Kamila D.
Zweryfikowana opinia (Invia.sk) Data pobytu: Czerwiec 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Dionysos Sea Side Resort Ocena: 4/5
Wspaniale. Byłam bardzo zadowolona z wakacji.
Wspaniale. Byłam bardzo zadowolona z wakacji.
Dostęp do plaży około 50 m od hotelu przez ogród, plaża czysta, drobny piasek, piękne przejrzyste morze
WyżywienieŚniadania w formie bufetu szwedzkiego były doskonałe. Również wszystkie dania, które zamówiliśmy w ośrodku.
ZakwaterowanieZakwaterowanie w pełni odpowiada zdjęciom, które były w internecie. W pokoju była klimatyzacja, lodówka, suszarka do włosów. Telewizor wszystko tak, jak było opisane w opisie hotelu.
UsługiUsługi hotelu były na doskonałym poziomie, szczególnie miła, pomocna i uprzejma obsługa całego kompleksu.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)



