Znakomity wybór! Nasi Klienci byli tym hotelem zachwyceni.

Hotel Riu Palace Tikida

Ocena: 5/5

Maroko, Agadir, Agadir

Najbardziej luksusowe warunki w Agadirze Lokalizacja tuż przy zachwycającej plaży Ogromny basen i strefy relaksu Bezpłatne leżaki i parasole na plaży

Więcej o hotelu

od 4 209 za os.

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Prognozowane ceny w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 96 370

Naszym zdaniem

Znakomity hotel sygnowany prestiżową marką; wspaniale usytuowany przy plaży, w zadbanym ogrodzie. Eleganckie wnętrza, baseny, wyborna kuchnia, obsługa na najwyższym poziomie, bogaty pakiet all inclusive całą dobę. 

Położenie

W Agadirze, ok. 2 km od jego centrum, przy piaszczystej plaży oddzielonej od hotelu promenadą (bezpłatne leżaki, ręczniki i parasole na prywatnym odcinku hotelowej plaży), ok. 25 km od lotniska. W sąsiedztwie są sklepy i supermarket.  

Wyposażenie

Eleganckie lobby z całodobową recepcją, punkt wymiany walut, bezpłatne Wi-Fi, room service, sklep z pamiątkami, restauracja główna z tarasem (bufety, wieczory tematyczne), restauracja a'la carte marokańska, letnia restauracja włoska, bar przy basenie z częścią swim up (tylko dla dorosłych), bar w lobby, windy (hotel ma 4 piętra). 

Pokoje

Double Standard Room DZ - sypialnia z częścią wypoczynku dziennego, łazienka (prysznic, suszarka, bidet, wc),  wiatrak sufitowy, klimatyzacja, TV sat, telefon, sejf, minibar, Wi-Fi, balkon lub taras (widok na ląd/zabudowania hotelowe). Powierzchnia - ok. 40 m kw.
Double Room with Swiming Pool View DZP - sypialnia z częścią wypoczynku dziennego, łazienka (prysznic, suszarka, bidet, wc), wiatrak sufitowy, klimatyzacja, TV sat, telefon, sejf, minibar, Wi-Fi, balkon lub taras (widok na basen). 
Junior Suite PJ - duża sypialnia z częścią wypoczynku dziennego, łazienka (wanna, prysznic, suszarka, bidet, wc, szlafroki, kapcie), wiatrak sufitowy, klimatyzacja, TV sat, telefon, sejf, minibar, Wi-Fi, balkon lub taras (widok na ląd). Powierzchnia - ok. 80 m kw.
Junior Suite with Sea View PJM - duża sypialnia z częścią wypoczynku dziennego, łazienka (wanna, prysznic, suszarka, bidet, wc, szlafroki, kapcie), wiatrak sufitowy, klimatyzacja, TV sat, telefon, sejf, minibar, Wi-Fi, balkon lub taras (widok na morze). 
Suite PI - sypialnia, salon, garderoba, łazienka (wanna, prysznic, suszarka, bidet, wc, szlafroki, kapcie), druga łazienka, wiatrak sufitowy, klimatyzacja, TV sat, telefon, sejf, minibar, Wi-Fi, balkon lub taras (widok na morze). 
W pokojach istnieje możliwość zakwaterowania maksymalnie 1 niemowlęcia.

Wyżywienie

All Inclusive (AI) - śniadania, obiady i kolacje w formie bufetu, podwieczorek, przekąski cała dobę,  wyznaczone lokalne oraz międzynarodowe napoje bezalkoholowe i alkoholowe całą dobę, minibar (wyznaczone napoje), kolacje w restauracjach a'la carte (konieczna rezerwacja).  

Sport i rozrywka

Basen z jacuzzi (podgrzewany zimą), taras słoneczny (bezpłatne leżaki, parasole, ręczniki), basen kryty (nieczynny latem), silownia, rzutki, tenis stołowy, okazjonalnie animacje i występy, korty tenisowe w Riu Tikida Dunas (1,2 km od hotelu). Odpłatnie: bilard, piłkarzyki, centrum wellness (sauna, łaźnie, masaże, zabiegi kosmetyczne, usługi fryzjerskie), sporty wodne oferowane przez agencje przy plaży. 9 km od hotelu znajduje się pole golfowe Golf du Soleil (darmowe przejazdy). 

Dla dzieci

Brodzik, plac zabaw, animacje dla dzieci i nastolatków, wysokie krzesełka w restauracji. 

COVID

Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z epidemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury hotelu oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej.Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych

Podróżni z paszportem innym niż polski

Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.

Maroko - zasady wjazdu

Obowiązek okazywania negatywnych testów na obecność COVID-19 oraz certyfikatów szczepień po przylocie do Maroka został zniesiony.
Przed przylotem należy wypełnić formularz lokalizacyjny dostępny na stronie:
https://www.sante.gov.ma/PublishingImages/2021/protocole/FSP%20avion.pdf?csf=1&e=2iw7FK
Ważne informacje:
https://www.gov.pl/web/maroko/idp

Zmiana świadczeń

Informujemy, że w rzadkich przypadkach hotele mogą zmienić warunki wyżywienia oraz oferty sportowo-rekreacyjnej bez wcześniejszej informacji (np. zamknięte bary na świeżym powietrzu, grill, część basenów zewnętrznych). Takie decyzje są uzależnione od obłożenia, pory roku, warunków pogodowych i wewnętrznych decyzji hotelu, na co nie mamy wpływu.

Oferta pakietowana dynamicznie

W przypadku ofert pakietowanych dynamicznie (przeloty liniami rejsowymi i tzw. "low costami") cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.
W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.

Informacje na temat przelotów

Oferta wylotów do Agadir oparta jest o dynamiczne pakietowanie.
Przelot liniami Ryanair do Agadiru:
* w cenie jedna sztuka bagażu podręcznego, nie większa niż 40cm x 20cm x 25 cm (umieszczana pod fotelem poprzedzającym)
* pierwszeństwo wejścia na pokład - 120 zł/osoba (do wylotu 16.10.2022 włącznie), 180 zł/ osoba (od wylotu 23.10.2022). Pasażerowie, którzy zakupią usługę mogą oprócz bagażu podrecznego zabrać 1 dodatkową torbę ważącą do 10 kg, która musi zmieścić się w koszu do mierzenia bagażu - o wymiarach 55cm x 40cm x 20cm.
* bagaż rejestrowany za dopłatą (podane ceny za bagaż w dwie strony)
- wylot z Krakowa - do 10 kg w cenie 240 PLN/ sztuka, do 20 kg (119cm x 119cm x 81cm) w cenie 360 PLN/sztuka
Warunki przewozu linii Ryanair: https://www.ryanair.com/pl/pl/Przydatne-informacje/centrum-pomocy/Czesto-zadawane-pytania/ogolne-warunki-przewozu/ogolne-warunki-przewozu

Podatek turystyczny

W Maroko wymagany jest podatek turystyczny, który nie jest wliczony w cenę zakwaterowania. Należy go zapłacić bezpośrednio w hotelu. Kwota do zapłaty uzależniona jest od standardu obiektu, poniżej szacunkowe kwoty:
* 11 MAD (ok. 1 Euro) za osobę za noc w hotelach 3*
* 17,60 MAD (ok. 1,7 Euro) za osobę za noc w hotelach 4*
* 28,60 MAD (ok. 2,7 Euro) za osobę za noc w hotelach 5*

Wyjazd osoby małoletniej z osobą trzecią

Na podróż dziecka z osobą trzecią, szczególnie poza strefę Schengen, zalecamy wziąć pisemną zgodę rodziców/ opiekunów prawnych. Funkcjonariusze służb na granicy czasami proszą o okazanie takowej zgody. Jest ona niezbędna również ze względu na konieczność np. decydowania o opiece medycznej lub w przypadku wyrobienia dokumentu po utracie paszportu. Zgoda taka powinna być potwierdzona notarialnie z tłumaczeniem przysięgłym na język angielski. Zdarza się także, że hotel prosi o okazanie takiej zgody przy zameldowaniu. 

Cena nie zawiera

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń: od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.
 

Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi (w przypadku ofert z przelotem), transfer lotnisko-hotel-lotnisko (w przypadku ofert z przelotem), zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczną telefoniczną opiekę lokalnego przedstawiciela, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

MAROKO - Informacje Ogólne

Plaże, szum oceanu, góry, pustynia, klimatyczne miasteczka, tajemnicze ksary i kazby, życiodajne oazy oraz magiczne mediny tworzą urokliwą, mistyczną atmosferę, przesiąkniętą feerią barw, aromatów i dźwięków.  W tej krainie, pełnej bajkowej architektury i egzotycznych pejzaży, rozkochali się twórcy filmowi, gwiazdy Hollywood i turyści. 
Informacje ogólne
Maroko leży na skrzyżowaniu Europy i Afryki, od niepamiętnych czasów krzyżowały się tu szlaki handlowe, wędrowały karawany ze zbożem, daktylami, złotem, solą,  jedwabiem, skórami, biżuterią.  Tędy podążali też pielgrzymi do grobowców marabutów i do klasztorów sufickich.  Dziś kraj ten jest niezwykłą mieszanką tradycji i nowoczesności, turystycznym rajem i wciąż nieodkrytą perłą Maghrebu. Gorący piasek Sahary sąsiaduje z ośnieżonymi szczytami Atlasu, jałowe bezdroża zamieniają się w żyzne oazy, z kurortów plażowych można wybrać się w góry i na pustynię serpentynowymi drogami, przyprawiającymi o mocniejsze bicie serca.     
Maroko w pigułce
Powierzchnia: 446,5 tys. km
Liczba ludności: ok. 34 mln mieszkańców (ok. 75 proc. Arabowie, ok. 25 proc. Berberowie,   pozostali to głównie Francuzi i ich potomkowie)
Stolica: Rabat
Języki: klasyczny arabski, Darija - dialekt marokański, berberyjski język Amazigh, francuski, w hotelach także angielski i niemiecki.
Religia: islam (98%), chrześcijanie (ok. 0,09%)
Geografia
Maroko to "kraina dalekiego zachodu słońca", stanowi jedną z części Maghrebu. Taką nazwę nadali Arabowie w średniowieczu terenom leżącym w północno-zachodniej Afryce. Dziś  Maroko graniczy od wschodu z  Algierią, od północy z  hiszpańskimi Ceutą i Melillą, na południu z Saharą Zachodnią (dawna kolonia hiszpańska, obecnie nadal nieustalony status prawny, Maroko traktuje ją jak swoją część). Od północy kraj oblewają wody Morza Śródziemnego, a od zachodu - Oceanu Atlantyckiego. 
Obyczajowość
Jak w każdym kraju islamskim obowiązuje szereg zasad natury obyczajowej; należy zachowywać się powściągliwie, mieć odpowiedni strój w miejscach publicznych, podczas wycieczek, zakupów itp. Kobiety powinny zakrywać ramiona, dekolt, kolana, brzuch. Mężczyźni nie powinni nosić krótkich spodenek ani koszulek na ramiączkach w miejscach publicznych. Nie jest akceptowane publiczne okazywanie sobie czułości. Alkohol sprzedawany jest tylko w hotelach osobom powyżej 21.roku życia. Maroko znane jest ze swej gościnności i tolerancji wobec cudzoziemców. Konstytucja gwarantuje wolność wyznania i praktykowania innych religii.

MAROKO - Informacje Praktyczne

INFORMACJE PRAKTYCZNE
Wizy
Obywatele Polscy nie mają obowiązku posiadania wizy wjazdowej do Maroka przy pobycie turystycznym do 90 dni. Do przekroczenia granicy wystarczy paszport, który powinien być ważny przez co najmniej 6 miesięcy od daty wjazdu do Maroka. Dotyczy to także dzieci.

Osoby posługujące się paszportami lub dokumentami tożsamości wydanymi w innym kraju niż Polska, zobowiązane są do samodzielnego sprawdzania warunków wyjazdowych do wybranego kraju docelowego i zastosowanie się do nich. Biuro Best Reisen Group Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za niewywiązanie się przez klientów z powyższego obowiązku.Waluta
Walutą Maroka jest dirham (MAD), który dzieli się na 100 centymów. W obiegu są monety o nominałach: 5, 10, 20, 50 centymów i 1, 5, 10 MAD oraz banknoty o wartościach: 10, 20, 50, 100, 200. Walutę (np. euro, dolary, funty brytyjskie) można wymieniać w bankach, kantorach, w hotelach. W miastach i ośrodkach turystycznych są bankomaty, tam też akceptowana płatność kartami. Obecnie dirham marokański to ok. 0,45 zł.
Zakupy
Popularną i zdrową pamiątką są olejki arganowe wytwarzane z nasion arganii żelaznej, wykorzystywane zarówno w kuchni, jak i w kosmetologii. Słynne olejki używa się do ciała i włosów. Proces produkcji i prezentacje można obejrzeć np. w Taroudant - stolicy doliny Sus. Inną naturalną pamiątką może być szafran- przyprawa cenna jak złoto. Uprawia się ją głównie w regionie Talioune, zbiory trwają od września do początku listopada. Warto nabyć również inne przyprawy, np. kardamon i kurkumę, harrisę oraz regionalne smakołyki (np. amlu - pastę orzechowo-migdałową z olejem arganowym). Popularne są też dywaniki, chodniki, ręcznie wykonane oryginalne gliniane naczynia tagin, czajniczki, herbaty marokańskie, kapelusze.
Zdrowie
Nie są wymagane szczepienia, ale zalecane, m.in. przeciwko żółtej febrze, durowi brzusznemu, tężcowi, wirusowemu zapaleniu wątroby typu A i B oraz dyfterytowi. Warto zaopatrzyć się w środki antymalaryczne, ponieważ to region wilgotny i występują tu choroby przenoszone przez komary. Zalecamy przed wyjazdem konsultację z lekarzem. Wykaz proponowanych szczepień ochronnych oraz informacje na temat chorób tropikalnych i porady dotyczące profilaktyki zdrowotnej w egzotycznych miejscach znajdują się na stronie: www.szczepieniadlapodrozujacych.pl
Aktualne informacje na temat stanu bezpieczeństwa w poszczególnych krajach znajdują się na stronie:
https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych
 

MAROKO - Pogoda

POGODA
W Maroku panuje klimat podzwrotnikowy na północy, a na południu - zwrotnikowy. Na wybrzeżu atlantyckim klimat jest łagodniejszy niż w reszcie kraju. Prąd Kanaryjski przynosi tu deszcze, dzięki którym rozwija się flora i są możliwe uprawy wielu roślin. Na pustyni opady sięgają maksymalnie 60 m, w górach Atlasu zimą pada śnieg, latem jest chłodno.
Najbardziej gorąco jest na terenach pustynnych w głębi kraju, najchłodniej w górach, najprzyjemniej - na wybrzeżu oceanicznym, gdzie latem temperatura oscyluje w granicach 26 st C., wiosną 17 - 22 st. , zimą - 13-17 st. C.

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

 • Odległość od plaży Plaża 50 m
 • Odległość od centrum miasta Centrum miasta 1000 m
 • Odległość od lotniska Lotnisko 24 km
 • Klimatyzacja Klimatyzacja tak
 • Basen zewnętrzny Basen zewnętrzny tak
 • Basen wewnętrzny Basen wewnętrzny tak
 • Leżaki i parasole przy basenie, Leżaki i parasole na plaży Leżaki i parasole przy basenie tak
 • TV TV tak
 • Minibar, Bar Minibar tak
 • Kącik dziecięcy, Plac zabaw, Basen dla dzieci Kącik dziecięcy tak
 • Tenis Tenis tak
 • Golf Golf tak
 • Surfing Surfing tak
 • Fitness Fitness tak
 • Programy animacyjne Programy animacyjne tak
 • Zwierzęta dozwolone Zwierzęta dozwolone tak
 • Hotelowa restauracja Hotelowa restauracja tak
 • Wypożyczalnia rowerów Wypożyczalnia rowerów tak
 • Wifi Wifi tak

Opinie o hotelu

Ocena 4,1 / 5
Travelplanet

Bardzo Dobry (Na podstawie 6 opinii)

Zakwaterowanie 4,2 / 5

Wyżywienie 4,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Cena 4,2 / 5

Informacje dotyczące weryfikacji opinii

17. najwyższa ocena z 2597 hoteli w Maroko

Klient chciał pozostać anonimowy

Ocena 3,1 / 5

Zweryfikowana opinia (Travelplanet.pl) Data pobytu 25.6. - 9.7.2023 Oceniono: Lipiec 2023

Riu Palace Tikida Ocena: 5/5 Maroko, Agadir

Mile spędzony czas jednak poziom serwowanych usług jest typowo arabski więc pozostawia wiele do życzenia chociaż ceny w tym najbardziej luksusowym hotelu śpiewają typowo europejskie.

Mile spędzony czas jednak poziom serwowanych usług jest typowo arabski więc pozostawia wiele do życzenia chociaż ceny w tym najbardziej luksusowym hotelu śpiewają typowo europejskie.

Zakwaterowanie 3,3 / 5

Wyżywienie 2,5 / 5

Okolica 4,0 / 5

Cena 2,5 / 5

Zakwaterowanie
Pokoje dawno mają za sobą lata świetności i wymagają zdecydowanie odnowienia, łazienki w bardzo słabym stanie (jak na tą cenę za hotel)

Wyżywienie
przy dwutygodniowym pobycie monotonia i prawie co drugi dzien to samo niestety, ryby i owoce morza świeże i smaczne ale ile można jeść to samo...

Obsługa w hotelu
Aktywności dla dzieci praktyczne brak, animacje w ciągu dnia bardzo słabe (lub brak), muzyka na basenie dzień w dzień ta sama, wieczorne show na poziomie dzieci z liceum które same przygotowują spektakl (wszystkie wieczory ogarnia ekipa hotelowa młodzieży)

Plaża
Plaża super długa piaszczysta płytka woda super dla dzieciaków. Na plaży dużo lokalnej ludności spędza czas więc w okresie wakacyjnym jest duży tłok.

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Monika

Ocena 4,1 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 27.5. - 3.6.2023 Oceniono: Czerwiec 2023

Riu Palace Tikida Ocena: 5/5 Maroko, Agadir

Zadowolenie

Zadowolenie

Zakwaterowanie 4,3 / 5

Wyżywienie 4,5 / 5

Okolica 3,5 / 5

Cena 4,0 / 5

Zakwaterowanie
Zadowolenie, hałas w pokoju z górnych pomieszczeń

Wyżywienie
Doskonały

Obsługa w hotelu
Świetny

Plaża
Zadowolenie

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Filtruj opinie

Klient chciał pozostać anonimowy

Ocena 3,1 / 5

Zweryfikowana opinia (Travelplanet.pl) Data pobytu 25.6. - 9.7.2023 Oceniono: Lipiec 2023

Riu Palace Tikida Ocena: 5/5 Maroko, Agadir

Mile spędzony czas jednak poziom serwowanych usług jest typowo arabski więc pozostawia wiele do życzenia chociaż ceny w tym najbardziej luksusowym hotelu śpiewają typowo europejskie.

Mile spędzony czas jednak poziom serwowanych usług jest typowo arabski więc pozostawia wiele do życzenia chociaż ceny w tym najbardziej luksusowym hotelu śpiewają typowo europejskie.

Zakwaterowanie 3,3 / 5

Wyżywienie 2,5 / 5

Okolica 4,0 / 5

Cena 2,5 / 5

Zakwaterowanie
Pokoje dawno mają za sobą lata świetności i wymagają zdecydowanie odnowienia, łazienki w bardzo słabym stanie (jak na tą cenę za hotel)

Wyżywienie
przy dwutygodniowym pobycie monotonia i prawie co drugi dzien to samo niestety, ryby i owoce morza świeże i smaczne ale ile można jeść to samo...

Obsługa w hotelu
Aktywności dla dzieci praktyczne brak, animacje w ciągu dnia bardzo słabe (lub brak), muzyka na basenie dzień w dzień ta sama, wieczorne show na poziomie dzieci z liceum które same przygotowują spektakl (wszystkie wieczory ogarnia ekipa hotelowa młodzieży)

Plaża
Plaża super długa piaszczysta płytka woda super dla dzieciaków. Na plaży dużo lokalnej ludności spędza czas więc w okresie wakacyjnym jest duży tłok.

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Monika

Ocena 4,1 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 27.5. - 3.6.2023 Oceniono: Czerwiec 2023

Riu Palace Tikida Ocena: 5/5 Maroko, Agadir

Zadowolenie

Zadowolenie

Zakwaterowanie 4,3 / 5

Wyżywienie 4,5 / 5

Okolica 3,5 / 5

Cena 4,0 / 5

Zakwaterowanie
Zadowolenie, hałas w pokoju z górnych pomieszczeń

Wyżywienie
Doskonały

Obsługa w hotelu
Świetny

Plaża
Zadowolenie

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Eliška Provazníková

Ocena 4,5 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 2.7. - 9.7.2022 Oceniono: Lipiec 2022

Riu Palace Tikida Ocena: 5/5 Maroko, Agadir

Bardzo miłe wakacje z wyjątkiem małych rzeczy na plaży

Bardzo miłe wakacje z wyjątkiem małych rzeczy na plaży

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 3,5 / 5

Cena 4,5 / 5

Zakwaterowanie
Ładne, czyste

Wyżywienie
Znakomita, urozmaicona kompozycja dań

Obsługa w hotelu
Doskonałe, personel pomocny i przyjemny

Plaża
To nie było utrzymane, leżaki były przestarzałe, wystarczająco dużo jaj na plaży

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

Małgorzata Janiak

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia (Travelplanet.pl) Data pobytu 24.6. - 1.7.2022 Oceniono: Lipiec 2022 Opinia konkursowa

Riu Palace Tikida Ocena: 5/5 Maroko, Agadir

BARDZO UDANY WYJAZD. ŻADNYCH NEGATYWNYCH ODCZUĆ. BIURO OK. HOTEL BARDZO DOBRY.

BARDZO UDANY WYJAZD. ŻADNYCH NEGATYWNYCH ODCZUĆ. BIURO OK. HOTEL BARDZO DOBRY.

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Zakwaterowanie
ZAKWATEROWANIE ZGODNIE Z UMOWĄ. POKÓJ ŁADNY, DUŻY, PRZESTRONNY, SPRZĄTANY DOBRZE CODZIENNIE. CODZIENNA WYMIANA RĘCZNIKÓW I POŚCIELI. BALKON DUŻY WYGODNY. DWA MINUSY : BRAK SZLAFROKÓW I TYLKO JEDNA SZAFA, CO UTRUDNIA UTRZYMANIE ŁADU W POKOJU.

Wyżywienie
BARDZO DOBRE. DUŻY WYBÓR . ŚWIEŻE SOKI W RÓŻNYCH SMAKACH CODZIENNIE. WINA DOBREJ JAKOŚCI. OBSŁUGA PRZY POSIŁKACH BARDZO SPRAWNA I POMOCNA.

Obsługa w hotelu
HOTEL BARDZO ŁADNY, CZYSTY. PERSONEL BARDZO PRZYJAZNY I POMOCNY ( BEZ NAPIWKÓW TEŻ). W BRACH OBSŁUGA SPRAWNA , REALIZUJĄCA WSZYSTKIE ŻYCZENIA, ALKOHOLE DOBREJ JAKOŚCI. BASEN CZYSTY , OBSŁUGA BASENOWA SPRAWNA I POMOCNA. MIEJSCE ZAWSZE NAJDĄ, PARASOL TEŻ. ANIMACJE BASENOWE OK. ALE JUŻ TE WIECZORNE NA BARDZO ŚREDNIM POZIOMIE. WRAŻENIA OGÓLNE BARDZO DOBRE. BYŁAM W WIELU MIEJSCACH I WIELU HOTELACH PIĘCIOGWIAZDKOWYCH I TEN ZOSTAWIŁ JEDNE Z LEPSZYCH WRAŻEŃ.

Plaża
PLAŻA PUBLICZNA Z WYDZIELONĄ CZĘŚCIĄ HOTELOWĄ KTÓRA JEST ZAOPATRZONA W LEŻAKI , MATERACE I PARASOLE.

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Jolanta

Ocena 5,0 / 5

Niezweryfikowana opinia Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Riu Palace Tikida Ocena: 5/5 Maroko, Agadir

Przecudny hotel, wszystko na wyciągnięcie ręki, super miejsce na miły odpoczynek!

Przecudny hotel, wszystko na wyciągnięcie ręki, super miejsce na miły odpoczynek!

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Czy ta recenzja była pomocna? (3) (0)

Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.

+48 71 771 76 83

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 26 °C temperatura w nocy 16 °C

 • Temperatura wody 17 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 26 °C temperatura w nocy 14 °C

 • Sobota 25 °C temperatura w nocy 13 °C

 • Niedziela 26 °C temperatura w nocy 15 °C

 • Poniedziałek 23 °C temperatura w nocy 14 °C

Najlepsze miesiące na wakacje w tym miejscu

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień

Więcej hoteli, które mogą Cię zainteresować