Věra J.
Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu: Sierpień 2023
Anna (Neo Klima Elios) Ocena: 2/5
Byłem całkowicie zadowolony z wakacji, wyspa jest bardzo piękna, mała, górzysta. Całość przejechaliśmy na hulajnodze. Delegat zawsze rozwiązywał to, co było potrzebne :-)
Byłem całkowicie zadowolony z wakacji, wyspa jest bardzo piękna, mała, górzysta. Całość przejechaliśmy na hulajnodze. Delegat zawsze rozwiązywał to, co było potrzebne :-)
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)





