Saalbach - Przewodnik

Droga z Zell prowadzi na pólnoc wprost do <strong>Glemmtal</strong>, do dwóch blizniaczych miasteczek <strong>Saalbach</strong> i <strong>Hinterglemm</strong>, cieszacych sie wyjatkowa popularnoscia wsród holenderskich, niemieckich i brytyjskich grup turystycznych. Okoliczna dolina poprzecinana jest stokami idealnymi dla poczatkujacych i mniej zaawansowanych narciarzy, a mnogosc barów i pubów, jakie dzialaja w obu miejscowosciach, zadowoli kazdego.

Pogoda w Saalbach

Dzisiaj, 22.10 13°C
Droga z Zell prowadzi na pólnoc wprost do Glemmtal, do dwóch blizniaczych miasteczek Saalbach i Hinterglemm, cieszacych sie wyjatkowa popularnoscia wsród holenderskich, niemieckich i brytyjskich grup turystycznych. Okoliczna dolina poprzecinana jest stokami idealnymi dla poczatkujacych i mniej zaawansowanych narciarzy, a mnogosc barów i pubów, jakie dzialaja w obu miejscowosciach, zadowoli kazdego.

Na szczyt Kohlmaiskopfu (1794 m n.p.m.), w pasmie okalajacym Saalbach od pólnocy, wjezdza wyciag gondolowy, a idac dolina na zachód dochodzi sie do kolejki linowej na Zwölfer (1984 m n.p.m.), najwyzszej z gór otaczajacych Hinterglemm od poludnia.

Austria na skróty

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY