Aktualne do Bułgarii

Hotel Sandy Bay (ex. MPM Zornitza Sands & Spa)

Ocena: 4/5

Bułgaria, Elenite, Elenite

Klienci nie ocenili jeszcze tego hotelu Hotel nie został oceniony

Wyświetl wszystkie recenzje

Tuż przy prywatnej plaży Ciche wakacje Renowacja 2016 Bezpłatny serwis plażowy Dla małych dzieci

Więcej o hotelu

od 2 341 za os.

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży

Wybierz termin

Opis hotelu

Położenie

MPM Zornitza Sands & Spa to nowoczesny ośrodek wypoczynkowy w centralnej części wschodniej Bułgarii, nad wybrzeżem Morza Czarnego. Hotel jest usytuowany w kameralnym kurorcie wakacyjnym Elenite, zaledwie 400 metrów od centrum turystycznego z barami i rozmaitymi sklepami. Placówka jest położona niecałe 50 kilometrów od miasta Burgas, do którego warto pojechać po dodatkowe atrakcje. Miejscowość oferuje podróżnym zabytki sakralne, a także rozbudowaną bazę gastronomiczną i rozrywkową. Transfer na lotnisko czarterowe zajmuje 40 minut.

Wyposażenie

W tym eleganckim hotelu czterogwiazdkowym wczasowicze mają dostęp do kompleksowego wyposażenia. Jego zakres obejmuje kompleks basenowy z tarasem do opalania, podstawowe zaplecze sportowo-rekreacyjne, program rozrywkowy z atrakcjami dla dorosłych i dzieci, centrum Spa & Wellness z urozmaiconą ofertą, udogodnienia dla najmłodszych turystów. Na terenie obiektu MPM Zornitza Sands & Spa można znaleźć ponadto recepcję 24h z eleganckim lobby i przechowalnią bagażu, sklep z artykułami spożywczymi, lokale gastronomiczne (bary i restauracje).

Zakwaterowanie

W hotelu MPM Zornitza Sands & Spa znajdują się liczne, komfortowe apartamenty o powierzchni 20 lub 80 metrów kwadratowych, które są przeznaczone dla par i rodzin z dziećmi. Pokoje składają się z sypialni z wydzieloną strefą wypoczynkową (w większych dodatkowy pokój), łazienki zaopatrzonej w WC, suszarkę do włosów i wannę/prysznic oraz z balkonu lub tarasu z wygodnymi meblami do siedzenia. Apartamenty wyposażono w bezpłatny sejf i minibar, klimatyzację sterowaną centralnie, telewizor z satelitą, telefon stacjonarny, internet bezprzewodowy.

Wyżywienie

Na czas wakacji spędzanych w ośrodku MPM Zornitza Sands & Spa turyści mogą zarezerwować pakiet All Inclusive, otrzymując dostęp do kompleksowego wyżywienia. W ramach formuły każdego dnia o tych samych porach serwowane są gościom śniadania, obiady i kolacje w postaci bufetu. W przerwie między posiłkami można zamówić przekąski słodkie i wytrawne. Cena pakietu obejmuje również napoje alkoholowe i bezalkoholowe i możliwość zamówienia dania w restauracji a la carte jeden raz w trakcie turnusu (o długości min. pięciu dni).

Usługi

Na potrzeby gości spędzających wczasy w hotelu MPM Zornitza Sands & Spa przygotowano brodzik z podgrzewaną wodą, plac zabaw na świeżym powietrzu, miniklub z licznymi atrakcjami, a także specjalne krzesełka w restauracji. Dla dorosłych urlopowiczów przygotowano przestronny, słodkowodny basen zewnętrzny, obok którego mieści się taras wypełniony parasolami i leżakami do opalania. W ramach dodatkowej aktywności można pograć w rzutki lub wybrać się na fitness. W programie zapewniono także animacje dzienne dla dzieci i wieczorne dla dorosłych.

Usługi płatne

W ośrodku MPM Zornitza Sands zapewniono też wczasowiczom dodatkowe, płatne usługi i atrakcje. Mają oni do swojej dyspozycji nowoczesne centrum Spa & Wellness z szeroką ofertą masaży relaksacyjnych oraz zabiegów pielęgnacyjnych i leczniczych. W ramach aktywności fizycznej można pograć w bilard oraz tenisa stołowego. Na terenie hotelu usytuowany jest również minimarket z urozmaiconą ofertą artykułów spożywczych. Obsługa hotelowa udziela pomocy turystom zainteresowanym wypożyczeniem samochodu lub innego środka transportu.

Plaża

Obiekt wypoczynkowy MPM Zornitza Sands & Spa jest położony zaraz obok piaszczystej plaży publicznej, która jest czysta i szeroka. Na wybrzeżu hotelowi goście korzystają z płatnych leżaków, parasoli i ręczników kąpielowych. Można tam też znaleźć lokale gastronomiczne, wypożyczalnię sprzętu sportowego, sklepy i punkty usługowe. Aktywne osoby mają dostęp do sportów wodnych.

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Opis hotelu

Informacje o hotelu

  • Odległość od plaży Plaża 0 m
  • Odległość od centrum miasta Centrum miasta 7 km
  • Odległość od lotniska Lotnisko 40 km
  • Klimatyzacja Klimatyzacja tak
  • Basen zewnętrzny Basen zewnętrzny tak
  • Bezpłatne leżaki i parasole przy basenie, Bezpłatne leżaki i parasole na plaży Bezpłatne leżaki i parasole przy basenie tak
  • TV TV tak
  • Minibar, Bar Minibar tak
  • Lódowka Lódowka tak
  • Kącik dziecięcy, Plac zabaw, Basen dla dzieci Kącik dziecięcy tak
  • Tenis, Siatkówka Tenis tak
  • Centrum nurkowania Centrum nurkowania tak
  • Spokojna okolica Spokojna okolica tak
  • Fitness Fitness tak
  • Programy animacyjne Programy animacyjne tak
  • Ułatwienia dla niepełnosprawnych Ułatwienia dla niepełnosprawnych tak
  • Hotelowa restauracja Hotelowa restauracja tak
  • Kawiarnia Kawiarnia tak
  • Recepcja 24h Recepcja 24h tak
  • Wypożyczalnia rowerów Wypożyczalnia rowerów tak
  • Wifi Wifi tak

Opinie o hotelu

Dobry (Na podstawie 156 opinii)

Informacje dotyczące weryfikacji opinii

Ocena 3,6 / 5

Wyżywienie 3,9 / 5

Zakwaterowanie 3,6 / 5

Okolica 3,4 / 5

Usługi 3,5 / 5

Cena 3,5 / 5

1. najwyższa ocena z 10 hoteli w Elenite

Jana H.

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2023

Bardzo podobały mi się wakacje, na pewno wrócę tam ponownie.

Bardzo podobały mi się wakacje, na pewno wrócę tam ponownie.

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Plaża bezpośrednio przy hotelu, działający serwis plażowy.

Wyżywienie

Byłem bardzo zadowolony z konfiguracji, jedzenie było doskonałe, duży wybór.

Zakwaterowanie

Wyposażenie pokoju było wystarczające.

Usługi

Usługi w hotelu zadowalające. Zadowolenie.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

Lucie N.

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2023

To były idealne wakacje :) Piękne miejsce, czysta okolica. 10 minut autobusem do miasta, warto. Tylko 25 minut do słonecznego wybrzeża. autobusem. Tuż obok hotelu znajdowała się piękna restauracja, w której można wygodnie usiąść. Jest też duży supermarket gdzie można kupić czeskie piwa :) małe sklepiki z pamiątkami, kosmetykami, rzeczami na basen.

To były idealne wakacje :) Piękne miejsce, czysta okolica. 10 minut autobusem do miasta, warto. Tylko 25 minut do słonecznego wybrzeża. autobusem. Tuż obok hotelu znajdowała się piękna restauracja, w której można wygodnie usiąść. Jest też duży supermarket gdzie można kupić czeskie piwa :) małe sklepiki z pamiątkami, kosmetykami, rzeczami na basen.

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Na plaży drobny piasek, naprzeciwko wejścia na plażę było wejście do morza z kilkoma kamieniami, ale za falochronem (około pół minuty :D) wejście było piękne, piaszczyste. Gdyby nie było fal, morze było przepięknie przejrzyste, czasem nawet widzieliśmy meduzy. Przy wejściu na plażę znajdują się prysznice, z których można spłukać sól. Wzięliśmy prysznic, ale wcale się nie lepiliśmy, morze nie było tak słone, było ciepło, po prostu pięknie. Przy wejściu na plażę były leżaki, ale kawałek dalej bawiły się dzieci, a ktoś nawet rozbił tam namiot przed słońcem. Wejście do morza jest stopniowe.

Wyżywienie

Podobało mi się jedzenie, było w czym wybierać. Codziennie rano i popołudniu otwarte były bary z przekąskami, gdzie można było zrobić hamburgera lub zjeść stripsy z kurczaka, krokiety i oczywiście owoce i lody :) Ja polecam smażoną wątróbkę, która była absolutnie słynna. Bar na świeżym powietrzu ze świetnym barmanem. Oczywiście w hotelowym barze nie zabrakło również miłej obsługi. Podobały nam się napoje :)

Zakwaterowanie

Pokój i hotel są ładne. Codziennie w pokoju nowe butelki wody, ręczniki. Jedyny minus to materac, zapadał się :( ale to nie zmienia faktu, że było tam pięknie.

Usługi

Codziennie wieczorem odbywał się program dla dzieci, obejmujący taniec i śpiew. Następnie grała muzyka. Zakończenie zabawy odbywało się codziennie o godzinie 22.30. Dwa razy dziennie ćwiczyliśmy zumbę na basenie, było bardzo fajnie, basen za każdym razem był pełny :D Albo graliśmy w piłkę na basenie. Każdy mógł rano poćwiczyć jogę.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Filtruj opinie

Marta O.

Ocena 2,1 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2024

Wycieczka była ok, bez rewelacji, bez szału, ale za tę cenę wiele więcej się nie spodziewałam.

Wycieczka była ok, bez rewelacji, bez szału, ale za tę cenę wiele więcej się nie spodziewałam.

Wyżywienie 1,0 / 5

Zakwaterowanie 2,0 / 5

Okolica 1,0 / 5

Usługi 2,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Plaża

Najjaśniejszy element wypadu - plaża, hotelowa z leżakami jest ok, ale wystarczy odejść kawałek dalej, żeby też cieszyć się piaszczystą plażą bez tłumów.

Wyżywienie

Jedzenie niestety było fatalne, wszystkie podawane posiłki były co najwyżej letnie, wybór był mały, jedzenie było niesmaczne.

Zakwaterowanie

Hotel był zadowalający, ale na pewno nie były to 4*, myślę, że warto dopłacić trochę i dostać zakwaterowanie w pokoju bez widoku na śmietnik, bez pleśni w łazience i grupy obsługi hotelowej, która dosłownie pod naszymi oknami spędzała czas na wydzieraniu się i słuchaniu głośnej muzyki z telefonu.

Usługi

W zasadzie nie korzystaliśmy z żadnych usług poza wyżywieniem, które opisałam wyżej, więc ciężko mi ocenić.

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Alena O.

Ocena 2,7 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2024

Całkiem w porządku, jeśli nie spodziewasz się hogo fogo

Całkiem w porządku, jeśli nie spodziewasz się hogo fogo

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 2,0 / 5

Okolica 1,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Plaża

Leżaki nie należały do najczystszych, ok, z parasolami przydałaby się zmiana dostępu do morza, kamieni, glonów, ale następna plaża, jakieś 100 m w lewo, jest piaszczysta, więc ok

Wyżywienie

Jedzenie mnie miło zaskoczyło, ale jakie sałatki, desery, dania główne, śniadanie, obiad, kolacja, w międzyczasie, bar z przekąskami, krany, Bari, wszystko ok, podobało nam się

Zakwaterowanie

Hotel osiągnął już swoją największą świetność, meble, dywany, wszystko do wymiany, mimo to obsługa starała się utrzymać go w czystości

Usługi

Odpowiednio

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Anonym

Ocena 2,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2024

Ogólne wrażenie pogorszyła zła pogoda, co nie zmienia faktu, że jakość hotelu była zgodna z naszymi oczekiwaniami. Dziwię się, że częścią nazwy hotelu jest słowo SPA, bo tutaj SPA nie ma. Wizyta w tym „SPA” przypominała raczej spacer po piwnicy grozy z jednym zaniedbanym ycuzzi.

Ogólne wrażenie pogorszyła zła pogoda, co nie zmienia faktu, że jakość hotelu była zgodna z naszymi oczekiwaniami. Dziwię się, że częścią nazwy hotelu jest słowo SPA, bo tutaj SPA nie ma. Wizyta w tym „SPA” przypominała raczej spacer po piwnicy grozy z jednym zaniedbanym ycuzzi.

Wyżywienie 2,0 / 5

Zakwaterowanie 2,0 / 5

Okolica 1,0 / 5

Usługi 2,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Plaża

Plaża z leżakami i parasolami tuż przy hotelu, ale to wszystko, co chciałbym podkreślić. Brudny piasek, wszędzie niedopałki papierosów. Przy wejściu do morza kamienie i zużyte glony. Krótko mówiąc, nic, co można sobie wyobrazić dla rodziny z 2-letnim dzieckiem. Poszliśmy na plażę sąsiedniego hotelu, gdzie jakość piasku i wejście do morza były na lepszym poziomie.

Wyżywienie

Jest w czym wybierać, ale po 2-3 dniach ma się wrażenie, że nadal jest tak samo, przy obiedzie i obiedzie zawsze zmieniano 1-2 dania. Jakość też pozostawia wiele do życzenia, często niedoprawione i zimne dania w stylu jadłodajni. Pochwaliłbym zupy, prawie zawsze były doskonałe. Na pochwałę zasługuje również pani, która przygotowała pizzę, często nas ratowała. Podczas pobytu przysługuje Ci 1 kolacja we włoskiej restauracji ala carte. Ma jednak kilka haczyków, restauracja włoska to tak naprawdę restauracja rybna z grillem i miejsce trzeba zarezerwować dzień wcześniej w godzinach 9:00 - 10:00, z tym, że jak przyjdziesz o 9:00, powiedzą informujesz, że wszystkie miejsca są zajęte i przyjechałeś o 8:30.

Zakwaterowanie

Wyposażenie pokoju zdecydowanie wymagałoby modernizacji, tapeta się odkleja, dywan był brudny, meble też były na krawędzi życia i woleliśmy nie korzystać z łóżeczka dziecięcego. Podwójne łóżko składało się z 2 łóżek, na których znajdował się 1 brudny materac i 1 inny cienki materac o mniejszym rozmiarze. Jakoś tego nie rozumiałem, najwyraźniej taniej było kupić cienki materac i położyć go na starym, brudnym. Jeśli chodzi o klimatyzację, to mieliśmy szczęście, że podczas naszego pobytu było tam maksymalnie 27 stopni, bo w pokoju z małym dzieckiem nie sprawdziłaby się. Klimatyzacja to nie klimatyzacja, tylko klimatyzacja. Sprzątanie było w porządku, z wyjątkiem 1 dnia, kiedy sprzątaczka najwyraźniej źle spała, zawsze było sprzątane.

Usługi

Spodziewaliśmy się więcej, spa nas zawiodło, a także plac zabaw dla dzieci, który mógł zapobiec złej sytuacji pogodowej. Personel: tu chodzi o ludzi, odbiór jest czasem miły, czasem denerwujący. Animatorzy są wspaniali i zawsze w pozytywnym nastroju, nawet zastąpili pracę ratownika, gdy koleżanka złamała kolano przy wyjściu z basenu. Pan niosący walizki jest bardzo pomocny, pomógł nam we wszystkim, gdy nasz synek zachorował w czasie naszego pobytu, zawiózł nas do najbliższej apteki, która jest oddalona o około 5 km.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (3)

Pavlína B.

Ocena 4,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2024

Byliśmy zadowoleni.

Byliśmy zadowoleni.

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Plaża

Leżaków jest mnóstwo, dostęp do wody jest kamienisty, ale udało się ją znaleźć nawet bez kamieni. Część plaży miała kamyki, kamyki w piasku, nic strasznego. Czasem bałagan, ale to wina ludzi...

Wyżywienie

Duży wybór, dużo warzyw, ciastek, misek na zupę czy płatki i czasami brakowało widelców. Znaleziono również źle umyte naczynia... ale niezbyt często. W przeciwnym razie wszystko jest w porządku.

Zakwaterowanie

Pokój jest w porządku, woda w pokoju codziennie. Zmiana łóżka raz w tygodniu. Zmiana ręczników w razie potrzeby.

Usługi

Praktycznie nieograniczone jedzenie i napoje... Żałuję tylko brudnych miejsc w barze w holu i kilku połamanych leżaków przy basenie. Nawet stoły w pobliżu parasoli były często brudne. W przeciwnym razie baseny były niesamowite. . .

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Ladislav G.

Ocena 1,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2024

Edytowana zgodnie z Regulaminem

hotel nie odpowiada hotelowi 4* ani pod względem wyglądu, czystości ani usług! natychmiast po przyjeździe powiedzieli mi, że nie mam rezerwacji, więc dotarcie gdzieś zajęło około trzech godzin. szklanki tanierea w restauracji były nadal brudne! więc nigdy więcej wakacji w Kalifornii!

hotel nie odpowiada hotelowi 4* ani pod względem wyglądu, czystości ani usług! natychmiast po przyjeździe powiedzieli mi, że nie mam rezerwacji, więc dotarcie gdzieś zajęło około trzech godzin. szklanki tanierea w restauracji były nadal brudne! więc nigdy więcej wakacji w Kalifornii!

Wyżywienie 2,0 / 5

Zakwaterowanie 1,0 / 5

Okolica 1,0 / 5

Usługi 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Plaża

plaża była świetna, nie mam zastrzeżeń do plaży

Wyżywienie

ciężko mi ocenić dietę, bo cała rodzina zachorowała (biegunka, wymioty) i nie tylko my mieliśmy takie problemy.

Zakwaterowanie

zakwaterowanie nie odpowiadało hotelowi 4*, hotel był brudny, naczynia w restauracji były brudne, wyposażenie hotelu było dość zniszczone w pokojach

Usługi

niechętny personel, ogólne usługi nie odpowiadają opcji all inclusive

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (1)

Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.

+48 71 771 76 83

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Więcej hoteli, które mogą Cię zainteresować