Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
Andrea P.
Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu: Lipiec 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Skalní mlýn Ocena: 3/5
Wakacje były fajne, dobrze się bawiłam.
Wakacje były fajne, dobrze się bawiłam.
Śniadanie bezbłędne, na szwedzkich stołach niczego nie brakowało, a gdy coś się skończyło, personel natychmiast chętnie uzupełnił. Kolacja w ramach półpensjonatu wyśmienita, mężowi porcja wydawała się mała, ale ja miałam naprawdę dość. Obsługa doskonała.
ZakwaterowanieZakwaterowanie było perfekcyjne, podejście personelu bez zarzutu.
UsługiSzanuje prywatność.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Klára Š.
Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu: Czerwiec 2024
Stará škola (Sloup) Ocena: 3/5
Absolutnie niesamowity personel, uśmiechnięty, pomocny, profesjonalne podejście kelnerek, sprzątaczek, kucharzy ????
Absolutnie niesamowity personel, uśmiechnięty, pomocny, profesjonalne podejście kelnerek, sprzątaczek, kucharzy ????
Śniadania i obiadokolacje na wysokim poziomie, posiłki bardzo smaczne, przystawki czy desery w porze kolacji
ZakwaterowanieCzyste, wygodne i odpowiednio wyposażone
UsługiPrzyjemne otoczenie i pomocny personel
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!
Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.