Elenite: hotele z opiniami, znaleziono 9 hoteli

Informacje dotyczące weryfikacji opinii
Sortuj według

Sandy Bay (ex. MPM Zornitza Sands & Spa) Ocena: 4/5 Bułgaria, Elenite, Elenite

Ocena 3,6 / 5

Sandy Bay (ex. MPM Zornitza Sands & Spa) opinie

Świetny (oceniony przez 156 osób)

Wyżywienie 3,9 / 5

Zakwaterowanie 3,6 / 5

Okolica 3,4 / 5

Usługi 3,5 / 5

Cena 3,5 / 5

Tuż przy prywatnej plaży Ciche wakacje Renowacja 2016 Bezpłatny serwis plażowy Dla małych dzieci

Marta O.

Ocena 2,1 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2024

Wycieczka była ok, bez rewelacji, bez szału, ale za tę cenę wiele więcej się nie spodziewałam.

Wycieczka była ok, bez rewelacji, bez szału, ale za tę cenę wiele więcej się nie spodziewałam.

Wyżywienie 1,0 / 5

Zakwaterowanie 2,0 / 5

Okolica 1,0 / 5

Usługi 2,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Plaża

Najjaśniejszy element wypadu - plaża, hotelowa z leżakami jest ok, ale wystarczy odejść kawałek dalej, żeby też cieszyć się piaszczystą plażą bez tłumów.

Wyżywienie

Jedzenie niestety było fatalne, wszystkie podawane posiłki były co najwyżej letnie, wybór był mały, jedzenie było niesmaczne.

Zakwaterowanie

Hotel był zadowalający, ale na pewno nie były to 4*, myślę, że warto dopłacić trochę i dostać zakwaterowanie w pokoju bez widoku na śmietnik, bez pleśni w łazience i grupy obsługi hotelowej, która dosłownie pod naszymi oknami spędzała czas na wydzieraniu się i słuchaniu głośnej muzyki z telefonu.

Usługi

W zasadzie nie korzystaliśmy z żadnych usług poza wyżywieniem, które opisałam wyżej, więc ciężko mi ocenić.

Alena O.

Ocena 2,7 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2024

Całkiem w porządku, jeśli nie spodziewasz się hogo fogo

Całkiem w porządku, jeśli nie spodziewasz się hogo fogo

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 2,0 / 5

Okolica 1,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Plaża

Leżaki nie należały do najczystszych, ok, z parasolami przydałaby się zmiana dostępu do morza, kamieni, glonów, ale następna plaża, jakieś 100 m w lewo, jest piaszczysta, więc ok

Wyżywienie

Jedzenie mnie miło zaskoczyło, ale jakie sałatki, desery, dania główne, śniadanie, obiad, kolacja, w międzyczasie, bar z przekąskami, krany, Bari, wszystko ok, podobało nam się

Zakwaterowanie

Hotel osiągnął już swoją największą świetność, meble, dywany, wszystko do wymiany, mimo to obsługa starała się utrzymać go w czystości

Usługi

Odpowiednio

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

od 2 341 za os.

Royal Castle Design & SPA Ocena: 5/5 Bułgaria, Elenite, Elenite

Ocena 3,4 / 5

Royal Castle Design & SPA opinie

Dobry (oceniony przez 7 osób)

Wyżywienie 3,7 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 2,8 / 5

Usługi 3,2 / 5

Cena 3,5 / 5

Luksusowy hotel dla wymagających Aquapark Atlantida ZA DARMO Leżaki i parasole na plaży GRATIS Centrum SPA Animacja dla dzieci i dorosłych

Anonym

Ocena 4,4 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2024

Hotel jest częścią kurortu położonego tuż za Słonecznym Brzegiem, co czyni go doskonałym miejscem na wypoczynek. Jest z dala od skupisk hoteli, apartamentów i oczywiście turystów na Słonecznym Wybrzeżu. Z drugiej strony zatem dla tych, którzy oczekują miejsca spokoju, atrakcji, różnorodnych sklepów ze wszystkim, co możliwe, barów, bistro, restauracji, lodziarni… to miejsce może być nudne. Poza kilkoma sklepikami z pamiątkami, restauracją rybną, kantorem wymiany walut i supermarketem (ok. 300 m od hotelu) nie ma nic dla mieszkańców pobliskich apartamentów, a część sklepów jest zamknięta, bo prawdopodobnie nie działały mieć sens ekonomiczny. Było widać, że część mieszkań nie była użytkowana od kilku lat i popadała w ruinę. Brak klientów widać także w hotelu - nie był on w pełni obłożony, a niektóre hotelowe restauracje i bary nie działały = gorsza obsługa, niż można by się spodziewać w hotelu *****, ale wszystko było w porządku tam spokojniej.

Hotel jest częścią kurortu położonego tuż za Słonecznym Brzegiem, co czyni go doskonałym miejscem na wypoczynek. Jest z dala od skupisk hoteli, apartamentów i oczywiście turystów na Słonecznym Wybrzeżu. Z drugiej strony zatem dla tych, którzy oczekują miejsca spokoju, atrakcji, różnorodnych sklepów ze wszystkim, co możliwe, barów, bistro, restauracji, lodziarni… to miejsce może być nudne. Poza kilkoma sklepikami z pamiątkami, restauracją rybną, kantorem wymiany walut i supermarketem (ok. 300 m od hotelu) nie ma nic dla mieszkańców pobliskich apartamentów, a część sklepów jest zamknięta, bo prawdopodobnie nie działały mieć sens ekonomiczny. Było widać, że część mieszkań nie była użytkowana od kilku lat i popadała w ruinę. Brak klientów widać także w hotelu - nie był on w pełni obłożony, a niektóre hotelowe restauracje i bary nie działały = gorsza obsługa, niż można by się spodziewać w hotelu *****, ale wszystko było w porządku tam spokojniej.

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Plaża była czysta, piaszczysta, około 250 metrów dalej, morze czyste ze stopniowym zejściem, więc odpowiednie nawet dla osób, które niewiele pływają. Ale parasoli, leżaków na plaży zdecydowanie było za mało – operatorzy ośrodka wybrali model „kto pierwszy, ten lepszy” i jeśli na Twoje miejsce zajął się ktoś, kto nie był do tego uprawniony, pokaż mu opaskę hotelową i wyrzuć ją . Oprócz tego w hotelu znajduje się ładny odkryty basen, a ponieważ jest to hotel spa, w podziemiach hotelu znajduje się drugi basen (gdzie, nawiasem mówiąc, są też sauny, łaźnie tureckie, miejsca do masażu, aromaterapia i inne zajęcia spa). W drodze z hotelu nad morze znajduje się aquapark, który jednak również działa w większości w ograniczonym trybie, a szkoda.

Wyżywienie

Jedzenie było bez zarzutu.

Zakwaterowanie

Usługi dobre, pokój czysty, przestronny, wygodny. Zdecydowanie polecam wirtualne zwiedzanie hotelu, jest przygotowane na najwyższym poziomie, dzięki czemu każdy może zrealizować swój własny pomysł. To, co dla jednego będzie nieznośnym kiczem, dla innego będzie urokliwe – tutaj projektanci naprawdę zaszaleli.

Usługi

Obsługa starała się jak mogła i nie ma na co narzekać. Jednak w hotelu nie można było płacić kartą, a w hotelu nie było kantoru (znajduje się on na zewnątrz hotelu), co dla niektórych może być przeszkodą.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Veronika H.

Ocena 1,4 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2023

Okropne, nocleg miał być w hotelu, a nie w willach, po przyjeździe komunikacja trwała godzinę, zanim jakoś to rozwiązano, w końcu i tak wylądowaliśmy w willi. Ale bez suszarki do włosów itp. Ultra All service - nie istnieje od 14:30 do 19:00 Byliście głodni, tylko jedno stoisko z Forneti gdzieś pod hotelem, wciąż tak ukryte, że go szukaliśmy przez 3 dni. Poza tym nigdzie nie było nic, dość mocnego i jeśli chodzi o jedzenie. Wszystko zimne, przyjechałem 0 minut po 13:00 na lunch i wszystko było lodowate. Program animacyjny? Nie istniał tylko dla okolicznych szkół, trochę golfa - pole było brudne, dołki zalane wodą, nie mówiąc już o kręgielni, która była gdzieś zupełnie nie na miejscu i totalnie złomowana. Odpowiedź delegata - chociaż oferujemy to, co jest napisane, to zależy od hotelu, czy ma to tutaj. Mówisz poważnie? Hafo wielkie rozczarowanie. I nie mówię nawet o SPA, jednym lodowym basenie, w którym pływały papierosy. Jedna mała sauna, nic więcej, okropnie brudna.

Okropne, nocleg miał być w hotelu, a nie w willach, po przyjeździe komunikacja trwała godzinę, zanim jakoś to rozwiązano, w końcu i tak wylądowaliśmy w willi. Ale bez suszarki do włosów itp. Ultra All service - nie istnieje od 14:30 do 19:00 Byliście głodni, tylko jedno stoisko z Forneti gdzieś pod hotelem, wciąż tak ukryte, że go szukaliśmy przez 3 dni. Poza tym nigdzie nie było nic, dość mocnego i jeśli chodzi o jedzenie. Wszystko zimne, przyjechałem 0 minut po 13:00 na lunch i wszystko było lodowate. Program animacyjny? Nie istniał tylko dla okolicznych szkół, trochę golfa - pole było brudne, dołki zalane wodą, nie mówiąc już o kręgielni, która była gdzieś zupełnie nie na miejscu i totalnie złomowana. Odpowiedź delegata - chociaż oferujemy to, co jest napisane, to zależy od hotelu, czy ma to tutaj. Mówisz poważnie? Hafo wielkie rozczarowanie. I nie mówię nawet o SPA, jednym lodowym basenie, w którym pływały papierosy. Jedna mała sauna, nic więcej, okropnie brudna.

Wyżywienie 1,0 / 5

Zakwaterowanie 2,0 / 5

Okolica 1,0 / 5

Usługi 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Royal Park Ocena: 4/5 Bułgaria, Elenite, Elenite

Ocena 2,8 / 5

Royal Park opinie

Dobry (oceniony przez 100 osób)

Wyżywienie 2,5 / 5

Zakwaterowanie 2,9 / 5

Okolica 3,3 / 5

Usługi 2,6 / 5

Cena 2,9 / 5

Tuż przy piaszczystej plaży Bezpłatny park wodny (300 m) Kręgle Animacja dla dzieci i dorosłych

Zuzana U.

Ocena 2,3 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2025

Niestety hotel nie dorównywał czterem gwiazdkom, a może dwóm. Obsługa była katastrofalna, wszystko było zepsute, nie naprawiane i panował bałagan! Minimalna liczba personelu. Kiedyś musiało tam być przepięknie! Na zdjęciach wygląda dobrze. Nawet obiecany aquapark nie działał jak należy, działały tylko trzy zjeżdżalnie.

Niestety hotel nie dorównywał czterem gwiazdkom, a może dwóm. Obsługa była katastrofalna, wszystko było zepsute, nie naprawiane i panował bałagan! Minimalna liczba personelu. Kiedyś musiało tam być przepięknie! Na zdjęciach wygląda dobrze. Nawet obiecany aquapark nie działał jak należy, działały tylko trzy zjeżdżalnie.

Wyżywienie 2,0 / 5

Zakwaterowanie 2,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Usługi 1,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Plaża

Jedyna plaża była przepiękna i znajdowała się tuż przy hotelu! Nie było tam wielu ludzi. Morze było przyjemne, czyste, czasami spokojne, czasami falujące. Nie było ratownika. Niestety, brakowało leżaków ani parasoli. Dojście po rozbitych schodach. Nie było koszy na śmieci.

Wyżywienie

Jedzenie smakowało dobrze, zawsze to samo. Były też półprodukty, ale była też ryba. Na śniadanie jedliśmy masło tylko raz. Uzupełnianie zapasów przebiegało powoli. Ci, którzy przychodzili później, często nie mieli wyboru. Ekspresy do kawy były zawsze puste i odkryte, używane tylko podczas śniadania. Największym problemem był okropny bałagan. Wszystko było brudne, znalezienie czystego talerza lub sztućców było wyczerpującym zadaniem. Miski, głębokie talerze, serwetki nie mogły być znalezione. Podłoga nie była posprzątana, stoły i obrusy były w opłakanym stanie, prawdopodobnie sprzątali je cały dzień po kolacji.

Zakwaterowanie

W porządku, jak na miejsce do spania dla niewymagających. Wszystko było stare, szafki się rozpadały. Niestety, w łazience wokół wanny była pleśń. Na balkonie nawet nie zapalało się światło. Starali się sprzątać codziennie, wymieniali ręczniki, uzupełniali kosmetyki. Potrzebne były czyste dywany. Klimatyzacja była centralna i nie dało się stwierdzić, czy działa. Na szczęście w nocy na zewnątrz było już zimno. W całym hotelu były tylko cztery windy, z czego jedna nie działała. Trzeba było czekać!!!

Usługi

Basen był zimny i zaniedbany. Leżaki i parasole były zepsute, ale było ich wystarczająco dużo (może dlatego, że pływało tam niewielu ludzi, trudno powiedzieć). Nie było toalet ani na plaży, ani przy basenie, trzeba było biec aż na pierwsze piętro. Bar był tylko w hotelu na pierwszym piętrze, gdzie napojów bezalkoholowych nie było przez cały czas (nawet przez dwa dni), tylko jeden ekspres do kawy na zwykłą kawę w plastikowych kubkach bez mleka. Jedyne jedzenie w ciągu dnia, które serwowano między 10 a 12, było między plażą a basenem - fornetti (nadziewane ciasto francuskie o różnych smakach - słonym, słodkim, pieczone na miejscu) - DOSKONAŁE. Alkohol serwowali miejscowi. Dostępne było piwo. Animatorzy starali się tam trochę poruszać.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Hana K.

Ocena 1,4 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2025

wielkie rozczarowanie

wielkie rozczarowanie

Wyżywienie 1,0 / 5

Zakwaterowanie 1,0 / 5

Okolica 1,0 / 5

Usługi 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Plaża

Plaża przy hotelu nie odpowiada temu, co widać na zdjęciu. Brak parasoli na plaży, nikt nie sprzątał plaży przez cały tydzień. Leżaki i parasole przy basenie były zepsute, nawierzchnia wokół basenu kruszyła się, istniało ryzyko obrażeń.

Wyżywienie

Zawsze to samo, brakowało brudnych naczyń, herbaty, masła itp., podstawowych przypraw (soli, pieprzu) nie było. „Przekąska na śniadanie” była codzienną przekąską, po którą trzeba było stać w kolejce i mieć szczęście, żeby ją dostać… Brak popołudniowych napojów. Zamiast czterech reklamowanych barów, otwarty był jeden z niedoborem asortymentu (napoje bezalkoholowe). W barze cały asortyment rozlewano do dwudecylitrowych plastikowych kubków (kawa, piwo, wino, napoje bezalkoholowe i 4 rodzaje alkoholi)…

Zakwaterowanie

w 4-gwiazdkowym hotelu, brudny, stęchły prysznic, brak sprzątania przez cały tydzień, niedziałająca klimatyzacja, musieliśmy chodzić po papier toaletowy.... Rozbity szklany panel przy wejściu do jadalni, zatkana toaleta obok jadalni (jedyna na piętrze).

Usługi

Nie można było wysyłać pocztówek, prośby o naprawę klimatyzacji pozostawały bez odpowiedzi. Nikt nie sprzątał za bardzo pomieszczeń wspólnych...

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Elenite Holiday Village Ocena: 4/5 Bułgaria, Elenite, Elenite

Ocena 2,6 / 5

Elenite Holiday Village opinie

Dobry (oceniony przez 555 osób)

Wyżywienie 2,7 / 5

Zakwaterowanie 2,8 / 5

Okolica 2,3 / 5

Usługi 2,5 / 5

Cena 2,7 / 5

Tuż przy piaszczystej plaży Darmowe parasole i leżaki Park wodny Animacja dla dzieci i dorosłych Centrum SPA

Dana U.

Ocena 2,3 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2024

Edytowana zgodnie z Regulaminem

Ogólne wrażenie było wielkim rozczarowaniem. Elenite Villas należy obecnie do hotelu Royal Park. Informacje podane tutaj są błędne. Przedstawiciel biura podróży przywitał nas jedynie na lotnisku i poza tym nie widzieliśmy go przez cały nasz pobyt. Wszystkie problemy rozwiązałem z nim przez telefon.

Ogólne wrażenie było wielkim rozczarowaniem. Elenite Villas należy obecnie do hotelu Royal Park. Informacje podane tutaj są błędne. Przedstawiciel biura podróży przywitał nas jedynie na lotnisku i poza tym nie widzieliśmy go przez cały nasz pobyt. Wszystkie problemy rozwiązałem z nim przez telefon.

Wyżywienie 2,0 / 5

Zakwaterowanie 2,0 / 5

Okolica 2,0 / 5

Usługi 2,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Plaża

Piaszczysta plaża była czysta, dostęp do morza bardzo stopniowy. Morze jest piękne, czyste.

Wyżywienie

Jedzenie było całkiem smaczne. Problem polegał jednak na tym, że obsługa nie była w stanie dostarczyć na czas talerzy, sztućców i niektórych rodzajów jedzenia (frytki, owoce) w wystarczającej ilości, przez co tworzyły się długie kolejki i trzeba było długo czekać. Rano nie było wystarczającej ilości filiżanek do herbaty i kawy. Pili z plastikowych kubków. Czasami na śniadaniu brakowało ciastek.

Zakwaterowanie

Pokoje mieściły się w małych drewnianych bungalowach, które były już dość stare i zdewastowane. W niektórych klimatyzacja nie działała. U nas tak, ale w ogóle nie dało się tego opanować. Dodatkowym łóżkiem, na którym spałem, było składane drewniane krzesło z cienką poduszką, więc drewniana podstawa wywierała duży nacisk na moje plecy. Powiedziano mi, że tak po prostu jest lub że muszę przynieść materac z innego pokoju. Kiedy więc go przyniosłem i położyłem na krześle, odkryłem, że był znacznie większy od krzesła.

Usługi

Obsługa recepcji i personel bardzo niechętny. Mimo, że sprzątaczka myła prawie codziennie, to w ciągu całego pobytu ani razu nie zmieniono naszych ręczników, nawet jeśli została o to poproszona. W hotelowym menu reklamowano parasole i leżaki. Jednak rzeczywistość była inna. Parasole i leżaki znajdowały się bezpośrednio przed hotelem, ale przed naszymi apartamentami były w sumie 3 parasole i około 20 leżaków. A jeśli nie wstałeś o 6 rano i nie poszedłeś zająć leżaków, to nie miałeś szczęścia. Nawet to jednak stanowiło gwarancję, że leżaki zostaną dla niego. Ale tu chodzi o ludzi.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Pavel Hladík

Ocena 1,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Hotel miał złą organizację, nikt nikomu nic nie mówił, pozwalano nawet wnosić jedzenie do pokoi, co było problemem dla gości z Ukrainy, Rosji, Rumunii

Hotel miał złą organizację, nikt nikomu nic nie mówił, pozwalano nawet wnosić jedzenie do pokoi, co było problemem dla gości z Ukrainy, Rosji, Rumunii

Wyżywienie 1,0 / 5

Zakwaterowanie 1,0 / 5

Okolica 1,0 / 5

Usługi 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Plaża

Plaża jest piękna, ale mogłaby być lepiej utrzymana, morze jest wspaniałe

Zakwaterowanie

Klimatyzacja w pokoju nie działała, mimo awaryjności nikt nic z tym nie zrobił, wymieniając ręczniki 0

Usługi

Przy barze przy basenie nadal były kolejki, aż po 20 minutach skończyły się napoje bezalkoholowe, które nie dotarły do końca wakacji

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Royal Bay Ocena: 4/5 Bułgaria, Elenite, Elenite

Royal Bay opinie

Nie oceniony (oceniony przez 299 osób)

Tuż przy plaży BEZPŁATNY wstęp do sąsiedniego parku wodnego

Iveta P.

Ocena 2,3 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

gośćmi byli w większości Ukraińcy, którzy wszędzie zostawili niesamowity bałagan

gośćmi byli w większości Ukraińcy, którzy wszędzie zostawili niesamowity bałagan

Wyżywienie 1,0 / 5

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Okolica 1,0 / 5

Usługi 3,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Plaża

bałagan od Ukraińców na plaży i przy basenie

Wyżywienie

od połowy wakacji nie było dla dzieci wyboru z automatów z napojami

Zakwaterowanie

drzwi do pokoju nie dawały się zamknąć, więc musiały być cały czas zamknięte

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Zdenko Hájek

Ocena 2,5 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Za to, że ten hotel jest oznaczony czterema gwiazdkami, to jest nędza. Może trzy gwiazdki. Spodziewałem się więcej.

Za to, że ten hotel jest oznaczony czterema gwiazdkami, to jest nędza. Może trzy gwiazdki. Spodziewałem się więcej.

Wyżywienie 3,0 / 5

Zakwaterowanie 2,0 / 5

Okolica 2,0 / 5

Usługi 3,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Plaża

Nieprzyzwoity dostęp do plaży, zniszczone leżaki, brud na plaży.

Wyżywienie

Ciągle brakowało sztućców, niewystarczające uzupełnianie asortymentu żywności

Zakwaterowanie

Nie dało się otworzyć drzwi wejściowych, ogólnie meble były przestarzałe, szuflady szafek były luźne, w łazience nie było zasłony prysznicowej

Usługi

sprzątanie odbywało się codziennie, personel był przyjazny i pomocny

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Atrium Beach Ocena: 4/5 Bułgaria, Elenite, Elenite

Atrium Beach opinie

Nie oceniony (oceniony przez 89 osób)

Tuż przy piaszczystej plaży Park wodny

Jozefína H.

Ocena 2,4 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Chciałabym zwrócić uwagę na niezgodność dotyczącą długości pobytu. Zadeklarowano 8 dni i 7 nocy. Przyjazd do hotelu o godzinie 23, a wyjazd rano o godzinie 8. Wychodzi mi to nadal tylko na 6 dni i 7 nocy.

Chciałabym zwrócić uwagę na niezgodność dotyczącą długości pobytu. Zadeklarowano 8 dni i 7 nocy. Przyjazd do hotelu o godzinie 23, a wyjazd rano o godzinie 8. Wychodzi mi to nadal tylko na 6 dni i 7 nocy.

Wyżywienie 2,0 / 5

Zakwaterowanie 2,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Usługi 2,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Plaża

Plaża jest blisko hotelu, dostępność dobra, plaża całkiem czysta, morze zimne, plaża piaszczysta, leżaków wystarczająco, ale nie wiem, jak to jest w sezonie, gdy jest dużo ludzi.

Wyżywienie

słaby wybór, prawie zawsze to samo, asortyment niewystarczający. Po przyjeździe około godziny 23 dostaliśmy paczkę, która składała się z jabłka, rogalika, paluszków i wody. Mąż jest diabetykiem, wstrzykuje sobie insulinę 5 razy dziennie, a czekała go taka kolacja, a przy wyjeździe rano o 8 dostaliśmy na obiad to samo. To było niewiarygodne, tak się opiekować klientami.

Zakwaterowanie

średnie, czystość słaba, pościel stara i dziurawa

Usługi

Wiele usług już nie działało, były zamknięte ze względu na to, że był już wrzesień

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Anonym

Ocena 2,9 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

morze super, niestety połowę wycieczki spędziliśmy z dziećmi w pokoju - zakaźna biegunka, opieka zdrowotna beznadziejna, słychać lunapark za hotelem

morze super, niestety połowę wycieczki spędziliśmy z dziećmi w pokoju - zakaźna biegunka, opieka zdrowotna beznadziejna, słychać lunapark za hotelem

Wyżywienie 2,0 / 5

Zakwaterowanie 2,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 2,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Plaża

kilka dni przed naszym przyjazdem spłonął bar na plaży, na plaży wciąż pozostałości zwęglonych części i długich gwoździ, walka o leżaki

Wyżywienie

napoje podawane w kubkach, także gorące napoje, minimalny wybór koktajli
zgniłe owoce, ale arbuzy i różowe winogrona super,
mięso smaczne, ale jedzenie się powtarzało, po trzech dniach nie wiadomo, co wybrać

Zakwaterowanie

dla niewymagających, jak najwięcej osób na jak najmniejszej przestrzeni, pokoje małe, wyposażenie prawie retro, dostawka to rozkładany fotel, po rozłożeniu jedna część twarda, druga miękka, poplamione, ręczniki i pościel co prawda zmieniane codziennie, ale poplamione (żółte nie do wyprania plamy, rdza itp.) balkon fajny

Usługi

neutralny

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Royal Club Victoria Waterpark & Spa Ocena: 4/5 Bułgaria, Elenite, Elenite

Royal Club Victoria Waterpark & Spa opinie

Nie oceniony (oceniony przez 210 osób)

Tuż przy piaszczystej plaży Park wodny Zespół profesjonalnych animatorów

Anonym

Ocena 2,4 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

To nie było najgorsze, ale też nie najlepsze.

To nie było najgorsze, ale też nie najlepsze.

Wyżywienie 3,0 / 5

Zakwaterowanie 2,0 / 5

Okolica 2,0 / 5

Usługi 2,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Plaża

Nie była najgorsza, ale trochę więcej dbania o czystość nie zaszkodziłoby.

Zakwaterowanie

Hotel wymagałby remontu. Uważaj na pokojówki, chętnie zabierają pieniądze. Lepiej korzystać z sejfu lub mieć je zawsze przy sobie.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Simona S.

Ocena 4,4 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Nasze wakacje były świetne, bardzo dziękujemy, wszystko było super, oprócz barmana, ale to chyba wszędzie, więc super

Nasze wakacje były świetne, bardzo dziękujemy, wszystko było super, oprócz barmana, ale to chyba wszędzie, więc super

Wyżywienie 2,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Plaża była super, z wyjątkiem leżaków, które nie zawsze były dostępne

Wyżywienie

Jedzenie było super, tylko przydałoby się trochę urozmaicenia w stołówce, poza tym fornetti itp. na plaży super

Zakwaterowanie

Super

Usługi

Bardzo dobrze

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Andalusia / Atrium Ocena: 4/5 Bułgaria, Elenite, Elenite

Andalusia / Atrium opinie

Nie oceniony (oceniony przez 25 osób)

Tuż przy piaszczystej plaży Aquapark GRATIS Centrum Spa Odpowiedni dla rodzin z dziećmi

Dalibor Sztula

Ocena 1,5 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2021 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

W zamówionym hotelu nie byliśmy. Podczas rozmowy telefonicznej z biurem podróży nikt nie był w stanie powiedzieć nam powodu ani dlaczego nie zostaliśmy poinformowani na czas.

W zamówionym hotelu nie byliśmy. Podczas rozmowy telefonicznej z biurem podróży nikt nie był w stanie powiedzieć nam powodu ani dlaczego nie zostaliśmy poinformowani na czas.

Wyżywienie 1,0 / 5

Zakwaterowanie 1,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Usługi 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Plaża

Wejście do morza piaszczyste.

Wyżywienie

W jedzeniu muchy. Zdjęcia wysłane do reklamacji wycieczki.

Zakwaterowanie

Higiena katastrofalna, sprzątanie pokoju żadne, ręcznik musieliśmy szukać u sprzątaczki na korytarzu, żeby w ogóle dała nam czysty ręcznik, wyniosła kosz. Ani razu nie odkurzono i nie umyto łazienki. Ciepła woda w łazience to był cud. Zdjęcia zostały wysłane do reklamacji wycieczki.

Usługi

Nuda i znudzeni kelnerzy. W punktach gastronomicznych ciągle czegoś brakowało. Brakowało parasoli przeciwsłonecznych. Oferowane usługi przy zamawianiu wycieczki były płatne lub zamknięte.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

MARTIN M.

Ocena 3,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Atrium: Ładny hotel z zewnątrz, ale przydałaby mu się modernizacja i remont.

Atrium: Ładny hotel z zewnątrz, ale przydałaby mu się modernizacja i remont.

Wyżywienie 3,0 / 5

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Usługi 2,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Plaża

Była pod hotelem, ale zawsze udało nam się zdobyć leżaki. Czasami były co prawda zepsute...

Wyżywienie

Nie byliśmy głodni

Zakwaterowanie

Na nocleg wystarczy.

Usługi

Windy zasługiwałyby na modernizację. Z trzeciego piętra na pierwsze zazwyczaj trzeba było przejść przez dziewiąte piętro. W środku nie było żadnego wyświetlacza, więc nie wiedziałeś, czy jedziesz w górę, czy w dół. Oczywiście, gdy winda działała według własnego uznania, trudno było na nią czekać. Publiczna toaleta zasługiwałaby na częstsze sprzątanie. Recepcja i bar były w porządku.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Andalucia Beach Ocena: 4/5 Bułgaria, Elenite, Elenite

Andalucia Beach opinie

Nie oceniony (oceniony przez 22 osób)

Tuż przy piaszczystej plaży Park wodny Atlantida 300 m Lody przez cały dzień

Milan Novák

Ocena 3,6 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wakacje były tego warte, było co prawda chłodniej niż w roku poprzednim, ale słońca było pod dostatkiem, morze nadal ciepłe, a przede wszystkim meduzy zniknęły! Usługi związane z niezbędną konserwacją i zapewnieniem funkcjonowania hotelu i okolicy zaczynają lekko zanikać. Parasole przeciwsłoneczne coraz mniej nadają się do użytku, windy w hotelu szwankują lub stoją. Po zgłoszeniu na recepcji, polecono nam korzystać z tych pozostałych! Nam z córką to nie przeszkadzało, ale ojciec już ma problemy z chodzeniem i winda jest koniecznością! Również boy hotelowy, który kręci się tylko wokół nowych gości, chętnie zawozi walizkę do danego pokoju i czeka tylko na pieniądze, od tego czasu nie zwraca uwagi na nikogo, nie mówiąc już o przywitaniu (to już nie jest wliczone w jego obowiązki). Elektryczne pojazdy, które mają służyć gościom w każdym hotelu, w naszym wykorzystywał tylko boy hotelowy, gdy musiał gdzieś podjechać. Parasole na tarasie przy basenie i leżaki dalej się rozpadają, a wystarczyłoby tak niewiele, aby służyły wszystkim! Ogólnie jesteśmy zadowoleni, ale liczba gości zaczęła spadać i my również będziemy rozważać inną lokalizację na przyszłość.

Wakacje były tego warte, było co prawda chłodniej niż w roku poprzednim, ale słońca było pod dostatkiem, morze nadal ciepłe, a przede wszystkim meduzy zniknęły! Usługi związane z niezbędną konserwacją i zapewnieniem funkcjonowania hotelu i okolicy zaczynają lekko zanikać. Parasole przeciwsłoneczne coraz mniej nadają się do użytku, windy w hotelu szwankują lub stoją. Po zgłoszeniu na recepcji, polecono nam korzystać z tych pozostałych! Nam z córką to nie przeszkadzało, ale ojciec już ma problemy z chodzeniem i winda jest koniecznością! Również boy hotelowy, który kręci się tylko wokół nowych gości, chętnie zawozi walizkę do danego pokoju i czeka tylko na pieniądze, od tego czasu nie zwraca uwagi na nikogo, nie mówiąc już o przywitaniu (to już nie jest wliczone w jego obowiązki). Elektryczne pojazdy, które mają służyć gościom w każdym hotelu, w naszym wykorzystywał tylko boy hotelowy, gdy musiał gdzieś podjechać. Parasole na tarasie przy basenie i leżaki dalej się rozpadają, a wystarczyłoby tak niewiele, aby służyły wszystkim! Ogólnie jesteśmy zadowoleni, ale liczba gości zaczęła spadać i my również będziemy rozważać inną lokalizację na przyszłość.

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Usługi 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Plaża

Zadowolenie, piaszczysta, tylko fale codziennie wypłukiwały nam nawet kamienie, albo znowu chowały je do morza. Ale wszystko bez problemów, ratownicy bardzo pilnowali tego, co się dzieje w wodzie, bezpieczeństwo gwarantowane! Odpowiednie zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Kolejne atrakcje na plaży są oczywistością i my też coś wypróbowaliśmy.

Wyżywienie

Bardzo dobre, różnorodny wybór, codziennie przejedzenie.

Zakwaterowanie

Jesteśmy zadowoleni, że czasami coś gdzieś cieknie, coś spadnie lub coś nie działa, na wakacjach nie chciałem tego zbytnio rozwiązywać.

Usługi

Dodatkowo wizyta w stylowych restauracjach w ramach ośrodka była miłym urozmaiceniem i w pełni z niej skorzystaliśmy.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Anonym

Ocena 2,8 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Ogólnie oceniam wakacje pozytywnie, zadowolenie z delegata oraz usług hotelu, jedzenie i zakwaterowanie przeciętne w porównaniu z podobnymi hotelami w Bułgarii.

Ogólnie oceniam wakacje pozytywnie, zadowolenie z delegata oraz usług hotelu, jedzenie i zakwaterowanie przeciętne w porównaniu z podobnymi hotelami w Bułgarii.

Wyżywienie 2,0 / 5

Zakwaterowanie 2,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Usługi 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Plaża

dostęp do plaży tuż przy hotelu. W głębszej wodzie (do szyi przeciętnego dorosłego człowieka) kamienie (otoczaki), nie piasek. Plaża hotelowa dość czysta, mało leżaków i parasoli.

Usługi

bardzo dobre, częścią kompleksu kilku hoteli jest także aquapark. Możliwość korzystania ze wszystkich basenów również w okolicznych hotelach. Doskonałe możliwości szybkiego posiłku przez cały dzień.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate