłby więc się od razu wyleczyć ). Następnie proponuję boisko sportowe na parkingu, wciąż jest tyle gości w hotelu... restauracji... dyskotece... kręgielni... itd, że i tak nie ma gdzie parkować, więc proponuję od razu zlikwidować cały parking i wykorzystać jego teren, niech dzieci "haratają w gałę". W końcu teraz każde dziecko chce być Lewandowskim to rodzice będą bulić kasę... a co tam, kto bogatemu zabroni być jeszcze bogatszym!
Właścicielu Hotelu RAD w Grudziądzu nie dziękuj, mojej porady udzielam ci bezpłatnie ;)
Nie polecam nikomu Hotelu RAD w Grudziądzu!
Właściciel dla osiągnięcia większych zysków powinien w tym obiekcie założyć jeszcze co najmniej kilkanaście źródeł przychodów, bo chyba ciągle mu za mało... A więc mamy: hotel, kręgielnię, dyskotekę, salę weselną, restaurację, browar... Proponuję na początek otworzyć hotel dla zwierząt ( pokoje już są, co prawda małe i brudne, ale zwierzętom może nie będzie to przeszkadzać ). Kolejny nowy "byznes" to szpital ( byle nie Covidowy, bo nie przestrzegane są tu ŻADNE obostrzenia, oprócz wywieszenia tabliczki przy wejściu do hotelu i restauracji, dyrekcja hotelu nie zwraca uwagi na to, że nikt z obsługi nie korzysta ani z maseczek ani rękawiczek. Może być to szpital chorób płuc, bo przed wejściem do hotelu stoją CAŁYMI DNIAMI osoby palące papierosy, każdy gość może się nawdychać dymu papierosowego do woli, mógłby więc się od razu wyleczyć ). Następnie proponuję boisko sportowe na parkingu, wciąż jest tyle gości w hotelu... restauracji... dyskotece... kręgielni... itd, że i tak nie ma gdzie parkować, więc proponuję od razu zlikwidować cały parking i wykorzystać jego teren, niech dzieci "haratają w gałę". W końcu teraz każde dziecko chce być Lewandowskim to rodzice będą bulić kasę... a co tam, kto bogatemu zabroni być jeszcze bogatszym!
Właścicielu Hotelu RAD w Grudziądzu nie dziękuj, mojej porady udzielam ci bezpłatnie ;)
brak
WyżywienieŚniadanie niezłe, obiadokolacja średnia.
ZakwaterowanieNie ma możliwości spania, gdyż całą noc dudni głośna muzyka z dyskoteki, albo rąbią kule z kręgielni. Brudne i małe pokoje, nie wygodne łóżka, stara pościel. Brak kosza w pokoju.
UsługiObsługa pracuje "za karę"
Katarzyna W.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2021 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
od 422 zł za os.
Klaudia R.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Mega pozytywne wrażenie! Bardzo miła obsługa
Mega pozytywne wrażenie! Bardzo miła obsługa
Nie było plaży, bo to góry :)
WyżywienieBardzo dobre jedzenie! Super doprawione oraz różnorodne
ZakwaterowaniePokój bardzo czysty, przytulny oraz bardzo wygodny materac
UsługiBardzo miła i pomocna obsługa
od 444 zł za os.
Rafał Siemieniako
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Sympatyczna obsługa, niesamowite położenie hotelu - tuż przy zejsciu na plaże, kilka metrow od linii brzegowej
Hotelowy basen nieduży ale czysty, szklany sufit odbija lustro wody i tworzy zludzenie przestrzeni, sauna nieduza ale funkcjonalna i czysta.
Sympatyczna obsługa, niesamowite położenie hotelu - tuż przy zejsciu na plaże, kilka metrow od linii brzegowej
Hotelowy basen nieduży ale czysty, szklany sufit odbija lustro wody i tworzy zludzenie przestrzeni, sauna nieduza ale funkcjonalna i czysta.
Dostep do plazy po schodkach, ale kilkaset metrów dalej jest łagodne zejscie, sama plaza czysta i przed sezonem prawie pusta
WyżywieniePosilki urozmaicone, forma szwedzkego stołu powoduje ze nikt nie wyjdzie głodny :)
ZakwaterowaniePokoje sprzatane codziennie, zawsze czyste i swieze reczniki
UsługiPolecam
od 379 zł za os.
Agnieszka R.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Hotel naprawdę wart polecenia. Przestronne, czyste pokoje, funkcjonalna łazienka, balkon.
Restauracja i posiłki w niej serwowane również bez żadnych zastrzeżeń.
Basen i jacuzzi niezbyt duże, ale czynne od rana do wieczora. Do różnych atrakcyjnych miejsc w Bieszczadach i na Podkarpaciu wystarczająco blisko, żeby pozwiedzać.
Do tego uśmiechnięty, pomocny personel hotelu.
Wrócę do KARINO z chęcią i wszystkich również zachęcam do wybrania pobytu w tym hotelu.
Hotel naprawdę wart polecenia. Przestronne, czyste pokoje, funkcjonalna łazienka, balkon.
Restauracja i posiłki w niej serwowane również bez żadnych zastrzeżeń.
Basen i jacuzzi niezbyt duże, ale czynne od rana do wieczora. Do różnych atrakcyjnych miejsc w Bieszczadach i na Podkarpaciu wystarczająco blisko, żeby pozwiedzać.
Do tego uśmiechnięty, pomocny personel hotelu.
Wrócę do KARINO z chęcią i wszystkich również zachęcam do wybrania pobytu w tym hotelu.
Bardzo dobre.
ZakwaterowanieCzyste, przestronne pokoje.
UsługiBasen, sauny i jacuzzi są dodatkową atrakcją pobytu, oferowaną "w cenie".
od 557 zł za os.
Jana Košútová
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Listopad 2021 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Byliśmy bardzo zadowoleni.
Byliśmy bardzo zadowoleni.
Śniadanie w hotelu oferowało wystarczający wybór, wszystko było świeże i smaczne w odpowiedniej ilości. W ciągu dnia nie ma problemu, aby zjeść gdziekolwiek w mieście, napić się kawy i podobnie.
ZakwaterowaniePokój był czysty, przytulny. Miał tylko jedną wadę, okno wychodziło na tor kolejowy. Wielką zaletą zakwaterowania jest to, że hotel znajduje się blisko centrum miasta.
UsługiPersonel miły, chętny do pomocy.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Rostislav Krhovjak
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Było w porządku.
Było w porządku.
Dobra
Zakwaterowanieśrednie zakwaterowanie
UsługiDobre
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Renáta Küfflová
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Grudzień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
od 407 zł za os.
Veronika Z.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Listopad 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Piękne miasto, doskonałe zakwaterowanie, mili ludzie.
Piękne miasto, doskonałe zakwaterowanie, mili ludzie.
Dana Karešová
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wszystko poszło tak, jak oczekiwaliśmy, bez żadnych problemów.
Wszystko poszło tak, jak oczekiwaliśmy, bez żadnych problemów.
Mieliśmy pobyt ze śniadaniem, któremu nie można nic zarzucić. Był duży wybór i wystarczająca ilość wszystkiego. Wszystkie produkty spożywcze były nieustannie uzupełniane.
ZakwaterowanieJakość zakwaterowania była dobra, niczego nam nie brakowało. Pokój był czysty, zadbany i całkowicie wystarczający.
UsługiByliśmy zadowoleni z usług. Personel był miły i pomocny. Podczas naszego pobytu nie mieliśmy żadnych problemów.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate