Maroko: hotele z opiniami, znaleziono 56 hoteli

Informacje dotyczące weryfikacji opinii
Sortuj według

RIU Palace Tikida Taghazout Ocena: 5/5 Maroko, Agadir, Taghazout

Ocena 4,7 / 5

RIU Palace Tikida Taghazout opinie

Fantastyczny (oceniony przez 14 osób)

Zakwaterowanie 4,8 / 5

Wyżywienie 4,5 / 5

Okolica 4,5 / 5

Cena 4,7 / 5

Lucie E.

Ocena 4,9 / 5

Niezweryfikowana opinia Data pobytu 30.9. - 7.10.2023 Oceniono: Październik 2023

Naprawdę podobały nam się nasze wakacje, wszyscy byli mili, uśmiechnięci, przyjaźni, nic nie było problemem. Pokój jest zawsze czysty, schludny, bar codziennie uzupełniany w napoje bezalkoholowe i duże butelki wody. Cały kompleks tchnie ciszą i spokojem, wszystko idzie gładko, np. nasze winogronko upadło na ziemię, zwietrzyłem, potoczyło się w stronę, gdzie ludzie się obudzili i nawet w sekundę nie zniknęło niezauważone z mrugnięciem oka głównego menadżera. A więc dla mnie satysfakcja, dobre samopoczucie i zasłużony odpoczynek z moją małą księżniczką (15 miesięcy).

Naprawdę podobały nam się nasze wakacje, wszyscy byli mili, uśmiechnięci, przyjaźni, nic nie było problemem. Pokój jest zawsze czysty, schludny, bar codziennie uzupełniany w napoje bezalkoholowe i duże butelki wody. Cały kompleks tchnie ciszą i spokojem, wszystko idzie gładko, np. nasze winogronko upadło na ziemię, zwietrzyłem, potoczyło się w stronę, gdzie ludzie się obudzili i nawet w sekundę nie zniknęło niezauważone z mrugnięciem oka głównego menadżera. A więc dla mnie satysfakcja, dobre samopoczucie i zasłużony odpoczynek z moją małą księżniczką (15 miesięcy).

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 4,5 / 5

Cena 5,0 / 5

Zakwaterowanie
Mieliśmy piękny, przestronny i zawsze czysty pokój, codziennie sprzątany, czyste ręczniki, wszystko na wyposażeniu, trzeba tylko zaznaczyć, że ci, którzy są przyzwyczajeni do miliona małych buteleczek z żelem, szamponem, odżywką do włosów itp., nie będą tego robić. bądź szczęśliwa pod prysznicem/w wannie znajdziesz uniwersalny dozownik żelu/szamponu, na zlewie stoi mydło do rąk i około stu par płatków do demakijażu i wacików oraz trochę resztek mleczka do ciała, więc zdecydowanie polecam zabrać ze sobą kosmetyki i płatki do demakijażu... Ale ja na przykład zawsze używam swoich kosmetyków i wszędzie mają swoje, co wcale nie zepsuło mi wrażenia... W każdym razie w sklepie bezpośrednio pod adresem w hotelu oprócz pamiątek można znaleźć absolutnie wszystko, czego potrzeba na wakacjach nad morzem = stroje kąpielowe, nakrycia głowy, kremy do opalania, kosmetyki, artykuły higieniczne dla kobiet, rzeczy do wody i do piasku, po prostu nie ma obawy, że coś zostanie zapomniane w domu ????. Poza tym, mimo że kompleks jest rozległy, wszędzie było blisko nas... do ogrodu, na basen zarówno zewnętrzny, jak i kryty, do restauracji, na plażę. W przeciwnym razie spokojnie można udać się na plażę z leżaków przy basenie.

Wyżywienie
Moim zdaniem nie ma tutaj osoby, która nie byłaby zadowolona i której by czegoś brakowało. Wszystko doskonałe, świeże, smaczne, wieczory tematyczne, znajdziecie kuchnię środkowoeuropejską, x rodzajów makaronów, pizzę, mięsa na różne sposoby przygotowania, sushi, ryby, owoce morza i oczywiście typowo lokalne dania marokańskie, a kto lubi słodycze / desery, więc bądź przygotowany na zabranie ze sobą dodatkowych kilogramów oprócz pamiątek ????.

Obsługa w hotelu
Wszystko w porządku i ponad oczekiwania, wspaniała, uprzejma obsługa od recepcji po menadżerów, kelnerów, barmanów, aż po sprzątaczkę... Wspaniała atmosfera i przyjazne środowisko nawet dla małych dzieci ????????.

Plaża
Stopniowe wejście do morza, co szczególnie doceniają rodziny z dziećmi i osoby nie umiejące pływać. Plaża (leżaki, parasole należące do hotelu, wszystko codziennie sprzątane, czyste), tylko przygotuj się, że po samej plaży poruszają się wielbłądy, konie i psy, więc trzeba od czasu do czasu obserwować, gdzie się znajdujesz wchodzisz do morza i dokąd zmierzasz... Ale woda jest krystalicznie czysta i miłośnicy wskakiwania do fal z pewnością znajdą swoją drogę. Deski surfingowe można wypożyczyć bezpośrednio na plaży, gdzie są również dostępni instruktorzy.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Anonim

Ocena 4,9 / 5

Niezweryfikowana opinia Data pobytu 19.8. - 26.8.2023 Oceniono: Sierpień 2023

Doskonały hotel, usługi

Doskonały hotel, usługi

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 4,5 / 5

Cena 5,0 / 5

Zakwaterowanie
Powyżej standardu

Wyżywienie
Ona będzie przeciekać

Obsługa w hotelu
Bez problemu, ochota

Plaża
To Afryka, ale nie mogę jej wyśledzić

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

od 5 999 za os.

Clubhotel Riu Tikida Dunas Ocena: 4/5 Maroko, Agadir, Agadir

Ocena 4,6 / 5

Clubhotel Riu Tikida Dunas opinie

Fantastyczny (oceniony przez 48 osób)

Zakwaterowanie 4,6 / 5

Wyżywienie 4,7 / 5

Okolica 4,2 / 5

Cena 4,5 / 5

Beata L.

Ocena 4,7 / 5

Niezweryfikowana opinia Data pobytu 16.12. - 23.12.2023 Oceniono: Grudzień 2023

Bardzo wysoka jakość usług, uprzejma obsługa, oferta zgodna z zamówieniem.

Bardzo wysoka jakość usług, uprzejma obsługa, oferta zgodna z zamówieniem.

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 4,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 4,5 / 5

Zakwaterowanie
Zgodny z zamówieniem, czysto, spokojnie. Jedyny mankament - drzwi łączące pokoje były dość akustyczne i słychać było rozmowy sąsaiadów, co szczególnie przeszkadzało - kiedy wybierali się wczesnym rankiem na wycieczki.

Wyżywienie
Bardzo urozmaicone, jednak smakowo - dość monotonne. Niestety - pod koniec pobytu mąż rozchorował się żołądkowo, wzywaliśmy lekarza marokańskiego (interwencja, opieka i pomoc hotelu bardzo dobra). Mążi jeszcze przez kilka dni po powrocie zażywał leki i cierpiał.

Obsługa w hotelu
Bez zarzutu. Obasługa uprzejma, starała się spełniać nasze oczekiwania.

Plaża
Czysta, malownicza, blisko hotelu.

Ferenc H.

Ocena 5,0 / 5

Niezweryfikowana opinia Data pobytu 13.12. - 19.12.2023 Oceniono: Grudzień 2023

Naszym zdaniem hotel i jego obsługa są bez zarzutu. Naszym zdaniem touroperator wykonał usługę w ograniczonym zakresie ze względu na następujące aspekty: w ofercie jako usługodawcę występuje firma IBERIA, zamiast tego usługę wykonała tania linia lotnicza IBERIA Express. W Marrakeszu musieliśmy szukać logo biura partnerskiego, nie było go, zamiast tego było A! moje nazwisko było na kartce, kiedy pokazaliśmy panu dokument z biura, powiedział, że to nie jest jego, że jest zaadresowany do Agadiru w Doc, a nie jego. W końcu udaliśmy się do przedstawiciela kilku urzędów, który odprowadził mnie do tego człowieka, powiedział, że na nas czeka, po czym przyjął nasze dokumenty. Potem odjechaliśmy samochodem, po chwili przestał mówić, że jest spragniony, jeśli chcieliśmy, mogliśmy kupić sobie drinka w sklepie. Trochę mnie to zdziwiło, jak na razie ten, kto organizował wycieczkę, dał nam przy transferze chociaż małą butelkę wody, bo nie możemy jeszcze mieć lokalnej waluty, a poza tym nasza płatna wycieczka jest all inclusive. Nieco później zatrzymał się ponownie i powiedział, że zje kolację w restauracji i że możemy też coś kupić, jeśli chcemy. W tym momencie nić się zerwała. Do hotelu dotarliśmy około 22:00, gdzie restauracja była już zamknięta, więc pojechaliśmy tak. Następnego dnia chcieliśmy porozmawiać z przedstawicielem biura organizacyjnego, zadzwonili do nas z recepcji, du. Obiecał, że przyjdzie o 15:00, ale tego nie zrobił. Przyszedł do nas przedstawiciel innego urzędu, bo zobaczył, że na kogoś czekamy, zadzwonił do tej osoby, która powiedziała mu, że w takim razie powinien się zająć naszymi sprawami. Myślę, że w związku z tym doszliśmy do wniosku o jakąś rekompensatę, ponieważ nic nie było dostępne. Udało mi się z nim porozmawiać, kiedy moja żona miała wypadek i dlatego nie mogliśmy wrócić planowym lotem. Był zły, że z nim nie rozmawiamy, wtedy powiedziałam, że próbowaliśmy, ale nie odebrał telefonu. Ostatecznie jednak przedstawiciel drugiego urzędu załatwił wszystko, łącznie z naszym wyjazdem do domu, więc uważamy, że urząd spisał się nieprawidłowo.

Naszym zdaniem hotel i jego obsługa są bez zarzutu. Naszym zdaniem touroperator wykonał usługę w ograniczonym zakresie ze względu na następujące aspekty: w ofercie jako usługodawcę występuje firma IBERIA, zamiast tego usługę wykonała tania linia lotnicza IBERIA Express. W Marrakeszu musieliśmy szukać logo biura partnerskiego, nie było go, zamiast tego było A! moje nazwisko było na kartce, kiedy pokazaliśmy panu dokument z biura, powiedział, że to nie jest jego, że jest zaadresowany do Agadiru w Doc, a nie jego. W końcu udaliśmy się do przedstawiciela kilku urzędów, który odprowadził mnie do tego człowieka, powiedział, że na nas czeka, po czym przyjął nasze dokumenty. Potem odjechaliśmy samochodem, po chwili przestał mówić, że jest spragniony, jeśli chcieliśmy, mogliśmy kupić sobie drinka w sklepie. Trochę mnie to zdziwiło, jak na razie ten, kto organizował wycieczkę, dał nam przy transferze chociaż małą butelkę wody, bo nie możemy jeszcze mieć lokalnej waluty, a poza tym nasza płatna wycieczka jest all inclusive. Nieco później zatrzymał się ponownie i powiedział, że zje kolację w restauracji i że możemy też coś kupić, jeśli chcemy. W tym momencie nić się zerwała. Do hotelu dotarliśmy około 22:00, gdzie restauracja była już zamknięta, więc pojechaliśmy tak. Następnego dnia chcieliśmy porozmawiać z przedstawicielem biura organizacyjnego, zadzwonili do nas z recepcji, du. Obiecał, że przyjdzie o 15:00, ale tego nie zrobił. Przyszedł do nas przedstawiciel innego urzędu, bo zobaczył, że na kogoś czekamy, zadzwonił do tej osoby, która powiedziała mu, że w takim razie powinien się zająć naszymi sprawami. Myślę, że w związku z tym doszliśmy do wniosku o jakąś rekompensatę, ponieważ nic nie było dostępne. Udało mi się z nim porozmawiać, kiedy moja żona miała wypadek i dlatego nie mogliśmy wrócić planowym lotem. Był zły, że z nim nie rozmawiamy, wtedy powiedziałam, że próbowaliśmy, ale nie odebrał telefonu. Ostatecznie jednak przedstawiciel drugiego urzędu załatwił wszystko, łącznie z naszym wyjazdem do domu, więc uważamy, że urząd spisał się nieprawidłowo.

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Zakwaterowanie
Pokoje ładne i duże, codziennie sprzątane, ręczniki zmieniane.Obsługa przemiła i pomocna, więc uważamy, że jest super!

Wyżywienie
wybór jest szeroki, myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Obsługa w hotelu
dobra

Plaża
Można wyjść bezpośrednio z nadmorskiej promenady, co naszym zdaniem było dobre

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

od 3 989 za os.

Iberostar Founty Beach Ocena: 4/5 Maroko, Agadir, Agadir

Ocena 4,5 / 5

Iberostar Founty Beach opinie

Fantastyczny (oceniony przez 14 osób)

Zakwaterowanie 4,5 / 5

Wyżywienie 4,5 / 5

Okolica 4,4 / 5

Cena 4,3 / 5

Szeroka, piaszczysta plaża tuż przy hotelu Urozmaicony program animacji dla każdego Wysoki standard marki Iberostar Rozbudowane zaplecze sportowo-rekreacyjne

Anonim

Ocena 5,0 / 5

Niezweryfikowana opinia Data pobytu 21.1. - 28.1.2024 Oceniono: Styczeń 2024

Wspaniały wyjazd, hotel spełnił wszystkie moje wymagania, byłam zaskoczona wysoką jakością usług.

Wspaniały wyjazd, hotel spełnił wszystkie moje wymagania, byłam zaskoczona wysoką jakością usług.

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Zakwaterowanie
Pokój rodzinny był bardzo przestronny, wygodny.

Wyżywienie
Wyśmienite jedzenie, brak słów żeby wyrazić pochwałę, szczególnie smakowały mi marokańskie pączki, cała rodzina znalazła przysmak dla siebie.

Obsługa w hotelu
Korzystaliśmy z oferty animacji, szczególnie podobały mi się nauka tańca, gra w rzutki, występy wieczorem.

Plaża
Plaża blisko hotelu, czysta, szeroka, przepiękny widok na ocean. Codziennie spacerowaliśmy wzdłuż brzegu.

Filip Walczak

Ocena 5,0 / 5

Niezweryfikowana opinia Data pobytu 17.1. - 24.1.2024 Oceniono: Styczeń 2024

Bardzo dobry

Bardzo dobry

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Zakwaterowanie
Bardzo dobry, czysto, codziennie sprzątany, codziennie nowe ręczniki, codziennie papier toaletowy bez proszenia

Wyżywienie
Mnóstwo bardzo dobrego jedzenia

Obsługa w hotelu
Dużo atrakcji do wyboru, wieczorami koncerty, tańce, zabawy

Plaża
Duża piaszczysta przy hotelu, mało turystów.

od 2 789 za os.

Tildi Ocena: 4/5 Maroko, Agadir, Agadir

Ocena 4,4 / 5

Tildi opinie

Świetny (oceniony przez 4 osób)

Zakwaterowanie 4,4 / 5

Wyżywienie 4,3 / 5

Okolica 4,4 / 5

Cena 4,5 / 5

Przemyslaw Z.

Ocena 4,3 / 5

Niezweryfikowana opinia Data pobytu 8.4. - 15.4.2024 Oceniono: Kwiecień 2024

Rewelacja! Organizacja + hotel: wszystko na najwyższym poziomie. Super obsługa, wszyscy bardzo pomocni, po angielsku bez problemu można porozmawiać. Na wejściu zawsze concierge, w nocy dwóch ochroniarzy. Recepcja zawsze pomocna. Zaraz obok sklep, blisko plaża i promenada.

Rewelacja! Organizacja + hotel: wszystko na najwyższym poziomie. Super obsługa, wszyscy bardzo pomocni, po angielsku bez problemu można porozmawiać. Na wejściu zawsze concierge, w nocy dwóch ochroniarzy. Recepcja zawsze pomocna. Zaraz obok sklep, blisko plaża i promenada.

Zakwaterowanie 4,5 / 5

Wyżywienie 4,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Cena 4,5 / 5

Zakwaterowanie
Pokój czysty, dobrze wyposażony, w razie potrzeby sprzątany, uzupełniane wyposażenie.

Wyżywienie
Na śniadaniu bardzo duży wybór jedzenia, na słodko, na słono, na ciepło do wyboru różne rzeczy, praktycznie wszystko co by można chcieć. W opcji same śniadania można w rozsądnych cenach zjeść obiad/lunch w restauracji przy basenie.

Obsługa w hotelu
W hotelu basen, mini siłownia, obsługa basenu (leżaki, ręczniki itp.). Poza tym stoliki z widokiem na kasbah, kanapy, mini biblioteczka. Obsługa na każdym kroku, uśmiechnięta i pomocna.

Plaża
Szerokość plaży to 200-300m więc nigdy nie będzie zbyt tłoczno. Żeby dojść trzeba tylko przejść na drugą stronę ulicy i przejść ok 400m.

Michał K.

Ocena 4,8 / 5

Niezweryfikowana opinia Data pobytu 23.12. - 30.12.2023 Oceniono: Styczeń 2024

Bardzo fajny hotel, dobrze umiejscowiony. W stosunku jakości do ceny - ponownie wybrałbym hotel Tildi. Nie ma co spodziewać się luksusów jednak jest wszystko czego potrzeba.

Bardzo fajny hotel, dobrze umiejscowiony. W stosunku jakości do ceny - ponownie wybrałbym hotel Tildi. Nie ma co spodziewać się luksusów jednak jest wszystko czego potrzeba.

Zakwaterowanie 4,5 / 5

Wyżywienie 4,5 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Zakwaterowanie
Pokój bardzo czysty i zadbany. Sprzątanie codziennie. W pokoju wszystko czego potrzeba - ręczniki i małe kosmetyki kąpielowe. Obsługa hotelu pomocna i uprzejma. Dla osób, które nie zamierzają spędzać czasu w hotelu zdecydowanie polecam!

Wyżywienie
Śniadanie bez przepychu do jakiego przyzwyczajają niektóre hotele jednak bardzo smaczne i przy zdrowym rozsądku codziennie można zjeść coś innego. Wykupiłem dwa razy dodatkową kolacje (wybrałem opcję z samym śniadaniem) - za 12 euro można zjeść naprawdę ciekawie. Od 3 letniego dziecka nie była pobrana opłata za kolację hotelową!

Obsługa w hotelu
-

Plaża
Bardzo szeroka, bardzo zadbana, patrolowana przez specjalne służby a więc jest bezpieczna, dużo sprzedawców wszystkiego - "no money" załatwiało temat bez rozmowy :)

od 1 370 za os.

Valeria Jardins D'Agadir Resort Ocena: 4/5 Maroko, Agadir, Agadir

Ocena 4,4 / 5

Valeria Jardins D'Agadir Resort opinie

Świetny (oceniony przez 30 osób)

Zakwaterowanie 4,4 / 5

Wyżywienie 4,6 / 5

Okolica 4,3 / 5

Cena 4,4 / 5

Kateřina V.

Ocena 5,0 / 5

Niezweryfikowana opinia Data pobytu 27.12. - 3.1.2024 Oceniono: Marzec 2024

Wszystko było dobrze zorganizowane.

Wszystko było dobrze zorganizowane.

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Dominika O.

Ocena 5,0 / 5

Niezweryfikowana opinia Data pobytu 4.2. - 11.2.2024 Oceniono: Luty 2024

Obsługa hotelu bardzo miła, komunikatywna, hotel czysty, widać było częste sprzątanie i porządki, bardzo liczna Obsługa.

Obsługa hotelu bardzo miła, komunikatywna, hotel czysty, widać było częste sprzątanie i porządki, bardzo liczna Obsługa.

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Zakwaterowanie
Pokój przestronny dla 2 osób, czysto. Łóżko wygodne jednak było połączone z dwóch osobych materacy.

Wyżywienie
Jedzenie różnorodne, wieczory francuskie, marokanskie. Do kolacji wino butelkowe. Spory wybór przy posiłkach.

od 2 375 za os.

Al Moggar Garden Beach Ocena: 4/5 Maroko, Agadir, Agadir

Ocena 4,3 / 5

Al Moggar Garden Beach opinie

Świetny (oceniony przez 5 osób)

Zakwaterowanie 4,3 / 5

Wyżywienie 4,5 / 5

Okolica 4,6 / 5

Cena 3,9 / 5

Waldemar K.

Ocena 4,7 / 5

Niezweryfikowana opinia Data pobytu 26.4. - 3.5.2024 Oceniono: Maj 2024

Super

Super

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 4,5 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Zakwaterowanie
Bardzo dobrze

Wyżywienie
Dobrze

Obsługa w hotelu
Bardzo dobrze

Plaża
Super

Anonim

Ocena 3,4 / 5

Niezweryfikowana opinia Data pobytu 23.12. - 30.12.2023 Oceniono: Styczeń 2024

pięknie położony hotel, zadbany ogród.

pięknie położony hotel, zadbany ogród.

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Wyżywienie 4,5 / 5

Okolica 4,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Zakwaterowanie
architektura lat 70tych, stan pokoju pozostawiał wiele do życzenia.

Wyżywienie
pyszne, zróżnicowane jedzenie marokańskie i włoskie.

Plaża
czysta, piaszczysta, szeroka.

od 1 375 za os.

Allegro Agadir Ocena: 4/5 Maroko, Agadir, Agadir

Ocena 4,2 / 5

Allegro Agadir opinie

Świetny (oceniony przez 15 osób)

Zakwaterowanie 4,3 / 5

Wyżywienie 4,4 / 5

Okolica 4,0 / 5

Cena 4,2 / 5

Aneta L.

Ocena 5,0 / 5

Niezweryfikowana opinia Data pobytu 9.3. - 15.3.2024 Oceniono: Marzec 2024

Pobyt bardzo udany.

Pobyt bardzo udany.

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Zakwaterowanie
Pokój przytulny i bardzo czysty .

Wyżywienie
Różnorodne i bardzo smaczne

Plaża
Czysta i przestronna .Dojście do plaży nie stanowi żadnego problemu

Bohuslava V.

Ocena 5,0 / 5

Niezweryfikowana opinia Data pobytu 27.12. - 30.12.2023 Oceniono: Styczeń 2024

Fajny... piękny kraj

Fajny... piękny kraj

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

od 2 608 za os.

Riu Palace Tikida Ocena: 5/5 Maroko, Agadir, Agadir

Ocena 4,1 / 5

Riu Palace Tikida opinie

Świetny (oceniony przez 6 osób)

Zakwaterowanie 4,2 / 5

Wyżywienie 4,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Cena 4,2 / 5

Najbardziej luksusowe warunki w Agadirze Lokalizacja tuż przy zachwycającej plaży Ogromny basen i strefy relaksu Bezpłatne leżaki i parasole na plaży

Anonim

Ocena 3,1 / 5

Niezweryfikowana opinia Data pobytu 25.6. - 9.7.2023 Oceniono: Lipiec 2023

Mile spędzony czas jednak poziom serwowanych usług jest typowo arabski więc pozostawia wiele do życzenia chociaż ceny w tym najbardziej luksusowym hotelu śpiewają typowo europejskie.

Mile spędzony czas jednak poziom serwowanych usług jest typowo arabski więc pozostawia wiele do życzenia chociaż ceny w tym najbardziej luksusowym hotelu śpiewają typowo europejskie.

Zakwaterowanie 3,3 / 5

Wyżywienie 2,5 / 5

Okolica 4,0 / 5

Cena 2,5 / 5

Zakwaterowanie
Pokoje dawno mają za sobą lata świetności i wymagają zdecydowanie odnowienia, łazienki w bardzo słabym stanie (jak na tą cenę za hotel)

Wyżywienie
przy dwutygodniowym pobycie monotonia i prawie co drugi dzien to samo niestety, ryby i owoce morza świeże i smaczne ale ile można jeść to samo...

Obsługa w hotelu
Aktywności dla dzieci praktyczne brak, animacje w ciągu dnia bardzo słabe (lub brak), muzyka na basenie dzień w dzień ta sama, wieczorne show na poziomie dzieci z liceum które same przygotowują spektakl (wszystkie wieczory ogarnia ekipa hotelowa młodzieży)

Plaża
Plaża super długa piaszczysta płytka woda super dla dzieciaków. Na plaży dużo lokalnej ludności spędza czas więc w okresie wakacyjnym jest duży tłok.

Anonim

Ocena 4,1 / 5

Niezweryfikowana opinia Data pobytu 27.5. - 3.6.2023 Oceniono: Czerwiec 2023

Zadowolenie

Zadowolenie

Zakwaterowanie 4,3 / 5

Wyżywienie 4,5 / 5

Okolica 3,5 / 5

Cena 4,0 / 5

Zakwaterowanie
Zadowolenie, hałas w pokoju z górnych pomieszczeń

Wyżywienie
Doskonały

Obsługa w hotelu
Świetny

Plaża
Zadowolenie

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

od 4 212 za os.

Amadil Beach Ocena: 4/5 Maroko, Agadir, Agadir

Ocena 4,1 / 5

Amadil Beach opinie

Świetny (oceniony przez 6 osób)

Zakwaterowanie 4,1 / 5

Wyżywienie 3,9 / 5

Okolica 4,3 / 5

Cena 4,2 / 5

Joanna K.

Ocena 3,8 / 5

Niezweryfikowana opinia Data pobytu 30.1. - 6.2.2024 Oceniono: Luty 2024

Nasze wakacje były bardzo udane. Hotel w super lokalizacji przy plaży hotelowej, szeroki deptak sprzyjał spacerom. Obsługa hotelowa miła, pomocna, uśmiechnięta. Hotel czysty, jedzenie ok.

Nasze wakacje były bardzo udane. Hotel w super lokalizacji przy plaży hotelowej, szeroki deptak sprzyjał spacerom. Obsługa hotelowa miła, pomocna, uśmiechnięta. Hotel czysty, jedzenie ok.

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Wyżywienie 3,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Zakwaterowanie
Pokój czysty, przestronny z dużą łazienką i balkonem. Sprzątany codziennie. Plus za butelkowaną wodę, którą codziennie dostawaliśmy, jeśli ktoś nie chciał sprzątania to woda była zostawiana pod drzwiami. Wymaga lekkiego odświeżenia ale naprawdę nie ma się o co przyczepić.

Wyżywienie
Każdy znajdzie coś dla siebie. Nie było to wykwintne jedzenie, ale głodni nie chodziliśmy. W opcji all inclusive każdemu przysługują dwie kolację w hotelowych restauracjach (marokańskiej i włoskiej). Plus za napoje na stołówce w butelkach.

Obsługa w hotelu
Ręczniki na basenie i na plaży dostępne bez problemu i bez żadnych opłat. WiFi działało na terenie całego hotelu, na plaży też dało się złapać. W hotelu sklep z najpotrzebniejszymi rzeczami. Lobby bardzo przestronne z wieloma miejscami do siedzenia, gdzie wieczorami były animacje, można było też zagrać w bilard.

Plaża
Plaża oddzielona od hotelu promenadą. Ręczniki bez dodatkowej opłaty. Dużo leżaków z parasolami i stolikami. Plaża jest wydzielona więc wszyscy sprzedawcy nie mogli na nią wejść, dzięki czemu nie byli uciążliwi. Plaża szeroka, czysta, z drobnym piaskiem.

Edmund D.

Ocena 5,0 / 5

Niezweryfikowana opinia Data pobytu 19.11. - 26.11.2023 Oceniono: Listopad 2023

Hotel ładny czysty

Hotel ładny czysty

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Zakwaterowanie
Nocleg satysfakcjonujący codziennie wymiana pościeli i ręczników bardxo czysto

Wyżywienie
Posiłki Ok dla każdego coś dobrego

Obsługa w hotelu
Usługi Ok obsługa bardzo miła uśmiechnięta ???? oraz codziennie muzyka taneczna ????????to jest tooo ????

Plaża
Plaża piękna

od 2 244 za os.

White Beach Resort Ocena: 5/5 Maroko, Agadir, Taghazout

Ocena 4,1 / 5

White Beach Resort opinie

Świetny (oceniony przez 5 osób)

Zakwaterowanie 4,3 / 5

Wyżywienie 4,3 / 5

Okolica 3,2 / 5

Cena 4,1 / 5

Dana F.

Ocena 4,7 / 5

Niezweryfikowana opinia Data pobytu 17.6. - 24.6.2023 Oceniono: Lipiec 2023

Pełna satysfakcja ???? Przyjazny personel i świetna obsługa.

Pełna satysfakcja ???? Przyjazny personel i świetna obsługa.

Zakwaterowanie 4,8 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 4,5 / 5

Cena 4,5 / 5

Zakwaterowanie
Luksusowy

Wyżywienie
Doskonałe, bardzo różnorodne

Obsługa w hotelu
Świetnie. Jedynym zarzutem jest to, że nie dostaliśmy żadnego pakietu żywności podczas jednodniowej wycieczki, mimo że byliśmy all inclusive.

Plaża
Plaża czysta, dojście promenadą.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Jana M.

Ocena 4,2 / 5

Niezweryfikowana opinia Data pobytu 6.8. - 13.8.2022 Oceniono: Sierpień 2022

Urlop spełnił wszystkie oczekiwania.

Urlop spełnił wszystkie oczekiwania.

Zakwaterowanie 4,5 / 5

Wyżywienie 4,5 / 5

Okolica 3,0 / 5

Cena 4,5 / 5

Zakwaterowanie
Piękny czysty kompleks hotelowy. Największy plus - duża ilość różnorodnych basenów, wystarczająca ilość leżaków i parasoli. Pokoje czyste, cały kompleks zadbany, naprawdę piękny, dokładnie taki jak na zdjęciach. Mały minus - okolice hotelu - brak sklepów na deptaku.

Wyżywienie
Nie ma na co narzekać - bogato, różnorodnie, wszystkiego pod dostatkiem

Obsługa w hotelu
Absolutna satysfakcja.

Plaża
Niestety plaża była jedynym minusem wakacji - nie jest to prywatna plaża do hotelu, więc naprawdę duża liczba miejscowych, którzy codziennie zapełniali plażę.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

od 3 465 za os.

Atlas Les Almohades Ocena: 4/5 Maroko, Agadir, Agadir

Ocena 4,1 / 5

Atlas Les Almohades opinie

Świetny (oceniony przez 12 osób)

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Wyżywienie 4,0 / 5

Okolica 4,5 / 5

Cena 4,0 / 5

Danuše F.

Ocena 5,0 / 5

Niezweryfikowana opinia Data pobytu 12.4. - 19.4.2024 Oceniono: Kwiecień 2024

Urlop spełnił nasze oczekiwania

Urlop spełnił nasze oczekiwania

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Zakwaterowanie
Bez komentarza

Wyżywienie
Świetne, doskonałe świeże soki owocowe i warzywne, owoce, desery

Obsługa w hotelu
Usługi odpowiadające istniejącemu hotelowi 4 hv.

Plaża
szerokie, ułożone nad oceanem

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Janina J.

Ocena 3,0 / 5

Niezweryfikowana opinia Data pobytu 13.3. - 27.3.2024 Oceniono: Kwiecień 2024

Nie do porównania z pobytem w roku ubiegłym. ,który był cudowny .Liczyliśmy na cudowny pobyt a okazała się wtopa.

Nie do porównania z pobytem w roku ubiegłym. ,który był cudowny .Liczyliśmy na cudowny pobyt a okazała się wtopa.

Zakwaterowanie 1,5 / 5

Wyżywienie 2,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 3,5 / 5

Zakwaterowanie
Pokój był ok ale okazało się że dzielimy go z karaluchami

Sprawę zgłosiłam do rezydentki ale ona stwierdziła że karaluchy to normalna rzecz i ona je też ma w domu o tej porze roku

.Nawet nie starała się o zmianę pokoju.Ważna była tylko sprzedaż wycieczek.W końcu po naszej interwencji dano nam pokój beż karaluchów.Suszarki do włosów niesprawne w obydwu pokojach.

Wyżywienie
Posiłki ok do momentu pełnego zakwaterowania hotelu.Gdy hotel miał pełne obłożenie brakowało sztućców ,szklanek i przygotowanych stolików co było bardzo denerwujące.Radykalnie spadła różnorodność posiłków.Alkohole bardzo rozcieńczane. Barmani przynosili otwarte butelki z alkoholem z zaplecza .Nie otwierali ich przy klientach.

Obsługa w hotelu
Ok.Animacje słabe.

Plaża
..Ładna, szeroką, piaszczysta.Zawsze dostępne bezpłatne leżaki.

od 1 852 za os.

Kenzi Europa Ocena: 4/5 Maroko, Agadir, Agadir

Ocena 4,1 / 5

Kenzi Europa opinie

Świetny (oceniony przez 10 osób)

Zakwaterowanie 4,2 / 5

Wyżywienie 3,8 / 5

Okolica 4,2 / 5

Cena 4,0 / 5

Kompleks zadbanych basenów z 6 zjeżdżalniami Bliska odległość od centrum rozrywkowego Agadiru Szeroka, piaszczysta plaża Pachnący ogród z palmami

Hieronim P.

Ocena 4,5 / 5

Niezweryfikowana opinia Data pobytu 2.2. - 9.2.2024 Oceniono: Luty 2024

Polecamy serdecznie to miejsce wyjazd dotyczył dwóch rodzin w okresie lutego świetna atmosfera, dobre jedzenie każdy znajdzie coś dla siebie, rewelacyjni animatorzy i kelnerzy często starający się coś powiedzieć w naszym języku , blisko do oceanu, obsługa na wielki plus. Pokoje codziennie są sprzątane, hotel czysty i zadbany, woda w basenie podgrzewana sporo francuzów i anglików. Wycieczki dobrze zorganizowane, marokańczycy bardzo serdeczni i uśmiechnięci Serdecznie polecamy

Polecamy serdecznie to miejsce wyjazd dotyczył dwóch rodzin w okresie lutego świetna atmosfera, dobre jedzenie każdy znajdzie coś dla siebie, rewelacyjni animatorzy i kelnerzy często starający się coś powiedzieć w naszym języku , blisko do oceanu, obsługa na wielki plus. Pokoje codziennie są sprzątane, hotel czysty i zadbany, woda w basenie podgrzewana sporo francuzów i anglików. Wycieczki dobrze zorganizowane, marokańczycy bardzo serdeczni i uśmiechnięci Serdecznie polecamy

Zakwaterowanie 4,3 / 5

Wyżywienie 4,5 / 5

Okolica 4,5 / 5

Cena 4,5 / 5

Zakwaterowanie
pokój czysty dziennie sprzątany z wymianą ręczników, łóżka wygodne

Wyżywienie
sporo mięsa, ryb, makaronów, warzyw surowych i grilowanych na bieżąco uzupełniane oraz deserów, ciast i ciasteczek

Obsługa w hotelu
animatorzy dbają by w hotelu nie było nudno

Plaża
plaża czysta i bardzo szeroka

Dariusz S.

Ocena 3,8 / 5

Niezweryfikowana opinia Data pobytu 2.2. - 9.2.2024 Oceniono: Luty 2024

Wyjazd ogólnie ok.

Wyjazd ogólnie ok.

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Wyżywienie 3,5 / 5

Okolica 4,0 / 5

Cena 3,5 / 5

Zakwaterowanie
Bardzo dobre i ładne pokoje

Wyżywienie
Na dobrym poziomie ( arabskie)

Obsługa w hotelu
Bardzo dobre

Plaża
Bardzo ładna i duża

od 3 362 za os.

Royal Decameron Tafoukt Beach Ocena: 4/5 Maroko, Agadir, Agadir

Ocena 4,0 / 5

Royal Decameron Tafoukt Beach opinie

Świetny (oceniony przez 34 osób)

Zakwaterowanie 3,9 / 5

Wyżywienie 4,3 / 5

Okolica 3,6 / 5

Cena 4,0 / 5

Położenie przy zachwycającej piaszczystej plaży Bliskość tętniącego życiem centrum Agadiru Kuchnia obfitująca w marokańskie przysmaki

Monika P.

Ocena 4,7 / 5

Niezweryfikowana opinia Data pobytu 16.2. - 23.2.2024 Oceniono: Luty 2024

Na terenie hotelu dużo zieleni, przy promenadzie duży plus. Pokoje a w szczególności łazienka do remontu.

Na terenie hotelu dużo zieleni, przy promenadzie duży plus. Pokoje a w szczególności łazienka do remontu.

Zakwaterowanie 4,3 / 5

Wyżywienie 4,5 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Zakwaterowanie
Recepcja plus teren hotelu ładny. Pokoje bardzo skromne, łazienki niestety do remontu.

Obsługa w hotelu
Bardzo dobre, animację też na dobrym poziomie.

Plaża
Długa i szeroka

Paweł B.

Ocena 4,7 / 5

Niezweryfikowana opinia Data pobytu 8.10. - 15.10.2023 Oceniono: Październik 2023

Hotel czysty.Obsluga super.Posiłki bardzo dobre

Hotel czysty.Obsluga super.Posiłki bardzo dobre

Zakwaterowanie 4,8 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 4,5 / 5

Cena 4,5 / 5

od 2 329 za os.

Argana Ocena: 3/5 Maroko, Agadir, Agadir

Ocena 3,8 / 5

Argana opinie

Świetny (oceniony przez 10 osób)

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Wyżywienie 3,7 / 5

Okolica 3,5 / 5

Cena 3,9 / 5

Zadbane wnętrza w marokańskim stylu Smaczne posiłki z lokalnymi przysmakami Położenie w pobliżu centrum Agadiru Bliskość pięknej piaszczystej plaży

Lenka V.

Ocena 4,7 / 5

Niezweryfikowana opinia Data pobytu 2.3. - 9.3.2024 Oceniono: Marzec 2024

Wspaniałe wakacje w doskonałej cenie

Wspaniałe wakacje w doskonałej cenie

Zakwaterowanie 4,5 / 5

Wyżywienie 4,5 / 5

Okolica 4,5 / 5

Cena 5,0 / 5

Zakwaterowanie
Kwatera bez jednej wady, choć wyposażenie było starsze, ale wszystko było czyste, codzienne sprzątanie i zawsze coś ekstra - złożone ręczniki w łazience, płatki róż na łóżku, kokarda zawiązana od firanek - po prostu każdy powrót do domu pokój wywołał uśmiech na mojej twarzy.

Wyżywienie
Nie jestem wybrednym zjadaczem, ale pasowało mi pod każdym względem. Myślę, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Mnóstwo owoców, niesamowite ciasta.

Obsługa w hotelu
Wieczorne programy dla dzieci i dorosłych, kantor wymiany walut, oferta różnorodnych wycieczek, wypożyczalnia ręczników plażowych, prywatna plaża

Plaża
Plaża ok. 10-15 min pieszo od hotelu, plaża ogrodzona na terenie hotelu i z leżakami. W tym okresie lutego na plaży jest co najmniej kilka osób, w morzu prawie nikt, z wyjątkiem kilku odważnych turystów. Po pierwszym szoku woda w morzu wreszcie całkiem przyjemna, cudowne fale do wygłupów. Ale zdecydowanie nie nadaje się dla małych dzieci.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Jiří S.

Ocena 3,9 / 5

Niezweryfikowana opinia Data pobytu 17.6. - 1.7.2023 Oceniono: Lipiec 2023

Bardzo ciekawe wakacje. Wiele świetnych spostrzeżeń i doświadczeń, czasem kilka słabszych. Oczywiście bardzo ważny jest staranny dobór, oczekiwania co do miejsca i sposobu pobytu oraz odrobina szczęścia do ludzi i być może pogody. Po nieudanym starcie udało mi się uporać z trudnościami iw sumie dałbym z siebie 89%.

Bardzo ciekawe wakacje. Wiele świetnych spostrzeżeń i doświadczeń, czasem kilka słabszych. Oczywiście bardzo ważny jest staranny dobór, oczekiwania co do miejsca i sposobu pobytu oraz odrobina szczęścia do ludzi i być może pogody. Po nieudanym starcie udało mi się uporać z trudnościami iw sumie dałbym z siebie 89%.

Zakwaterowanie 3,5 / 5

Wyżywienie 4,5 / 5

Okolica 4,0 / 5

Cena 3,5 / 5

Zakwaterowanie
Wiek hotelu już widać, z drugiej strony jego architektura i atmosfera są bardzo ciekawe. Nocowaliśmy kolejno w dwóch pokojach - pokoje i balkony odpowiadały 4 gwiazdkom, łazienki zauważalnie słabsze. Hotel był sukcesywnie odnawiany przez lata i piętra, jakość wykonania i wyposażenie łazienek odpowiada idei pracy niewykwalifikowanego Afrykanina. Zabudowane szafy również zaczynają odczuwać zmęczenie. Sąsiedni hotel Mabrouk zapamiętam do śmierci, bo takiej muzycznej bijatyki do wczesnych godzin porannych nie przeżyłem nawet na Moście Kolejowym - na szczęście ze zmęczenia spałem przyzwoicie. Basen jest szczególnie odpowiedni dla dzieci.

Wyżywienie
To zależy od gustu każdego. Ciekawie było dla nas odkryć, czym właściwie jest każde danie, ale dla miłośników „klasyki” zawsze było coś do znalezienia. Nawet po 14 dniach nie czuliśmy, że nie ma nic do odkrycia. Inne pyszne smaki odkryte poza hotelem, czy to "tažín" czy tradycyjne marokańskie śniadanie. Super z mojego punktu widzenia.

Obsługa w hotelu
Poza corocznymi wakacjami nie mam dużego doświadczenia z tego typu noclegami, z mojego punktu widzenia żadnych problemów. Codzienne przyzwoite sprzątanie i zmiana ręczników, możliwość wypożyczenia ręcznika na plażę, ładne, choć niesprawdzone, programy animacyjne. Wycieczki oferowane w hotelu, siłownia, 2x bankomat, trzy bary hotelowe, sklepy, pomocny personel (standardowy napiwek).

Plaża
Plaża 500 m od hotelu. Hotelowe parasole plażowe, porządne leżaki, dobry pracownik - nienarzucający się sprzedawcy, psy i porządek. Plaża szeroka na 100 m lub więcej, bez tłumów. Idealny drobny piasek, wejście do morza bardzo stopniowe, fantastyczne fale, ratownicy pracują odpowiedzialnie. Śmieci (plastiki i resztki roślin) na plaży kilka razy - z morza z portu lub od turystów, na szczęście ilość niewielka, nie rzucająca się w oczy, ale zamarza, nie wiem czy miasto dałoby radę zrobić coś trochę więcej o tym.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

od 2 539 za os.

Caribbean Village Agador Tamlelt Ocena: 4/5 Maroko, Agadir, Agadir

Ocena 3,8 / 5

Caribbean Village Agador Tamlelt opinie

Świetny (oceniony przez 17 osób)

Zakwaterowanie 3,6 / 5

Wyżywienie 3,5 / 5

Okolica 4,2 / 5

Cena 4,0 / 5

Rozbudowany program animacji dla każdego gościa Rozbudowana baza rekreacyjno-sportowa Piękny ogród i strefy do spokojnego odpoczynku Bliskość zachwycającej, piaszczystej plaży

Anonim

Ocena 2,7 / 5

Niezweryfikowana opinia Data pobytu 12.4. - 19.4.2024 Oceniono: Kwiecień 2024

Ogółem dla mnie było Ok. W porządku jednym słowem. 90% czasu spędzałam poza hotelem, więc nie robi mi różnicy, gdzie śpię. Byleby na głowę się padało i było w miarę ciepło. Łóżko wygodne :)

Na duży minus woda, ale to w całym Agadirze woda jest fatalna, co nawet mówią lokalsi.

No i ta łazienka, grzyb… by cieszyć się w przyszłości dużą ilością turystów, mogliby się pozbyć tego grzyba i odrestaurować łazienkę i toaletę ;)

Ogółem dla mnie było Ok. W porządku jednym słowem. 90% czasu spędzałam poza hotelem, więc nie robi mi różnicy, gdzie śpię. Byleby na głowę się padało i było w miarę ciepło. Łóżko wygodne :)

Na duży minus woda, ale to w całym Agadirze woda jest fatalna, co nawet mówią lokalsi.

No i ta łazienka, grzyb… by cieszyć się w przyszłości dużą ilością turystów, mogliby się pozbyć tego grzyba i odrestaurować łazienkę i toaletę ;)

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Wyżywienie 2,5 / 5

Okolica 2,5 / 5

Cena 2,5 / 5

Zakwaterowanie
Jak na ilość gwiazdek uważam, że Ok. Jednak hotel w bardzo starym stylu. Trochę trąci myszką. Toaleta bardzo zasyfiona, był tam grzyb przy rurach, więc bardzo słabo. Sam pokój w porządku, z balkonem z przepięknym widokiem na Ruiny Cytadeli (polecam się wybrać, robi wrażenie!) byłam sama i nie potrzebuje luksusów, jednak ta łazienka trochę była odrażająca.

Wyżywienie
Jedzenie dosyć monotonne, smaczne, ale bez rewelacji.

Czasem było bardzo tłuste, więc trzeba uważać co się wybiera, bo dużo posiłków było na bazie „ciasta francuskiego” baaaardzo tłustego, po którym miałam kilka biegunek :) więc trzeba uważać, co się wkłada do buzi, by po, czuć się dobrze :)

Obsługa w hotelu
Obsługa w hotelu bardzo pomocna, miła i chętna do odpowiedzi na wszelkie pytania

Plaża
Do plaży jest jakieś 6-8 minut piechotą, trochę śmieci, ale to jak w całym Maroku, dużo sprzedawców, bardzo nachalnych, namawiających do zakupów, ale to jak wszędzie chyba na plażach w krajach północno afrykańskich. Za to Ocean czysty, ciepły, bardzo miło było pływać w nim :)

Andrzej T.

Ocena 3,8 / 5

Niezweryfikowana opinia Data pobytu 30.3. - 8.4.2024 Oceniono: Kwiecień 2024

Generalnie to był chyba najtańszy hotel w Agadirze, wylot za parę dni. Cena atrakcyjna, opinie mieszane. To wiedzieliśmy już przed wylotem. I większość rzeczy się sprawdziło. Całościowo jesteśmy zadowoleni, wypoczęci, opaleni i w sumie szczęśliwi z powodu wybrania tej wycieczki. Jednak nie każdemu przypadnie to do gustu. Jeśli jesteś typem turysty, który w 3* oczekuje standardu 5* lub więcej, od obiektu, który swój prime time miał w okolicach lat 80-90 to możesz być bardzo niezadowolony. Jednak jak zdajesz sobie sprawę gdzie jedziesz to będziesz zadowolony.

Generalnie to był chyba najtańszy hotel w Agadirze, wylot za parę dni. Cena atrakcyjna, opinie mieszane. To wiedzieliśmy już przed wylotem. I większość rzeczy się sprawdziło. Całościowo jesteśmy zadowoleni, wypoczęci, opaleni i w sumie szczęśliwi z powodu wybrania tej wycieczki. Jednak nie każdemu przypadnie to do gustu. Jeśli jesteś typem turysty, który w 3* oczekuje standardu 5* lub więcej, od obiektu, który swój prime time miał w okolicach lat 80-90 to możesz być bardzo niezadowolony. Jednak jak zdajesz sobie sprawę gdzie jedziesz to będziesz zadowolony.

Zakwaterowanie 2,5 / 5

Wyżywienie 2,5 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Zakwaterowanie
Zalety: jest czysto, codzienne sprzątanie, ręczniki wymieniane często (chyba co 2 dzień, ale może być, że codziennie - my wpuszczaliśmy housekeeping co 2 dzień). Do tego nie można się przyczepić. Mieliśmy 2 balkony w tym 1 to był spory taras (przydawał się do suszenia ciuchów).

Co do części wspólnych. Jest zielono, mnóstwo kwiatów, finezyjnie wyciętych żywopłotów i generalnie roślinności. To naprawdę robi pozytywne wrażenie.

Wady: każda wymieniona tu wada jest czymś o czym wiedzieliśmy lub spodziewaliśmy się przed wyjazdem więc u nas nie spowodowało to biegania do recepcji, zmian pokoju czy jakiejś frustracji. Pierwsze dwa poranki lało i w pewnym momencie na suficie (najwyżej położony pokój w budynku) w pokoju pojawiła się woda (ale deszcz w Agadirze to raczej niszowy temat, więc może się nie przytrafić). Jak już było tylko ciepło to z tarasu do pokoju zaczęły migrować mrówki i było ich w pokoju całkiem sporo. Nie gryzły jednak nas więc olaliśmy, ale raczej nic nie zostawiasz na później bo pływają w tym mrówki po jakimś dłuższym czasie.

Całościowo widać, że obiekt wymaga poważnego remontu. Stolarka drewniana zmęczona słońcem i latami służenia turystom. Tynki w częściach wspólnych nie zawsze w stanie dobrym, dużo pęknięć farby i tynków pod farbą. Tego niestety nie da się poprawić drobnymi naprawami tylko trzeba by zamknąć obiekt na dłuższy czas i zrobić generalkę. Widać, że był to luksusowy, drogi hotel, ale 20-30 lat temu.

Jednak ostatecznie trzeba mieć świadomość, że cena tutaj jest na pewno inna niż 30 lat temu. Ona spowodowała brak naszych skarg, bo płaci się tu dokładnie za to co dostajesz.

Wyżywienie
Śniadania: jak nie jesz omletów czy jajek sadzonych (to można zamówić do zrobienia od ręki) to raczej masz problem. Jeden rodzaj mielonki (najgorszy rodzaj "wędliny" - buda zmielona z psem), z serów całkiem smaczny twarożek, ale już żadnego żółtego. Do tego odrobina sałatek, surówek i tyle z śniadań jakie my jadamy. Tutaj było czuć wpływy francuskiej kultury. Bo raczej śniadania są na słodko. Płatki, rodzynki, śliwki suszone, owoce, rogaliki, bułeczki, z pieczywa do każdego posiłku można wziąć bagietkę. Dżemy (też z tych co jedna truskawka max na słoik ;-) ). Głodny nie chodziłem, ale na śniadaniach ja akurat cierpiałem.

obiady i kolacje: pierwsze dni mnie załamały. Bo naprawdę jedzenie mi nie smakowało, po paru dniach się przyzwyczaiłem i jakoś jadłem. Choć nie będę ukrywał, że bywałem w miejscach o zdecydowanie lepszym jedzeniu. Tu należy się nastawić na to, że bytność w restauracji nie służy przyjemności z doznań kulinarnych, a tylko zapychaniu brzucha. Choć przez te 9 dni znalazło się tam parę rzeczy, które nam kolektywnie bardzo smakowały i braliśmy po parę dokładek.

Plusem są napoje. Bo sok pomarańczowy to sok pomarańczowy, a nie napój, cola to cola, fanta to fanta.

Alkohol to dokładnie to czego się spodziewasz po ofercie lokalnej w all inclusive, tanie wina i tani alkohol, ale to norma w wszelakich all'ach. Przy czym piwo jakie było serwowane było naprawdę spoko, bo w naszym przypadku był to San Miguel Especial z małych buteleczek.

Obsługa w hotelu
Baseny niestety już nie tak czyste jak pokoje, raczej unikaliśmy, do tego tłumnie, a na plaży zawsze znajdziesz swój kawałek piasku z odpowiednią odległością do współplemieńców ;-)

Bary są, obsługa mega miła, niespieszna, ale ma to swój urok.

Sporo animacji, animatorzy bardzo mili, aktywnie próbujący wyciągać leżących do zabaw. Ja nie korzystałem, ale dziecko uczestniczyło w mini disco więc trochę się naobserwowałem.

Plaża
Piasek to mączka, dosłownie tak drobnoziarnisty. Sporo budek z ratownikami, hotel ma swoją strefę z leżakami, ale my raczej z niej nie korzystaliśmy bo dla dziecka większą frajdą było kopanie w piachu. Z wózkiem z tobołami droga z hotelu zajmowała nam max 10min.

od 1 887 za os.

Wszystkie opinie o hotelach