Sandy Bay (Ex. Mpm Zornitza Sands & Spa) Ocena: 4/5
od 1 376 zł za osobę
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
od 1 376 zł za osobę
od 1 158 zł za osobę
od 649 zł za osobę
od 969 zł za osobę
Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach
Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży
Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.
Poniżej średniej (Na podstawie 100 opinii)
3. najwyższa ocena z 10 hoteli w Elenite
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Udane wakacje, podobało nam się
Udane wakacje, podobało nam się
Stopniowe zejście do morza, piękna i czysta piaszczysta plaża, morze było ciepłe iw większości bez fal.
WyżywienieJedzenie urozmaicone, smaczne, codziennie coś innego do wyboru, dużo deserów i owoców
ZakwaterowaniePokój był ładny, czysty i przestronny
UsługiWszyscy w hotelu są bardzo pomocni i gościnni
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (2) (0)
Barbora V.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
zadowolenie
zadowolenie
Do plaży mieliśmy 10 kroków od basenu, jedynym minusem było to, że przy basenie było dozwolone palenie, które często było uciążliwe..
WyżywienieJedzenie było różnorodne i wyśmienite, całkowicie wystarczające, nie było potrzeby jeść gdzie indziej
Zakwaterowaniezakwaterowanie bardzo dobre
Usługiczystość i pełna satysfakcja
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (8) (0)
Filtruj opinie
Zuzana U.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2025
Niestety hotel nie dorównywał czterem gwiazdkom, a może dwóm. Obsługa była katastrofalna, wszystko było zepsute, nie naprawiane i panował bałagan! Minimalna liczba personelu. Kiedyś musiało tam być przepięknie! Na zdjęciach wygląda dobrze. Nawet obiecany aquapark nie działał jak należy, działały tylko trzy zjeżdżalnie.
Niestety hotel nie dorównywał czterem gwiazdkom, a może dwóm. Obsługa była katastrofalna, wszystko było zepsute, nie naprawiane i panował bałagan! Minimalna liczba personelu. Kiedyś musiało tam być przepięknie! Na zdjęciach wygląda dobrze. Nawet obiecany aquapark nie działał jak należy, działały tylko trzy zjeżdżalnie.
Jedyna plaża była przepiękna i znajdowała się tuż przy hotelu! Nie było tam wielu ludzi. Morze było przyjemne, czyste, czasami spokojne, czasami falujące. Nie było ratownika. Niestety, brakowało leżaków ani parasoli. Dojście po rozbitych schodach. Nie było koszy na śmieci.
WyżywienieJedzenie smakowało dobrze, zawsze to samo. Były też półprodukty, ale była też ryba. Na śniadanie jedliśmy masło tylko raz. Uzupełnianie zapasów przebiegało powoli. Ci, którzy przychodzili później, często nie mieli wyboru. Ekspresy do kawy były zawsze puste i odkryte, używane tylko podczas śniadania. Największym problemem był okropny bałagan. Wszystko było brudne, znalezienie czystego talerza lub sztućców było wyczerpującym zadaniem. Miski, głębokie talerze, serwetki nie mogły być znalezione. Podłoga nie była posprzątana, stoły i obrusy były w opłakanym stanie, prawdopodobnie sprzątali je cały dzień po kolacji.
ZakwaterowanieW porządku, jak na miejsce do spania dla niewymagających. Wszystko było stare, szafki się rozpadały. Niestety, w łazience wokół wanny była pleśń. Na balkonie nawet nie zapalało się światło. Starali się sprzątać codziennie, wymieniali ręczniki, uzupełniali kosmetyki. Potrzebne były czyste dywany. Klimatyzacja była centralna i nie dało się stwierdzić, czy działa. Na szczęście w nocy na zewnątrz było już zimno. W całym hotelu były tylko cztery windy, z czego jedna nie działała. Trzeba było czekać!!!
UsługiBasen był zimny i zaniedbany. Leżaki i parasole były zepsute, ale było ich wystarczająco dużo (może dlatego, że pływało tam niewielu ludzi, trudno powiedzieć). Nie było toalet ani na plaży, ani przy basenie, trzeba było biec aż na pierwsze piętro. Bar był tylko w hotelu na pierwszym piętrze, gdzie napojów bezalkoholowych nie było przez cały czas (nawet przez dwa dni), tylko jeden ekspres do kawy na zwykłą kawę w plastikowych kubkach bez mleka. Jedyne jedzenie w ciągu dnia, które serwowano między 10 a 12, było między plażą a basenem - fornetti (nadziewane ciasto francuskie o różnych smakach - słonym, słodkim, pieczone na miejscu) - DOSKONAŁE. Alkohol serwowali miejscowi. Dostępne było piwo. Animatorzy starali się tam trochę poruszać.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Hana K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2025
wielkie rozczarowanie
wielkie rozczarowanie
Plaża przy hotelu nie odpowiada temu, co widać na zdjęciu. Brak parasoli na plaży, nikt nie sprzątał plaży przez cały tydzień. Leżaki i parasole przy basenie były zepsute, nawierzchnia wokół basenu kruszyła się, istniało ryzyko obrażeń.
WyżywienieZawsze to samo, brakowało brudnych naczyń, herbaty, masła itp., podstawowych przypraw (soli, pieprzu) nie było. „Przekąska na śniadanie” była codzienną przekąską, po którą trzeba było stać w kolejce i mieć szczęście, żeby ją dostać… Brak popołudniowych napojów. Zamiast czterech reklamowanych barów, otwarty był jeden z niedoborem asortymentu (napoje bezalkoholowe). W barze cały asortyment rozlewano do dwudecylitrowych plastikowych kubków (kawa, piwo, wino, napoje bezalkoholowe i 4 rodzaje alkoholi)…
w 4-gwiazdkowym hotelu, brudny, stęchły prysznic, brak sprzątania przez cały tydzień, niedziałająca klimatyzacja, musieliśmy chodzić po papier toaletowy.... Rozbity szklany panel przy wejściu do jadalni, zatkana toaleta obok jadalni (jedyna na piętrze).
UsługiNie można było wysyłać pocztówek, prośby o naprawę klimatyzacji pozostawały bez odpowiedzi. Nikt nie sprzątał za bardzo pomieszczeń wspólnych...
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Marcela H.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2025
Bardzo miło spędziliśmy urlop, pobyt jest dla niewymagających klientów.
Bardzo miło spędziliśmy urlop, pobyt jest dla niewymagających klientów.
Plaża znajduje się tuż przy hotelu, woda w morzu jest świetna. Czystość na plaży była poniżej przeciętnej, brakowało koszy na śmieci.
WyżywienieJedzenia było dużo, zawsze można było coś wybrać. Obsługa uzupełniała jedzenie.
ZakwaterowaniePokój był ładny, duży i czysty, balkon wystarczający.
UsługiNad morzem brakowało leżaków, brakowało krzeseł i stolików w barze na świeżym powietrzu. Bar był otwarty tylko przez część dnia. Personel powinien bardziej pilnować gości, którzy nie przestrzegają zasad hotelowych. Hotel oferował leżaki i parasole na plaży, których zabrakło.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Bohdan S.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2025
Wszystko ok, ładna plaża i morze, ale hotel bardziej odpowiada 3 gwiazdkom
Wszystko ok, ładna plaża i morze, ale hotel bardziej odpowiada 3 gwiazdkom
Ładny
ZakwaterowanieCzysty, ale stary
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Jan S.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2024
Katastrofa, najgorsze wakacje w historii
Katastrofa, najgorsze wakacje w historii
Plaża jest ogólnie dobra, kilka parasoli
WyżywienieDieta by się sprawdziła, gdyby Ukraińcy się nią tam martwili
ZakwaterowaniePokój jest przestarzały, nie zmieniają ręczników ani ręczników, nie ma sprzątania, klimatyzacja nie działa… obrzydliwe
UsługiFatalna obsługa hotelowa, zawsze nie było napojów bezalkoholowych, tylko woda????zielony basen, w finale osuszany, żadnych przekąsek w ciągu dnia i lodów, aquapark atlantida zamknięty
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (3) (1)
Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!
Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.
Ładowanie położenia hotelu i opisu...